Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
A kedy sa budete stahovat? Ja keby som sa mala stahovat este, tak radsej podpalim byt :-) lebo tolko co sa nam zmestilo do jednej izby, tak bola sila! V petrzalke sa strasne byva! Steny su ako papier (no mozno ako kde) To je fajn, ze budes chodit vlakom. My s drahym chodime autickom :-) a ked mam ist busom, tak sa mi len prevraciam ocami :-S lebo ten smrad co tam je....
Odpovedať
nooo asi áno, budes musiet ist ku kaderníčke na 7:00 asi aj ja tak pojdem
Odpovedať
Profilova fotka
my mame sobas tiez o 15.00 a ku kozmeticku mam na 8 a medzi tym mi budu robit vlasy... takze o 10 by som chcela byt hotova a ideme sa fotit a druhej by som chcela byt doma v klude a na 3 do kostola.. neviem sicem ci to vsetko stihneme takto ale uvidiem.. ja sa len bojim aby ten make-up vydrzal cely den.. a kde sa budete obliekat.. ja asi zoberiem rovno saty k kadernicke a tam sa aj obleciem lebo tambudem mat aj maminu tak mi pomoze a s tade sa ideme fotit.
Odpovedať
no tak uz som sa v tom utvrdila.. kadernicka o 7 a makeup hned potom.. radsej mat potom chvilku volnu na oddychnutie pred vsetkym oficialnym.. ako nestihat :-)
Odpovedať
a ja by som tiez najradsej isla uz priamo na sobas o tej tretej, ale my mame "3 nevesty" ako tradiciu tak tym padom sa vsetci stretavaju v sale a odtial ideme vsetci na sobas.. a tym padom kym sa vsetci poschadzaju. tento program vybavi a ludia nieco zjedia tak budu akurat 3 a mozeme sa ist brat.. :-|
Odpovedať
mimam jak že 3 nevesty??? jasneee radšej mat hodinu k dobru ako potom stres. verca201 to mas fajn, ale ja pojdem ku kaderničke, potom k kozmetičke salon od nas asi 100m a doma sa budem obliekat do svadobnych siat.Lebo potom bude odobierka, potom fotenie a potom sobas.
Odpovedať
no u nas nechodi pytat zenich nevestu domov, ale vsetci sa zidu v sale a prvy druzba dovedie 3 n evesty.. prva je vzdy sranda - vacsinou je to nejaky chlap prezleceny v zaclone ze nevestu a pyta sa zenicha ci je to jeho nevesta.. ked nie tak dovedie prvu druzicku a tym padom ze ani to nie je jeho nevesta tak privedie pravu nevestu a tu si uz potom zenich odvedie.. a potom vsetci spolocne idu na sobas... dufam ze som to vysvetlila tak aby sa to dalo pochopi :-p :-D ja by som ale bola aj tak najradsej keby sa vsetci stretli v tej sale tak, aby ja som mohla prist az na sobas.. ale to je asi len moj jeden velky sen.. :-)
Odpovedať
mimam • už som to pochopila, som tu videla také fotky, že boli nevestu pýtať ale doma, a tam vyšiel chlap za ženu prezlečny
Odpovedať
no tak tak.. ale u nas sa to robi v sale aby tam boli vsetci :-)
Odpovedať
ahojte mimam.. ale ak si nieco prajes a chces, aby si prisla az na sobas, tak si to tak zorganizuj a oznam to.. je to tvoja svadba, takze je to na tebe.. ja s mojim nastavajucim sme si tiez pozmenili nejake zvyky, ktore vsetci ocakavaju.. ale my im jednoducho povieme ako to bude a oni to respekovat budu.. co ine im zostane.. aj moja buduca svokricka cakatelka.. povedala.. ako si zariadite, tak budete mat.. :-D takze vela sily.. :-D ja som zatial nad nejakym hramonogramom nerozmyslala.. asi by som mala zacat.. len viem, ze o 16,30 mame byt v kostoliku.. doobeda budeme mat fotenie a hostia sa stretnu na presne urcenom mieste... :-) zorganizujem, zadelim ulohy a svadba bude super.. :-D
Odpovedať
anniel no ja si vsetko robim podla svojich predstav a kedze moje zlatko je z vychodu a ja zo zapadu tak si spajame zvyky... a nebudeme mat odobierku ale on chce tie nevesty.. da sa povedat ze zatial je vsetko len podla mojich predstav :-N takze toto mu urobim :) len ja som chcela ze by aj hostia neprisli do saly ale ze sa dohodneme rovno na 15tu hodinu na sobas a tam az pridu vsetci ale kedze budeme mat dost cespolnych tak ich musime nakrmit kedze budu mat za sebou dlhu a narocnu cestu.. a krizuje sa mi to tak ako by som si to ja predstavovala s tym aka bude realita.. ale ja nemam inak vobec problem s tym ze by mi niekto do toho kecal.. moja mama je tolerantna osobka ktora mi tiez povedala.. ako si spravite tak budete mat a svokra.. ta vobec nic nevie.. ta pride az na svadbu :-D takze vsetky pripravy si uzivam ja .. a jedine co sa poradim tak s mojou polovickou.. ved je to aj jeho svadba ;-) :-)
