Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko das si potom do albumu tie oznamenia? :-) a nesibe ti ... ja som tiez mala rezervovane saty v jednom salone a teraz mam v druhom :-)))
Odpovedať
:-D jejda, no ja sa ale bojim, ze som zaplatila tu zalohu a vsetko a teraz ak si v tom druhom najdem krajsie saty, prepadne mi zaloha :-| Ale idem este aj do toho mojho pozriet pre istotu, keby sa mi tam nejake nove (viem ze kupovali nove) pacili, len vymenim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko ved si nechaj zalohu tam kde ju mas a daj si aj do toho dalsieho a chod tam pozerat priebezne a kde sa ti pred svadbou zapacia saty tak si zoberies ;-)
Odpovedať
zuzumajko: a v ktorom salone si uz zaplatila zalohu? :D Daj potom nejaky obrazok oznameni do albumu ...
Odpovedať
zuzu aj ja mam zalohu zaplatenu v 2 salonoch :-N som mala vybrate ale nakoniec som len chcela vyskusat tieto co mam teraz.. ze ved sa nic nestane.. a tak sa mi zapacili ze som ich chcela ale dalo sa to len so zaplatenou zalohou tak teraz mam v zalohach 4500 korun.. uz ani snivat nemozem o nejakej zmene.. len tak vramci salonu ak to pojde :-p
Odpovedať
Baby tak to mam aj v plane, nebojte :-D Oznamka dam do albumov, ked bude viac casu, lebo teraz vaic menej fungujem na troch pocicatoch a nie na kazdom to mam :-D :-N mame trosku perne obdobie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko no pockaj aky perny bude tyzden pred svadbou :-)
Odpovedať
zuzi, no, my to pernejsie ako teraz mat uz nebudeme, tomu ver :-D :-N takze 2 tyzdne pred svabdou budem rada, ked sa budem venovat uz len svadbe :-) Ale verim tomu ze to bude pekne nervozne obdobie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko a co mas teraz ked to mas take perne? ked teda mozem vediet :-)
Odpovedať
baby jupiiiiiiiiiii, ja mam konecne foto z veteranika co by sme mohli mat na svadbe este aj taky ten kufor na batozinu ma vzadu.. jupiiiiiii je to super :-D uz vidim tu foto.. polozime na to pohariky aj so sampanom a my sa oprieme o ten kufor..cvak.. jeeeeeeeeej x-)
Odpovedať
zuzka, no priatel meni pracu, uplne od podlahy prerabame byt (naposledy to bola vymena radiatorov a skrabanie stien), ma mi prist sestra z USA s malou neterkou, tak behame koli vecickam pre malu (kedze stolicku, postielku a take veci nebudu vlacit predsa so sebou), planujeme svadbu a k tomu vsetkemu ja lietam po lekaroch, lebo mi vlastne ani jeden z nich nevie dat odpoved na to, co mi vlastne je :-D Asi tak.. :-D Mimam mas ho aj niekde tuna na fotke? pozerala som v albumoch ;-( nevidela som ;-(
Odpovedať
zuzumajko, mame to takmer ;-) prerabka bytu uplne od podlahy, svadba, behanie po lekaroch... esteze som vcera uspesne spromovala a na tuto udalost mi zostali krasne spomienky (a na druhej dalsia starost za mnou :-) ). Ako ste na tom s bytom? My mame takmer vymalovane, uz len poumyvat okna, doladit detaily a hotovoooooo ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzumajko tak to sa ti necudujem...ale neboj vsetko zvladnes :-D
Odpovedať
Zuzi ;-) pevne verim ze jo :-) hlavne sa tesim ked uz bude po svadbe :-) paradoxne sa aj tak na svadbe najvaic tesim na samotny obrad a hostinu musime nejak pretrpiet :-D a bude to uz supis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzumajko ja osbne tak na vsetko...ale najviac asi tak na svadobnu noc.... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, ved je to taky krasny termin. a ziadne nove prispevky... :-(
Odpovedať
aha, no oki. prave som prisla nato, ze sa tie prispevky zobrazuju od najstarsieho po najnovsie. nebolo by to lepsie naopak??. no som prihlasena len par minut :) tak mi to prepacte. ... tiez sa vydavam v tomto termine a myslim, ze sme si nemohli lepsie vybrat. uz len aby nam slniecko svietilo....papa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
kikusiak a co mas vsetko pripravene na svadbu? :-D a vitaj medzi nami ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kikusiak no vies, ze by to bolo lepsie naopak no neviem kto to tak vymyslel :-N aj ja ta tu vitam...
