Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
chelonka uz aby bol :-D sa to nejako vlecia pre mna... :-| uz aj babam v praci leziem na nervy, ked sa pytam, ci je uz august :-D
Odpovedať
zuzkaba hej :-D podarena pre mna nie, lebo v maji to budem mat v skole dost huste a dokonca ešte aj na začiatku juna mame ešte skusky aaaaaa tak na toto sa vobec netesim.
Odpovedať
hlavne ze september bude super ;-) :-D
Odpovedať
Ahojte kočky, ja mám tiež termín na 19.9.2009,album tu síce nemám,ale páči sa mi táto výmena názorov a poznatkov :-) My sme sa zasnúbili 17.10.2008, presne na narodky môjho drahého ma požiadal o ruku 8-) a niekedy v novembri sme sa rozhodli pre tento dátum...a ked sme sa boli pýtať na sálu,presne tento jediný dátum v septmebri bol voľný. a oazj..šaty som tiež už raz zmenila :-D
Odpovedať
kallimera sikovna, tak si tu vytvor album :-D
Odpovedať
tak kallimera vitaj medzi nami :) ja som tiez zmenila satky.. uz mam zaplatenu zalohu.. juj strasne sa tesim :-D su prekrasne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee. my máme tiež svadbu 19. septembra. juuuuj tak veelmi sa teším
Odpovedať
ak ja prezijem tieto pripravy a cakanie na september v uplnom dusevnom zdravi, tak uz prezijem asi vsetko ]-( ked budete pocut 19 nieco tresnut, tak to bol kamen, co spadol z mojich pliec...., alebo nastane druha varianta... ten kamen ma privali celu (svokrovci) :-p
Odpovedať
rosannar aj ty vitaj... co vsetko uz mas? ;-) :-) zuzkaba coze sa deje? velmi sa staraju do priprav? alebo to su take bezne svokrovske vztahy? na to pozor uz teraz lebo svadbou sa vsetko len zacne.. lebo si neberies len jeho ale celu jeho rodinu :-| tak ak mate nejake nevybavene ucty tak si to vybavte co najskor.. :-p aspon uvidis ako sa ten tvoj zachova ;-)
Odpovedať
No ahojte,takže šaty som mala pôvodne Maggie Sottero, model geneva, a zmenila som ich na Estellu..chcela som pôvodne Cambria Marie,to je nová kolekcia, na obrázku sú prekrásne,ale na mne boli ako torta :-| Ale Estella sú krásne,bez ramienok..Inak už máme rezervovanú hudbu, sálu, to ani nehovorím,to už hned na začiatku,fotografa a kameramana,dohodnutú výzdobu, predbežne...pomaly pozeráme obrúčky a chceme riešiť oznamká..a ak náhodou niekde uvidím nejaké pekné popoplnočné šaty a topánky,tak aj to :-D Ozaj..chcem sa poradiť..výzdoba bude bielo-červená, chcela by som aj popolnočné šaty v červenej, je to moja obľúbená farba, ale aj na redový by sa asi hodili červené...ale neviem,či tej červenej nebude priveľa.. =-) A vy ako pokračujete v prípravách?
Odpovedať
Profilova fotka
mimam nooo....už také asi najdôležitejšie veci: sálu, svadobné šaty, kameramana a fotografa, hudobnú skupinu a to je asi všetko Chcela by som sa všetkých spýtať, že ak máte kameramana už vybaveného, tak koľko stál? lebo ja som z Levích a ten môj stojí 12 tisíc Sk...a zdá sa mi to veľa...
Odpovedať
rosannar hmm no neviem či je to vela, nemam potuchy po kolko idu kameramani, nas kamaraman je z rodiny z priatelovho otca strany. a za fotografa si dala kolko???
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ešte som nedala nikomu nič...to je len dohodnutý termín a cenník mi len včera poslal aby som si ho kukla a vybrala si....a fotograf (to je vlastne manželský pár, jeden kameruje a druhý fotí) nás vyjde okolo tých 4000 tisíc SK
Odpovedať
rosannar nám fotograf ešte len robi cenovu ponuku tak som zvedava kolko si zapyta, bo chceme aby fotil od rána - od príprav do polnoci - tak som zvedava na tu cenu čo zadrie
Odpovedať
Profilova fotka
no ja čo mám tak za také fotenie, od rána do noci by vypýtal okolo 7 alebo 9 tisíc sk
Odpovedať
rosannar no sak uvidím cez vikend :-D , ale keby si zapital aj o nieco viac tak čo už, kontakt nanho som dostala na odporučanie mojho znameho kameramana a počula som že je fakt šikovny a kedže nas kameram je rodina bude nám ju točiť zadara :-D, takže aspon tam ušetríme
Odpovedať
Profilova fotka
a ten fotograf sa ako volá?
Odpovedať
rosannar Ladislav Kollar - poznáš?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ani nie...ja mam melicherčíka...aj fotografka aj kameraman- oni sú manželia
Odpovedať
rosannar ani ja nepoznam tvojich, ale to je jedno, inak v LV a okoli je dost vela ludi, čo sa venuju svadbam - kamerovanie, foteniu.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no hej...ale bojím sa kameramanov....ja som minulý rok končila školu a mali sme na stužkovej takého hrozného kameramana...no to sa nedá pozerať...to, čo je klip, to je úžasné, ale už slávnosť stužková je uplne na hovno....triasla sa mu ruka, prst mal veľa krát v zábere a jednoducho hrozné...tak preto som opatrná...a tento náš sa mi pozdáva
Odpovedať
zdravim po dlhej dobe. O com je rec? :-D veeela ste popisali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko ahoooooj....ja som tu nová...teší ma...
Odpovedať
Rosannar cauko :-D vybavujes, siales a si uplne v extazi zo svadby? :-D tak to jednoznacne patris k nam..i ked ja mavam take manicke a depresivne stavy, ze raz som hepy, inokedy nie a som zufala...des! Prave zhanam topaknky k svad. satam a popolnocne saty :-D teraz mam obdobie hromzenia a nadavania :-D Ako ty?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko no som aj v strese aj v nadšení a všetko jaaaaaaj...ja veeeelmi teším...a aké budeš mať šaty?
Odpovedať
rosannar a to kto vam robil kameramana? na tej suzkovej
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka vieš čo...neviem ako sa vola....robili dvaja...ale mali len tie dve malé kamery ale hrozné dačo...
Odpovedať
rosannar jaj no tak to je smutneee že boli neprofesionalny. Nas kameramam a rodinny prislusnik nastastie kamerovat vie a kameroval už mnoho svadieb, on sa pozna so všetkými, ako su kamaramani, fofografi, DJ a starejsi. ked som volala starejsiemu, sa pýtal kto bude robit hudbu kto kamerovat, tak som mu povedala a on že super , že s nimi s apozná a dobre snimi spolupracuje :-D tak ma to potesilo
Odpovedať
ahojte babulky teda.. musim povedat.. dlho sa nikto neukaze.. kukam kazdy den .. a pridem jeden den a nestiham citat ;-) :-) len tak dalej nevesticky.. robite mi radost :-D kallimera daj fotecky aby sme videli.. nazov mi nic nehovori ;-) a nebude tej cervenej vela.. mate vsetko cervene tak aj satky budu cervene.. a ja by som navrhovala aby si mala tie iste cervene aj na redovy aj ako polnocne.. taky kompromis ;-) :-) co sa tyka foto a video, podla mna je dost dolezite pozerat sa na kvalitu.. ved to je jedine co vam ako spomienka ostava na cely zivot.. takze ja som si povedala ze tam som ochotna si za kvalitu aj priplatit.. ale je to kazdeho vec.. kazdy to vidi inak inak ja uvazujem, ze ci ja vobec potrebujem este nieco zhanat.. ved ja uz mam asi vsetko :-N okrem popolnocnyh.. ale to pojdem s mojim drahym vyberat.. ja by som najradsej ostala v svadobnych az do rana.. aj moja segra tak bola.. a napr usetrila by som tam.. ale moj drahy chce na mbe aj popolnocne tak budu aj tie :) vybevene mam uz salu, foto video, hudba, svat, saty, topanocky, obrucky, urad-predbezne na 15tu hodinu-to treba este potvrdit a vyzdoba caka doma..(zalohu mam zaplatenu na saty a aj foto video.. ostatne zalohy netreba platit) mam sa este za niecim hnat a zhanat? som z toho uz zblbnuta.. neviem co este treba :-p ozaj.. len tak.. keby nahodou niekto chcel satky zo salonu betty na myjave JSM 1128 (mam v albume skusane satky) tak dajte vediet.. mam tam zaplatenu zalohu, ale som si vybrala v diamonde JSM 1238. takze by som predala zalohu v salone betty.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ty budeš mať aj starejšieho? my nebudeme mať asi...lebo ak mam zobrať niekoho cudzieho, kto nás ani nepozná, tak to nechcem...a u nas v rodine nik nie je taký výrečný
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?