Svadba 18.09.2010

30. nov 201112220
  • ale cele to musite vlozit 🙂

• ivi, uz to ide 😉 pekne saty 🙂 bola si cacana nevesta 😉

• dakujem 😃

• Sponzor fóra
  • noo ikleinova: klobuk dole, ina princezna si bola v tych satickach🙂 paraada!

• ikleinova - jeeeej, supis!! 😵 🙂

• dakujem baby ste ma potesili 🙂
    ja mam teraz asi zlcnikovy zachvat..nie asi ale urcite... 😢 joooooj

• ikleinova - no to ti nazavidim... 😞 Drz sa a prajem skore uzdravenie! 😉

• zajtra budeme mať video 😵 už sa neviem dočkať 😵
    ikleinova - skoré uzdravenie prajem 🙂

• DVD sa ani ja neviem dockat 😃 😉

kocky, dajte si konecne fotky, nech nemusim pozerat na tie cudiste tvaricky bez oci a nosa a ust.. 😃 😬 😉 🙂

ikleinova, dietuj, ja viem co su to problemy so zlcnikom 😐 😒 😦

• Ahojte, po dlhej dobe som si konečne našla čas sa prihlásiť. Svadba bola úplne super a čo ma prekvapuje, stále mám pocit, že ten náš sen ešte stále trvá. Je to proste úžastné a nič viac by som si nemohla ani priať.
    Ešte vám všetkým prajem veľa šťastia do života a nech ten svadobný deň nebude len spomienka na šťastie, ktoré sme prežívali.

• Čaute, tak ja mam už zopár fotiek no na webovom albume: http://picasaweb.google.com/jitka.slizova/SVADBA1892010# Skúste kuknúť.

🙂

• jitus parada, krasne fotky velmi pekna si bola mangel taktiez🙂

• jitus 87...krasna nevesta a krasne fotky....
    ja som uz doma a ko necne som videla aj ja fotky...este mam nejake vybavovacky a potom ich tu vycapim 🙂

• ikleinova, máte krásne fotky plné nápadu. Šikovný fotograf a pekný pár. 🙂

• dakujeme Jitus...no to som sa chcela ozvat...baby ako zijete?
    a uz mate nove doklady? ja mam 1. Karticku poistenca 😉 to slo asi najlahsie..na ostatne este cakam 🙂
    Nam dnes montuju kotol...tak konecne bude teplo 😃zatial nas hriala laska a velmi dobra perina 😃

• Sponzor fóra
  • ikleinova, peknucke fotecky 😵 saty fakt uzasne 😵

ja si kazdy den pozeram nas album-listujem nim a je mi smutno.. bol to krasny den, rada by som si ho zopakovala 😃 😬 😉 ..zahrala sa na princeznu.. 😬 😃 😉 😵 😵 no,ale teraz mozme uz len spominat.. esteze je naco spominat, na tu dokonalost a krasu.... 😬 😉 🙂 🙂

• Ja zasa pozerám stále naše video 😃 na fotky eštelen čakáme 🙂 Hmm ja by som si to hneď a zaraz zopakovala !!!! 😉 Boli sme cez víkend na honeymoon v Tatrách, bolo úžasne, perfektne nám vyšlo počasie 🙂 Užili sme si to naplno! 😃 😵

• miri, sa mate 😵 😵 😵 my to nechame na jar.. 😵 ale nezaskodilo by nejaky vikend obetovat tatram 😵 tie su nasa srdcovka ♥ 😵

• mariynka - no ja som sa úúúúplne zamilovala 😵

• miri a kde presne ste boli? a co vsetko ste pochodili? mna drahy na lomnicaku poziadal o ruku 😵 zajednal tam noc.. takze ta3 su nasou srdcovkou.. 😬 😵

• Oooo tak tomu rozumiem 😉 Boli sme v Liptovksom Jáne priamo v Jánskej doline v penzióne Horec. Boli sme v Pribyline - Múzeum liptovskej dediny, na Štrbskom plese, išli sme lanovkou hore na Solisko a dole pešo 😃Tri dni som vééééľmi cítila lýtka 😃 A potom sme absolvovali ešte nejaké prechádzky v okolí. No ale bolo super!!!

