Svadba 16. mája 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Je tu nejaká kočka s týmto termínom, že by sme spolu poklábosili?
Odpovedať
Ale tak jasné musíme si držať palce aj na nohách aby nám to vyšlo čo najlepšie, no nie? A ako pokračujú prípravy? Ja som dnes bola vyberať kytičku :-)
Odpovedať
no čaute ako po poslednom víkende za slobodna? :-)
Odpovedať
zamilovana: je to zvláštny pocit, už len pár dní, hrozne rýchlo utiekol ten čas príprav. A ty ako?
Odpovedať
no aj mne sa to zdá že ako rýchlo to ubehlo :-o sme dnes vyberali detské fotky na video, celkom sranda vidieť drahého ako osemnásť ročného, tie účesy a tak :-D ale už sa aj teším že to bude za nami. len aby nám to počasie vyšlo nerada by som aby pršalo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata vcera som mala pokazeny den ked som rano pocula ze hlasia cca 15 stupnov a suvisli dazd na sobotu ale dnes je to uz ine, posunute do tyzdna vravela som si no nevedela si to dat na 9, bolo idelane aj na fotenie inak uz mam take nervozitne pocity a je mi luto ze je to tu, paradoxne, tesili sme sa a o chvilu je po, taka nostalgia už vopred, nie??
Odpovedať
a kde si to panebože počula? :-o ja čo som skúmala tak by malo byť dosť teplo okolo 20/24 stupnou a polooblačno... no ja sa práveže teším že to bude za nami a koniec nervom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcera to bol vsade tak kde som sla ale dnes je to presne ako pises, tak no stres dufam ja sa aj tesim aj mi je luto, tolko som snivala a zrazu bum, je po a 2. x sa vydavat urcite nechcem :-D
Odpovedať
no však áno, ja by som na to druhý krát ani nemala nervy po pravde povedané, už mám toho celkom dosť 8-( ja som si to po pravde ani nikdy nejako nepredstavovala, ku mne to prišlo tak akoby z jasných nebies :-D a už všetko pripravené?
Odpovedať
Profilova fotka
no pripravy aj u mna bez problemov, az do minuleho tyzdna, zacalo to dost naostro a aj mne uz pomaly staci, som na to viacmenej sama to ma caka est zdobenie a hlavne upratovanie saly po vcerajsej majovej zabave, ale na to sa tesim, caka ma hlavne stly a to je moje hobby, len aby bolo dost casu tie prerstavy su tak skor z detstva, resp rannej mladosti a a z cias hladania zenicha, haha
Odpovedať
no to mne sa do toho pletú maminy, a to sú väčšie nervy než kebyže som na to sama ]-( výzdobu máme zabezpečnú tak aspoň s tým mám pokoj... šaty máš kupované či požičiavaš?
Odpovedať
Profilova fotka
poziciavam no musim podotknut ze nenromalne prachy,ale zase prisaham, lepsie som nenasla nikde tak nech je tak, ja niesom 36 ;-) a ked som sa v nich videla neverila som, to sa musim pochvalit
Odpovedať
a ak sa môžem spýtať kolko je nenormálna cena? ak nechceš povadať tak v pohode... a foto nemáš v nich?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemam lebo miodisiel fotak tak som uz nic nemohla pridavat ani do albumu je to 18isiic sk samozrejme a ked som videal saty za 10, 12 tak mi to prislo vela, nbo ked som obliekla nedalo sa porovnat
Odpovedať
no jasné keď sa v nich cítiš perfektne tak to je jasné, hádam nebudeš šetriť na vlastnej svadbe ;-) Ja som za šaty dala niečo cez 6000 sk, ale tak skúšala som aj drahšie ale vôbec mi nesedeli, je to jednoznačne o tom ako sa v nich cítiš. a vy už spolu bývate či až po svadbe sa chystáte?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som aj dost perfekcionalista takze aj tu je dovod, naopak drahy az velmi setri na veciach ako oblecenie a tak, teraz som sa nazurila, koselu som zehlila, mame naklacnejsiu aka bol, nie moja poziadavka, ale tak sa aj zehlila, ako som ju prehodila tak sa dokrcila znova :-S
Odpovedať
no to by u nás bolo tak isto, kebyže to nevezmem do svojich rúk...my mám košelu drahšiu ale to kvôli tomu že priateľ sa dosť potí tak sme museli zohnať takú aby nebola do 5 minút úplne mokrá :-S
Odpovedať
Profilova fotka
inak tie saty mam na fotke v albume len ta fotka je otrasna a vyzeraju tam ako nejaky neforemny chaos su take krasne a oninich takto odfotia, keby som vyberala z fotiek tak sa na ne ani nepozriem
Odpovedať
baby, ja som taká smutná, ráno som počúvala Iľka a vraj hlásia dážď na štvrtok piatok aj sobotu. Ja chcem aby nepršalo. Musíme sa modliť, aby nepršalo aspoń počas fotenia a obradu.
Odpovedať
Profilova fotka
vidis ja som to vravela ale vcera som patrala po nete a bolo to posunute sobota uz bola polooblacna apredvcerom este suvisli dazd aj ja som z toho hotova to nie je fer
Odpovedať
to je dôkaz toho, že ani meteorológovia nedokážu predpovedať počasie so 100% presnosťou, sobota je až za 5 dní, zajtra môže byť predpoveď zase iná.
Odpovedať
Profilova fotka
Zienky, pripajam sa s modlitbou.. :-N
Odpovedať
No tak to dúfam aj aj, že nebude pršať, dnes som kukala po nete, a na jednej stránke som našla že má pršať, byť chladno a fúkať bude severák na druhej že len polooblačno s teplotou cez 20 stupnou a južný vetrík, tak čomu má človek veriť?
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mam zajtra skusku siat akurat mi volali, zacina to byt skutocne realne a tym predpovediam neverme, v sobotu dazd nebude, nech je aj mrak len nech nieje dazd, to neprezijem ;-)
Odpovedať
baby, neplašme sa! Možno bude pršať, ale majú to byť len lokálne prehánky hlavne nech neprší doobeda a počas obradu, večer už môže liať to nám už bude jedno, nie? Ja verím, že nakoniec aj slniečko vykukne.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme dnes doobjednali autobus a dali instrukcie limuzine, floristovi, rozposlali informacne maily.. Nevesta ma konecne popolnocne saty a topanky.. Tak snad uz len cakat na piatok.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru uzb len cakat ale prijemne dufam, ze sa potom ozvete ja budem doobeda na nete tak kludne komunkujme kto a ako ja som zase zvedava na uces, idem testovat kadeco ine a nezvycajne
Odpovedať
no nech prší len na večer, len nech cez deň neleje, toho sa bojím :-( No ja som si včera konečne kúpila popolnočné šaty, tak tesne tesne :-) Pre svadobné šaty idem vo štvrtok, tak dúfam, že budú sedieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nam pekne v noci sprchlo, ze? :-| Zacinam sa citit neisto..
Odpovedať
hmm, u nás nepršalo.Podľa predpovedí by malo byť zamračené, ale nemalo by pršať.
Odpovedať
no u nás tieš nepršalo, ale podla tejto predpovede http://pocasie.pozri.sk/ by nám malo sprchnuť :( keby bolo len zamračené tak som najšťastnejší človek na svete ....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?