Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
1
40
41
@ikleinova tak to rada citam.. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.coolplaneta.com/2010/02/ob... pozrite si to, je to pekne vysvetlenie, preco sa snubne prstene nosia na prsteniku:-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
ahojte baby to s tym nosenim prstienkov som citala aj ja a ukazovala mojmu manzelovi :-) podla mna vystizne a krasne :-)
Odpovedať
caute kocky, tak ako sa mate? my sme par dni dozadu zajednali libanky :-N x-) tak sa nevieme dockat jula :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja nejak neviem čo skôr. Skoro od svadby som tu nebola. Vidím, že téma naďalej funguje. Mariynka - gratulujem k zajednaným líbankam. A kam idete? My sme chceli ísť do Dominikánskej republiky alebo na Kubu.....ale nakoniec z toho všetkého zišlo. :-( :-( :-( Keď je všade tak divoko vo svete, tak nebudeme pokúšať. Tak sa to snažíme vynahradiť predĺženými víkendmi na Slovensku. Veď aj tu sú pekné miesta a keď nepotrebujeme ani jeden more, tak si to vieme užiť aj tu.
Odpovedať
@hope44 my sme spolu vyse 9rokov a ester sme nikdy neboli spolu pri mori :-N :-N nas lakaju skor hory, klud.. ;-) x-) no chceli sme Pariz, ale zhodli sme sa na tom, ze behat po pamiatkach, nahanat sa.. to asi neni to prave, orechove, na svadobnu cestu.. tak sme googlili :-D a vygooglili sme Verterske jazero v Rakusku x-) tak sme to hned zajednali x-) fotky hoteliku vyzeraju uzasne x-) maju vlastnu sukromnu plaz ;-) a hotel je hned v blizkosti jazera :-) :-) inak pri tom jazere sa natacaju romanticke filmy.. :-N ;-) aj v pondelok na Jednotke bol jeden.. :-N ;-) x-) x-)
Odpovedať
@hope44 a ty este ani svadobny album nemas??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Krasne Velkonocne sviatky kocky :-) ! a vela vody aby ste boli po cely rok zdrave :-)
Odpovedať
Profilova fotka
NO nastalo tu ticho.... :-( to ma mrzi ale drzte sa babenky v manzelskych zivotoch aj tych ostatnych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://zena.sme.sk/c/5869885/hladame-... :-D drzim Vam palce babulky ak sa prihlasi niektora, dajte vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ikleinova ahojte hej ja som sa zapojila
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
http://zena.sme.sk/c/5902459/hviezdna... hlasujte ak mate zaujem, uz som tam aj ja a za kazdy jeden hlas vopred dakujem...Ivana z Popradu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
@ikleinova hlas som poslala a tiez som sa zapojila do sutaze ;-) :-) :-)
Odpovedať
@lulupaja luci,aj ty mas moj hlas ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som Vam poslala hlasy dievcence :-) vela stastia :-)
Odpovedať
@lulupaja @ikleinova @hope44 @bad tak ako sa mate manzelky? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa hlasim, mam sa perfektne :-) , akurat zajtra balime na dovcu a v piatok odchod...manzelsky zivot mi prospieva...aspon take ohlasy som dostala od okolia :-) Dokoncujeme domcek...starame sa svorne o nasho psika a stali sme sa krstnymi rodicmi :-) Ale mi aj chybaju tie pripravy co suviseli so svadbou...my sme mali 18.6 civilny sobas, takze na papieri sme uz 1.vyrocie oslavili :-D mariynka a ty ako? a co ktora je do roka a do dna tehotna :-) :-D alebo uz stihla aj porodit?
Odpovedať
@ikleinova aj ja som dostala ohlasy, ze mi manzelstvo prospieva :-) :-) :-) a sama to na sebe citim ;-) predsa,spolocne byvanie, zaspavanie ruka v ruke, spolocne zobudzanie sa, varenie,papanie.. :-D :-D :-D no je to super :-) a som rada, ze sme si tieto krasny okamihy pred svadbou "nezjedli" ;-) :-) my mame maleho kocurika, prerabame zahradku :-) a je nam fajn,zatial v dvojke ;-) :-) :-) a dovcu sme uz absolvovali ;-) teda svadobnu cestu v Rakusku-v Klagenfurte, pri Wortherskom jazere.. x-) x-) inak, odporucam!!! x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@lulupaja @ikleinova @hope44 @bad co chystate na prvy vyrocie??? :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som svje uz oslavila 18. juna...ten sobas na urade, lebo teraz som v praci a nie som s mojim manzelom :-( je to smutne ale co uz ale aspon mam na vyber, kedy budeme oslavovat :-D inak toho 18.juna to bol prenadherny den, boli sme na vylete na ceresnovom festivale, 1.krat v zivote sm sla kompom a jazdila som na koni :-) nezabudnutelny zazitok a prenadherny den s najmilovanejsim :-) tak si to uzite baby... :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
mariynka, hope44, lulupaja, bad...dievcence zijete? o chvilu su tu Vianoce..uz 2. spolocne:))) chystate nieco specialne??? a je uz niektora tehulka???dufam,z e sa Vam dari... ;-)
Odpovedať
1
40
41
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?