Odpovedať
mimam.. moja rec.. presne tak to organizujeme aj my.. :-D je to super.. lebo fakt nezavidim tym nevestickam, ktorym sa do toho varacuju ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no tak to si myslim ze ked sa teraz hadaju o tom ako ma vyzerat svadba, tak sa potom budu pliest do celeho ich zivota :-| a to zas ja by som si vedela povedat svoje lebo mne ked sa nieco nepaci tak si poviem a to by uz bolo zle v rodine.. uz by som virila zly vzduch a dohovie ci by sa este so mnou chcela svokra bavit :-N
Odpovedať
Ja som to uz vzdala. Povedala som si (asi mam teraz take stadium) ze nech uz je cela ta maskarada za mnou, lebo uz chcem vydychnut. :-( Hlavne svokor (este nemali svadbuv rodine) si mysli ze vie ako to na svadbach chodi, ale ved on bol na poslednej svadbe na svojej :-( Ale co uz, nejak to prezijem :-)
Odpovedať
zuzumajko jeeežiš o nas je zo strany frajera zas nieco take, že všetko musí byť dokonale, aby nás nikto neohováral, teda ich. Bo sme povedali, že nechcem tristo chodov, ale že ne večer chceme švedske stoly a raut - svokor, že to nas budu ohovarať že chcem na nich usetrit - no hruza. Bo nedávno sme boli s drahého rodičmi na navšteve u jeho tety a oni boli pre d 2 týzdnami na svadbe a bolo hrozne ako ohovarali tých ludi čo ich pozvali na svadbu.No na zaáklade ich rozrávania teraz pošibkava svoktovi. Bo ta draheho teba aj z dcerov takmer všeto ohovorili - lebo oni su v niektorých veciach strašný lebo oni boli tí prvý čo povedali že raut je blobost - a viete prečo to pobedali - lebo sa oni hanbili ist si nabrat no strasne. Som povedala frajerovi a aj jeho mamine, že sa nebudem hádam riadit podla toho čo sa páči im, protože oni možu byt jediný komu to nevyhovuje a všetkoým ostatným áno. Teda vyplynulo z toho to, že si to spravýme po svojom.
Odpovedať
bwt. preboha hádam si nebum robit svadbu podla cudzí predstav, ale podla svojich. Aj ked budú hostia, samozrejme že si ich chcem ucitiť, ale určinie nie že budem moju svadbu štelovať podla ich predstav.
Odpovedať
..baby moja rec.. hoci clovek nechce robit doma rozbroje... ved to je uz rodina.. ale clovek si povie, ze ked nerespektuju teraz jeho nazor.. tak kedy potom zacnu? .. mojho draheho mamina je tiez taka, ze vsetko musi byt typ-top a hlavne aby toho bolo vela, aby ludia neohovorili.. ale pokial sa taky clovek najde.. tak je to clovek, ktory ide na svadbu prave s tymto zamerom.. ohovorit rodinu.. a to nech podavate aj pozlatene cokolvek..vzdy si nieco najde.. takze sa nevzrusujem.. a ukludnujem buducu mamicku-svokricku.. ze bude vsetko OKa.. a jej rec je... ako si urobite, tak budete mat.. :-)! to je heslo dna.. :-) ozik.. vcera sme boli skusat obruce.. ty kokso.. nevieme si vybrat.. resp. take ake by sme chceli.. nemaju.. :-) vy uz mate baby obruce vybrate?
Odpovedať
Profilova fotka
uha ake tazke temy su tu.. ale aspon vidime ze nie som sama... vidite u vas je vseetko ze musi byt tip top, a ja zas riesim moju nastvavajucu svokru lebo ta je roky nezamestnana a ani sa nesnazi hladat si robotu lebo je leniva... tak teraz pocuvame jak je vsetko drahe a jak to nemoze a to nemoze .. uz som vybuchla a som jej povedala ze ja nebudem mat na svadbe tesco veci nech sa zobudi je to svadba a nie nejaka hostina.. tak vsetci na mna pozreli ale uz ma fakt nebavi pocuvat jak je vsetko drahe... hlavna vec ze uz 2 roky trepe ako ona chces uz chystat svadbu a ked k tomu pride tak skutek utek... este ze nasi su v pohode
Odpovedať
Profilova fotka
Babky ja mam obrucky a mam genialneho zlatnika ktory vym urobi obrucky aj podla obrazku.. a je fakt sikovny a hlavne ma smiesne ceny aspon nam sa tak zda .. v znackovom zlatnictve chceli za ne 30 000, a on nam ich spravil za 12000 co nam skoro oci vypadli... je z BA ruzinov...kto bude chciet dam kontakt
Odpovedať
verca201 k obručkam aaaa to prečo píšeš až teraz, my už máme hotové a zaplatené obručky a stali cez 20 000 a to už aj po zlaveee. Ale nevadi lebo su kraaaasneeeeeeeee.
