Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kikusiak helium mame v PO v jednom obchode z technickymi plynmi, uz len musim ist tam a zistit cenu a objednat, dufam, ze ma ta cena nepolozi na zem :-D
Odpovedať
baby, ja som nasla v jednom ceskom internetovom svadobnom obchode sadu na plnenie balonov heliom a skoro ma z tej ceny prekotilo :-S Ale myslim, ze su tam premrstene ceny, tak drzim palce, aby ste nasli co najlacnejsie x-) ja balony mat nebudem, malym detom kupujem bublifuky a budu mat stolik na kreslenie s malymi stolickami, vymalovavankami a farbickami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka balónov - kamoš mal takú balónovú stenu na svadbe a aby ušetrili,tak si ich fúkali sami a trvalo im to celé piatkové odpoludnie:) inak salón si pýtal za nafúknutie 1 ks asi 5 sk:) ja tiež balóny vypúštam bo sa mi podarilo zohnať svetelné hady:)celkom fuška v tomto období:)ale konečne!!! bodovka - bublifuky si kúpila tie svadobné či obyčajné?
Odpovedať
gebriela, bublifuky som este nekupila, ale uz sa na to chystam. kde sa daju kupit svadobne? Ak by boli svadobne, bolo by to lepsie :-) mas neaky tip? ja si neviem predstavit, ako by sme fukali piatkove popoludnie balony :-S muselo by to byt narocne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
babky ja mam 200balonov cize to helium jednoznacne potrebujem fukat by som to nechcela :-D
Odpovedať
mirka, tak pre teba je to pri 200 kusoch zivotne nevyhnutne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja asi vyjdem na ulicu a budem pytat ludi nech fukaju po jednom balone :-N srandujem tie bublifuky som chcela aj ja uvidime ci ich aj kupim....
Odpovedať
mirka, ale to je celkom dobry napad :-D ja som hladala teraz na nete svadobne bublifuky, nasla som ich na jednej ceskej stranke, nevyzeraju podla mojich predstav, ale budu stacit :-N 17 Kc/kus, to je v pohode cena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej inak dobry napad s tymi omalovankami a pod... ja budem rada, ak deti nic nevystroja a nerozbiju bo by ma kleplo :-N
Odpovedať
zozeniem im maly stolik a stolicky + tie veci, co som pisala, nech maju aj rodicia trosku klud ;-) poviem im, nech nakreslia nieco neveste a zenichovi na pamiatku, potom to doma povesiam na jednu snuru na stipce na pradlo, pofotim a poslem ich rodicom spolu s dakovnou fotografiou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejejej zlate a na odmenu im daj cukriky :-D ja mam pripravene balicky z cukrikami myslim ze deticky budu mat radost ja chcem aby mi mala druzicka niesla obrucky a druzba krizik k oltaru dufam, ze nebudu namietat :-N
Odpovedať
ja neviem, ale s cukrikmi asi opatrne, aby ich bruska neboli :-S obrucky s krizikom a male deti, to je super x-) Ja chcem, aby predo mnou sypali lupienky, tak uvidime, co oni na to :-D ked nie, tak nevadi, bude to bez lupenov, aspon nebudu musiet po nas v kostole vysavat koberec, ktory ide stredom :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no deti maju mensie balicky neboj myslela som nato....
Odpovedať
Profilova fotka
a budu mat balony na hranie par ich nafukneme bez helia, teda ak sa zvysia nejake :-N
Odpovedať
balony na hranie su pre nich super x-) ja im dam ten bublifuk, stolik na kreslenie a urcite aj par bielych balonov. Este som premyslala, ze by som im priniesla aj von nejake hracky (lopty a tak), ale vsetko zavisi samozrejme od pocasia. V penzione, kde to mame, je velka zahrada, tak by sa tam mohli hrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
]-( uz len nech bude pekne pocasie aby sa tam mohli hrat....
Odpovedať
no ja dufam, ze pocasie vyjde, chcela by som napisat do SHMU, co mi na to povedia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no skus :-D inak uz mas vsetko pripravene?
