Svadba 18.09.2010

30. nov 201112220
  • tak dievcata...ja som uz od 18.6. oficialne pani Ivana David 😃 😉

tie stresy predtym....to nezelam nikomu...lebo ja sprosta som sa v utorok stahovala do noveho byvania a este nebolo nic dokoncene...tak sme to nejako za 2 dni dali dokopy..lebo vo stvrtok vecer tu uz boli moji rodicia a hostia....7 ludi...u mna byvalo 😬

obrad bol krasny...s prekladatelom....vsetci plakali...prsalo nam..no lialo....tak dufam, ze to prinesie to stastie 🙂
    dostala som 3 vedra kvetov....hlavne lalie ....lebo ich milujem a od rana mi tieklo z nosa...lebo som alergicka astmaticka....tak ani ten herpes sa nedal zakrit...lebo som nemala vodeodolny make up...len obycajny a ked som si utierala nos...stale sa to zmylo....takze nezabudnite na vodeodolny make up!!!!!!! 🙂 😉

tak bolo to krasne aha...a kedze lialo a my sme to mali von...ale pod streskou....aj moje saty skoncili premocene...ale len zospodu ...vlecka...ale to ma vobec netrapilo... 😬

nakoniec to vsetko dopadlo fantasticky...vsetci boli spokojni, my unaveni ako kone ale ten krasny pocit....vsetci mi vraveli, ze sa nic nezmeni a tak....ale zmeni....aspon pre mna sa zmenilo....som najstastnejsi clovek na svete a mam pri sebe chlapa, s ktorym prezivam to najkrajsie, co nas v zivote mohlo stretnut....nasu lasku 🙂

tak a teraz sa musim zacat venovat dalej pripravam na velky den D v kostole 😬 a hostinu...inak tam kde budeme mat hostinu sme boli s mojimu segrami na kavu a velmi sa im paci miesto...takze to je super...tento tyzden ideme dat tlacit pozvanky...aspon dufam, uz to suri tak sa tesim 🙂

a baby...blahozelam vam ku statniciam 🙂 ste sikulky 😉

• Ahojte babulky,

aj ja sa pripajam ku gratulaciam k statniciam a

ikleinova, Tebe tiez blahozelam, aj ked budes mat este jeden den s velkym D 18.9. ale zelam aj napriek tomu vela stastia na spolocnej ceste zivotom nech ste spolu stastny 😉

• ikleinova, supeeer 😵 😵 😵 tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 a fotky nejake uvidime? 😬 😉 🙂 🙂

• Sponzor fóra
  • dakujem lienocka a ano aj fotky budu...dnes isiel manzel pre ne...hehe, ze manzel...uvidite...aka je to sranda tak volat svojho partnera 😬
    a dnes vyberame konecne to finalne oznamenie...tak sa teskam... 🙂

• ikleinova, tak som zvedava 🙂 aj nafotky, aj na oznamko 😬 😉 😵

• čaute baby,
    dosť sa tu toho udialo, takže gratulujem.....podaktorým k svadbe, iným k štátniciam. 🙂 🙂 🙂

• tak uz mam album z civilneho sobasa 😬

• a vcera sme urobili aj navrh svadobnych oznameni...uz len vytlacit...velmi sa tesim aj toto dam tu ...myslim foto 🙂

• ivi, krasne 😵 mala si supeeer uces 😵 😵 😵 ja stale zvazujem, ci zavoj alebo kvetinku 😐 😐 😬 😵 a pocuj, tak ty uz veselo nosis krasnu obrucku? 😬 😵 😵 c c c 😃 😉 🙂

• ano nosim nosim 😬 🙂
    veselo a pysne...dakujem za pochvalu...uces len tak spiskala moja segra a presne takto som to chcela... 🙂
    tu som mala kvetinu...a na cirkevny sobas si dam zavoj aj korunku 😬 🙂 🙂
    a budem mat vsetko co chcem 🙂

• ivi, tak super 😉 🙂 🙂

ja som si dnes kupila umele mihalnice-tie trsy, tak sa vytesujem 😬 😵 😵

• Ivanka srdečne blahoželám, vydatej paničke 🙂 🙂 🙂 🙂 Aky to je pocit? Mali si kráááááááásne vlásky, keby som aj ja mala také dlhé, ale ešte sa utešujem, že dva mesiace. 🙂 🙂
    Baby mali sme mat oznamka take v tvare kalendara, ale v Prešove v tych tlačiarňach maju dovolenku mesiac, tak nam ich nestihnu vyrobiť, lebo potom zas ideme na dovolenku do Grecka a ja chcem tie oznamka rozniesť po rodine v juli. Viem, že je to asi skoro, ale vlastne prideme na Slovensko až 17.8 a to je podľa mňa len tak tak. Tak teraz usilovne zháňame druhé, ale mne sa nič nepáči. Poradte odkial ake mate vy. Budem Vam nesmierne povddddddddddddacna. 😐 😐 😐 😐

• zuzi, aj my sme mali mat tie s kalednarom, ale nakoniec budeme mat s nasou fotkou 🙂 take by sa vam nepacili? 🙂

• Ahojte,
    Aj ja s mojim najdrahsim budeme mat svadbu velmi pravdepodobne 18.9. .. najprv sme to planovali na neskor, kedze zasnuby boli este len v maji... ale akosii nam tento termin padol z neba a radsej by sme este viac v teplom obdobi ako v zime - a jar buduceho roka po tejto "krasnej" jari riskovat nechceme 😃
    No ale samozrejme je uz dost problem najst dobrych dodavatelov... vsetko ste nam uchmatli 😛
    Mame zatial restiku+ubytko, kostol, mozno aj hudbu - este nie na sto pro.. a to je zatial vsetko 😃
    stihame? 😐
    Miesto sme vybrali Nitru, aj ked ja som z TO.
    Citam, ze tu niekto uz ma v Nitre... baby z NR a okolia- kde mate obrad a hostinu? akych mate fotografov?
    Ja mam teraz problem s foto... vsetci obsadene 😞 ja som velmi chcela Rofa... ale to za taky kratky cas mozem snivat... samozrejme obsadene. na fotkach mi velmi zalezi... poradte prosim.

