Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...dufam, ze ti ten krasny pocit este dlho vydrzi :-) a s tymi domacimi pracami to mas pravdu...urcite na teba pride ta chvila, kedy si budes mysliet, ze manzelstvo je len zehlenie, pranie, upratovanie a varenie a zas dookola....ja milujem domace prace...velmi rada varim a potom sa tesim z toho, ked drahemu chuti...ale v tom vsetkom zhone po civilnom sobasi a pred cirkevnym som to nejako takto pocitovala...ked drahy bol v praci od rana do vecera a ja v tom kolotoci...ale vsetko zle sa na dobre obratilo a to bol naozaj len moj emocionalny krach :-) na babatku este nepracujeme...tak si to nejako este vsetko chceme uzit...novy dom a cele manzelstvo ale kazdy sa nas vypytuje no kedy bude...kedy ]-( ked pride...bude...my vieme kedy :-) a co sa tyka tej diety...to ze mliecne vyrobky zahlienuju je uz stara sprava....nepotvrdena, takze ja tomu neverim a dokonca podla novych vyskumov to nie je pravda, takze mliecne vyrobky to nijako neovplyvnuju... ak chces vsak uplne vylucit niektore potraviny, davaj pozor na to, aby si ich vedela doplnit inymi alebo hlavne aby ti nechybali podstatne ziviny ;-) a drzim ti palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes mi konecne prisli vsetky doklady, obciansky, vodicak aj pas :-) jej tesim sa z toho...Pani Ivana David :-D
Odpovedať
ikleinova - Ja už mám občiansky a dnes mi práve prišla sms že už mám hotový aj pas a vodičák :-) tým otázkam o bábatku som sa nevyhla ani ja, dokonca mi mamina hovorila, že keď niekomu povedala, že som sa vydala, tak sa všetci pýtali či som sa musela vydávať :-D a teraz sa nás každý pýta či už miešame :-D tiež si zatiaľ užívame manželský život vo dvojici :-D Môj drahý vymyslel ďalší výlet a neskutočne ma šokoval. Objednal hotel grand matej v banskej štiavnici s raňajkami na izbu s večerou pri sviečkach, wellness na hodinu iba pre nás a iné vymoženosti :-) strašne sa teším 12.11.2010 vyrážame ;-)
Odpovedať
Baby, ja uz doklady mam (musela som ich vybavit hned po svadbe, pretoze som mala dovolenku a potom by na to nebol cas). Akurat si este neviem zvyknut podpisovat sa novým menom :-D ;-) , ale uz sa lepsim! Co sa tyka babatka, my sa uz snazime nejaky cas, ale akosi sa nam nedari :-( :-S ]-( Tak som sa rozhodla, ze kaslem na to a ked bude chciet prist, tak pride! Dievcence, nemate nejaky typ na vianocny darcek? Chcela by som nieco originalne - vsak to budu nase prve spolocne vianoce, tak nech stoja za to! x-) x-) x-) Vy uz nieco chystate?
