Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
NO babuľky, dlho som tu nebolo a ako čítam, tak ste všetky šikuľky... Zajtra idem na skúšku účesu, tak sa veľmi teším, že ako to bude vyzerať.. :-) A mám už aj vizážistku. Na obrúčky ešte stále čakáme a to sme si ich dali robiť v polovici júna :-N . A pani odtiaľ mi povedala, že do konca augusta budú určite hotové... Neviete náhodou, čo na nich chcú toľko robiť???? Ja som chcela už tiež rozdávať oznámenia, ale mamina povedala, že to je skoro, že stačí v polke augusta.tak musím ešte vydržať. A budúci týždeň sa chystám robiť pierka a menovky, tak snad mi do toho nič nepríde, napr. pekné počasie na opalovanie :-D :-D
Odpovedať
nam vyrobia obrucky do 11.8.09, tak som zvedava, ci to bude skutocne tak... ale vyzera to seriozne x-)
Odpovedať
Baby prosim Vás poradite mi niektora s pierkami? Normalne z nich mam najvacsi chaos. Kde ich davate robit? Ako budu vyzerat?
Odpovedať
motylik25 ja objednavam pierka nasledovne: pre svadobnych hosti male, cca. 4,5x4,5 cm biela a zlata stuzka s perlickou. pre rodicov, svedkov, hlavneho druzbu a druzicku, starych rodicov (len dedkov) vacsie pierka - biela a zlata stuzka s perlickou + zelena maslicka, velkost cca. 10x8 cm. Bielo - zlata bude vyzdoba, rovnake budu aj pierka. Objednam ich cez internet buduci tyzden. Je vela obchodov, kde ich predavaju.
Odpovedať
Profilova fotka
motylik : pri trošičke šikovnosti a trpezlivosti ich na 100 % zvládneš sama a ušetríš. mna 50 ks pierok vyšlo asi na 150,.sk - mašlička + perličky (tuším,možno aj menej). a trvalo mi to asi 3 dni po večeroch:)
Odpovedať
simonka daj sem potom foto, nech kukneme aku mas sikovnu kadernicku :) a podla mna nie je skoro na rozdavanie oznameni.. taki lludia co nevedia ze mate svadbu si mozu naplanovat nieco na tu sobotu a pootm je to horsie.. cize radsej dat popredu ako neskoro.. tolko moj nazor.. motylik ja si tiez robim sama pierka.. zeleo biele.. kukni do albumu.. teda tie co robim nakoniec tam asi nie su.. ale pridam ich do albumu aby si videla :) nie je to nic narocne.. a fakt to vvyjde lacnejsie
Odpovedať
mimam, kolko kusov pierok vyabas?
Odpovedať
Baby s tymi pierkami to je najmenej - ak mate farebnu vyzdobu, snazte sa najst si stuhy podobnej farby ako bude vyzdoba. Ak pierka chcete kupit, kazdy salon by ich mal predavat. My sme tie nase kupili na svadobnom veltrhu a rozdelili sme ich na: 1. Obycajni hostia, 2. Svedkovia a Rodicia 3. Starejsi s manzelkou (lebo oni budu pomahat pri vsetkom). Takze obycajni hostia maju najmensie, svedkovia maju vacsie a velmi podobne rodicovskym a starejsi maju opacne riesene stuhy, inak ta ista velkost ako rodicovske a svedkovske. Inak, bola som dnes kupit stuhu na svadobne auto :-D Rozhodli sme sa nakoniec, ze nepotrebujeme tu kyticovu vyzdobu na auticko, staci nam taka stuha do V :-D BTW. BABY CO SA VYDAVATE V BA, V MODROM KOSTOLIKU: myslite ze je blbost davat na lavice stuhy biele? Alebo ako to tam je? Nemate nejake echo? Viem ze sa to tu riesilo, ale len co sa tyka inej vyzdoby :-D Biele stuhy sa neriesili :-D :-N
Odpovedať
zuzumajko, uplne s tebou suhlasim - my mame bielo-zlatu vyzdobu, tak budu bielo-zlate pierka. Mam to takisto rozdelene na obycajni hostia (male), rodicia, svedkovia, hlavna druzicka a druzba + stari otcovia (velke pierka). Starejsieho nemame, takze to neriesim. ...a neviem si to predstavit, ze by som mala robit rucne pierka pre 105 ludi. Nemam na to cas, to si radsej objednam cez net a mam to bez stresov. Este toho bude tolko okolo svadby, ze si to zariadim tak, ze mam o jednu starost menej :-N
Odpovedať
