Svadba 16. mája 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Je tu nejaká kočka s týmto termínom, že by sme spolu poklábosili?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ake mas saty, citala som ze si kupila aj ja som uvazovala nakoniec som zacvakala a vybrala take co by som si v zivote ani nemyslela ale nikto ich zatial nemal mam aj v albume ale je velmi zla fotka, nic nevidiet
Odpovedať
Ahojte aj ja sa pridávam k 16.máju. Čo sa týka počasia, pred 16.májom je zamrznutý Pankrác, Servác, Bonifác, potom je Žofia (na ktorú vraj často prší), no a potom je 16.mája :-) Ale nemyslím si, že takéto počasie musí byť nevyhnutne každý rok. Posledné roky bol máj vždy pekný,niekedy aj krajší ako jún. No a keby nakoniec predsa len pršalo, tak dážď znamená bohatstvo a šťastie, nie? Len horšie to majú tí, čo sa chcú fotiť v exteriéri, napr. ako my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja verim ze bude pekne tolko som vahala nad povercivym majom a este keby prsalo tak ma to pekne nastve
Odpovedať
A fotiť sa budete kde?
Odpovedať
micinecka: mám tie šaty, ktoré mám v albume ako prvé, Maggie Sottero Symphony. Veľmi sa z nich teším, pretože sú to moje vysnívané. Ja verím tiež, že bude pekné počasie, že bude svietiť slniečko.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi su nadherne, uces budes mata aky, a kytica? videla som tulipany, aj ja mam tu foto achcela som rovanke ale po porade s kvetinarom som dala mix, a lepsie to pojde do vlasov ja neviem aky bude uces, akdernicka je zena cinu, chce len zive kvety a povedala ze ak sa nebojim experimentu mam jej verit tak uvidim
Odpovedať
kvety ešte neviem, mám zajednanú agentúru, ktorá bude robiť komplet výzdobu, ale aké kvety budú, to ešte nie som rozhodnutá. Čo sa týka účesu, určite rozpustené, resp. polorozpustené vlasy. Určite nechcem žiadny drdol ako tetuška.
Odpovedať
Ahojte, ja mam svadbu tiez 16.maja 2009 na vychode v Stropkove. Ak je tu niekto odtial, nech poradi kadernicku. Musim to vybavovat takto na "dialku" lebo zijem v Ba.Takze baby cakam na typy :-)
Odpovedať
a už nikto viac sa do tejto témy nepridá? Tak aspoň mici, ako sa máš a čo nové v prípravách?
Odpovedať
Profilova fotka
cau andzi no zacali sme chodit na poucenia, kopec srandy, rozhodla som sa ze boty su moc vysoke tak hladam dalej, zajednali sme uz jedlo, no nie k mojej spokojnosti, zavladol socializmus :( a viac asi nic, ocovi som dala usit koselu, ostavaju mamka, zakusky a starejsieho stale nemame
Odpovedať
ahoj mici, po dlhom čase ťa tu vidím...prečo nie si spokojná s jedlom? My pôjdeme vybrať menu až mesiac pred svadbou, ale myslím, že zvolíme klasiku, to má každý rád, tým sa nič nepokazí. Na poučenia chodíme už aj my, celkom je to sranda, aj sa na tie stretnutia s farárkom tešíme, už máme dve náuky za sebou, tretiu v marci a poslednú až tesne pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj micinecka :-) už dávno som tu nebola čitam že si za tú dobu vybavila kopec vecí...ja uz mám skoro všetko :-) :-) :-) už mi chýbajú len maličkosti...bola som na svadobnej výstave v Budapesti :-) paráda...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj ribike, čo ti ešte chýba?
Odpovedať
Profilova fotka
cau ribike no uz som ti vela krat pisala a ty doteraz nic ty co si porabala?nepisala si snad o novembra mas nejake novinky v albume?? j ani nie iba zlu fotku siat ktore som si vybrala, ale naozaj su nadherenm uplne netradicne a este nikto ich nikdy nemal, pisem to leba kazdy je zhrozeny ked vidi tu fotku nemam ani topanky, tie co som si objednala su nenormelne vysoke, tak hladam ale nic nemaju Andzi, to jedlo, ja robim na hoteli takze trochu viem a ked mi pani povedala najprv ze sunkova rolka tak som skoro vyletela.to sme spravili no druhe jedlo teda hlavne uz ani nepocuvala a tak bude klasika a zlaty klinec na nej obloha v podobe listu salatu a kopca kapusty, no co uz je to dan za svadbu na dedine :) snad to ale bude aspon chutne
Odpovedať
mici: ja keď som začala pred rokom plánovať svadbu, tak som chcela mať všetko tip top...nevravím, že teraz nie, ale už som prehodnotila priority, jednoducho na svadbe nemusí byť jedlo ako v Grand hoteli, na svadbe je aj tak len pár ľudí, ktorým skutočne na mladomanželoch záleží, ostatným je to fuk takže to, či budú šunkové rolky alebo nie, na to kašlem. Ja som pôvodne chcela ako tretí chod švédske stoly, no ale nakoniec svokra povedala, že to by bolo drahé a načo....že tretí chod sa dá Gordon blue porcie na veľkej mise a naloží si len ten kto bude chcieť. Nechcela som sa s ňou hádať, keďže nám to oni platia. Na tom mi až tak nezáleží. Dala som si záležať na sebe, svojom oblečení, účese, make-upe....
