Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
mimam ja som bola aj v BA aj v NR v Diamonde. Ale tieto tvoje satocky som si tam nevsimla :-| Ale su fakt krasne a sedia ti pekne. Budes nadherna nevesta ;-) no ja tiez mam dilemu kvoli ucesu, lebo povodne som chcela rozpustene vlasy a teraz zas rozmyslam nad vypnutymi a zavojom... no urcite pojdem v auguste na skusku a nieco vymyslime s kadernickou snad... No inak sikovna si ze aj oznamka, aj obrucky uz mas doriesene... toto mna este caka :-S
Odpovedať
neboj, ked sa do toho pustis, tak to mate zachvilocku.. obrucky si popozerajte na nete nech mate predstavu a pozrite sa kde najblizsie k vam je nejake zlatnictvo a ked tam pridete tak najdete nieco co sa vam bude pacit urcite.. a oznamko sme my mali celkom rychlo.. myslim ze je take komicke trosku a bude sa pacit.. len ci kazdy pochopi tu pozvanku k stolu :o) a dakujem za tie satky.. oni na vesiaku vobec nevyzeraju zaujimavo, ale ja som isla na isto.. mne sa pacili uz na obrazku tak som ich chcela prist vyskusat. a dobry odhad som mala.. velmi sa mi pacia.. :-)
Odpovedať
no predstavu o obruckach uz aku-taku mame (vid v mojom albeme :-D ), a boli sme aj par zlatnictiev pozriet v BA... niektore sa aj celkom pozdavali, len ked ja som taka nerozhodna... Oznamko tiez uz mame vybrane, len ho treba este objednat. Zato torticku sme si uz stihli objednat ;-) Dievcata , neviete mi poradit kde zozeniem take male krabicky na zakusky? Tak max. na 5-6 ks?
Odpovedať
Profilova fotka
Jáááááá, 19.9.2009 Ružomberok - Černová, v kostele
Odpovedať
Profilova fotka
katutka ahooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevabí mě to v práci, tak plánuju detaily na svatbu... to je lepší závava :-N
Odpovedať
Profilova fotka
já neumím psát :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved aj ja som v práci ale nič sa ma nechce robiť....a čo všetko už máš kupené?
Odpovedať
Profilova fotka
mám zamluvené šaty a zaplacenou půlku zálohy (to byla trošku komplikace, protože bydlím v Budějkách a vdávám se v Ružomberku, tak aby to půjčili aspoň na tejden), koupenou mám korunku a dnes řeším mašle na lavice do kostela. Jinak nic.. Na Veľků noc jedeme na Slovensko, tak začneme domlouvat podrobnosti s farářem a na hostině.
Odpovedať
Profilova fotka
a prečo budeš mať svadbu na slovensku? ty si odtiaľto alebo tvoj budúci manžel?
Odpovedať
Profilova fotka
ano, můj nastávající :-) A navíc moje rodina je podstatně menší než Robkova....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A co ty? Co už máš z příprav hotové? Kolik vás bude a tak... Povídej, mě svatby baví ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja už mám zarezervované šaty a k nim doplnky, kameramana, fotografa, pravdaže sálu na svadbu, ale to je všetko...teraz si pozerám pierka a budúci týžden ich idem dať objednať, rozmýšľala som nad pohárom, či si dať spraviť len pre nás, že tam dajú naše mená a dátum svadby, alebo len kupim dve rovnaké. Neviem čo mám spraviť.
Odpovedať
Profilova fotka
Já pírka a výzdobu budu řešit až se vrátíme, protože se nejdřív musím domluvit co budu potřebovat ostatního objednat, aby to bylo při jednom a za jedno poštovné. Chci mít laděnou hostinu do modra a nevím, jestli to budou mít, tak bych ty stuhy a kamínky vzala s pírkama a ubrouskama a tak. Skleničky taky nevím. Když se vdávala Robkovo sestra, nechávali jsme jim dělat u známých skleničky s jménama a datumem, ale už to nedělaj, tak taky nevím co budeme mít my. A co kytka? už máš vybráno?
Odpovedať
Profilova fotka
noooo...vybrate mám ale ešte som si nebola objednávať....a tá sestra tvojho nastávajúce koľko platila za tie poháre? lebo ja viem ceny len tých obyčajných
Odpovedať
Profilova fotka
Damy pridavam sa k vam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cucuriedka ahoooj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj cucuriedka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a prave ma chyta panika ked citam kto ma kolko a co vsetko uz prichystane :-S som kustik pozadu...
Odpovedať
Profilova fotka
cucuriedka a čo už maš ty vybavené?
Odpovedať
Profilova fotka
Neplatila nic, dostala je od nas. Byly velike, skoro na 0,5litru a jeden vyšel se zdobením asi na 400 českých. Ta klárna už ale padla (jako všechny v ČR) a když jsem se ptala, jestli nezbyly aspoň dva kusy, tak ne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a zatial mam iba satky, a sien na obrad zajednanu.. heh asi by som si mala troska pohnut xixi 8-) kocky dikes za privitanie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mluví se o tom, že začnou znova, tak se zkusím optat a dala bych vědět. Zdobení ti udělaj i u vás ne?
Odpovedať
Profilova fotka
cucu: podle mě máš času dost. Já blbla skoro rok do předu a všichni se mi smáli. Musela jsem vysvětlovat, že za těch 12 měsíců se na slovensko dostaneme sotva 5x. Taky že jo. V 9/08 nám řekl farář, že v 5/09 chce mít všechny papíry na stole a my tam byli od té doby jen na silvestra, teď pojedeme na Velkú noc a pak v tom květnu, jednou v létě a pak svatba.... Nebejt toho, že nám hodně pomůže Robkovo rodina, nevím nevím....
Odpovedať
Profilova fotka
katutka no je u nas jeden obchod na takéto veci, tak sa tam pôjdem spýtať, no ale zato nechcem zato vyhodiť vela penazí
Odpovedať
Profilova fotka
cucuriedka neboj sa, všetko stihneš...ved ešte máš necelý polrok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosa: No to ani já ne, ale tam kde bude naše hostina jsem byla na 2 svatbách a pokaždé byla výzdoba meruňková a to se mi nehodí. A když to nakoupí oni, tak mi daj pěknou přirážku. Tak si to raději nakoupím a pak to třeba zase prodám. Nebo to použije moje nebo Robkova ségra..... :-D Jinak pokud jde o ty skleničky, tak kdyby je měli, budeš je chtít? Jestli se mám ptát na 4ks. Byly perfektní - fakt obří číše a z nějakého kříšťálového skla, takže krásně zněly když se cinklo... Zkusila bych snížit cenu. Každopádně ti písnu jestli budou nebo ne. Zkusím se tam do konce tejdne dovolat a kdyby rozjeli pec během léta, tak by to stihnout mohli.
Odpovedať
Profilova fotka
rosa: a kdyby je měli, tak poprosím Robkovo sestru, jestli by mi je neodfotila a pošlu ti fotku
Odpovedať
Profilova fotka
katutka ja sa pojdem asi spýtať tu u nas a uvidím, čo mi povedia...lebo tam mali asi 4 alebo 5 druhov a boli krásne....a ked sa len s tým zaoberajú tak by vedeli spraviť aj pre mna...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?