Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My akurát riešime oznamká. Nevieme sa rozhodnúť či iba kartičky alebo otváravé, tak stále iba kombinujeme a premýšľame. Rozdávať ich chceme začiatkom augusta. Snáď sa dovtedy rozhodneme.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata neviete oplati sa mi ist pre polnocky do Polska? niekedy tam mali dobry vyber siat...a pocula som, ze aj svadobne doplnky tam maju a vela a rozne druhy aj pierka a neviem co este a az fajn ceny...tak co? zhanam popolnocky...lebo si ich chem obliect aj na civilny sobas co sa pomaly ale iste blizi a neviem.... :-| dakujem
Odpovedať
ikleinova--ja tiez idem do polska po satky na prezlecenie,ale my si to urobime ako vyletik a po jednej ceste oblecieme aj zenicha,tak dufam,ze sa nam opati,kamaratky polky mi ukazovali nejake butiky co maju v poslku a ze prekrasne saty fakt a vobec nie drahe,tak sme sa rozhodli takto,lebo ja tu v anglicku nedokazem nic najst,ked aj najdem nemaju cervene :-( :-( tak sa pokusime tam.
Odpovedať
Profilova fotka
kikkinga.no dakujem, asi pojdem , my tiez to mame po ceste...a ja som z PP tak to je blizko ....dufam, ze nebudem sklamana 8-)
Odpovedať
ahojte :-) prave pozeram kamoskine fotky zo svadbicky, co sme boli pred tyzdnom, kraaasne x-) x-) x-) x-) x-) ja sa uz neviem dockat tych svojich :-N ;-) len nech pocasko vyjde 8-) 8-) kocky, uz mate premyslenu pesnicku na 1.manzelsky tanec???my chceme daku slovensku,aby aj babky textu rozumeli :-D ;-) a prvy popolnocny nam bude sprijemnovat Mariah Carey-Without you x-) x-) x-) len tu slovensku sa mi nedari vybrat, dajte dake tipy :-N ;-) ja asi behnem do Levic po tie topanky, jedny sa mi tam pacia brutaaaalneee :-D ;-) x-) a chcem s hnedym spodkom,aby som ich potom este mohla vyuzit k bielym nohaviciam a letnym satam.. ;-) x-) ja dnes uz treti den dovolenkujem :-) tak troska relaxikujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka - Do Levic pre topanky? Ved pobocku maju tusim aj v Piestanoch. Tiez som premyslala, ze v ramci vyletu tam skocim pozriet..... Prvy tanec.....dohodli sme sa s DJom, ze prvy tanec chceme nejaky valcik, ale uz to chcem zmenit. Strasne sa mi paci pesnicka DVAJA, tak uvazujem nad tym.
Odpovedať
Topanky su na stranke sice krasne, ale vsetky su len po cislo 40 :(.
Odpovedať
i kleinova.ja som tiez takmer z Popradu...)Spissky stiavnik,no dnes mi prisli svadobne topanky,zdaju sa mi troska uzke,ale to radsej vyskusam na odpocinutych nohach po pedikure lebo som ich skusala hned po praci...ale budu dobreee :-) :-) :-) ja som na prvy tanec vybrala pesnicku Enya-baribbean blue....strasne krasne..
Odpovedať
Profilova fotka
maryinka, aj mne sa podobne ako hope44 paci robo grigorov - dvaja, alebo modlitba lasky.
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...dnes som si kupila balerinky na prezutie....som z nich very happy :-D teraz som v praci ale ak dojdem domov...pofotim veci co uz mame a supnem do albumu :-p tak som sa nakoniec rozhodla, ze do toho Polska predsa len pojdem, ved nemam co stratit :-D a mozo ze budem prekvapena... ja este neviem pesnicku na 1. tanec...lebo chceme tancit valcik...ale to sa musime najprv naucit :-D teda drahy ale rozmyslali sme aj nad tym crazy mix tancom co mozete najst na youtube :-D :-D :-D ved sme mlady a aj na svadbe bude viac mladych ako starcov :-D a to by nas aj bavilo...uvidime no a nakonic som len tak zo zartu vcera nakreslila jednu nevest a zenicha a asi to pouzijeme na oznamka...uz som vela hladala a som z toho unavena a nam sa pacia take originalne :-) tak sa teste so mnou babule :-D o mesiac a 10 dni mam civilny sobas...finisujeme dom a mame sa stahovat...10. juna je posledny termin pre dokoncovacie prace na dome...potom len podlahy utriet a stahovat sa ...ale ja si o ani vo sne neviem predstavit no 17. k nam pride moja rodina a musim ich niekam ulozit...asi sa zblaznim :-D no ale kedze toho vela nemame...so stahovanim nebude taky problem :-D :-D :-Dlen aby sa tie terminy dodrzali lebo budem histericka ]-( ale ja verim, ze to bude vsetko ok...potom podam spravu :-D
Odpovedať
