Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
ahojte buduce nevesty,my mame 19.9.2009 tiez rezervovany.UZ mame salu, farara, DJ-a, oblek pre zenicha
Odpovedať
martula33 tak vitaj medzi nami a tes sa s nami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no menovky som si vzala na starosti ja ved to nieje tazke a fantaziu trosku mam :D oznamka a podobne sa tiez bude tlacit.... babenky kde idete na svadobnu cestu?
Odpovedať
no ked mam pravdu povedat tak nad svadobnou cestou sme este tak aktivne neuvazovali.. zatial iba kazdy povedal kam by chcel ist a to je vsetko.. myslim ze na to je zatial este cas ;-) 8-) aspon ja to teraz nepovazujem za dolezite.. kedze to mame v septembri, mozno pozrieme aj nejaky zaujimavy last minute.. co ja viem.. a mozno ked ma zaujme nejaka dovolenka kt bude ponukana tak budem za nu bojovat.. osobne by sa mi pacilo keby sme v pondelok po svadbe mohli odcestovat.. to by bolo uzasne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ani ja som este neuvazovala budem rada ak mi zostane nieco na tu dovolenku myslim eura :-p
Odpovedať
no ved to este to je otazne :-N ale dovtedy este casu dost.. korunka ku korunke (teda euro k euru) kazdy mesiac nieco a do septembra sa nieco nasetri.. len treba chciet ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte, nas to tiez caka v ten isty den ako Vas. Tak sa k Vam idem pridat, teda ak mozem. Ako tak pozeram tak uz to mate dostatocne pripravene, naplanovane. Ja mam zatial popolnocne saty, salu a zhodou okolnosti som si vcera vybrala saty.
Odpovedať
tintitko tak vitaj medzi nami :) baby ja vam tak zavidim ze mate uz vybrane satky.. to bude pre mna asi najvacsi problem, lebo dnes je tolko prekrasnych modelov a stale nove pribudaju :-N no a vyber si x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si vybrala satky, ktore len dojdu resp. skusala som satky sampano ale moje budu biele, a mala som tiez problem z vyberom az napokon posledne co som skusala su tie moje ;-)
Odpovedať
Cafte baby, aj ja uz mam vybrate satyyy :-) x-) Taka som happy, dost rychlo som si vybrala..Ani som v to nedufala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, ja som vam tu pisala este na prvej stranke a odvtedy uz uplynulo hooooooooodne casu a to som vtedy len snivala o tomto datume ale tak nakoniec sa podarilo!!!!! v nedelu sa ma moj drahy opytal, ze ci sa vezmeme a ja som mala hned jasne, ze aky datum x-) x-)
Odpovedať
teda cely tyzden tu bolo mrtvo a ked prisiel piatok hned sa to rozbehlo :) cim to bude babulky,hm? ;-) :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-p no urcite tym piatkom ;-)
Odpovedať
a ze su chlapi niekde vonku pri pivku a baby doma na mojasvadba ;-) :-p
Odpovedať
booooooooooooooože, baby, ja ešte nič nemám a to navyše potrebujeme aj výnimku od biskupa..... ako tak čítam, mala by som začať s prípravami..... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no chlapis na pivku a baby na vinku hahaha tribitka trebalo by pomalicky zacat bo ja mam pocit ze nic nestihnem haha...
Odpovedať
Devlin aj ja uz mam vybrate satyyy :-D Ake mas? A kde si nasla? :-) Ja som dnes vybrala saty na svadobnom veltrhu v PKO :-D Mame hotove uz aj pierka, tak sa strasne tesim :-D Este tie oznamenia sa dohodnut, a cas moze opat plynut aspon kusok bez toho aby som stresovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute aj vy planujete 19 .9 2009 aj jaaaaaaaaa len neviem ci bude este volny mali ste s tym problem..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som zajednavala termin 27.12 a brala som poslednu volnu hodinu no je to zaujimavy datum, tak je o neho velky zaujem, cim skor tym lepsie tak sa poponahlaj...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka no zajtra poojdem sa spytat.. boze dufam ze bude volny... je to pekny datum... a kde si s pripravami...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka mozem si stiahnut jednu fotku je tam jeden uzasny ucet ktory sa mi strasne pacill ...