• Baby ja som z Popradu a nikdy som nejako extra nemala v laske Tatry a este aj ta zima....no a odkedy uz nebyvam doma...budu to 3 roly tak sa stale na TA3 tesim...ked uz prichadzame do PP z dalekeho okolia len sledujem kedy uz konecne vykuknu z obzoru 🙂
    To je fajn, ze ste si to uzili...moj drahy mal teraz tyzden dovolenku tak sme aspon boli spolu...a honeymoon si uzijeme neskor 😉

• dievcata...vsetko dobre k prvemu vyrociu 😃 len mesiac ale aj to sa pocita 😉

• ikleinova - veru mas pravdu. Aj ja som sa pytala manzela hned rano po prebudeni, co mi kupil k 1. vyrovciu 😃 😃.
    Aj ja Vam prajem vsetko naj naj!!! 😃 🙂 😉

• pravda, ako to letíí 🙂 ja sa už teším na Prahu 🙂 konečne 🙂 7 rokov sme to odkladali, tak si to teraz dáme 😃 ale ešte viac ako mesiac...neviem sa dočkať 😛

• čaute manželinky, my sme si dnes tiež uvedomili, že je to naše prvé "výmesačie" a môj drahý to zobral doslovne a kúpil mi kytičku. Bolo to veľmi milé, ale takto do prvého výročia skrachujeme. 🙂
    Aký máte život po svadbe? Čo sa u vás zmenilo a čo pociťujete ako naj?

• ahojte, dnes mame krasne vymesacie 😵 je to super pocit, my mozno cez vikend dostaneme DVD. tak si nasu svadbu zopakujeme.. 😉 aspon ocami.. 😬 😉
    fotky nam uz skrasluju spalnu,aj krb 😵 stale si ich prezeram 😬 😬
    nasim chcem vytvorit fotoknihu-ako darcek na vianoce,ale ako sa poznam, dam im to skor 😃 😬 😉

• nam slubili DVD do Vianoc ale ako to sledujem, tak asi na Valentina sa dockame 😠
    my dostaneme album a taku foto knihu ale to tiez aj neskor, ja som zatial nedala vytlacit ani 1 fotku aby sa potom nepobili...ked budem mat na to cas...tak to dam spravit, dovtedy nech cakaju...ved kto caka...docka sa 😃

Jitus- ja zijem s mojim manzelom uz 3. rok spolocnej domocnsti a teraz posledne 3 mesiace zijeme sami...len my...tak si to poriadne uzivame...preto sa nam to zda byt ine ako pred svadbou, aspon mne 😉
    a lepsie som si vybrat nemohla...asi tak 🙂

• Helou 🙂 My sme naše svadobné video videli aspoň 6x 😃 a jednotlivé kapitolky aj 20x 😃 😃 😃 Teraz v piatok budeme mať všetky fotky, tak sa neskutočne tešííííme 🙂 Všetko je inak ok, páči sa mi byť manželkou, ale u nás je to viacmenej pocitová zmena, má pre nás vnútorný význam, keďže už spolu žijeme dlhšie 🙂
    Ja som včera dostala krásnu sms 😉

• ahojte, mne sa zase paci, ze uz byvame spolu 😵 drahy vecer ocisti ovocie a urobi mi prekvapenie, alebo mi s niecim pomoze bez toho, aby som ho poprosila 🙂 je zlaty, snazi sa 🙂 aj mne sa paci byt manzelkou a verim, ze tento pocit mi vydrzi navzdy 🙂
    aj ked prechadzame roznymi zmenami.. 😉 mam toho viac-varim,perem,zehlim.. co predtym robila mamina a ja som sa naplno mohla venovat robote a drahemu.. teraz musim stihat kopec veci navyse, ale zvykam si..
    len som akasik viac unavena. 😐 a chodim skorej spavat 😃 😉
    volal nam kameraman, ze DVD bude zaciatkom dalsieho tyzdna, tak sa vytesujeeeem 🙂 🙂 🙂
    o tyzden nas cakaju jesenne prazdniny, tak zbucham zurku a vsetci mladi, co sme boli na svadbe si kuk DVDcko 🙂 🙂 🙂

kocky, stravujete sa niektora "zdravo"? co je boom zdavej vyzivy.. bola som na prednaske a dost ma to zaujalo..
    vylucit cukor, mliecne vyrobky,ktore zahlienuju a tiez tvrdy syr, ktory sa zsadzuje v zenskych pohlavnych organoch 😐 😐
    tak rozmyslam, ze to skusim, mam uz rok cystu na vajecniku a neviem sa jej zbavit, operovat sa nedam, tak by som skusila toto..
    liekom neverim, mozno toto zaberie..
    a zevraj by som mala papat aj vela vitaminu B,tak asi aj to nasadim 😉

aaaaaaa, ktore uz pracujete na babatkach? 😬 😉 🙂 🙂
    my zatial nie.. treba sa prehryzt este nejakymi "problemami" a potom.. 😉 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov