Svadba 16. mája 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. jún 20091550
  • a koľko si už schudla?

• ajojky my mate 30.maja
    pocuj enmas nahodou kontakt na fotografa a cenovo je aky, a skade je?keby si mala dala by si mi cislo lebo ten co sme ho maly to zrusil nieco mu do toho prislo.
    je to dolezite diky

• ahoj baby,
    mozem sa pridat? aj ja mam svadbu 16.5. uz sa nato velmi tesim 🙂 ako ste na tom s pripravami? saty si poziciate alebo si kupite? ja mam kupene a stale sa chodim na ne tajne pozerat 🙂 dufam, ze nam vyde pocasie

• Sponzor fóra
  • ahoj evinka: vítame ťa v klube, lebo na tento termín nás až tak veľa nie je. Ja mám tiež svoje šaty a chodím ich každý deň obkukovať.

• ahoj andzi,

a s ostatnymi pripravami si na tom ako? myslim vyber kytice,doplnky a pod. a zenich uz je pripraveny?

• ahoj evinka: kyticu ešte nemám vybratú, mám však zajednaný jeden aranžérsky salón, ktorý nám aj bude robiť aj výzdobu v sále, aj kytičku pre mňa. Ženích ešte nie je pripravený, práve zajtra ideme kupovať oblek a topánky.

• ahoj andzi,

ja si budem svadobnu kyticu robit sama aj vyzdobu ...a saty mas biele?

• evinka: áno biele aj drahý má bielu vestičku s kravatou a dnes sme kúpili krásny oblek. Už len topánky mu chýbajú.

• ahojte majovky. nejako ste prestali pisat. asi sme vsetky zaneprazdnene pripravami,lebo uz sa nam to krati 😃

• pardon,dalo mi to do zlej temy 😞

• ahojte babuľky, oživujem túto tému, lebo sme riadne prepadli. Máj sa blíži, to fakt sa žiadna májovka "šestnástka" nepridá?

• Nájde sa niekto? 🙂

• Ahojte,

tak ja mam tiez svadbu 16 maja, a poviem vam, ze uz mam stiahnuty zaludok 😬
    Mame uz skoro vsetko vybavene a zakupene, uz len take drobnosti, ako moje staky na prezlecenie po polnoci, ale to sa doriesi. Tiez si robim tazku hlavu z pocasicka, aby nam neprsalo, a u nas, odkial pochadzam, nezacalo snezit.... 😃 Ale velme velmi sa uz tesime obaja
    Mirka

• No tak ja mám svadbu tiež 16. mája, zatiaľ žiaden stres...nejako si to vôbec neuvedumujem, akoby sa nič nedialo...

• No tak nakoniec nás v tento deň bude dosť, ja som si myslela, že všetky sa vydávate len 2. a 9. mája.

• Sponzor fóra
  • My sme nechceli 2 a 9 mája svadbu, lebo tieto sviatky bývajú rôzne slávnosti a tam ľudia popýjajú, a nerada by som aby na našej svadbe ľudia ešte len triezveli z predchádzajúceho dna 😃

• no čaute baby, akosi nám to tu umrelo, ale už sa nám to blíži 🙂
    ako pokračujete s prípravami?

• zamilovaná: nemáš ani prípravný album, tak neviem ani aké budeš mať šaty, kde bude obrad a tak

• fotku šiat mám v mobile, ale už asi pol roka sa márne pokúšam nájsť kábel, aby som si to stiahla do pc 😞
    inak moc nie som na také to zbieranie fotiek do albumu 😬
    a ty ako všetko pripravené? nervozita ťa zatiaľ nechytá? 😉

• zamilovana: mňa už chytá riadna nervozita, juj, strach mám. Práve som si skúšala moje svadobné šaty.

• Ahojte damy, my mame den pred Vami, 15.. a asi uz vsetko mame.. 😃

• andzi: ano už si skúšla? máš kupované, však...a sadli v pohode? 😉
    Ja idem zajtra do požičovne skúšať...ale zatiaľ som kľudná na ´mňa to ešte asi len príde... 😞
    nevieš aké má byť počasie, nepočula si nejakú predpoveď na ten deň?

pch8-no tak ty to máš ešte za menej, tak to držím palce aby sa všetko vydarilo...nervozita nechytá? 🙂

• zamilovana co Ti ja viem, asi aj ano, len ju nestihame vnimat.. 80 ludi je 80 ludi 😃

• zamilovana: práveže neviem, stále sa to mení, už sa na nete dajú zistiť predpovede, ale moc veľká pravdepodobnosť tam nie je, podľa www.acuweather.com má 15.5. pršať a 16.5. nie, ale nedá sa na to spoľahnúť, v Bratislave môže napr. pršať a na východe môže svietiť slnko. Nechajme sa prekvapiť.

• a foto v svadobných šatoch nemáš? ako ti sadli? všetko v pohode? 🙂

• No damy, to ste ma prilis nepotesili, dufam, ze 15 bude pekne, tancovat totiz planujeme pri bazene..

• Ja som pozerala Ilka ráno v teleráne, a tvrdil že ešte v piatok večer má pršať ale v sobotu by to malo byť ok...ale tomu sa nikdy nedá veriť, on dosť kecá 😃
    No tak ma asi šlahne ak sa rozprší 😞
    Ale držím vám palce aj na ten piatok

• zamilovana dakujem velmi pekne, aj ja nam drzim palce 😃

• No ale podľa tejto predpovede by pršať nemalo

http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=10

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,