Odpovedať
ahojte :-) 19.9.2009 je aj môj dátum. Len ako čítam ste s prípravami o hodne ďalej ako ja :-) My máme zatiaľ len sálu a kostol...
Odpovedať
Profilova fotka
beatushka neboj ja niesom ja idem zajtra len kostol vybavit tak uvidime ci este bude volne
Odpovedať
Zuzumajko, ja som si vybrala u nas v jednom salone..Tiez som bola v PKO ;-) Nastastie sa mi ziadne tak nepacili, ako tie zajednane :-D x-) Este ste tam nieco kupili? Ja vobec nic...iba bagetu 8-)
Odpovedať
Devlin, ani nie. Pierka sme kupili (k nasej cervenej svadbe) a poradili sa s ludmi o oznameniach, lebo nemame cas to robit sami. Inak skutocne ma vela veci neoslovilo, bolo to take, chaoticke povedala by som. :-p Nakoniec budem mat saty uplne ine ako som chcela :-D Priatelovi padla sanka pri Magnolii od pronuptie :-D tak som sa rozhodla ze tie :-D Aj som si ich dala do albumu uz :-) Ty mas ake? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute podla coho by ste si vyberali farbu vyzdoby.. mne sa strasne paci tmavo fialova s bielou... len vsade maju iba bledu fialovu taku orgovanu.. Riadite sa podla nejakych pravidiel alebo co sa vam paci.. KEd je svadba 19.9.2009 kedy mame zacat vybavovat oznamka a kedy sa posielaju... jaaajj uzmam v tom chaos. :-)
Odpovedať
no cafte babulky tak aj ja uz doma po veltrhu :-) tiez som si popozerala saticky a aj som si vybrala predbezne ale len lebo som ich neskusala.. iba sa mi pacili a pojdem sa objednat na skusku.. tak sa tesim.. len mi operovali znamienko na bruchu tak neviem ci ked ma budu utahovat v korzetoch ci sa to bude dat :-| vcera mi to zasa krvacalo :-( ale nabrali sme nejake inspiracie a kontakty a prospekty a teraz doma studujem ;-) :-) verca vsetko zavisi len a len od vas.. ak chces tmavo fialovu tak ju maj.. ak nieco uvidis pri beznom nakupe co sa ti bude pacit tak si to kup.. mne sa paci zelena.. nie ze ju ma kazdy ale preto ze je to pekna svieza farba a ukludnujuca tiez.. takze jednoducho sa mi to paci.. a ja budem kombinovat svetlo s tmavo zelenou tak skus aj ty porozmyslat ake varianty by sa pacili vam.. a ak chcete tento datum tak by ste sa mali uz zacat pripravovat.. zelezi od miesta kde to budete mat.. a oznamka staci ked si premyslite teraz a objednate neskor.. ale nic nepokazis tym ked si nieco vybavis hned.. aspon ti odpadne dalsia vec... :-)
Odpovedať
baby, nemáte niektorá svadbu v hoteli Kamila??? Ja tam chcem zajtra zbehnúť a zarezervovať ju, tak nech sa neteším, ked je obsadená...... :-S
Odpovedať
ja nie urcite :-D
Odpovedať
Zuzumajko, pekne satocky :-) Ja budem mat od Eddy K, z kolekice 2009 x-) Mne sa saty od nej strasne pacia...Vzdy som chodila na ich stranku pozerat..To sa pierka uz teraz maju kupit? =-) Co ked pride menej ludi, ako ratam? V uz viete presny pocet teraz? Mimam, urcite chvilu pockaj so skusanim. Treba Ta riadne utiahnut v korzete, aby to dobre vyzeralo...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?