Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Baby, ja by som chcela zohnat niekde popolnocne saty ako mam v albume nakonci. Neviete mi pls niektora poradit, kde sa daju kupit?
Odpovedať
anro uf.. tak to sa bude tazko zhanat .. ja ti teda poradit neviem :-N rosa.. daj do albumu.. nech mrkneme.. ci si sa nefotila?
Odpovedať
rosannar a nemas fotecku? by som rada kukla na tie cervene.. :-) anro tak tie sa budu asi tazko zhanat .. uf.. to ti nezavidim.. ja ti v tomto poradit teda neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mimam joooj, nemám lebo som to len v obchode skúšala a vtedy ma ani nenapadlo odfotiť sa...ale asi tak o mesiac by som ich mala mať...ale to ešte neviem presne...
Odpovedať
Kočky sorry že miešam temu, ale chcela by som sa spytať, ako mate podelene financovanie svadby. Mam skor na myslis - ženich kupije obručky a kyticu a nevesta -výzdobu miestnosti a čo ešte? Pierka? Alebo čo je ešte take že to hradi nevesta?
Odpovedať
Profilova fotka
motylik25 no my to máme tak, že naši rodičia platia skoro všetko, čiže nevestina strana platí pol sály, pol kameramana a fotografa, no všetko na polovicu len jedlo si platíme podľa osôb z každej strany a my dvaja si platíme obrúčky a kyticu...
Odpovedať
rosannar neva.. ved potom pridas.. nie je vsetkym dnom koniec :-) ja by som bola najradsej keby sme si vsetko zaplatili s mojim sami.. aby sme nemuseli tymto zatazovat rodicov.. ale ked sa nedaju tak nech len hostinu platia.. ale aj tak budem bojovat aby sme si to platili sami.. je to moja svadba .. ja si tam vymyslam ze chcem este toto este tamto.. tak nechcem aby mi to platili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam no ved aj ja som tak dohodnutá, že ak sa mi bude niečo páčiť tak si to kupime za vlastné
Odpovedať
ale ja si chcem celu svadbu platit sama.. dufam ze sa to bude dat :-) bybule.. urobila som dalsi krok.. mam menu - k menovkam pekne ladi - mrknite v albume ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte buduce nevesticky a zenichovia, tak sa nam to krati a ja som zhrozena aki su ti ludia blasznivi, este je len april a ja uz neviem zohnat starejsieho ani kameramana na nasu svadbu, je toto normalne? hlavne ze je pohoda:)neviete o niekom volnom na 19.september do Levic? bola by som velmi vdacna.Peta
Odpovedať
ahoj phalamka tak ta vitam v klube.. dnes je to presne 5 mesiacov do svadby :-D ja mam foto videjko zajednane uz od minuleho roku.. a tiez svata lebo som chcela mat to co chcem ja a nie to co ostane.. takze radsej som sa obzerala skor ako neskoro.. teraz ti uz asi tazko poradim.. snad este nieco zozenies.. drzim palce.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
phalamka ahoj, vítame ťa. a chcem ti povedať, ja som z Levíc a ledva sme zohnali kameramana a ked sme chceli iného tak sme obvolali asi 10-tich a všetci boli obsadený, vieš to je taký dátum, že každý ho chce a potom čím skor si každý zajednal ale držím palce...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, ja sa ešte pripájam k téme financovania. Ja viem tak, že všeko sa platí na polovicu (okresm svadobných šiat + doplnkov-nevesta a oblek+ doplnky- ženích), každá strana svojich hostí. Sám ženích platí iba obrúčky a kyticu. Ja som iného názoru na platenie svadby mladomanželmi, neviem aké sú inde zvyky, ale u nás svadbu robia vždy rodičia. Viem, že je to drahá záležitosť, ale tí rodičia už dosť dlho mohli začať šetriť na svadbu a vedeli, že raz to príde.