bodovka ja vvyrabam asi 100 kusov pierok. mna bavi taketo veci vyrabat.. co sa tyka vyzdoby a uplne vsetkeho.. vsetko si robim sama.. takze ak by ste niekto chceli.. kludne.. ja sa v tom vyzivam.. po veceroch pri telke doma sijem pierka a ked mam cas tak aj menovky a menu listky.. v albume je vidno.. ale tiez poznam babule ktore su na to antitalenty.. chodime robim napriklad spolu vianocne advventne vence a je vidno ze bud na to mas cit alebo nie :-D
Odpovedať
mimam, fajn, ze mas taky talent a bavi ta to :-) a na druhej strane je super, ze mas na to aj cas... lebo ten mne chyba... :-| menovky a svadobne menu si bude robit sama, ale s pierkami sa zdrzovat nebudem. je to samozrejme kazdeho vec, ako si to zariadi ;-)
Odpovedať
juj mimam tie pierka su krasne, ale ja neviem ci by som na nieco take mala trpezlivost a talent. Jo vyzera to nadherne. Inak som o krok zasa vpred- MAME OBRUČKY. Sa z nich vytesujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
minam neboj, jasné že hodím :) Dúfam, že to bude podľa mojich predstáv. S tými pierkami to riešim rovnako, veľké pre svedkov a rodičov som si kúpila a pre ostatných svadobcanov som si urobila sama. Biela stužka s hnedo-zlatou a ružička do stredu :))
Odpovedať
no ja tiez nemam casu nazvys.. len jednoducho ked vecer pride vvolna chvilka tak si pri pozerani telky spravim par pierok.. alebo si sem tam sadnem k tym menovkam.. ved to robim uz aj dlho.. ale ked som si niekedy sadla k tomu tak som urobila aj kus prace.. vsetko zavisi samozrejme od toho ako sa citim alebo kolko mam casu.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, tak ja som dala pierka zrobit, menovky uch no chystam sa na ne v piatok kedze mam volno - dufam, ze ich aj spravim, cakam na balony, a co sa tyka oznameni par som uz poslala ale to do zahranicia, aby sa chystali, ale v auguste to uz budem rozdavat naplno....
Odpovedať
Profilova fotka
čavky:) ja som na tom tiež tak nejak - v robotke si plánujem,čo všetko po večeroch spravím a stále nie a nie sa dokopať - zasa budem potom stresovať,že mi všetko chýba:) našťastie pierka už mám, ešte dorobiť svadobnú knihu a náramky pre družičky a budem kľudnejšia. Jaj, ešte čakám na vianočné sviečky - žiarovky,tak dúfam,že prídu čoskoro! Babeny, už ste skúšali make-up alebo účes? kedy sa chystáte resp. aký čas pred svadbou?
Odpovedať
gebriela, ja som este make-up ani uces neskusala, ale uz mam predstavu :-) Make-up skusim tak mesiac pred svadbou, uces tak 2 tyzdne pred (idem teraz na trvalu a musia mi najprv vlasy trochu "zmaknut", aby mal uces ten spravny tvar :-) ). Momentalne riesim dilemu - so zavojom alebo bez.... A podla toho prisposobim uces - bud dozadu alebo doboku... :-N
Odpovedať
baby, tak som nakoniec zavoj zajednala ;-) uvidim, ako sa v den svadobny vyspim, ci to dam dozadu, doboku, so zavojom alebo bez neho :-D a kupila som aj svadobne SPZ... tak sa tesim, ze aspon nieco x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka - ja tiež nechcem závoj - objednala som si včera orchideu do vlasov - ale zoberiem si ho zo svadobky na odčepčenie.no čas sa kráti i na skúšku make-upu:)
Odpovedať
gebriela, ja ho na jednej strane chcem, na druhej nechcem. Tak to asi spravim tak, ze dam uces vhodny aj so zavojom aj bez zavoja. A raz ho mat budem, raz nie, uvidim, ako sa v nom budem citit, ale celkom mi sekne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to je potom škoda si ho nedať, ja asi nemám na závoj stavanú hlavu:)
Odpovedať
gebriela, na obrad bude urcite, na fotenie aj ano, aj nie, na hostinu sa uvidi :-) takze ho vyuzijem, pozicovne nie je az take drahe, tak sa to celkom da :-)
Odpovedať
ani ja neviem ci zavoj mat ci nie.. chcela by som ho ale zasa chcem taky uces kde zavoj ani byt nemusi a zasa sa bojim ze mi to bude zavadzat keby som si ho dala.. takze este som nie celkom rozhodnuta.. ale nevesta a zavoj. to jednoducho ide k sebe :)
Odpovedať
