Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Ahoj baby:) Tak ja uz som si vybrala moje vyvolene saticky:) a s milym sme dnes kukali aj prstene. Vcera konecne uz odovzdal tu diplomovku, tak sa mi dnes kusok venoval s pripravami. Hura...tesim sa, ze sa to kusok hybe. Juj. :) Inak v podstate nic nove, ale ma to potesilo velmi. :) Favoritky mam v albume priprav. :) Snad sa zase pohneme dalej buduci tyzden, aj ked bude toho dost. Cez vikend sa stretnu moji a jeho rodicia u nas doma. Cize zajtra smer domov a pomahat mamke navarit a chystat. Velmi sa netesim, lebo mama je dost nervacka a stresko :D...cize budem mat zase kopu nervozity. V pondelok pojdeme u mileho doma za aranzerkou a za kadernikom/vizazistom. A este aj do Polska snad stihneme ist na nakup...uvidi sa. :) tesim tesim.
Odpovedať
ahojte, kocky, poradte :-D ;-) vcera som v happy girls nasla farebne-aj biele a cierne-okuliare v tvare srdiecka x-) vzdy som take-na fotenie-chcela, ale nejako ma to preslo.. :-N co poviete, zidu sa na vtipne fotky??? ;-) :-) alebo je to zbytocny rozmar??? :-N ;-) :-)
Odpovedať
cafte holky, tesiiiim sa.. x-) asi sme konecne vybrali pesnicku na prvy manzelsky tanec :-) :-) :-) vypocujte su pesnicku od petra kotulu-tak ako.. woooow :-N x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- vyber si biele...ja keby som mohla, tak si dam biele ...al emoja neter ma cierne tak pouzijem tie...aj tak ide os srandu a bude to dobre a samozrejme, ze sa zijdu aj vtipne fotky ..aspon ja take urcite chcem NO vcera som skoro dostala infarkt...rano mi volal drahy, lebo ja som stale v praci, ze asi nebude svadba lebo mame problem s papiermi.... u nich totiz pred sobasom musim absolvovat aj prehliadku u lekara a krvnu skusku...a nesmie byt starsia ako 14. dni a tie vsetky papiere musime potom obaja odniest na urad.... sranda...lenze ja v tom case ked to oni potrebuju budem v praci :-( :-( :-( no katastrofa...taka birokracia a kedze maju v tom taky vyborny system...ako za Komunizmu...a samozrejme sa neda urobit vynimka....no skoro ma trafil slak...a tak pekne moj drahusik nakupil cokoladky a neviem co a nekoniec to vybavil....take prekvapenie na rano....dufam, ze ziadna z vas nebude mat taketo starosti a pekny vikend Vam prajem :-)
Odpovedať
a mam kupit biele pre seba a cierne pre neho? :-N ;-) fuuuhaaaa, ikleinova, esteze to drahy rozumne vyriesil! ;-) a kedy sa to beriete??
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- 18.jun....ano ufff 8-) no ak ma on cierne sako alebo smoking....ano....u nas budem mat len ja....moj nie je velmi na pozovanie...a ja si to chcem poriadne uzit ...ved len raz, tak nech mam spomienku :-D
Odpovedať
presne o 4mesiace uz budeme vydate :-D ;-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babusky, chcem sa Vas spytat, uz ste si kupovali krizik? Alebo Vam ho niekto z najblizsich daruje (krstna mama alebo svedok)? Totiz neviem, ci si ho mame kupit sami, alebo nam ho niekto prinesie. A uz ste si vybrali neaky? Mate skusenost s panom Musinskym?