• čaute kočky, prosím Vás pošlite mi web. stránku, kde sa ste si objednali clipy a boli ste naozaj spokojné. na internete je ich neúrekom, no bojím sa objednávať si ich ked nepoznám konkrétneho dodávatela.

• Sponzor fóra
  • kika,ja to budem mat v nitre, v pko, fotografka dita fiebigova 🙂 tiez som mala problem s otografom,ale nakoniec som zohnala ditku 😵 😵

marti, ja budem objednavat kamoske z mimibazaru 😉

• marti ja som si objednala z dream factory...spokojnost s kvalitou ale over si dopredu dobu dorucenia...lebo je nekonecna 😬

zuzana- ja nemam take dlhe vlasy...to su pricesky clip in...ale aj tak dakujem za pochvalu a je to fantasticky pocit 😬je to ine...aspon pre mna...ako vo vztahu sa nic nemeni...je to krasne ako doteraz ale tak vo mne vo vnutri je to take ine...neopisatelne ale krasne 🙂

no kedze ja mam civilny sobas uz za sebou...chcem sa s vami podelit o par rad....velmi dobre si rozhodte ulohy s druzickami, svedkami, starejsim....atd.atd!!!!!...aby ste potom nelietali ako spinave pradlo....ja vam poviem, ze po sobasi sme mali taku malu gril party u nas na dvore ale aj s 20 ludmi to bol problem...komu sa najprv venovat, aby boli vsetci spokojni...tak dajte na to pozor....teraz sme to mali trosku hekticke...ale aspon uz vieme, comu sa vyhnut

• ikleinova, ja to tak planujem, ze kazda moja druzicka bude mat nieco na starosti.. 😉

my sme boli vcera v sale, kde to budeme mat 🙂 bolo to nachystane na svadbu a bolo to uzasne 😵 😵 😵 uz sa nevieme dockat 🙂 🙂 🙂 vybrali sme aj predbezne meni 😛 😛 len sa nam vsetky slinky zbiehali 😃 😉 😛 boli sme maximalne spokojni s pani prevadzkarkou..snad vsetko dopadne tak,ako sme sa dohodli 😉 🙂
    milo nas prekvapilo, ze si mozme doniest alko,nealko,slane,sladke aj ovocie.. 😉 a maximalne nas prekvapilo, ze od nas nevzala peniazky na rezervaciu 🙂 zevraj nevyzerame, ze by sme si vybrali inu restiku, tak sme nemuseli zaplatit nic 🙂 🙂 wooow 😉 spokojni sme 😉 🙂

• maryinka nechcem ta strasit...ale tym ze si jej nedala ziadnu zalohu..ti to mozu kedykolvek zrusit...vies ako nic nie je iste..

• neli, ale je.. toho sa nebojim.. 😉 ta pani je seriozna a uz si zaznacila nase menu,vyzdobu.. bude to OK.. 😉 🙂 🙂

• Baby z NR: nemate niektora obrad na hrade? Ja budem mat a ze su tam este 2 svadby v tento den.

• ja mam na Klokocine.. a tiez su po nas este dve svadby 😃 😉 🙂

• kocky, ja budem objednavat odtialto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6159143&tab=1 🙂 🙂 🙂

• Hlásim úspešný návrat zo skvelej dovolenky 😉 Tak ako pokračujeme?
    my sme si včera boli vyzdvihnúť svadobné oznámenia 😵 a dala som si hneď urobiť aj promočné 😵 a stihli sme ísť ešte aj do cukrárne odkiaľ chceme odoberať koláčiky na svadbu a svadobnú tortu, ale podrobnosti ešte musíme dohodnúť...

• ja som v praci a ked pridem domov o 2 tyzdne tak uz budeme mat oznamenia 🙂 velmi sa tesim a aj ich pojdeme uz porozdavat 🙂 aj na to sa tesim 😬
    ako som to tak sledovala vsetko v planovaci...tak ideme podla planu, hlavne je ze nemeskame 😬

• ešte máme dosť času 😵

• dievcata...a neviete, kde zohnam obalky 15/15cm? dakujem

• čaute baby, tak konečne sa mi podarilo vytvoriť album s fotkami z príprav (resp. iba to čo už máme zabezpečené) 🙂
    Takže sa mi to podarilo do konca júna, ako som hovorila. 🙂 🙂 🙂

• Babule kedy budete rozposielať svaodbné oznámenia? 🙂

• miriamapeter - asi az v auguste, aby to bolo zhruba tak mesiac pred svadbou. Zaciatkom augusta chcem pozvat osobne vsetkych pozvanych a asi v polovici augusta budem posielat tym zvysnym.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov