Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
maryinka - myslím, že dnes nič nie je zadarmo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat male biele ruze a len pekne zviazane...ziadne travy ani tie velke listy :-D len tak jednoducho zviazat do okruhlej kytice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mariynka my sme tiez boli obleceni uplne v civile a mali sme to gratis (alebo v cene svadobneho fotenia? :-D). Nad kytickou som premyslala, odjakziva som chcela ruze, ale strasne sa mi pacia v poslednom case kaly a ta kyticka, ktoru urcite poznate - z tych tmavo bordovych. Ale asi to tiez trochu zladim do farby vyzdoby tak asi kombinacia kaly a ruze a smotankovo marhulove. Uvidim co povedia v kvetinarstve a aky bude vyber.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela vyzdobu staro ruzovu...alebo baby povedzte mi akej farby su tie moje saty co mam v albume z civilneho sobasa? ja si myslim, ze je to staroruzova....tak taku sme mali mat vyzdobu a aj oznamka...ale na oznamka sme nenasli taky papier...tak ostal kremovy...tak aj vyzdoba bude kremova?????ja som uz z toho sisi :-| :-| :-| :-( baby a ak ste alrgicky...davajte pozor ake kvety si vyberiete..ja som a riadna alergicka-astmaticka...a mala som na civilnom lalie a skoro ma tam vystrelo...cely den som soplila a slzila..no ale ked som sprosta :-N :-N :-N
Odpovedať
zuzi, ano, my chodime na poucenia.. budu 3 plus 2 s gynekologickou :-N :-D ;-) kvietky do vlaskov som chcela aj ja,ale kedze budem mat zavoj, tak kvietky asi nebudu.. :-| miri, ;-) ikleinova, mne vyzdoba nebude ladit so satami.. ale so vsetkym ostatnym.. ;-) :-) s pierkami, kyticou, tortou,.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no...ja mam pierka len biele ale pre svad. rodicov urobim tak, aby ladili s vyzdobou :-D ale to sa musim najskor rozhodnut :-D :-D :-D kytica biela...torta biely marcipan , 3 poschodova s kvetmi....hmmmm nejako to doladime....spravim kremovu vyzdobu...to je najjednoduchsie a krasne... ;-) a bude pokoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme dnes zajednali vestu a kravatu pre draheho, tak dalsia vec zo zoznamu je prec. :-) kyticku tiez uvazujem, asi smotanove ruze, alebo kaly, pripadne nejaka kombinancia, a podla toho bude aj vyzdoba. a zacali sme rozdavat oznamenia, chceme vsetkych pozvanym odovzdat osobne. takze este mame co robit :-) Mariynka, poucenia s gynekologickou? toto ma dost prekvapilo.
Odpovedať
My máme zlatú výzdobu a budú nám ladiť aj pierka pre svadobčanov. Kytica, budú uričte kaly oranžovej farby. Aj kvetinová výzdoba sály bude z kálií. V podstate mám skoro všetko už premyslené. Aj menovky, tie si budeme vyrábať samy.
Odpovedať
Profilova fotka
my máme výzdobu ladenú do marhulovo - smotanova, pierka sú tej istej farby, len oznamko máme iné. Mne bude robiť výzdobu jedna baba z Dubnice nad Váhom. 17.7. ideme do Majcichova zajednať tortu aj tá bude vo farbe výzdoby. Baby normálne máme zoznam vecí, ktoré treba ešte urobiť a už len škrtáme a škrtáme. Menovky som si aj chcela robiť sama, ale bratranec mi robí oznamka, etikety na flaše, menu a tak urobí aj tie menovky, aby bolo všetko rovnaké. :-) :-) :-)
Odpovedať
ikleinova, budeme mat podobnu tortu.. ;-) bielu s kvetmi.. :-p x-) zara, hej.. :-| :-N ;-) zuzi, aj my mame marhulovu vyzdobu x-) a vsetko tlacene nam bude vyrabat svokrik, kedze robi v tlaciarniach.. ;-) :-) :-) my vsetky oznamka asi nebudeme nosit osobne, kedze draheho rodina je roztusena po celom SK.. :-| :-| a moji aj v zahranici, takze im posleme postou, ale Nitru a okolie pobehame osobne.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
kocky, este som sa chcela spytat, ako riesite vase opalenie? chodite do solarka?alebo to nechavate na slniecko? :-N 8-) ja mam alergiu na slnko, ale snazim sa troska dopalit ramienka z tricka.. ale mozno by som skusila aj solarko.. :-N ;-) len neviem, co na to moja pokozka.. :-| :-| myslite ze do septembra este vybledneme? :-N :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari...ak mas alergiu tak jednoznacne do solarka...ja mam viacero znamich, co su alergicky na slnko a solarko perfektne zvladli a po case sa im aj zlepsila reakcia na slnko...tak nevahaj do toho ale pomaly ;-) ja sa asi opalim na dvore ak bude dobre pocasie ak nie...solarko to isti ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja som síce momentálne opálená z dovolenky, ale do septembra mi to určite nevydrží. Uvidím akú budem mať farbu, možno párkrát skočím do solárka, i keď to vôbec nemám vo zvyku. Zatiaľ som bola iba raz :-) Prišiel mi neuveriteľne krásny podväzok, som ním nadšenáááááá x-)
Odpovedať
!!!!!!!!Ahojte babenky! Chcem Vas upozornit na jednu neprijemnu vec. aj my mame svadbu 18.09.2010, ale ako ste mozno postrehli, NA TENTO DEN JE VYHLASENE REFERENDUM!!! VSETKY, KTORE MATE SVADBU NA DEDINACH V KULTURNYCH DOMOCH SA UISTITE, ZE DANA OBEC BUDE MAT VOLEBNU MIESTNOST NIEKDE UNDE AKO V SALE!!! Vyhnete sa tak mnohym dalsim neprijemnostiam ;-) . My mame tu nevyhodu, ze volby v danej obci budu v zasadacke kulturneho domu, takze budeme spolu s volimi vyuzivat 1 vchod :-| dufam, ze to nejak zorganizujeme, pretoze z toho dobry pocit vobec nemam. :-( :-( :-(
Odpovedať
ikleinova, vcera som bola u koznej, vyhodil sa mi "ekzem" pod okom a zevraj to je alergia.. :-| :-| kozna jednoznacne povedala NIE do solarka :-| :-| :-( tak neviem co spravim.. skusim sa este na lsnku opalit a asi to necham tak.. nech som prirodzena, ja som vzdy aj tak bledulka :-N :-N ;-) miri, mna dajako nechyta.. :-| :-| ale skusim to este.. ja sa totizto musim natierat vysokym faktorom, prave kvoli tej alergii.. :-| :-| 8-( veronika, takze pojdeme volit v bielom? :-D ;-) :-) my mame svadbu v restike, takze toto nastastie riesit nemusim, ale dobre avizko si dala ostatnym.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
veronika19833 - taktiež tento problém našťastie nemusím riešiť, ale prajem pevné nervy a dobrú organizáciu ;-) mariynka - ja som tiež bledula x-) ale viem sa trošku opáliť, nepotrebujem byť čokoládka takže z tohto si hlavu vôbec nerobím ;-)
Odpovedať
mariynka - keby som to bola vedela, urcite by bola svadba v restike (aj napriek tomu, ze tam budeme mat 90 ludi + cca dalsich 50, ktori pridu vecer). Ta sala je nadherna, je komplet prerobena, ako nova... preto sme ju vyberali. Ale na druhej strane si myslim, ze ludia, ktori tam pojdu volit budu ohladuplni... jedna sa len o vsutupnu chodbu, ktorou budeme prechadzat. A volit pojdem naozaj v bielom ;-)
Odpovedať