Odpovedať
ahojte, konecne sa mi zacal vikend :-) :-) :-) :-) vianocny darcek? moj drahy si vybral, chce kvalitne lyziarske rukavice, tak si aspon nemusim hlavu lamat.. ;-) a nas spolocny darcek bude lyzovacka po novom roku x-) hura, sa neviem dockat :-N :-) aj ked mna osobne cakaju prazdniny a volno aj o tyzden, huraaa jesenne prazdniny x-) x-) x-) 5dni doma, to si dovol.. :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
fuuu, dovolenka, to ja mozem teraz iba snivat ... Ale darcek som vybrala - prave som zajednala 3dnovy pobyt v Nizkych Tatrach - utulnej drevenici, cela bude iba pre nas. Takze medzi sviatkami ideme! huraaaaaaaaaa! :-D x-) x-) A drahemu dam tento darcek pod stromcek ako prekavapko. x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak sa mi podarilo po dlhsom case sa prihlasit, pridala som aj par foteciek. u nas sa nastasie po svadbe nic nezmenilo ;-) vsetko super ako aj predtym. my sme nastastie uz spolu byvali, takze domacnost nas neprekvapila. :-) co sa tyka zdravej vyzivy, ja sa urcite snazim. iked je stasne vela nazorov co je vlastne zdrava vyziva. ja miecne vyrobky nevylucujem, myslim ze su dolezite. podla mna treba jest vela zeleniny a ovocia, ja som uz pred par rokmi vylucila bracove a hovadzie, tiez biely chlieb. obmedzujem tazke a vyprazane, a myslim ze sa aj lepsie citim. chora v podstave nebyvam. ale myslim ze musis pocuvat aj svoje telo, naznaci ti co je pren lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Babenky, neuveritelne to leti, skutocne aj my sme tak mierne oslavili nase "vymesacie" s priatelovymi kolegovcami na firemnej chate, od ktorych sme dostali ako svadobny dar romanticky vikendovy pobyt v Piestanoch v jednom super hoteli, kde si teraz uzivame relax pri dobrom vinecku ;-) U nas sa tiez nic nezmenilo, kedze sme spolu uz vyse dvoch rokov byvali a vedeli sme do coho ideme. Doklady mam uz tiez celkom vymenene, a poviem Vam bolo to celkom zaujimave, dokial som ich dostala, nic som nemohla vybavit, lebo nikto mi nechcel bez dokladu pomaly ani povedat. Hrozne, ale inac si ten manzelsky zivot celkom uzivame obaja. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, aj vy mate trosku problem zvyknut si, ze to nie je uz priatel, ale manzel? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie je to divne, ved uz zijeme spolu nejeky ten cas...ale to, ze ho volam manzel...alebo niekomu poviem moj manzel :-D :-D :-D to je divne...ale zvykam si...je to krasne :-N
Odpovedať
ja som drahemu mangel hovorila aj kratko pred svadbou, ale stale mam taky nutkanie povedat mu priatel :-D ;-) snad si raz zvyknem.. ale na priezvisko som si uz zvykla.. uz sa nemylim, ani v ustnej, ani v pisomnej podobe.. :-D :-N ;-)
Odpovedať
ahojte ... tak konecne sem prispievam aj ja... fakt som donedavna nemala cas.. po svadbe sa vybavovali doklady, boli sme tak na predlzeny vikend v demanovskej doline v hoteli fim... potom sme si zariadovali spalnu a dnes sme v nej druhykrat spali a bol to zvlastny, ale aj krasny pocit... fakt... doteraz sme spali v mojej izbe na roztahovacom gauci a uz to bolo strasne... manzel mal veci len tak po izbe vo vakoch.. no hroza fotky sem pridam uz snad co najskor... kedze v praci travim 8 hodin za pc, tak uz doma sa mi ho nechce vobec zapinat, no uz sa k tomu nejako donutim... inak - aj mne pride dost cudne, ked mam povedat manzel a nie priatel, no na priezvisko som si konecne uz aj ja zvykla :-N ... a na mesacne vyrocie mi manzel priniesol kyticku kvetov, co som vobec necakala... robil vtedy poobede a ked prisiel o pol jedenastej v noci domov, tak ma zobudil bozkom a prekvapil ma kvetmi... zaujimalo by ma vsak, ako oslovujete svoje svokry, ci svokrov... mama mi povedala, ze uz mam svokru volat mama a manzel moju mamu tiez... no ja si to neviem ani len predstavit, tak sa uspesne zatial vyhybam oslovovaniu svokry a manzel tiez :-x :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no s tou svokrou je to podobne...ja ju urcite nikdy nebudem volat mama, lebo mam je len jedna a ona mi hned po svadbe oznamila, ze uz ju mozem volat mama...tak ich radsej neoslovujem nijak :-D
Odpovedať
aj ja mam taky nazor, ze mama je len jedna ... mozno casom, rokmi zacnem volat aj svokru mama, ale urcite sa to neda len tak zo dna na den... k mame ma clovek jedinecny vztah ... vie, ze mama pri nom vzdy stala, starala sa a mame moze clovek povedat skoro vsetko ... no svokra pre mna nic take neurobila, teda okrem toho, ze mi vychovala manzela... ale to sa nepocita... takze mozno fakt casom... a inak - mne svokra nepovedala, ze ju mam volat mama, len moja mama mi po tom, ako ju manzel po svadbe oslovil teta, povedala, ze ju ma volat mama a pytala sa mna, ako oslovujem svokru, ked sme u nich... tak ja, ze nijako... neoslovujem ju:))) ... tak sme si 1:1:)
Odpovedať
pre mna je svokra este stale teta :-D :-N ;-) mama ju volat nebudem a ani tykat si s nou nechcem.. predsa, je o dost starsia.. kolegyne mi radia, aby som ju neoslovovala teta, ale aby som jej hned povedala co chcem-bez oslovenia.. a ked pride babo, budem ju volat babka :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stale tu chodim a pozeram co je nove...a nic :-( som z toho smutna :-|
Odpovedať
ahojte, aj u vas je tak prijemne? 8-) my mame od vcera DVD x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) vecer som ho preklikala, bol to uzasny pocit, znova si to "prezit" :-) :-) :-) dnes idem k babke aj s maminou a pozrieme s ho cele x-) x-) x-) este aj unos nevesty tam dali, tak drahy len ziral, aki chlapi ma na disco zvrtali :-D :-D ;-) zajtra mame rodinnu zabijacku, lebo uz su prazdne mraznicky :-D ;-) :-p aj ked ja maso momentalne nejem.. :-| ;-) uz kupujete darceky? ja som kupila bratovi krasnu vesticku-fialkovu, sa bude tesit x-) pekny vikend :-)
Odpovedať
ahojte, tak ako sa mate? ja kazdy den pozeram DVD, ked som sama-aj si poplacem :-N ;-( bolo to krasne, dokonale, nepopisatelne.. vlastne sa mi splnil sen do kazdeho jedneho detailu.. a na tom DVD to maximalne vidiet :-) :-) :-) my dnes ideme zhanat darcek pre manzelika :-) chce lyziarske ukavice, tak povymietame vsetky sportove obchody v NR :-D ;-) snad nieco vyberieme.. ;-) :-)
Odpovedať
Caute zeny!!! :-) :-D U nas je pohoda lesna, mala zmena je "iba" v tom , ze synacik je prvak a ucime sa vsetci traja spolu (chyba mu trocha trpezlivosti ) - nejak teda nabiehame na ten system - zvladame to perfektne, celkom dobre sa vsetci pri tom zabavime). Aj Vas to caka... ;-) Darceky som uz zacala pomaly kupovat - mam zaisteny ten pobyt v Tatrach a par malickosti.... juj tak sa na tie vianoce tesim - kupila som aj CD s vianocnymi piesnami, pomaly premyslam, co by som mohla napiect - aby to u nas aj vianocne vonalo x-) x-) x-). Rozhodla som sa, ze vianocne kolace ci zakusky tento rok nebudem kupovat (to by bol iba nudzovy plan :-p :-N ). Nech to ma svoja caro! x-) :-D
Odpovedať