Odpovedať
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lienocka23- neviem co s tym krizikom...typujem, ze ho dostaneme a ak nie...tak nejaky zozeniem..pre nas to nie je take dolezite.... no dnes som bola v POlsku...nekupila som nic ]-( ...teda skoro nic...kupila som pierka krasne biele potom dam foto a aj biele samodrzky ;-) z toho sa tesim....inak som bola velmi sklamana, lebo som male dobre referencie na butiky a nic :-( uz mam doma clip in pricesky...su antasticke :-D zajtra idem ku kadernicke tak som zvedava, ako ich ohodnoti... v sobotu mam rozlucku so slobodou....strasne sa tesim a bude parada......drzte mi palce babule,... inak ani topanky som ziadne nezohnala...ale este zajtra pojdem do mesta tak somzvedava :-) :-S
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyyyyyyyyyyy, tak uz mam po statnicia, uz som ING. tak sa zaciiiiiinam KONECNE naplno venovat svadbicke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
naninkaaa- gratulujem este stale slecna Ing. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
nani, tak uz si nasa.. :-N ;-) gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-) skvely pocit vsaaaak x-) x-) x-) ja som mala statnice tusim 18.5. 2009 :-) boze, to uz rok je zo mna Mgr. :-D :-D ;-) :-) :-) :-) kocky, ja dnes idem skusat popolnocky, dostali nejake nove x-) a aj okuliare srdieckove chcem ist okukat ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mam dnes vecer rozlucku so slobodou...drzte mi palce :-D papa
Odpovedať
no co ikelinova, ako to dopadlo???? :-D ;-) :-) :-) babynec dobry? :-) :-) :-)
Odpovedať
inak som sa vam zabudla pochvalit, ze som si zajednala slnecnik na fotenie x-) a za super cenu ;-) skoro o polovicu lacnejsi ako v salone, z ktoreho budem mat saty.. :-| ;-)
Odpovedať
ahojte :-) ja som si dnes k.o.n.e.c.n.e. kupila svadobne crievicky x-) uz dlho som okolo nich chodila, ale az dnes som sa rozhodla, su satenove, biele, volna pata, s ozdobnymi kamienkami x-) aj opatok je v pohode.. x-) kocky, uz mate popolnocne??? :-N ja neviem co robit :-| myslim ze je navhodnejsi cas zajednavat nejake v svadobnom salone, ale v tychto dnoch ma pochytila taka mania, ze si chcem kupit vlastne :-N ;-) ci dam tolko penazi za pozicanie,alebo za vlastne.. viac sa mi oplati si kupit.. a zacali sa mi pacit satky po kolena.. ved po 14hodinach v tazkych satach by to urcite bola velka ulava :-) x-) tak zvazujem, rozmyslam :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ....tak rozlucka so slobodou dopadla dobre....vyborne....to bolo kvoli tej fantasticke organaizacii co zariadila moja sestra...dakujem jej :-) popolnocky este nemam....presla som cely Poprad a nenasla som nic, ani v Polsku...do konca tyzdna ich musim kupit...tak idem na lov...uz nebudem vymyslat...co sa mi zapaci ako prve to kupim....uz aj ja som rozmyslala nad kratkymi....teraz som v takom stadiu, ze mi je to uplne jedno :-D dnes rodobim fotecky, co uz mam a dam ich tu :-D
Odpovedať
ikleinova, kuk som album.. pomaly sa nam to zbiera cooo.. ja to uz nemam kam davat :-D ;-) a odkial mas servitky???aj ja ceeeeem :-o x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- servitky som kupila vo Viedni v jednom obchode ....take nieco ako papiernictvo :-D ..popozeraj, urcite najdes aj u nas... dnes som nasla popolnocky....a zajtra si idem pre ne...su kratke...biele...ako mala Baby v Hriesnom tanci..pozn. moj najoblubenejsi film ;-) ( no nie presne take, ale veeeeelmi podobne ) uz aj zajtra dam foto :-D Veeelmi sa z toho tesim :-D ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aj drahemu sa pacia a mozem ich obliect na urad, kamoske na svadbu a aj mne popolnoci...tesime sa.... :-) tak dnes budem spinkat ako babetko :-D
Odpovedať
no super teeeeda x-) x-) x-) tesim sa na foto ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz je tam....ale saty este nemam...uz som vcera vecer nestihla a dnes som tam uz bola 2 krat a stale zavrety.... :-(
Odpovedať