Odpovedať
pripravene??? ee, ani zdaleka :-S zostavaju mi uz len take drobnosti, ale zaberaju vela casu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
:-S daco mi hovor, a najviac to berie energie... 8-(
Odpovedať
to hej, ale zacinam mat z celej svadby nervy :-( od nedele uz len 2 mesiace a ja mam pocit, ze nic nemam 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
daco mi hovor, ja niekedy neviem ako sa volam a ani sa nenazdame a uz bude len mesiac a tak uz len den :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ajajajaj ! už len 2 mesiace!!!! to bude pocit - chystáte všetko tak dlho kvôli jednému dňu:)a potom to tak rýchlo prejde:( bodovka - na svadobných weboch určite nájdeš tie bublifuky, mne sa to zdalo zbytočné,lebo je to len taký svadobný obal za drahšie prachy ale podstata rovnaká ako obyčajné bublifuky,tak som to ani nekukala - kúpim obyčajné a nejak ich dotvorím - ozdobím mašličkou - hlavne že to bude robiť bubliny:)
Odpovedať
gebriela, chystame vsetko kvoli jednemu dnu, ale ten by mal byt pre nas jeden z tych najkrajsich v zivote, tak sa nam to urcite oplati x-) Ja sa ale najviac tesim na to, co bude po svadbe - ze budeme stale spolu, spolocna domacnost, spolocne radosti a starosti a jedneho dna aj deturence x-) x-) mirka, ja mam naplanovany uz kazdy vikend do svadby, co budem robit, tak mne to pripadne byt uz vsetko strasne bliiiiizko... ale na druhej strane si len stale opakujem, ze este 8 tyzdnov, este 8 tyzdnov, .... 8 tyzdnov, ..... 8 tyzdnov.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokso ze 8tyzdnou nedavno to bolo 8mesiacov :-o no dalsi tyzden pojde hrozne rychlo a tak bude uz len 7..... :-N
Odpovedať
mirka, nestras so 7 tyzdnami, na to este nie som ready :-D :-D :-D
Odpovedať
babulky, mna uz z tohoto vsetkeho chyta riadna panika... :-( Mám pocit, že nič nestíham a ani nestihnem... stále som v práci a ani dovolenku si nemozem vziať :-S K tomu starejšiemu - my máme cca 65 - 70 ludi a starejsí nebude... Máme dvoch hudobníkov, ktorý su šikovný a myslím že všetko zvladnu... začepčia ma krstne mamy a oni im pri tom budu spievať... už som bola na svadbe, kde mali starejšieho a vobec sa mi to nepačilo- do všetkého sa staral a kazdeho chcel velmi organizovat... tak sme sa rozhodli, ze to zvladneme aj bez neho :-) Tie dakovné kartičky sa mi začínajú páčiť, o takom som nevedela :-S Ale vdaka vam viem :-D
Odpovedať
ale ste sa rozbehli nevesticky :) vonku prsi tak vyuzivam cas na tie pierka.. uz mam 35 usitych... spravim takych 50 a ked sa budem este na to citit tak budem dnes pokracovat s vyrezavanim menu listku :) a my mame najsamsupis starsejsieho.. na kazdej svadbe na ktorej som bola u nas v meste tak tam bol on.. jednoducho je velmi ziadany a perfektne zabavi ludi.. on sa vzdy porozprava popredu co a ako si to snnubenci predstavuju a podla toho sa aj sprava.. on vlastne vedie cellu svadbu.. ale nikdy sa nestara do nikoho ze by organizval ty toto a ty toto.. len vseobecnu zabavu a presuny hosti a tak.. ja by som ho nevymenila.. skor myslim ze bez neho by to bolo take suche..
Odpovedať
simonka, my to mame rovnako zorganizovane ako vy :-) len vcera moja maminka objavila novu kapelu- su podla nej perfektni (maju perkusie, klarinet, trubku, saxafon a este "varhany" (neviem, ako sa to presne vola :-D )).Tak ich idem buduci tyzden v piatok aj s drahym obkuknut a ked budu dobri, tak zrusim tu povodnu kapelu. Ani sa mi nesnivalo, ze 8 tyzdnov pred svadbou budem menit hudbu :-N :-N Ja som strasne tuzila mat na svadbe kapelu so saxafonom,tak dufam, ze sa mi to splni x-) Si uz predstavujem, ako s drahym tancujeme na New York, New York od Franka Sinatru so saxafonom x-) mimam, skoda, ze taky najsamsupis starejsi nie je aj u nas, takeho by som brala. Ale takych, ako poznam ja -no je to jedna velka tragedia. Dokonca poznam jedneho, ktory svadobnym hostom nataral, aby sa po obrade v kostole presunuli rovno do penzionu (vzdialenost cca. 50 metrov), ze tam sa bude gratulovat novomanzelom. Oni ho posluchli, nevesta vysla z kostola a nemala tam nikoho :-S By ma asi slak trafil, keby taketo nieco vyviedol aj mne ]-(
Odpovedať
bodovka ja som dokonca musela vymenit aj hudbu, aj kameramana aj fotografa... dúfam, že na týchto sa už môžem spoľahnúť :-) A k tej hudbe - tiež hrajú na vathanoch a každý si ich chvali, tak uvidíme, ale uz sa tesim :-D O DVA MESIACE JE TO TU :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?