...ale na druhej strane budeme mat vysadu, ze my vsetky nevesty pojdeme v tento den volit v bielom (samozrejme tie, ktore budeme chciet ist volit) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika19833 - Ahoj, myslím, že si to odvolím ešte ráno, lebo pred svadbou nebudem vôbec stíhať. Ale tebe prajem veľa šťastia, aby náhodou niektorí straší obyvatelia obce si nepomýlili miestnosť a nevbehli k Vám na hostinu. :-) :-) :-)
Odpovedať
miri, ved aj ja som troska opalena, ale podla tricka ]-( ]-( veron, podla mna to bude v pohode.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari- tak to ma mrzi, s tou alergiu a vies ja som bola niekedy taka zastankyna pekn opalenej pokozky a ako starnem :-D tak si uvedomujem, ze radsej biela ako s rakovinou :-| to nie je sranda tak ja mam sobas v Madarsku ale to referendum ma pobavilo....urcite budete mat veeeeeela gratulantov :-N
Odpovedať
kyticka zajednana x-) x-) x-) snad mi ju spravia podla predstav :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka nič si z tej alergie nerob. Ja mám tiež veľmi bielu pokožku a nebudem sa veľmi opaľovať, lebo ma chytá veľmi do červena. Tak budeme bledulky. :-) :-) :-) :-) Na budúci týždeň pôjdem aj ja zajednávať kytičku. :-) :-) :-)
Odpovedať
zuzi, ale ja mam ruky opalene, ale este z minuleho roka podla tricka na ramienka.. neni to vidiet velmi,ale ja to vidim.. preto by som to chcela dopalit rovnomerne.. :-| :-| ;-) ja som si dala naviazat z marhulovych a ruzovych ruzi a bielych frezii x-) x-) x-) ale nic nasodok. a rozmyslam, ci tam nieco dat abo nie.. 8-( poradteeeeeeeee ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari aj ja mam kytičku už zajednanú, takže som rozhodla pre ruže smotanovo - marhulové a k tomu trošku frézií a orchidei. Uvidím ako to bude vyzerať naozaj. Rúčku na kytičke chcem tak prepliesť s mašľami vo farbe výzdoby a nalepiť tam malé kamienky, ktoré bude mať drahý na pierku. Pôvodne som chcela zelený spodok, ale tie férzie sú zelené, tak som to všetko skĺbila do jedného. Ešte som uvažovala nad sysalom, ale to sa mi zdalo veľmi také umelé. Na kvietkoch nebudem mať nijaké gorálky ani také nitky. Prosto iba kvety.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja len zistujem,že este dost veci nemame ako napr:zennich nema nic :-S , oznamenia,ani obrucky,torta o kvetine a vyzdobe auta ani nehovorim...
Odpovedať
kocky, viete, preco sa nevesty vydavaju v bielom??? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D zuzi, takze naspodok nedas nic zelene?listy abo nieco? :-N ;-) ja sa rozhodujem.. :-| :-| ;-) lulu, pohni.. :-D :-D ;-) ale nie, ved mame este vyse dvoch mesiacov casu.. ;-) :-) :-) moj zenich tiez este nic nema :-D ani oznamka nemame :-D ;-) ale draheho vybavime snad za jeden den ;-) a oznamka tiez-vlastne na ne potrenujeme uz len nasu fotku.. ale akosik neni casu.. :-N :-N :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja dufam,že ženicha vybavime za jeden den,len obrucky ma uz hnevaju,že sme este nedali robit...no oznamka uz mam predstavu aj mensi navrh,len to treba zrealizovat...a tiež neni čas...kytka no este neviem chcem nieco take ine nie klasicke...ale uvidim ako sa rozhodnem...este čakam svadobne šatky sa neviem dočkať nech mi už pridu...
Odpovedať
Profilova fotka
mari, nebudem mať na spodu kytičku nič, tie frézie sú také zelenkavé, tak to mi stačí. My sme si dali oznamka bez fotky, už ich máme doma a začína rozdávať po rodine. Včera sme boli vybrať družičkovské šatky pre baby, budú strašne chutnučké, budú mať približne rovnaké šatky krémové ako mám ja svadobné :-) :-) :-) :-) Štvrtok idem na nechty, budem mať svoje, nedám si gélové ani akrylové, dúfam že sa mi nepoláme ale nemali by :-| :-| :-| .
Odpovedať
lulu, maju prist az v auguste, ci uz v juli? x-) x-) zuzi, tak si asi ani ja nedam dole nic, ja budem mat tiez v kombinacii s freziami x-) ja si dam gelove, som objednana na 17.9. o 13h. ;-) a dnes ideme na druhe rande s fararom :-) :-) :-) potom uz len jedno.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?