ikleinova, krasnucke x-) x-) neboooj, do tretice vsetko dobre.. ;-) :-) pocuj, tusim aj ty si taka bleducka ako ja.. :-N ako to budes riesit?budes chodit do solarka,alebo sa budes opalovat? ja mam mindraky :-D ;-) uz ma chyta podla triciek :-| :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak mariynka ja to nemam stastie na tie saty....na obchode neboli napisane otvaracie hodiny....a ked sme tam prisli o pol 3 uz ich ta ...jedna ... predala, ze sme nenechali redsa zalohu, ved mi ani nepovedala, ze treba zalohu ;-( ;-( ;-( ja uz som to s nervami nevydrzala a rozrevala som sa....moj drahy ked to videl...taky cirkus tam urobil....volal sefovi a vybavil jej vyhadzov.... ;-( je to velmi smutne...vcera som mala tazky den...potom sme behali po vsetkych znamich miestach....vyskusala som asi 30 siat a nic ;-( ja uz som z toho velmi unavena a do nedele potrebujem kupit tie sproste saty ;-( co sa tyka opalovania....aj mna chyta podla triciek a tak...neviem uvidim ako to vyriesim...ak ti mozem poradit...kup si betakaroten tabletky....od revitalu.....to je super beta karoten a ak to budes pravidelnu uzivat..pekne ta chyti a nespali a aj farba a ti vyrovna...ja som s tym uz roky spokojna...ked ma aj pripali tek len 1. den som taka a potok krasne hnednem...co je pri mojich rysavych vlasoch a pehavej pokozke divne ale funguje to...a ak aj nie...tak aspon jednu zdravu, cerstvu mrkvu kazdy den :-D tak ja vypijem kavu a idem zase behat po obchodoch ;-(
Odpovedať
ikleinova, tak to mi je fakt uprimne luto :-( :-( :-( toto ti mohla spravit?hnusoba jedna ]-( ]-( ]-( ale nezufaj moja, urcite najdes lepsie a potom sa jej cxhod vysmiat do ksichtu, ze nie su jediny obchod.. ;-) mas dobru postavu.. nebudes mat problem.. ci chces len blede? =-) vela stastia moja ;-) :-) :-) verim, ze nieco zozenies.. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pobehala som nejake obchody...vyskusala dalsich 8 siat uz mi z toho sibe ale....!!!!! KUPILA SOM SI TOPANOCKY ;-) neboli drahe a na pocudovanie su neuveritelne stabilne a komfortne....tak epohodlne...moj je vysoky tak mozem a maju take strasove kamienky...to mam aj na satach takze supis :-D :-D :-D uz su v albume ...
Odpovedať
ikleinova, wooow, jake kopyta :-D ;-) x-) x-) ja by som v takych nevladala byt 14hodin :-| ale ked ty vydrzis, tak neni o com ;-) x-) aspon na tebe krasne vyniknu satky x-) a co s tymi satkami?ja som dnes pokukala dake butiky, bude z coho vyberat ;-) x-) ja mam aj ten problem, ze mi strasne zarastaju nechty na nohach, takze musim mat zatvorene spredu, lebo to nevyzera dobre.. :-| :-(
Odpovedať
ikleinova no citam,ze poslko asi nezabralo co???tak ja som potom tiez v koncoch,asi idem na nakupy do Birminghamu,mozno london,ale koli jednym satam,sa mi tam nechce vobec trepat taku dialku.ja uz mam dvoje svadobne topanky,jedne biele ako satky a dalsie kremove,ale ved pod satami ich aj tak nebude vidno,tak uvidim,ved ja este urcite nejake dokupim..))
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci vydrzim 14 hodin...zase taka frajerka nie som ale pre istotu mam aj balerinky :-p vcera osm konecne kupila popolncky a su vhodne aj na civilny sobas len vpredu musim dat trosku skratit....dam ich do albumu konecne sme kupili aj latku na manzelov oblek....na civilny sobas :-D a na koniec dna sme kupili aj zachod do nasho domu :-D :-D :-D dnes mam 2. rozlucku so slobodou tak sa za ten cely stressovy tyzden zrubem ako kon :-D a to Polsko naozaj neodporucam... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky ikleinova, tak prijemnu zabavu prajem. Nam dnes akurat prisiel ten spominany krizik od pana Musinskeho, a je skutocne ze wau - dam si ho do albumu a najblizsie by nam mali dojst obrucky. Velmi sa na ne tesime :-) Babulky, uz sa chystate rozdavat oznamka? My sme premyslali, ze uz na buduci mesiac, aby cez prazdniny nebol problem, ze su vsetci na dovolenkach.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?