Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter....to vam zavidim...ja milujem Taliansko....tam kam pojdete...poblizku mate Caorle a ja som jedno leto pracovala v Bibione :-D nezabudnite si odskocit na vylet do Benatok...mate to na skok :-) tak si to uzite...
Odpovedať
Profilova fotka
jitus87- co sa tyka rodicov...no ako by som to...ani sa nam do toho nepletu...ti moji vobec ale viem napr. ze mamka chce organizovat nejake obcerstvenie pre hosti, co pridu zo SK a tak....zlata je take starosti si robi... :-) a co sa tyka svokrovcov...no buduca svokra sa raz vyjadrila o prezleceni po polnoci, ze tak to musi byt a tak to aj bude a ja s usmevom na tvari, ze bude to tak..ako to my chceme a viac sa uz nevyjadrovala...ale stazuje sa, ze ona o nicom nevie, ani kedy bude ta svadba a tak...ma trosku asi problemy s pamatou... a take sprostosti :-D ale pomahaju my sestry...vo vsetkom a vsetko s nimi aj vyberam, hodnotim...a tak... :-D
Odpovedať
My sme v Taliansku boli už 2x :-D A aj Benátky sme už navštívili, ale ani tento rok si ich nenechám újsť ;-) Véééľmi sa začínam tešiť :-D Doteraz som si to ešte ani tak neuvedomovala, lebo ešte vo mne doznievajú štátnice :-D A hlavne nová robota :-) My si s priateľom všetko vybavujeme samy a ani by sme nechceli aby sa nám niekto do toho miešal! Našťastie obe strany rodičov nemajú záujem do toho zasahovať, iba sa informujú pri bežnom rozhovore, ako pokročujeme prípadne chcú pre radosť vidieť čo sme si kúpili a tak :-)
Odpovedať
ahojte, my asi tak, ze vybavujeme sami-mami bola so mnou vybavit akurat kostol a kuk restiku a odsuhlasit saty :-D ;-) x-) ale inak sa nam do toho nemontuju.. ;-) a ja som rada, bala som sa, ze sa budu moct starat, ale nastastie sa im nase napady pacia.. ;-) a stale zdorazdnuju, ze ak potrebujeme s niecim pomoct,mame im povedat.. aj svadrinka mi povedala, ze sa nam do toho nebude starat, pokym o pomoc nepoprosime.. ;-) ved je to nasa svadba.. x-) tie dovolenky vam zavidim :-N :-N ja neviem, ci ist do pariza v septembri abo nie.. vaham vaham :-| :-| ci to radsej nenechat na jar/leto 2011 :-| :-| no neviem co poriesime.. mne by svadobna cesta stacila aj v tatrach x-) my ich milujeme :-N x-) x-) ale na dovolenku v lete sa chystame, ale len na SK ;-) urcite niekam do hor.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
mariynka - Do hôr ísť je skvelá vec ;-) Tak si to naplno užite :-) Hej hej jasné, svadobné šaty šaty bola aj so mnou skúšať a komentovať mamina so sestrou, pre ženích to bude prekvapenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prave som si objednala postavicky na tortu....dufam, ze mi ta pani vyjde v ustrety a posle mi ich...jej sa tesim...ale nie velmi ...lebo ked sa velmi tesim,tak sa vsetko pokazi... Dievcata uz len 2 tyzdne a ja sa vydavam :-) ohhh....a potom 3 mesiace a vydate budeme vsetky :-N A dnes mi volala mamca, ze ci nahodou neviem, kde ma otec obciansky preukaz....ja uz s nimi 2 a pol roka nebyvam :-) :-D :-D takze fakt netusim...
Odpovedať
ikleinova - Ahoj. Odkiaľ si si prosím objednala postavičky na tortu? Ďakujem :-)
Odpovedať
ahojte, konecne neprsi :-) :-) :-) my nebudeme mat postavicky na tortu, nam pani cukrarka vymodeluje krabicku s obruckami x-) x-) x-) tak sme si to navrhli :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tu som nasla v bazare... :-) ale este nedosla odpoved tak uvidime, co z toho bude :-N
Odpovedať
konecne som nasla foto ucesu, ktory by sa mi maximalne pacil x-) x-) x-)
Odpovedať
kocky, mam otazku :-N bude mat vas zenich bielu vestu? mojmu sa to nepaci a chce si dat ciernu-k obleku.. :-| ako mne je to v podstate jedno, ale asi by bol slavnostnejsi v bielej.. co vasi milacikovia? :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj drahy bude mat kremovu vesticku a kravatu, lebo ja mam kremove saty. Myslim si, ze ked mas biele saty tak sa hodi vesta biela a ked kremove tak kremova. Baby chcem sa Vas spytat ako bude riesit bizuteriu? Ja mam kupeny taky set, ale zacinam rozmyslat nad takymi vacsimi nausnicami a naramkom. Mam aj korunku, ale tu si asi vobec nedam. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no moj drahy bude mat na sebe smoking a motylik.....inak by k tomu mal mat este taku stuhu ale nebude...lebo nechce a bute to v ciernej smoking a bielej farbe ...kosela.... ak by mal kravatu....musi si obliest vestu a to on v ziadnom pripade nedopusti takze aj tak dobre ako to nakoniec bude :-) bizuteriu budem mat len nausnice a mozno naramok....teda ja korunku a na krku dar od znamej...Swarovskeho retiazku s krystalmi...pekna taka strasova... :-) jamam princeznovske saty...tak k tomu sa to hodi ;-) este mi treba kupit pierka pre rodicov a krsnych rodicov...to aj matkam mam dat take vacsie alebo len otcom? a aj krstnym matkam???ja uz som z toho debil...niekto vravi tak..iny inak... :-N kto sa ma z toho vyznat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som kupila väčšie pierka iba rodičom :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ja mam supravu nahrdelnik a nausnice x-) naramok nechcem,aby som nezatrhla saty.. :-N ;-) ja som pre svadobanov kupila rovnake pierka, pre rodicov vacsie a pre "starejsiho"(mojho stryka, ktory ma len pride vypytat a tym jeho uloha konci :-N )najvacsie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si v piatok kupila nadhernu sadu nausnicky a privesok na retiazku x-) jaj tak sa tesim...proste som ich zbadalla a vedela som,že tie budu moje... :-D pierka som kupila minule na vystave...pre svadobcanov rovnake a take vacsie pre rodicov a svedkov... po statniciach sa chceme vrhnut na obrucky, oznamenia a nemame este nič pre ženicha :-S mari:nasla som, že graviruju ako je dom služieb tak asi pojdem kuk tam...
Odpovedať
Môj ženích bude mať košeľu, vestu aj kravatu vo farbe ivory, keďže moje svadobné šaty sú ivory. A oblek budeme kupovať, rozmýšľame nad tmavohnedým, keďže sa mi to veľmi páči v spojitosti s ivory šatami. Veľké pierka budú mať u nás rodičia a svedkovia. Z bižutérie som si kúpila celý komplet, naušničky, náhrdeľník aj náramok, ale čo sa týka náramku, tak to ešte uvidím, keď pôjdem na poslednú skúšku šiat ako to bude vyzerať, možno pôjde náramok ako ozdoba do vlasov, ale pre istotu keby som sa rozhodla si ho dať na ruku, tak som si zabezpečila aj ozdobu do vlasov. Včera som si kúpila košíček na pierka :-) Tak sa z neho vytešujem. Ešte si kúpim mašličku, aby som ho pekne omotala aby bol taký svadobnejší :-)
Odpovedať
no moj drahy bielu vestu nechce :-| tak co s nim :-D ;-) chce si kupit cierny oblek aj s ciernou vestickou, tak pojde tak.. hlavne aby sa on dobre citil.. ;-) x-) lulu, OK ;-) :-) takze nova sada?super x-) aj my by sme oznamka uz mali zacat riesit.. asi po mojich "skuskach".. ;-)
Odpovedať
hladam albumy so zenichmi, ktori mali ciernu vesticku ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a myslim si, ze to bude v pohode.. ;-) nie :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jitus87 - ja som sa na začiatku vo všetko hádala s mamou, lebo ona mala inú prestavu ako ja. Ale keďže je to moja svadba, tak som sa snažila presadiť si svoje. Teraz je to už OK a stará sa, pomáha mi vo všetkom. Maximálne povie svoj názor, ale nechá ma spraviť si to čo chcem. Čo sa týka nastávajúcej svokry.....tak to je už o inom. S ňou moc nevychádzam. A teraz sa začala vyhrážať, že ona nám na svadbu nepôjde. Vraj to bude taká pomsta, že drahý sa od nej odsťahoval ku mne. No nevyjadrujem sa. Hlavne, že drahý to bere v pohode a nerobí si ťažkú hlavu z toho, ak by neprišla. Takže s nejakou pomocou z ich strany sa nedá počítať.
Odpovedať
Včera som si objednala podväzok tak sa veľmi teším :-)
Odpovedať
mirka, sama sebe? :-N ;-) mne ho kupi kamoska, kedze mam mat nieco stare, nove, darovane, pozicane, modre.. ;-) takze v podvazku budem mat-modre, nove, darovane ;-) pozicane budem mat saty :-N x-) len este nieco stare.. to nemam mat co.. :-| :-| :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja uz podvazok mam...dostala som...a je novy a modry :-D segra mi povedala, ze mi pozicia co len chcem...a zacala...gace...podprsenku :-D :-D :-D koza jedna aka vtipna... a stary budem mat nahrdelnik ;-) no dnes som si kupila make up a puder a lak na nechty , farbu na vlasy a lesk na pery na civilny sobas... :-N a som z toho happy....a mojmu tatovi som kupila koselu....baby...inak neviete, kde mam zohnat taku nadmernu koselu pre mojho otca??? on ma krk 60 cm....je to tazke ja sa uz z toho zblaznim |-| ???
Odpovedať
Profilova fotka
a neviete mi pomoc kde najdem navod na vyrobu svadobnych pierok??? ale tie vacsie pre rodicov :-) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
uz som to nasla...tak si pierka naviazem sama..jej uz sa tesim.... :-D
Odpovedať
Aj my sme sa rozhodli pre tento termin :-)
Odpovedať
Áno kúpila som si ho sama :-) A veľmi sa z toho teším :-)
Odpovedať
veronika, vitaj v teme ;-) :-) :-) ikleinova, sikovnica jedna.. :-N ;-) miri, ved hlavne je, aby bol.. :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja síce podväzok nebudem mať, ale už som to vymuslela - šaty sú nové, pančuchy sú "staré" a darované od kamošky, len neviem, čo bude modré a požičané.....možno pančuchy vrátim a nechám si podarovať niečo iné, čo sa mi zíde. Len to modré tam akosi nepasuje. :-( Ja sa v pondelok dozviem v akom štádiu su moje pierka. Vyrába mi ich moja kaderníčka. Ozaj a premýšľali ste nad ozdobou na auto?
Odpovedať
Profilova fotka
no co je nevesticky...kde sa flakate???? co mate nove??? hope 44- no ja som uz nad vyzdobou auta rozmyslala, ale pravdu povediac nedomyslela :-) paci sa mi take plne srdce upevnene bielou organzou...ale ja mam 30 km cestu do kostola...30 naspat do restiky....tak to srdce bude ale vizerat :-D dam ho dole...urcite ho nenecham cely cas... :-N no vcera mi dosla silikonova podprda...som na nu zvedava...lebo som stale v praci a dorazi ku mne az bud. tyzden... x-) no a ja som dnes vlastne posledny tyzden slobodna... x-) :-D teraz neviem, ci sa mam smiat alebo plakat :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?