Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

24. okt 201324960
  • Adi, my spravime nieco jednoduche: kupime nejake orehcy v bielej cokoske a pekne ich zabalime, odmietam na to dat vela penazi, predsalen to ma byt pozornost, nie ozajstny darcek.

baby, lekarka mi zistila problemy so stitnou zlazou a som uplne hotova z toho 😞 uz viem preco som tak pribrala aj napriek tomu ze sa zdravo stravujem 😞 uplne placem ked mi to povedala. 😞

• zuzumajko>
    netrap sa.. ja mam tiez problemy so stitnou zlazou.. od 15 tich do seba hadzem tabletky.. najprv zvysena funkcia a teraz znizena {poslednych 5 rokov}.. da sa s tym zit celkom zdravo a bez problemov.. len si na to musis trosku zvyknut.. neboj.. ja chodim raz do roka do Lubochne a je to v poho.. Mudr.mi akurat povedala, ze ak by sme chceli babatko, tak sa mam ozvat a pri tehu zvysi davky.. aby malo aj babo.. naozaj je to v poho.. sice neviem ake problemy ti zistili.. mas aj diagnozu?

• Zuzi, ja mam tiez znizenu funkciu stitnej zlazy, uz rok a pol beriem tabletky 😞 Hormony si robia co chcu... Tiez ako pise anniel mam sa ukazat u endokr. hned ako otehotniem... inak sa tvaria, ze vsetko bude v poho, pokial budem nastavena na spravnej hladine hormonov 😎 No ja mam pocit ze odkedy ich beriem tak sa na mna lepi vsetko mozne... Ma to aj tvoja mamina?

• Sponzor fóra
  • anro, tiez som tapala, ze ci to mame v rodine, ale u nas zatial ziadna zo zien nema problemy so stitnou a ak ma, tak o tom nevie.. tiez som mala pocit, ze sa mi k tomu pridruzili dalsie problemy... ale hold.. to je autoimunitne ochorenie a nic s tym neurobime.. mne sa k tomu pridruzila este pred dvoma rokmi zistena Celiakia... 😛 ale beriem to v pohode, som sa tym vyrovnala..
    😃 zit sa s tym da..

• no da sa, ale lepsie by bolo keby sa zilo bez toho 😐 U nas v rodine to ma mama a tak sa zistilo ze to asi budem mat aj ja, a aj sestra.
    A ako si dosla na celiakiu? Mala si nejake problemy s travenim?

• ...no vsak, ze som nemala ziadne problemy.. travenie v pohode, ziadne problemy.. potom mi par dni bolo zle od zaludka.. bolelo a bolelo... tak som sla k Mudr... lebo pred tym mi dala na zapal hrdla nejake tabletky a nejako sa to zvrhlo, moje Mudr mala volno, tak som isla k zastupcovi.. a on zobral krv a zisitil, ze som mala zly krvny obraz, som anemicka a zacali vysetrenia od vymyslu sveta.. na gastro ma vsak neposlali.. tak som sa vypytala ja, vsak ved nech to kuknu a uvidime, aspon by sme vylucili akekolvek zaludocne problemy.. lebo moj tato ma zaludocne vredy.. takze mi zobrali vzorky a BUM .. bolo to potvrdene.. Celiakia najhorsieho stadia.. a ja akoby ma prefackali a obliali studenou vodou.. 😵 ale vyrovnala som sa s tym rychlo.. prijala som to tak ako to je.. ved mi to neprekaza plnohodnotne zit, porodit a vychovat zdrave deticky a byt stastna a uzivat si zivota... 😃
    ty mas nejake problemy?

• Baby este nic konktretne, som objednana k endokrinologovi 😞 normalne sa bojim 😞 ja viem ze sa da pri tom normalne fungovat, ale hormony su hormony..to je proste vzdy neiste 😞 uplne cele zle 😞 aspon ze ste ma potesili s tym, ze sa da fungovat normalne 🙂 dakujem velmi velmi pekne

• Ahoj, já odběhnu od tématu.... kdy začnete rozdávat oznámení? My máme zatím jen nápad jaké to oznámení bude, tak aby jsme hejbli, kdyby bylo třeba.... 😬

• Ahoj baby...tak už som tu aj ja zaregistrovana a tiež máme s drahým tento termín svadby 🙂
    Ako pokračujete s pripravami, my máme už takmer všetko 😉

• Ahoj zuzka1103, vitaj 😉 Tak to si sikulka, nam toho chyba este obrucky, oznamka, oblek pre zenicha, topanky, popolnocne saty... no je toho dost este 😃
    Katutka, oznamka asi mesiac pred, alebo niekedy zaciatkom augusta zacneme rozdavat... Pocitam ze ich budeme mat doma niekedy v july.