ahojte, ja vypekam aj dnes :-) polotovar kroasanty :-p a makovo-visnovu strudlu ;-) :-p mame navstevu, aj zajtra.. :-N pridu kuk DVD a ako byvame.. ;-) :-) konecne dnes vykuklo slniecko 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tesim z manzelskeho zivota...aj si lezieme na nervy, ale tak zdravo :-) uz som nervozna z toho, ze som tak dlho doma, lebo momentalne nemam pracu a vyse mesiaca som doma a asi sa zblaznim :-S pomaly si dozariadujeme nas domcek....kupili sme si konecne garnize do obyvacky a aj zaclonky tak som sa z toho tesila :-) najhorsie je, ze este nemame hotove video a bude mozno v decembri a ja uz viac cakat nemozem :-| Vianocne darceky tento rok velmi neriesim...ale tiez by som rada napiekla kolaciky, ale bohuzial nemame dokoncenu kuchynu a nemam pec :-| tak kolaciky nebudu :-( alebo pojdem napiect k svokre a donesiem domov....ale to nie je to istee :-(
Odpovedať
ivi, my sme dokupili farebne rolety do obyvacky, tak sa vytesujem z tych.. a zvykam si na novu trubu :-D elektricku, u nasich sme mali plynovu.. ;-) ale strudla chutila ako od mamicky :-N :-p :-p tak si zvykam.. ;-) ja uz mam darceky nakupene, este nejake drobnosti.. nemam naladu cely december prestat v radoch pri pokladniach.. tak uz to mam z "krku" ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, ja som taká šťastná!!!!!!!!!!!!!!!! Všetko nám nádherne klape, pripadám si ako v rozprávke. Teraz už nevieme nájsť ani žiadny problém, kvôli ktorému by sme sa poškriepili. Len sa mi zdá, že už je to strašne dávno, čo som sa vydávala. Nezdá sa Vám, že to moc letí?????
Odpovedať
rychlo to leti, uz su to ♥2mesiace♥ :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej 2 mesiace....pekne pekne....a ja stale nemam dvd...uz sa z toho zblaznim ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja este nemam foto a video, ale ío to viac sa tesim az si to pozriem...
Odpovedať
ani my este nemame dvd... ale nam povedal kameraman uz na svadbe, ze skor ako v polovici novembra nebude... ale kedze uz polovica novembra presla, tak som mu volala a on, ze bude do konca roka, ze nestiha... ale nejaku vedu z toho nerobim...kedze od januara budem nezamestnana (vráti sa predchádzajúca zamestnankyna z materskej:(((( ), tak potom budem kludne aj 10x denne pozerat odzadu dopredu a naopak... aspon budem mat co robit, spominat a vrati ma to do tej svadobnej euforie... sa uz tesim... fotky sme mali hned tyzden po svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj ja cakam stale na svadobne DVD. Ale uz toho zacinam mat plne zuby. Nasa chyba bola v tom, ze sme kameramanovi zaplatili vopred a tak stratil motivaciu nieco robit. Nie a nie to zostrihat. Asi sa zblaznim. Vsetci mi uz z rodiny vykrikuju ze chcu video a ja nemozem kameramana dokopat, aby nam to uz urobil. Stale nejake vyhovorky. Stracam nervy, manzelinky.
Odpovedať
ahojte kocky, tak co?tesite sa na prve spolocne vianoce? my velmi x-) chceli by sme zivy stromcek, ozdoby uz nakupene mame a aj darceky :-) zajtra u nas chodi mikulas :-D :-p obehame rodicov, aby sme cez tyzden nemuseli.. ;-) :-) v utorok je v nitre hromadne vypustanie lamionov priania, tak ak bude pocasie priat, planujeme sa toho zucastnit :-) x-) u nas je dnes krasna slnecno-biela sobota :-) vsade je sneh, tak sa z toho teskam :-) :-) :-) milujem zimu :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manželky, no dockali sme sa dnes si ideme po video a fotky sa nemozem dockat, nieco nam uz poslala na ukazku, foto vyzera super a mame aj taky kratky klip, že wau...No tešim sa... co sa tyka vianoc, nebudeme sami, lebo byvame u svokrovcov zatial, ale po novom roku zaciname pracovat na svojom ;-) . Darcek nemam ani jeden :-| no mam co robit, ale chcem im spravit fotoknihy zo svadby na pamiatku. mari-hmm mozno sa "vidime" na vypušťani lampionov, tiež zaleži od počasia...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?