Odpovedať
prečo sme spadli na druhú stranu? Holky píšte!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
andzi aj ja som boj o dokonalost uz vzdala a presne preto co pises, malokomu na taom bude vobec zalezat presne investovala som do seba, dokonca aj drahy si ide obut topanky comal na svadbe sestry pred 5 rokmi no neda si povedat to je jedine co ma ostalo zlosti a ainak to kaslem , budu to aj tak penieze do vzduchu
Odpovedať
micinecka: hej, je to tak, ide hlavne o to, aby pekné spomienky a pekné fotky ostali vám dvom...tí hostia na svadbe, nuž povedzme si narovinu, im je to jedno, povinnosť si splnia, ale idú tam hlavne kvôli tomu, že sa to patrí a aby sa dobre najedli. To je všetko. Na druhý deň pôjdu do prácu a na to, že boli v sobotu na svadbe si už pomaly ani nespomenú. Za to my budeme spomínať a budeme plní dojmov ešte peekne dlho po svadbe. V čom s pokročila v prípravách? My už máme oznámenia. Chcem začať vyrábať menovky na stoly.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj my máme svadbu s týmto termínom... hlásim sa do klubu. Je niektorá z vás z Trnavy alebo okolia?
Odpovedať
ahoj, pozeram ze je tu tema aj s konkretnym datumom, my budeme mat tiez 16. maja, trochu narychlo, sice sme spolu uz 9 rokov, svadbu sme vzdy chceli iba my a svedkovia, niekde na zamku, ale kedze mam rizikove tehotenstvo tak to urobime u nas v meste, chodime tiez na nauku, a je to sranda, ako nam niekto rozprava ako to bude ked budeme spolu zit, ked my uz spolu zijeme 3 roky :-D svadbu moc neriesim, hlavne uz aby bola za nami, rezervovali sme si salonik pre 20 ludi, najblizsia rodina, bude iba viac chodova vecera, vyzdobu neriesim, necham to na restiku, jedlo dohodneme tyzden pred sobasom, saty mi usije kamoska, ona sije saty do svadobiek, oblek kupime, obrucky sme dali uz robit, alkohol nakupime a zakusky a torta su objednane, kadernicka a vizazistka v jednom je moja kamoska, oznamenia a kytica su uz vybrate a hotovo, naco sa stresovat este kvoli pocasiu?? co na tom ze bude prsat v den svadby, hlavne aby neprsalo a neboli burky v manzelskom zivote ;-)
Odpovedať
čaute baby, oživujem našu tému, lebo tuším je nás málo s týmto dátumom
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ten maj je celkovo slaby, zda sa ako postupujete? my veselo a zatil neuspesne zhaname cukrarku a drahy sa presatl mestit do nohavic od obleku bo mu chuti pivko
Odpovedať
micinecka: tak ho musíš krotiť, aj ja som na diéte, lebo šaty vzadu nezapnem, tak je pohroma, mám prísnu diétu a do mája musí ísť 10 kilo dolu. to bude boj my už máme obrúčky, teraz zháňame oblek a topánky pre drahého
Odpovedať
Profilova fotka
a aku drzis?? ja som sa snazila ale nedarilo sa to dva krat tyzdenne som na aerobiku a min dva krat k tomu po pol hodke na orbitreku a este denne prechadzka so psom ale slo len kilo a pri drastaku ja saty hadam zapnem len sy bojim vyberu popolnocnych co ma len caka no a jaro neviem ci schudne alebo si kupi dalsi oblek
Odpovedať
mici: nedržím žiadnu diétu, snažím sa jesť čo najmenej, večer po 17.00 už nič
Odpovedať
Profilova fotka
a dari sa ti??
Odpovedať
micinecka - zatiaľ sa držím, zatiaľ ma nechytajú žiadne "kalorické" chute ako čokoláda a pizza. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
takl to je super, ja som si kupila chrom, mavam naozaj chute a zda sa ze je napomocny
Odpovedať
vážne? ja som z lekárne skúšala všeličo, chrém, Lipoxal, Chromdiet a nikdy nič nepomohlo, možno len ako placebo
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez mozno namyslam ze pomaha no zda sa mi ze tolko nespekulujem co by som zhltla a hlavne sladke
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?