Odpovedať
lucinkam svadba sa uz davno neplati podla zvykov.. je to na dohode.. vacsinou su to rodicia ale nie je to povinnost a pravidlo.. dnes uz nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veď ja len hovorím, ako to je u nás, súhlasím, že zvyky sú už dávno fuč... Len keď má nejaká baba 18 rokov a chalan o 2 viac, myslím, že na tú svadbu jednoducho nemajú... :-| :-(
Odpovedať
Lucinkam1- uplne s tebou suhlasim u nas je to tak isto rodicia platia svadbu na polu(ja uz mam rozvedenych takze este oni idu na polu). Vedela som že ženichova strana plati obručky a kyticu (jasne okrem obleku) ale neviem čo plati iba nevestina strana. Vyzdobu? Alebo čo. No ked sa budem druhy krat vydavat budem zbehlejsia :-D :-N . Mimam-prosim ta tie obručky čo maš v albe, hned prve s tym srdiečkom. Vieš kde by sa dali zohnať?
Odpovedať
motylik neviem veru neviem.. aj mne sa velmi pacil ten napad.. no bohuzial.. :-|
Odpovedať
Motylik, neviem ti poradit, fakt neviem :-( My to mame tak, ze vsetko okrem hostiny platime my. Hostinu rodicia, pretoze je to tak zvykom (neukamenuj ma mimam :-D to povedali oni). Nepriecim sa, lebo teraz mame brutus vydavky koli tomu bytu, takze teraz som to aj celkom uvitala. Ja ked som dnes prisla na tu sumu- 100 000 za hostinu, skoro ma trafil slak. Akoze, ratali sme, ze to bude tak dako, ale aj tak som tajne dufala ze to bude menej :-( no co uz. A to uz mate vsetko hotovo? Nakupene? vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
caute,. tak co ako idu pripravy.. ja neviem co este by som vymyslela .. kolko davate na osobu kolacov. ja som pocula ze sa dava -3-4 ks.. len to sa mi zda malo ked aj vyslusku treba...
Odpovedať
Profilova fotka
no pocitaj tak 4-5 kolacov na osobu
Odpovedať
Profilova fotka
mirka no pre istotu budem ratat 6 hehe.. a tortu som chcela jednu velku svadobnu ako hlavnu..
Odpovedať
Profilova fotka
verca myslim,ze ja tortu ani davat nedavam robit ja ale mamka,krstna,kamky a z druhej strany tiez tak zbytocne a 5kolacov na hlavu to myslim len na hostinu na vysluzku 1kolac :D sak logicky nato ides ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( ja sa bojim aby ssa nestalo jak kolegyni ze mala malo kolacov a potom na vyslusku na druhy den behala po cukrarnach lebo jej ostalo malo :-( muselo to byt komicke:::: est som chcela dat nejake slane pagace .. take majinke to tiez moze vyzerat dobre.. ale ziadne tycinky nic ine..
Odpovedať
verca, moja rada: 6 kolacov x 1 osoba 10 kolacov+ 1/4 torty - vysluzka Slane sa zda sa mi do vysluzky ani nedava.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko 10 kolacov bez ohladu na to ze ci je to rodina alebo nie?? nie nie slane som chcela dat iba na svadobny stol...
Odpovedať
Profilova fotka
no radsej viac ako menej to je pravda vies ale nie kazdy papa kolace a ona mala asi tych co papaju u nas nik nepapa vela kolacov ale vies aj gratulanti aj vsetko tak sa daju viac ale tak na stol 5kolacov na osobu pocitaj...a slane v cz davali aj do vysluziek take tycinky so sezamom ci s cim to mali od cukrarky zrobene a davali to na SR neviem na svadbe som nebola ani nepamatam na slovensku ;-)
Odpovedať
inak, este aj vysluzky susedom a do prace som zabudla: to je tak podla osoby..ratajte, ze v praci (ak neboli na svadbe) budete potrebovat tak 4 kolace na hlavu susedom normalne spravit vysluzku na rodinu Ja razim teoriu, radsej vaic ako menej. Cize 6 kolacov na hostine na osobu, pretoze tam budeme mat aj cokolad.fontanu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mi hovor ja som bola na svadbe ked som mala 15 rokov hehehe.. a to bolo davno.. ale juj uz len 5 mesiacov strasne to leti.. a tolko este stihnut.. este mam aj statnice tak mam veselo...
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne myslim, ze ja to spocitane mam aj so susedami,kolegami,spoluziakmi....
Odpovedať
Profilova fotka
verca uz len 4mesiace a 29 ci kolko dni ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?