kocky, a co tak elan-zalubeni? :-) celkom som sa na nu namotala x-) my sme mali dlho vybratu zenit-milujem,ale spieva tam, ze ju miluje pre jej modre oci a ja mam modro-zelene :-N ;-) urcite by sa niekto toho chytil :-D ;-) ikleinova, prajem ti,aby ti vsetko dobre dopadlo.. domcek?sa mate ;-) aj nas to caka,ale az v buducnosit, ked budeme "velki" :-D :-D ;-) a tesim sa na nove fotecky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte baby...prosim vas poradte mi mam taku dilemu myslite si že by nas oddali aj v piatok???da sa to vybavit na matrike...bo polku rodiny mame v anglii a možu priletiet jedine na piatok 23.jula a ja važne neviem dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte....no ja soom sa dlhsie nevenovala svadbe bo ma čakuju v juni statnice :-S tak som riešila diplomovku a skusky...tie uz mam chvalabohu za sebou,tak este tie štatnice a mozem sa venovať svadbe :-D No ale dnes som si to vynahradila kupila som dalsie vecičky do vyzdoby....no mam uz toho riadne....a este cez tyzden idem kuk do budapešti tak dufam,ze nejake šatky objavim potrebujem niečo na štatnice a aj nejake popolnočky :-N
Odpovedať
lulupaja,nazrela som do tvojho albumu a zaujali ma tie pohare,ale aka je ta cena? gerci90 myslim ze by nebol problem na piatok,ja som chcela mat svadbu 10.10.2010 to je nedela,a nebol problem,no nakoniec sme sa dohodli na ten september,vsetko zalezi na dohode.vela stastia..
Odpovedať
Profilova fotka
kinkinga,no tie pohare orginali su so swarovski kamienkami a tie sa pohybuju okolo 320EUR...ale na svadobnej vystave ich mali tie iste len imitaciu,ale vyzerali skoro rovnako a tie tusim stali okolo 60 eur...a videla som ich aj niekde na nete,treba sa preklikat,daju sa aj objednat tie imitacie... no mne sa velmi pacia...ale nebudeme ich mat...
Odpovedať
Profilova fotka
kinkinga- tu vo Viedni ich maju za 250 aj ja som na ne pozerala...urcite najkrajsie ake som kedy videla :-) ale mam ine a aj tie mi robia radost a ak ich aj rozbijem tak ma nerafi slak :-D
Odpovedať
dakujem kocky,ja som len koli zaujimavosti,pekne su,ale predsa ja mam vybrate a uz aj kupene ine pohare.ktore tiez pevne verim ze sa mi norozbiju kym dojdu na Slovenko...))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takisto sme uvažovai aký si dáme prvý tanec,ale u nás to nebude klasický valčík, ale anglický waltz. Pesnička je "Dana Glover - There is something that I see" - inak známa pieseň zo Shreka - má nádhernú melódiu a nádherné slová. Drahý je bývalý tanečník, takže si natrénujeme krátku choreografiu pre potešenie očí našich hostí a pokračovať budeme klasickým valčíkom - aby si aj hostia s nami zatrsali. Pochybujem že niekto v našich rodinách ovláda waltz. :) Strááášne sa teším, lebo chodíme na také večerné kurzy tanca a kurzmajtri nám sľúbili natrénovanie tanca. Si budem chvíľu pripadať ako v Let´s dance.:)
Odpovedať
jitus87 tak to mas fakt super,tie kurzy,ja som este snad ani netancovala tak poriadne,to si neviem predstavit pretancovat celu svadbu..a to este stale nemam boticky na tanec...((
Odpovedať
Profilova fotka
Vzhľadom na tie botičky.... ja som si kúpila krásne topánočky po akých som túžila, no mám taký malý problém. Trošku ma tlačia. Ono to na chvíľu nevadí, ale byť v nich celý deň... Takže teraz doma vo voľnom čase roztláčam, aby som v deň D nemala silený úsmev cez bolesť. :)
Odpovedať
jitus87 ked ti mozem poradit,lebo aj mna trosicka tlacia,svokra mi dala radu ze namocit ponozku natiahnut na nohu potom aj topanku a to by vraj malo pomoct,neviem mozno vyskusam,to su tie rady starsich a skusenych,ale ci zaberaju...ja mam taky problem,ze mna tlaci jen jedna topanka...ale rozmyslam,ze kupim este nejake ine..)) teda na tancovavie jednoznacne bez opatka,len take rychloklopky,ale nemozem nikde zohnat.. :-( :-( :-(
Odpovedať
lulupaja, tak gratulujem, ze uz len statnice a si p.Ing. ;-) ci do septembra len slecna.. :-N ;-) jitus, tie kurzy aj mna lakali..ale neni casu. aj ked to robi kamos-ale oni len spolocenske tance,ale mna by aj to bavilo x-) ja som dnes pobehala obuvy, nist moc :-( ale dalo by sa vybrat,keby priharalo :-D volala mi kamoska z anna garden, prisli im nove popolnocne x-) a aj nejake topanky, tak tam tento tyzden behnem :-)