Odpovedať
verca201 no tak to ti nezávidím s tou svokrou. anniel nepáči sa mi ked vlastna rodina sa takto sprava, ja som bola za posledné dva roky asi na 4 svadbách a ani na jednu som nesla z účelom ohovorit, ale zabaviť sa ak sa dalo - ak sedela hudba a pod. a hlavne strávit a oslavit ten den s novomanželmi ich štastie!! - jedine moje vyjadrenie bolo, že som zhodnotila na ktorej zo svadieb som sa najviac zoradila a ktora sa mi najviac pacila.Ale to bolo čisto len zhodnotie a vobec som ich neohovarala. Napr. sa stalo na svadbe že mali DJ a hral hudbu na ktoru sme sa drahym absolutne nevedali zabavit -tancovat, ale absolutne nam to nevadilo - pretože DJ sa vyberala nevesta a ta mu dala zoznam hudby čo ona rada počúva tak hral podla jej predstav a ona sa bavila a to bolo podla mna PODSTATNE, lebo to bola jej svadba a ona sa mala na nej naviac zabavit. Neviem si predstavit, že by som mala DJ ktorý by hral to čo by chceli hostia a nie to čo máme radi my s drahým, to by sme si z tej svadby asi moc neužili.
Odpovedať
toto som pisala na margo toho, že draheho otec nam povedal, že "dúfam že vy budete mat normalneho DJ čo bude hrať normalne" a my že čo je to normalne a on"no nie tak ako to bolo na Mirkinej svadbe, že sa mnohým ta hudba nepacila". Tak s darahým sme sa do toho hhned obuli, že to bolo len jej vec a že je doležite čo sa jej paci a nie nám, lebo to bola jej svadba - ktoru bude mat pravdepodobne 1x za život tak je doležite aby mal z nej nezabudnutelny zažitok. A aj mala bo tam mala kamarátov, s ktorými býva veeeeeľmi často teda mali spoločne zaujmy a aj hudbu tak sa skvelo zabavili!!!!!!!! a to bolo doležité. Je podla mna sebecke - od hosti aby si oni kladli podmienky, aby sa im pripôsobovala svadba.Svadba má byť predsa podla prestav, túžob snúbenov a nie hosti!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka tak to mas pravdu sicem my tiez nevieme aku hudbu si dat lebo sme na taku tvrdciu hudbu a to si tam neviem predstavit :-D tak uvidime co vyberieme,... babenky ja mam celu kuchynu mravcov uz som vyliala liter octu a furt lezu vsetko som umyla a neviem s kate furt idu.. fuj.. ide ma porazit....
Odpovedať
no bambule.. treba sa ukludnit ak to ide .. mame pred sebou predlzeny vikendik, tak s drahym nieco podniknite.. ci len tak lezanie v trave, ci piknik v trave, ci turistika.. hlavne ze stravime spolu tento cas a budeme mat cas rozpravat sa o nasej svadbicke, co kto zasa aky ma napad a co zistil a pod.. teskam sa :-D
Odpovedať
No baby, predlzeny vikend za nami...my sme zase na nasom bytiku robili..snad ho dame aspon trosku dokopy pred svadbou :-( V piatok sme boli za prevadzkarkou vo Vinarskom dome, povedali jej co chceme a cakame na jej kalkulaciu :-D Dnes ideme dat gravirovat na pohare (juch juch) a zajtra sa stretavam s mojou kadernickou na prve stretnutie :-D Cakam kym mi vizazistka bude mat po skuskach a dohodneme sa na stertnutiiii :-D konecne sa to trochu zacina hybat..este tie oznamka :-( som z toho s nervami na konci :-( dufam ze sa uz dohodneme a dame ich urobit co najrychlejsie :-( Ako vy?
Odpovedať
Zuzi, prosim ta kam chodite na tie hodiny tanca? A paci sa Vam tam? Ja tiez rozmyslam ze draheho na nieco take dokopem :-N A kadernicku mas kde? No ja som dnes napisala mailika kvoli oznamkam, tak snad coskoro budeme mat vzorky v rukach a mozme ich dat spravit... dufam, ze do konca juna ich mame doma ;-)
Odpovedať
nooo hodiny tanca by sa zisli aj naaam veru.
Odpovedať
zuzumajko to máte nejaky 1/2 ročny kur, alebo 2 mesačný, alebo ako to máte? a kam to chodite?
Odpovedať
verca201 no mi toho máme v repertoari tiež pestre ale viem čo nasvadbe teda aku hudbu nechcem a to su tie ostrasne pesnicky,ako dlouha noc - Vondrackova a podobne p....., alebo jede jede masinka -za takéto pesnicky by som ja vedela vraždiť.
Odpovedať
jaaaj.. jede - jede masinka.. akurat cez vikend moj drahy hovoril, ze tento odrhovak na svadbe nechce.. resp. ze nebude robit ziadneho rusnovodica.. :-) radsej vraj pojde na vzduch, ked ju bude DJ hrat.. tak ju radsej do repertoaru nedame.. :-) ale bol zlaty... ..ja tiez zhanam nejaky kurz spolocenskeho tanca.. aby sme tam neboli ako dve dreva.. :-) aby sme to do svadby nejako stihli..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?