Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bublinka05, hej som priamo z RS aj ty? my máme obrad len o 16:00, lebo fotenie máme o 13:00 a bude to trvať asi 2 hodiny, takže tak...no ja zase dúfam, že to nebude príliš neskoro!!!
Odpovedať
ahojte baby, tak my sme mali dilemu, ci sobas o 15.00 alebo o 16.00, tak sme ho dali nakoniec na 15.00 :-) tak dufam, ze to v pohode stihneme a nikto nebude stresovat... aj ked nas fotograf povedal, ze fotenie bude trvat min. 3 hodiny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a co poviete na to keby ze sa najprv o nejakej pol3 do pol 5tej pofotime potom obrad a na hostinu by sme sly hned z hostami? Lebo zase by sme s mojim na oslave chceli byt hned od zaciatku nie dojst za nimi o nejake 2 hodky neskor kolifoteniu. A myslim, ze to nieje az taky zly napad nie? Aj ked to potom pre zenicha nebude ono pretoze sa pri obrade uz nebude mat ten moment prekvapenia ked ma uvidi hm .... baby ako by to bolo uplne naj?
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiež myslím, že najprv fotenie, potom obrad a potom už len zábava s hosťami, tiež som nad tým dosť dlho rozmýšlala,ale fotograf ma presvedčil....
Odpovedať
Profilova fotka
sunnyka - tak mysis, ze by to tak bolo ulne naj? Lebo aj mne sa to pozdava ale chcela som aby ma moj videl az pri sobasi tak neviem ako to vymysliet hm ... jaj mi nevesty ale mame starosti no krasne su teda :oD
Odpovedať
Profilova fotka
POTREBUJEM PORADIT nepoznate nejaku dobru stranku na ktorej sa daju kupit satky svadobné aj popolnocne pekne a za rozumnu cenu? Nemusia byt znackove.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som bola velmi proti tomu, aby ma videl este pred obradom, ale ................aspon nebudem taka nervozna,hihihi a naozaj chces si tie svadobné šaty kúpiť???
Odpovedať
Ahoj sunyka. Ja som z Hnúšte. Mňa tiež fotograf presviedčal na fotenie bred obradom, ale deďže máme obrad o 13.45 na Zvolenskom zámku nedá sa to stihnúť. Takže fotenie bude až po obrade. Najskôr som si myslele že po obrade to bude aj tak lepšie, ale teraz si to už nemyslím. Pretože kým ostatný sa už budú viac menej zabávať my sa budeme ešte fotiť.
Odpovedať
irishgirll • aj my budemem mat určite fotenie pred obradom
Odpovedať
ozaj baby ked už to riešite ako veci fotenie a pod, už ste rozmýslali nad prvym tamcom? inak viete tancovat, alebo sa chodite alebo budete chodit niekam učit tancovat?
Odpovedať
chelonka nam to vyslo super, obrad mame o 16tej, takze fotenie absolvujeme okolo obeda.... predpokladam, ze na jedlo aj tak nebudem mat chut, budem jeden uzlik nervov :-D co sa tyka prveho tanca, tak moj drahy akcne povedal, ze hudbu vybera on a vraj bude stat na mieste a ja mam obiehat okolo neho ]-( naivne si mysli, ze je to fajn napad a ja mu to odsuhlasim...
Odpovedať
Profilova fotka
sunnyka - no ja svadobne satky uz mam kupene ale chcela by som este nejake krasne popolnocne tak hladam nejaku fajn stranku aby som si objednala. A ak ide o to streto na fotenie este pred obradom no neviem ked by ma videl 1 krat na obrade tak by mu spadla sanka a ludia by to videli a bolo by to krasne. Neviem sa rozhodnut. bublinka - no o to ide ja nechcem aby sa ludia zacali bavit bez nas dokedy sa pofotime to potrva hm ... chelonka - no to je sila zda sa, ze sa asi rozhodnem aj ja fotit pred svadbou. Nad 1 tancom som premyslala no este musime s mojim vybrat nejaku supris music a tancovanie no nejake to raz dva tri vieme spolu ale je to celkom sranda pretoze hocikedy popri vareni sa chytime a tancujeme ale len tak somarinky nase a potom to skonci tak, ze sa az za brucha chytame od rehotu pretoze zacneme normalne a skoci to trosku ... a ak by sme tak zatancovali tak neviem neviem co by si ludia pomyleli haha asi, ze nam preskocilo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babusky no ja tiez mam s tym dilemu, lebo my mame sice obrad o 15-tej ale to aby sa hostia stretavali tak na 13-tu aby sme stihli vsetky oficiality pred tym. a tym padom fotenie u nas prichadza do uvahy este pred obradom doobeda.. snad sa to stiha, ale ked mam pravdu povedat rada by som si uzila ten pohlad mojho milacika az priamo na akcii ;-) :-D aby sme to vsetko urobili tak ako mame, ale asi to nebudeme potom stihat a museli by sme na foteni po obreade viacej mysliet na to ze sa mame ponahlat za hostami a uz to fotenie nebude take uvolnene