Odpovedať
aaaaaa, vcera sme si predbezne vybrali svadfobnu cestu-kedze drahemu je to jedno, asi pocestujeme do Pariza x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby. Strasne sa vytesujem, ze som zohnala topanky a presne take, ake si mariynka uvadzala v linku na internete a mali ich u nas v Hlohovci. Minuly tyzden sme boli zajednat zakusky v Kajali a tortu v Majcichove tak to mame aspon z krku. Baby riesim dilemu ci si mam veci do vyzdoby nakupovat sama, alebo to necham na tu babu co mi bude robit vyzdobu. Ako to riesite? Vobec netusim. Tak ten tanec bude problematicky aj u nas, kedze drahy nema hudobny sluch, tak asi budem pri tanci viest ja jeho. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babule, štatnice mi vysli na 18. 05. 2010.. takze dalsia stresujuca osemnastka v datume.. to je asi osud ;-) aj my uz rozmyslame kam na svadobu cestu, najskor som to chcela odlozit, ze ved mozeme ist buduce leto, ale moj drahy je zastanca, ze pojdeme hned po svadbe.. chceme nejaku exoticku.. nieco netradicne, kam sa chodi raz za zivot 8-) mna láka Bali alebo Dubaj.. i ked by mi urcite stacil aj Egypt, ale drahy povedal dalekooooooooo, tak daleko :-D dnes som sa objednala u tetusky, co ma bude malovat.. po namalovani ma dalsia slecinka ucese a po ucesani na napracu do svadobnych siat a poslu ma fotit sa.. cize doma nestravim nepripravena ani chvilku :-p mamina je rada, lebo ma pozna a ked sa ja niekam chystam, tak je na nohach cela rodina :-D tesim sa ked budem mat po statniciach, hned pojdeme davat robit obrucky do Povazskej.. uz budeme mat aj tu supernu dialnicu, tak ju vyskusame :-D potom pridu na radu oznamenia a take drobnosti co uz vy vsetky skoro mate zajednane.. :-| no nic dievcence, idem zase zasadnut k tym hnusnym skriptam.. tak vela zdaru pri vybavovackach.. ja sa zase ozvem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,dnes som bola v budapešti som si chcela kupiť popolnočne šatky no neppodarilo sa ]-( Som taka naštvana bo tam mali nadherne uplne dokonale a boli mi dost velke a takto to išlo cely den,ktore sa mi zapacili tie mi boli velke ]-( no neporazilo by vas ]-( Ale aspom som zohnala taku variantu zavoja aku som chcela,len cez oči,som sa vytešovala jak deco...aspom niečo...no aj ja by som sa mala učiť na štatnice,ale zacnem az buduci tyzden,este nemam presny termin, niekedy okolo 16.6 by som to mala mať...
Odpovedať
Ahojte, dnes som bola prvy krat skusit nejake saty v salone. Uz mam predstavu, co si dam usit :D. Vyhraju moje favoritky. Tie chcem dat sit. Vyskusala som hadam 10toro siat a iba troje mi boli ako tak dost dlhe. Milujem svojich 176cm....UUUUU!!! Takze dalsi dovod dat to sit. A musim zhodit, lebo mam ruky ako zapasnik :DDD. Ale inak som bola strasne vystresovana a este mam mat svoje dni, cize som naliata vodou ako balon....ach...ale ked iny den nemam vobec cas ja , alebo moj svedok :), kamaratka, ktora mi bola pomahat vyberat. Snad este stihnem boj s tukovymi vankusmi do toho septembra...:D Nech som v tych mojich vysnenych satockach princezna :D. No ...a teraz ma caka boj o hladanie topanok...lebo to bude problema. :( Moje labky sa nikam nemestia...Juj, nakoniec si aj topanky dam usit. :) A bude.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby...tak ja som este stale v praci ale vcera aom dostala 1. svadobny dar :-D velmi ma to potesilo, lebo sm to vobec necakala... :-D tak budici tyzden sa chystam do toho Polska ale nie na 100% tak uvidime co z toho bude...ale tie saty uz potrebujjem!!! :-|
Odpovedať
ikleinova...to naozaj?svadobny dar a tak skoro pred svadbou..fiiija,niekto ma odvahu,,, :-D :-D potom daj vediet ako si dopadla v tom Polsku,nech viem ci mam kupovat saty tu alebo si to necham na doma,alebo risknem to Polsko..
Odpovedať
Profilova fotka
kinkinga- oki dam vediedt a to je len taka malickost ale pocita sa to do skuoiny svadobny dar :-D hej to znama tu v praci...lebo chodim na 2. tyzdnovky a takto ten cas leti ako voda tak aby nezabudla alebo nieco podobne...no potesil :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?