Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Hej, no tento nas termin je tam uz uplne plny, Zuzka to bude mat hned pred nami :-D Na matrike sa podava ziadost o uzavretie manzelstva myslim. Potrebujes tam rodny list a OP a dost aj s polovickou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej tak to mate super aspon zuzke mozes zakyvat hehehe.. to ste sa nasli.. ja som tiez chcela tak neskor sobas ale necheli mi to dovolit lebo ze potom zacina normalne omsa co sa mi sicem nechce verit no ale co uz tak mem o 15.00
Odpovedať
to mas ten isty cas ako Zuzka, my mame o 16 - snad to budeme stihat vsetko (kadernicka, vizazistka, fotenie...)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved toho som sa bala .. lebo fotograf nam povedal ze on na fotky potrebuje aspon 4 hodiny ze aby boli take ake chceme tak dufam ze to stiham ja mam hned na 8 kadernicku potom make-up a fotenie no aj tak som zveda ako co.. este bola varianta ze dva dni pred svadbou ale to neviem to podla mne nie je potom ono.. a zas dva krat vlasy make-up.. nevieme sa rozhodnut...
Odpovedať
no 2x sa obliekat, malovat a cesat... to by sa mi asi nechcelo :-D Ja dufam, ze to nejako postihame... :-N A koho mate fotografa? (4 hodiny na fotenie je dost)
Odpovedať
Profilova fotka
no lebo nemame jedno miesto na fotenie a kym sa premiestnime a tak .. vy kde sa chcete fotit,,,
Odpovedať
No rozmyslame nad zamockom Eckartsau (asi 30 min. od BA), ale tam to treba dohodnut vraj, tak uvidime. Ak sa nam nepodari, tak asi niekde do mesta.. hmm neviem. A vy kam sa vsade chcete ist fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli tiez v starom meste.. len nechceme aby bolo daleko vsetko .. takze v starom meste a niekde kde je pekna priroda ale neviem vobec. kde.. este mozno aj na hrade ale ze tam je teraz problem..a je tam uz malo zelene tak neviem..pri najhorsom u nas v záhrade :-D
Odpovedať
ADI JA NEVERIIIM!! Aj my sme chceli Eckartsau :-D :-D :-D :-D toto je aka haluz
Odpovedať
resp. len JA som nad tym premyslala, lebo mojmu drahemu je to podla mna jedno ]-(
Odpovedať
Heh, no mozme rovno cely svadobny den spolu stravit :-D :-D :-D Aj mojmu je to jedno, hlavne aby tam bolo co najmenej ludi, co ho budu pri foteni ocumovat :-N Takze uvidime, fotky z toho Eckertsau su nadherne, ja som tam vsak este nebola. Ty hej?
Odpovedať
nie, ale kamaratka chodi takto po zamkoch (jej frajer to proste ma rad, ten moj ani velmi nie) a pytala sa ma kde sa chcem fotit. Ked som jej povedala ze na hrade, tak zalomila rukami a ukazala fotky tohoto :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemate najake foto s tade??? ked tam je pekne tak pojdeme my
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som dalsie tie torty uff to je nadhera a teraz neviem ktoru chcem..
Odpovedať
Profilova fotka
babky moje to je v rakusku????
Odpovedať
Verca, ano v Rakusku. Pozri tento fotoalbum: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... Podla mna nieco uzasne!!!
Odpovedať
Profilova fotka
a ako to mam rezervovat ked neviem jazyk hehehe
Odpovedať
Adi, ved to su tvoje saty, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviete kolko sa tam plati??? a ako daleko je to od BA?? ale je to nadherne...
Odpovedať
Ano, ano - to su oni :-N Myslim ze sa neplati nic, len si to treba dohodnut... ak neviete jazyk (AJ,NJ), tak to bude asi problem :-| Zuzi, nevies ako to tam je?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj normalne ste ma namotali..
Odpovedať
145 DNI DO SVADBY :-D My sme sa tam chceli ist pozriet cez vikend, ale nakoniec sme od toho upustili, ze nebudeme vymyslat :-D
Odpovedať
ahojte bambulkyyyyyy.... :-D teeeeda.. bola som mimo 4 dni a co to tu? ste sa rozpisali x-) no, my sme teda od piatku oficialne zapisani na urade. sobas bude o 15:00 :-D takze dalsia vec vybavena ;-) x-) jupiiiiii a je uz rozhodnute, ktore menovky budeme mat.. tak sa mozem pustit do hromadnej vyroby x-) a schudla som dalsie kilecko 8-) a mne ten link s tou tortickou nesiel otvorit :-( ]-( aj ja som chcela vidiet o akej krase hovorite :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mimam prezrat dietu hehehe
Odpovedať
verca ziadna.. jesenky som zozrala za vikend dve :-p :-D ja som totiz zistila ze najlepsie funguje ked jes vsetkeho co chces ale po mensich davkach.. ale ked sa napapas poriadne tak sa nic nestane, hlavne je aby si uz vecer nejedla.. mne to teda pomaha velice dobre. uz mam dole 5-7 kil od zaciatku roka.. a to necvicim a som velky zrut sladkosti.. len si davam pozor aby som sa neprejedala a hlavne teda ten vecer je dolezity.. ked sa budes k tomu hybat (nemusis cvicit) - ale napr ked pojdes do mesta tak peso a rychlym rezkym krokom.. to teda pomaha :-)
Odpovedať
mimam netusim preco to nejde :( mam ju aj v albume ked chcet :) tak si mrkni tam :) Napada mi otazka: Ked mam svadbu v kostole, tiez musim ist na matriku? Lebo som myslela ze nie. Baby poradte pls, nech nie som z toho dilinko :-D
Odpovedať
no vcera som si kukla na ich stranke nakoniec vsetky torticky.. akoze hlboka poklona .. fakt.. krasa.. podla mna musis.. lebo my ked sme tam boli tak sa nas pytali ci budeme mat v kostole alebo u nich, ale na matrike si asi musis podat ziadost, lebo aj tak ta nakoniec zapisu tam a ked mas v kostole tak aj tam :). neviem ci som to napisala zrozumitelne, ale snad hej.. uz si pripadam jak blbecek. sa neviem vyjadrovat :-p :-N
Odpovedať
Zuzi, na matriku musime ist tiez. Vy asi tiez na Heydukovu - nas tam poslal kaplan Ondrej.
Odpovedať
Profilova fotka
a co treba na matriku???
Odpovedať
jejdanenky, Adi a je tam daky poplatok za nieco, ci nie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?