Svadba 16. mája 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Je tu nejaká kočka s týmto termínom, že by sme spolu poklábosili?
Odpovedať
Profilova fotka
pch, u nas tiez neporsalo uz hadam aj zo mesiac ak neratam par kvapiek zvanych burka ale o inom som chcela, citala som ten tvoj sloh o pripravach :-) to teda nemate ziedne pch!!! ze vraj tancovat nas uci kosorinova, saty na mieru dokonca NY a najviac sa mi paci, ze to cele robis ty, a kde je nevesta?? aspon foto si nam mohol dopriat pocujte nebude liat a hotovo, ved ja nemam ani parazol a ked mi zmokne ta roba co som dnes skusala tak to nebude dobre :)
Odpovedať
no však to keď zmokneme všetka tá drina na nás vynaložená bude fuč:( a ty pracuješ či si doma? Ako pokračuješ s dokončovaním?
Odpovedať
inak, je to fakt divné, že pch je ženích, je to podozrivo nezvyčajné, aby chlap komunikoval s babami o svadbe.
Odpovedať
baby co riesite pch? mozno je to romantik, snad mu nezavidite
Odpovedať
Profilova fotka
ewe nie ja to skor ocenujem zamilka som PN tak trochu naplanovanej takze pohoda ale inak neviem ako by som to stihala dokoncovanie je v plnom prude a v puiatok si idem robit stol ked agentura vyzdobi
Odpovedať
aha, tak to ti celkom dobre aj padla tá PN :-) ja idem ešte v piatok na pol dňa do roboty ]-( U nás je teraz tiež stále niekto nič nestíham, prídem z roboty, a už niekto klope na dvere, ani na záchod nestihnem ísť ]-( a to som sa chcela učiť na skúšky postupne už tento týždeň, hrúza :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a co robis nejaku skolu este? aj ja sa chystam opat ale uz externe no dala som si toho vela naraz neviem ci bude casu vobec sa nieco pripravit na prijimacky, prave dokoncujem kurz sprievodcu po bystrici, potom ten dom stale nieco treba a dokonca este aj svadba, k tmou mam psa a dochadzam do roboty pol hodinu autom tam i spat, ak idem od nas tak hodinu :-) no a to este nie su deti a vlastner ani vlastna domacnost kde by som musela minimalne vyvarat no ale do piatku to si si poriadne nalozila! a co rpbkas, nieco dolezite ze ich takto nevies opustit?
Odpovedať
no ja študujem externe vysokú školu, takže je toho naozaj dosť, mám robotu školu a ešte aj tú vlastnú domácnosť:)) Robím s daňami, ani by som nemusela ísť do roboty, len čerpám dovolenku aj do školy, a chceme ísť niekam na dovolenku aspon na týžden, tak šetrím dovolenku kde sa dá...aj tak v ten piatok už moc toho v práci nespravím, lebo budeme koláče rozdávať a tak, takže to bude už taká pohodka :) A ako s deťmi, chceli by ste? My sa začíname opätovne snažiť, som mala nejaké problémy, tak sme dali pouzu a teraz po svadbe, už zas pomaličky začneme:) Ja mám prácu asi 5 minút od domu:)) A čo je to ten sprievodca?
Odpovedať
Profilova fotka
no my tiez pracujeme na detoch od januara ale zatial nic tak uvidime sprievodca sprevadza turistov po pamiatkac h mestom, ja som tymto smerom trochu tak som si povedala ze si na tom aj daco zarobim len je to narocne na informacie a musis urobit skusky aby sa to dalo robit legalne a co studujes?
Odpovedať
no to máte ešte v pohode, my sme už aj u doktora boli, obaja sme ok, a nedarilo sa asi 5 mesiacov, doktor povedal, že pokial to nie je cez rok, tak je to úplne v pohode, to ti ani vyšetrenia nechcú robiť, lebo každý mesiac máš len 20 % šancu, blbé čo:) Dobré je užívať femibion je na voľný predpis, len ja sa z toho trochu vyhadzujem, tak to teraz neberiem...až po svadbe Študujem na Ekonomickej univerzite, účtovníctvo a informatiku, hrúza:( A ty s čím pracuješ?
Odpovedať
micinecka ty si na PN?? a bdes sa vydavat? ako to? ja som teraz na PN rizikove tehu, ale zajtra idem prerusit PN lebo sa vraj nesmie pocas PN vydavat, ze vrak ked som chora tak sa nevydava, tak mi to povedali na socialke, vraj potom mi zoberu peniaze ]-(
Odpovedať
tak ale však to je cez víkend, tak čo ich do toho? Tak ty čakáš babenko a v ktorom si mesiaci? No dúfam, že v sobotu bude také nejaké počasie ako je dnes :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zacinam 6 mesiac, no marodka je aj cez vikend nie? vraj ked prides nahlasit zmenu udajov na socialku tak robia problemy tak pre istotu som to spomla, ja viem u nas je hrozna byrokracia
Odpovedať
no čauto baby, ako doťahujete prípravy? my už nazdobená sála dnes som bola po šaty, tak už sa nám to kráti :-N
Odpovedať
pred tyzdom som mala pred sebou rozlucku so slobodou a o takomto case som bola po rozhovore s fararkou... :-D baby drzim vam palceky nech vam to vyjde lepsie ako mne....hlavne sa nenechajte nakazit od niekoho kto bude vystresovany a nechajte nech starosti riesi niekto iny 8-)
Odpovedať
zajtra to vypukne :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj damy, tak uz sa tesim na Vase zazitky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co baby ako som zvedavaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D andzi ozvi sa potom ;-)
Odpovedať
no tak čaute, no svadba dopala nad očakávania, naozaj, sranda až do šiestej ráno, tri krát ma uniesli :-D no fakt to dopalo nad moje očakávania aj počasie presne vydržalo, fotiek sme narobili kopec,vytancovaná tak že topanky putujú do koša :-D a vy ako?
Odpovedať
no ako baby...mate uz po tom...piste ako bolo.... zamilovana...3x a dost? :-D
Odpovedať
cauko aj ja mozem povedat ze to bolol podla mojho nocakavania bola sranda najme ked som sa v kostole zacala do mikrofonu smiat ;-)
Odpovedať
preco si sa smiala? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute ja som san rano v posteli dorevala do syta, prislo mito strasne luto ze je po, bolon nenormalne vela roboty, mala somm hostia s polovicou som sa ani nerozpravala a tak dalej a tak dalej no bolo to krasne i ked nenpormalne rychle a ja som si to asi nestihla uzit, zda sa ze si predstavim ten priebeh a uvedomim si to az ked uvidim nejake fotky, zatial som nevidela ani jedinu jednu keby som mohla par veci zmenimm ale ako celok to bo myslim vyborne a hostia chvalili aj bez toho aby smer sa pytalai, kolace boli do neba, vyzdoby aku nitko nikdy tam na dedine este nevidel, nevesta vraj nadherna a netradicna, fotky dufam potvrdia ;-) a zabava skvela. kuchyna dostala pochvalu rovnako ako starejsi a DJ. mne viac netreba. len by som si to este raz chcela prezit a z ich strany :-) aby som videla samu seba teraz idem vratit saty a asi si zase poplacem lebo tie saty mi dali muza ten den boli moje a nikdy viac ich neuvidim ani nedam na seba a uz placem aj ked to pisem je to cele nenormalna melancholia a ja som teraz asi viac smutna ako stastna ale mam muza a nas vztah je uz teraz ovela krajsi, moj manzel, hahaha to je slovo, ma stiska a cmuckas kazdu sekundu a to naozaj nerobil, taklze urciter to stalo zato a zvysok pride spolu s fotkymi tesim sa aj na vase
Odpovedať
preco som sa smiala? lebo mi prislo strasne smiesno, niekto place niekto sa smeje, ale hlavne preto ze moj uz manzl si zacal vymyslat nove slova v prisahe a menit slovosled :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Ja by som strasne chcela vidiet vase fotky, kedy budu v albume?
Odpovedať
ewwe.... :-D :-D :-D ...to faakt???...ja by som sa usulkala od smiechu...moj zasa mal slzy v ociach ked som mu vravela prisahu...ale tiez ked ju hovoril on tak nejake slovicka si vynechal...
Odpovedať
baby ja vobec nemozem nahrat fotky do albumu, dokonca mi nejdu poslat ani mailom, myslite ze mam nejaky obrazkovy vírus????????? ma urve
Odpovedať
Profilova fotka
kocky ja som este ani jednu fotku nevidela ale iste pridam no sama som uz nervozna ewe tonic my sme chaosili lebo to isloinak ako sme sa dohodli a farar nam dal citat zo zlej strany a kym si to vsimol tak nam diktoval a potom zacal listovat tak jaro cital nanovo od zaciatku ja som sa smiala ako sibnuta ked sme sli von a zenich bol vraj dolezity ako berny urad moja mama povedala
Odpovedať
ako mna to nestve ze som sa smiala, aspon bude na co spominat :-D , len si zo zaciatk kazdy myslel ze som zacala plakat, potom sa zacali smiat so mnou vsetci aj knaz
Odpovedať
Profilova fotka
nonco dievcata, co nepistete ci sa stale spamatvate???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?