podla mna.. ale sak este mame dost casu na to, nie? :-) a nevieme sa dohodnut na prvej pesnicke.. je tolko krasnych piesni co by sme mohli mat.. a ja tancovat neviem.. apreto sa bojim aj redoveho.. my totiz to spajame zvyky vychodniarske aj zapadniarske.. takze som sssama zvedava ako to vsetko dopadne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No ani ja neviem tancovat teda viem ale nic moc a moj ako sa tak pamatam na stuzkovej tancoval a bol casovana bomba hned by som nanho skocila ak by to slo. Budeme nacvicovat nejaky spolocny tanec pre zabavu moj je za tak sa tesim. Zda sa, ze nasa svadba bude nezabudnutelna nie len pre nas ale aj pre nasich hosti co ma tesi :-)
Odpovedať
zuzkaba hej ten cas je super že sme si dali sobase, aspon mame viac casu na ostatne veci. No tak tvoj darhy ma fakt super napad ty budes kružit okolo neho :-D ftipalek
Odpovedať
irishgirll to nevadi zatancujte po svojom, budete originalny a ked sa budete na to kukat odstupom casu tak sa budete mat na com zabavat. http://www.youtube.com/watch?v=3ER9Q1... http://www.youtube.com/watch?v=j3hWdv... http://www.youtube.com/watch?v=3DObt5... http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y... http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... my sa asi pokusime s drahym o nieco podobneho už suhlasil :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
toto nema chybu...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka my sme vcera pozerali celi vecer tie videjka na yotube a mojho to naozaj zaujalo ale keby sme k tomu tancu mali v plane este niekoho tak pochybujem, ze by sa niekto zapojil vsetci su taky hanblivy hm ... idem kukes tvoje videjka dufam, ze som ich este nevydela.
Odpovedať
chelonka - teeeeeeeeeeeeda dostal ma ten Hriesny tanec :-) len neviem, ci by sme s mojim drahym mali tolko hereckeho talentu to takto odprezentovat..... my asi zvolime kludnejsiu verziu, aj ked ako recesia to bolo super :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby co si myslite kolko casu by trebalo na nacvicenie napr.toho hriesneho tanca? Lebo s mojim budem az tyzden pred svadbou :-(
Odpovedať
fuuuuuha, irishgirll si vazne na to trufas? nie ze by sme boli s mojim drahym uplne tanecne dreva, ale pre nas je ta meta - Hriesny tanec nedosiahnutelna :-) dolamat sa mozem aj pri inych cinnostiach :-D hlavne si neviem predstavit ten koniec tanca, kde by mala byt ta zdvihacka... to skor by som dvihla ja mojho draheho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha tak som sa nasmiala no pred casom by som aj ja mojho pri zvyhacke asi dvihala ale tedaz akosi zmohutnel lebo cvici ako tutik heh a nieze sme nejaky tanecnici ale aspon sa zabavime a ludia tiez ale nemam ani sajnu ako dlho by to nacvicovanie asi mohlo trvat hm ...
Odpovedať
Profilova fotka
8-) aj ja chcem takto tancovať,niečo iné,veď sranda musí byť ]-( , ale drahý protestuje
Odpovedať
moj drahy mi na to povedal iba tolko, ze to nie je stuzkova, ze aj bez toho sa bude citit ako truhlik.... ach ti chlapi.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( asi to nepojde.......uz o tom ani nechce pocut,ale vzdy ja mam posledné slovo :-D
Odpovedať
ty sa mas :-) u nas je najprv hadka o hluposti a potom az je ako ja chcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sunnyka - ale ved ho skus prehovorit povedz mu, ze na ta vasa svadba bude aj vdaka tomuto pre vas aj pre vasich hosti nezabudnutelna a uplym zazitkom pre vsetkych :-) neboj prehovoris ho len to chce cas samozrejme ked ho este mas. zuzkaba - to je sila tazko s nimi ale este tahsie bez nich vsak :-) a hadky hm ... to ja velmi nemusim moj sa somnou nikdy nenatahuje vzdy sa vieme dohodnut aby bolo pre oboch to naj :oD ale on je celkovo pohodak je stastny ked som ja a naopak :oD
Odpovedať
irishgirll ak by ste ten týžden intenzivne nacvičovali tak by ste to určite zvladli! Predsa to nemusi byt dokonale aby ste stým tancom vyhrali svetovy pohar :D
Odpovedať
zuzkaba cica ale nemusi to noncit dvihanim, na nete je viacej verziii a malo kto mal dvihacku lebo je to fakt narocne!
Odpovedať
nastastie moj drahy je saleny jak ja a z tancom suhlasil hned na prvy krat. a okrem toho riesneho chce aj ten tanec kde sa premienaju zanre piesni, takže my budeme mat nacvicovania, už sme v sobotu aj hudbu hladali :D:D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?