mimam, mas pravdu -nevesta+zavoj=super kombinacia ;-) ja si ho asi dam tak, ako som pisala vyssie, predsa len si ho dame len raz za zivot, takze to asi treba vyuzit, aby nam to nebolo neskor luto x-)
Odpovedať
no ved k neveste patri zavoj tak ako aj svadobne saty.. a fakt je to len raz tak preco nie.. ved si ho dame a ked nam to bude vadit tak ho dame dolu.. ale aspon na par foto nech ho mame.. nech sme nevesty ako sa patri.. ved v spomienkach na fotkah ostaneme len take ako sa dame nafotit :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja zavoj urcite budem mat, dam si ho dole az po prvom tanci nakolko bude urcite zavadzat pri tancovani a tak pri odcepceni si ho dam zvona, kazda ma iny vkus babenky tak sa riadte svojim.... :-N
Odpovedať
bodovka- chcem sa spytat, spominala si, ze nemate starejsieho a pritom vyzera ze to bude velka svadba. kto ti to bude oraganizovat? my sa totiz nevieme s priatelom dohodnut, ja si myslim, ze pri 80 ludoch co mame pozvanych sa zide. priatel je za volnu samoorganizaciu ;) ale ja sa bojim, ze vznikne chaos k zavoju- no ja ho tiez nebudem mat, ale mam take vyrazne saty, ze si musim so zvyskom dat poriadny pozor, aby som to neprehnala. posudte sami> http://www.salonvalery.sk/svadobne-sa... inac baby. chvalim vas. ste strasne sikovne. ja som si myslela, ze ako dobre stojim, ale sa uplne potim, ze co vsetko uz mate vy. to, ze vyrabate pierka a vyzdobu je uplne perfektne...no chcem sa opytat k tym dakovnym listom, to sa dava uz pocas svadby, alebo sa to posiela az potom?? co tam konkretne napisete? dakujeem
Odpovedať
este pre mirku- prosim ta kde zozenies helium do balonov? da sa to vobec?
Odpovedať
Kikusiak, dakovne karticky sa to vola asi skor ako dakovne listy. Viac menej to bolo zauzivane v statoch, u nas sa to len rozbieha (posledne roky). Funguje to tak, ze RUCNE by sa malo na kazdu karticku s jednou fotkou (je jedno ci tam budu prstienky, alebo vam po svadbe je niekto schopny spravit graficku upravu nejakej svadobnej fotky) napisat podakovanie za ucast na svadbe. Jednou vetou v style: Sme radi ze ste sa stali sucastou tak vyznamneho dna, ako bol ten nas. Nieco podobne..v anglictine mi to znie naozaj krajsie :-D Rucne sa to vraj vypisuje prave preto, aby hostia vedeli, ako vam na nich zalezi - ze si date tu namahu. Ale na Slovensku co sa kamaratky vydavali a mali dakovne karticky, tak ich mali pisane normalne strojom. Mne to ale prislo neosobne, ked som to uz videla pisane rucne...neviem. Je to vec kazdeho paru :-) Snad som to zodpovedala zrozumitelne :-D Niekedy sa zamocem a neviem ekdy dost :-D :-N
Odpovedať
x-) kikusiak, my mame pozvanych cca. 105 hosti, starejsieho nemame. A to len z jedneho dovodu - vo vacsine pripadov, ako som pocula, nezvladli prisun alkoholu a to ja na svojej vlastnej svadbe nestrpim!!! Okrem toho moc nemusim tie vtipy, ako oni rozpravaju :-S Je to ale samozrejme vec kazdeho, niekto moze mat stastie naozaj na dobreho starejsieho ;-) a vtedy sa tomu nebranim, ja nikoho takeho nepoznam :-( Mame to teda vymyslene tak, ze mame zivu kapelu a pani, ktora bude spievat, to bude zaroven aj organizovat. Ma s tym skusenosti, tak preco nie :-) Odcepcenie ma na starosti moja krsna mama v spolupraci s nou, ona bude spievat, krsna odcepcovat. Inak mame hostinu zorganizovanu tak, ze mame hlavny chod a potom svedske stoly, takze netreba ani organizovat hosti na jedlo a pod. Chcela som mat "volnu" svadbu so ziadnym organizovanym jedenim :-N Uvod po prichode do saly takisto zorganizuje pani spevacka, potom vsetko ostatne takisto, tak dufam, ze to bude v pohode :-) Moje dakovne karticky mam vymyslene tak, ze vyberiem peknu fotku od fotografa, rucke fixkou napisem podakovanie a rozposleme to svadobnym hostom
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?