Odpovedať
ahojte. no tak v skratke sa mozem podelit s nasimi pripravami. v tomto stadiu v podstate tie najhlavnejsie veci zaistene uz su. (dufam, ze sme na nic nezabudli) :-N uz od jari mame hotel, kostol, saty. neskor sme k tomu pridali saty na prezlecenie, polovicu hudby (budeme mat zivu ludovu kapelku, ale tie disco vstupy medzi tym poriesene este nemame) a tiez mame zaistene kolace a kvetinarstvo- aj ked zatial bez detailnej predstavy. prave riesime s partnerom kameramana a fotografa, ci je vobec kameraman potrebny a ak tak ci na cely cas?- tak to je nasa sucasna dilema, a to nevravim o hamletovskej dileme: starejsi ano alebo nie?? bude nas totiz okolo 80. teraz sa zacinam trochu obzerat po kadernicke a kozmeticke, to som este neriesila. najhorsie, ze nemame zatial ani obrucky (ani len objednane), no a ani oznamenia. hmmm, stale je toho dost ;) drzkajte sa vsetky. podla vasich prispevkoch, vyzera ze ste na tom v pripravach dalej. stale je co dobiehat. paa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja som jedna z vás x-) Už sa to začína blížiť, to je pravda, ubehne to tak rýchlo.... To pridávanie príspevkov je naozaj nejaké opačné. Už som tu bola, ale nejako dávnejšie, len som nekomentovala a priebežne tajne čítam, čo si píšete :-x U nás sú už prípravy tiež v plnom prúde, len vždy sa bojím, že na niečo zabudnem, všetko píšem ako besná :-D
Odpovedať
nebojte, stiha sa :-D este 75 dni a budeme vydateee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucinam1 - aj ty?aj ja sa snažím všekto popísať a zdokumentovať,aby sme na nič nezabudli. už máme to najdôležitejšie - obrúčky:)
Odpovedať
Tak uz sme aj my boli na matrike :-D Tento tyzden idem este skusat dake satky (streda, stvrtok) aby som sa definitivne rozhodla :-D A davame tlacit oznamka najneskor buduci tyzden :-D uz to mame dohodnute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babky na poste uz mam topanocky po polnoci tesim sa na ne hrozne... zajtra idem po pierka a rozdat oznamenia hih par ludom ....
Odpovedať
ahojte babulky.. co nove mate? ja nejako teraz nestiham pripravy na svadbu a ked si uvedomim ze do svadby su uz len 2 messiace asi tak ma ide porazit.. este treba tolkko veci vybavit a ked si predstavim ze do augusta to prejde rychlo a potom uz len mesiac.. a to je akoby zajtra.. ten cas strasne rychlo leti a ja sa zacinam obavat ze vsetko nestihnem.. uf :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mimam a co ti este treba?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute prosim neviete mi poradit kde by mi pozicali taky ten svetelny zaves?? ja to neviem nikde najst.. teda jednu firmu som nasla ale ta je v KE.. a ja som Ba cize to nie..
Odpovedať
Profilova fotka
verca201 :ja to zháňam už dva mesiace a stále nič: radu prosím!!!
Odpovedať
A co je to ten svetelny zaves? To prvy krat pocujem 8-) Mirka a vy uz rozdavate oznamka? My by sme ich mali mat doma tak do 2 tyzdnov... tak neviem, ci aj hned zacat rozdavat uz...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?