• Zuzka1103:

Tak to si ozaj šikulka. My nemáme ešte ani vybrané... A kamoška mi vravela, že oznamká by sa mali rozdávať tak mesiac pred svadbou

• anro
    ahoj...no ja, teda my tie veci co si vymenovala uz mame...len ich musim pofotit a dat do albumu...ale ono sa to da vsetko zvladnut a ty odkedy chystas svadbu ? my sme to zacali tak chystat zrhuba pred rokom v septembri 🙂 😉

• simonka18
    a ty si na tom ako s pripravami??

• zuzka1103

No mám svadobné šaty, popolnočné, ženíchov oblek, a moje svadobné topky, len majú vyšší opätok ako si môžem dovoliť, tak musím zohnať iné. 😬
    Kostol a sálu , kameramana, fotografa a DJ-a, pani na výzdobu tiež samozrejme.
    Na pierkach a menovkách sa pracuje - tie si robím sama, len teraz na ne nejako nemám čas....robím si vodičák, tak ked ho dokončím, už sa budem plne venovať svadbe 🙂
    A obrúčky už vieme aké si dáme robiť a aj kde nám ich spravia. To je asi tak všetko 🙂

• simonka18
    no ved to v podstate aj mi, dnes mi donesie svagor oznameinia (pretoze on mi ich robi)a este pozvanky k svadobnemu stolu a menovky atd...

• Sponzor fóra
  • simonka18
    my sme zrovna vcera objednali obrucky a o 3 tyzdne budu hotove, sa uz tesim 😃

• zuzka1103
    A ešte riešim to malé potešenie pre svadobčanov... som z toho už na nervy 😒

• zuzka1103
    My sa chystáme budúci piatok, tak dúfam, že nám to vyjde a nič iné do toho už nepríde

• zuzka1103, no my sme zacali s objednavanim na svadbu minuly rok v july este, ale akosi si s niektorymi vecami davame nacas 🙂
    A na matrike ste uz boli?

• my sme na matrike boli asi pred mesiacom. A mame salu,svata,foto video,obrucky,svadobne saty a topanky,muzikanta,menovky a pierka robim teraz po veceroch a oznamko staci uz len vytlacit.co sa tyka ubytka tak to mame riesit az v juni.cize este kadernicku,vizaz,oblek,topanky pre draheho a popolnocky.viac ma nenapada co mame alebo nie.

• No my sme na matrike ešte tiež neboli a páter nám povedal, že tam treba ísť tak 3 mesiace pred svadbou... Asi je už najvyšší čas začať to riešiť 😬

• anro
    no na matrike nie ale uz sme hovorili nasmu fararovi takze musime od neho pozistovat co a ako, ale chystame sa za nim v priebehu buduceho tyzdna asi...teda dufam ze nam to vynde 🙂
    a ty uz si bola?

• simonka18
    a ake potesenie chystas pre svadobcanov si predstavujes?
    a drzim palce buduci piatok 🙂

• zuzka1103: my sa chystame na matriku buduci tyzden a tiez mame vo stvrtok prve poucenie... tak snad to budeme mat vsetko do konca juna za sebou... v july pojdeme vyberat obrucky 😉

• anro
    no co sa tyka toho poucenia myslim ze to nebudeme mat nejake krute lebo farara pozname obaja...takze ratam s tym tak ze si pojdeme niekam sadnut a tam pokecame 😃 a nielen o svadbne
    a zistila som ze musim pozhanat este nejaku schopnu kadernicku... tak dufam ze to stihneme a nebudu vsetky obsadene na nas termin 😉

• Zuzka1103
    Moja ani neviem, mlebo keď sa o tom bavím s polovičkou, tak mi povie, že to nie je treba. lebo u nich to nie je zvykom. A keď si spomeniem na svadbu jeho susedky, tak ozaj sme ani my nič nedostali. Tak teraz neviem...

• anro
    Zuzka1103

Mymáme za sebou už tri poučenia a bolo to v pohode, nenieslo sa to iba v takej cirkevnej myšlienke, ale bavili sme normálne ako ľudia. Nás bolo asi tak 10 párov zakaždým

• Holky a jaký myslíte, že budeme mít počasí? Loni 19.9. byl pořádnej samec, šla jsem do práce v rukavicích a šále....

• Katuka, prave preto si myslim, ze tohtorocneho 19 bude pekne. Ale treba mrknut ci je spln mesiaca volakedy vtedy, pretoze vtedy byva krasne pocasie 🙂

• Zuzi, spln je v piatok 18.9., takze myslis ze v sobotu nam bude svietit slniecko? 😃
    Juj, bodaj by svietilo 😉 Aspon budu krasne fotky.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov