Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
zuzumajko, mate velmi pekne svadobne oznamenie a sobas v rovnaku hodinu ako my :-N aky mas harmonogram pred obradom? kedy sa idete fotit?
Odpovedať
bodi, netusim kedy sa ideme fotit. Ale vychadza to tak, ze okolo 10-11 :-D potom hajde na odobierku a potom do kostolika :-D ale poradovnik tychto veci este riesime s nasim starejsim :-D
Odpovedať
a dakujem za oznamko, sama som robila :-D ty si odkial? teda, kde bude svadba? :-D
Odpovedať
Zuzi, svadba bude v Seredi/Dolnej strede (cca. 50 km od BA, medzi Trnavou a Nitrou). My budeme odchadzat na fotenie uz o 8.45, lebo 9.30 sa mame stretnut s fotografom v Piestanoch, kde sa budeme fotit. Fotenie cca. 2,5 - 3 hodiny, potom rychlo domov na odobierku, potom na obrad.... he he, budem najneskor o 6 sediet u kadernicky... ale nevadi, aj tak nebudem moct urcite den pred dnom "D" spat :-D
Odpovedať
Bodi, milujem Sered :-D Vzdyked sme chodili ku svokrovcom na vikend, zastavovali sme sa v sedite a nakupili straaasne vela sladkosti. Aj kachlicky sme tam boli pozerat do kupelne a Wc. PRi Lidli :-D Tak to mate dobre ze sa idete fotit do Piestan. Na Kupelny ostrov? :-D Ja tiez vstavam o 6.00 :-D DUFAM, ze budem moct spinkat aspon do 7, ale v podstate mi to je suma fuk, lebo v normalne dni vstavam o 5:30 :-D
Odpovedať
Sladkosti su tu faaaaaaaaaaajn, ale moc ich jest nemozem, lebo by som sa do dveri nezmestila :-D Pri Lidli je kupelnove studio, ale dosta sa pokazili, su podla mna 100 rokov za opicami. My sme tam boli tiez vybrat obklady, ale nakoniec sme kupili uplne inde. Do Piestan ideme na pesiu zonu, do jedneho hotela, potom mozno na Kupelny ostrov, niekde sa tam pomotame :-D
Odpovedať
Bodi, njn, ani my sme si tam nevybrali. Sestra pred dvoma rokmi nasla krasne prave tam, ale tento rok to bolo fakt biedne :( Ano, svet kupelni.. Btw. co sa tyka tych Piestan, na kupelnom ostrove mozno bude vtedy dalsia nevesta - kamaratka z piestan sa vydava tiez 19teho, len neviem kedy maju svadbu :-D
Odpovedať
no teda Zuzi, fakt pekne si to oznamko spravila! Uz ich mate aj doma vytlacene? My ich ocakavame uz kazdu chvilku, tak snad od buduceho tyzdna zaciname rozosielat :-D Baby, ja dufam ze sa vo svoj svadobny den vyspim aspon do 8mej :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
anro - do 8?no to si fandíš:)ja osobne nebudem môcť ani zaspať:)
Odpovedať
gebi: no tak som si to naplanovala, snad zaspim :-D Ja by som chcela kadernicku s vizazistkou od 9 do 11 absolvovat... a fotografa mame okolo 13:30, sobas o 16:00 takze vsetko v pohodicke
Odpovedať
ahojte baby, to iba mna tu chytaju uz mensie stresy, ale mam navstivit nejakeho odbornika na psychologiu? moj drahy mi vravi, ze je na to najvyssi cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to nič, mna drahý tiež nazval svadobnou fanatičkou:) to prejde - po svadbe,zatiaľ si to šialenstvo užívajme ako sa dá!!! anro - aj ja mám také plány,čo sa týka času,ale radšej to nechám na náhodu,he,naštastie mám kaderníčku doma a malovať sa bude sama, maximálne si vypichnem oko od stresu:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sa pojdeme fotit po polievke, obrad je 14.00 a hostia sa budu schadzat uz okolo obeda asi by sme to inak nestihli a naviac chcem aby ma moj drahy videl tesne pred obradom :-)
Odpovedať
bodovka85 tieš to presne tak urobím, ako si písala stou klučkou tak ja sa určite na nejaku zavesím(prichitím) ako sa poznám :-D
Odpovedať
zuzi, my sme si nakoniec do kupelky vybrali od Raka oranzovu Lineu, uz to mame hotove, je to krasne x-) Myslim, ze v 19.9. budu ludia o nevesty vyslovene zakopavat :-D :-D tolko nas bude :-D gebriela, som sa pobavila, ze si oko od stresu vypichnes, tak hlavne opatrne, aby si namiesto pred oltarom neskoncila na pohotovosti :-D humba, aj moj drahy sa chcel fotit az po obrade, aby ma videl az pred oltarom prvykrat (on je z CR a tam je to uplne bezne), ale nakoniec sme sa dohodli tak, ze sa budeme fotit doobeda pred obradom, aby na nas ludia nemuseli cakat. predsa len tam pridu kvoli nam, tak nech si nas uziju ;-) chelonka, pri mojej sikovnosti sa aj ja niekde prinajlepsom zavesim :-D ak sa niekde nestrieskam zo schodov alebo neroztrhnem saty pri foteni :-D :-D budem rada, ze zvladnem samu seba, saty, zavoj a kyticu a nie este pompadurku :-D
Odpovedať
bodovka85 presne tak!!! a toho 19.9. to bude nevestami narvané, šak naša matrika ma celý den úplne narvaný, tak isto aj kostoly ktoré sobásia majú total plno - narvaný den
Odpovedať
Inak mi napadlo - som vystudovany psycholog :-D Cize ak by ste potrebovali odbornu pomoc ako zvladat zatazove situacie ustiace v svadobny den, kludne sa ohlaste :-D Na mna urcite vsetky teorie "funguju" :-D
Odpovedať
ahojte, no s tym fotenim to mate super vymyslene. aj som to povodne tak chcela, ale moj mily je z Oravy a tam zvyknu celu rodinu pohostit (jeho mamina sa na to strasne chysta) a potom vsetci naraz pojdu k nam do BB. hmm, takze cas na fotenie tam nebude. bude odobierka, kostol mame na 4, no a fotenie mozno az po vecery. :( ale mozno sa mi ho podari ukecat, aby rano dobehol na fotenie a zase sa vratil domov...uvidime a ktym padom pocas svadby. z toho ma paradoxne najvacsi strach priatel, ze ked ma bude niest k stolu na rukach tak vsetko porozbija ;) ako ho poznam, aj to celkom hrozi :-N
Odpovedať
Hehe, kikusiak tak to mate pekne perne :-D Do slaka, to by som asi neprezila :-D I ked, ku mne ide moj drahy hodinu a pol cesty zo svojho rodneho mestecka, lebo odmietal ist (ani som to po nom nechcela) z nasho bytiku. To bude haluz. Obrad mame v BA, Hostinu v Pezinku a prave vtedy (19.9) je tam vinobranie :-D
Odpovedať
babulky, moj drahy je z Olomouca, ale k nam pride uz v stredu pred sobasom. Do piatku bude spat u nas doma, ale na poslednu noc pred svadbou ho mam v plane "vysmarit" uz do penzionu :-D , kde bude hostina a v sobotu rano pred fotenim si pre mna pride k nam domov. Baby, vcera som bola u kadernicky, som celkom spokojna s "predsvadobnym zasahom", ako to nazval vcera drahy :-D Na 7.9. som objednana na farbenie a hned aj na skusku ucesu, tak dufam, ze sa to podari. Uz viem, co chcem na hlave, kadernicka je uz na to pripravena. Dnes idem do salonu hodit sa do siat, ci su este stale take pekne, ake boli :-D A dat si usit bolerko x-) Vecer mam dohodnute stretnutie s pani, ktora bude robit vyzdobu. A zajtra ocakavam svadobne oznamenia ;-) Krasny den vsetkym (dufam, ze nam vo svadobny den nehrozia taketo horucavy :-S ).... Vasa Bodi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka- ja to mam vymyslene tak isto ze drahy bude najskor u nas a potom ho supnem do hotela tam uz budu aj cezpolny hostia,dufam ze mi ho tam neopiju a nebudu zapijat slobodu na poslednu chvilu. S tym fotenim to mate baby super,u nas sa to inak nedalo lebo pred obradom si moja mama vyzaduje kopec tradicii a by sme to nestihli jedine rano o 9.00. ja nemam este popolnocne saty,idem skusit stastie cez vikend, keby som bola na Sk uz to je davno za mnou ale takto na dialku to je des,tak drzte palce 8-)
Odpovedať
zuzumajko je ty budes mať hostinu u nas v Pezinku. My zas bývame v Pezinku a svadbu a hostinu budeme mať v Leviciach :-D
Odpovedať
Cheli uhm, vo Vinarskom dome. Nevies mi povedat ako to tam vyzera pocas vinobrania? :(
Odpovedať
no ak by som sem dlhsie neprisla, tak to mi moj drahy zablokoval tuto stranku ]-( ale ked nieco planujem 200 kilomerov od BA tak musim niekde nacerpat inspiraciu, no nie ;-) zuzumajko objednavam si tvoje sluzby na tyzden pred svadbou ;-) navstivim ta hned po tom, co si dam zafarbit prve sediny...., len neviem ci tie sediny mam zo stresu, alebo zo svokrovcov... hm, tym by sa tiez zisla nejaka odborna pomoc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čítam,že sa väčšina fotíte pred sobášom. no keby môj drahý nebola taký zarytý do tradícií tak ho možno presvedčím na fotenie pred sobášom,ale ked on nie a nie! ]-( takže sa fotíme až po prvom menu - je tu ešte niekto taký? tiež sa Váš drahý budúci manželík drží striktne tradícií? :-)
Odpovedať
gebriela moj drahý neznáša tradície!
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka - he, tak to máš štastie:)
Odpovedať
humba, nasi hostia pridu chvalabohu az v sobotu doobeda, tak bude v penzione sam a sam snad slobodu zapijat nebude :-D ale aj tak budeme v piatok dlho do noci spolu, takze si ho "ustrazim" :-D gebi, fotime sa pred sobasom, chcem mat nadherne fotky, investovali sme do fotografa nemale peniaze, tak to nechcem mat odflaknute! Na fotenie potrebujeme 2,5 - 3 hodiny, preto sa fotime pred sobasom, neviem, ako by sa tvarili hostia, keby sme na hostine neboli 3 hodiny + cesta na fotenie a z fotenia. my sme chceli svadbu tak, ze by bol obrad, potom slavnostny obed s rodicmi a surodencami, starymi rodicmi a potom garden party pre ostatnu rodinu, znamych a kamaratov, ale to nam u nasich nepreslo a tak mame klasicku svadbu a 105 hosti :-D ale nevadi, bude to aj tak fajiiiiin :-)
Odpovedať
este som sa chcela spytat - koho mate fotografa? ak teda chcete prezradit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj ja som to tak chcela - pred sobášom,ale drahý sa nedá ukecať:) ale naštastie máme super fotografa,ktorý spraví foto aj hostí a tak, a fotiť sa budeme priamo v mieste hostiny a okolí.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?