Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
baby ja mam skusku ucesu az tyzden pred svadbou, ze by to kadernicka dovtedy zabudla, tak hadam, ze budem spokojna.. veru inak neviem :-) drzim palce, nech nie ste sklamanee.. anro kde je pozicovna pri zora centre? niekde v budove plavarne? ci? nic som si tam nevsimla... nemaju web stranku?
Odpovedať
ahojte babulky, tak som tu davno nebola :-) teda od nedele, ale zda sa mi to uz davno :-D dorazili nam darceky pre hosti - su sice este len na poste, ale zajtra tam letiiiiim, som zvedava a moc x-) mimam, nebud smutna, uvidis, ze sa ti nejaku dobru kadernicku podari najst. ja idem mojej, ktorej chodim od 9 rokov, este nikdy ma nesklamala, tak dufam, ze nebude mat zly den prave 19.9. :-| ja to riskujem s gelovymi nechtami, idem jednej designerke, u ktorej som na nechtoch nikdy nebola. ale zatial sa z vysledku nestresujem, nakolko mi nerastie ten moj prevrtany necht, takze je este otazka, ci mi ich vobec bude moct nalepit alebo nie... uvidime... ak nie, tak to nejako zalakujem a hotovo. zuzumajko, neboj, saty este najdes, tie prave na teba urcite este len cakaju :-) tak baby, vela zdaru pri pripravach :-) uz o mesiac sme vydate zienky x-)
Odpovedať
Zuzka38 , ta pozicovna by mala byt v tom novom dome, ako je Zora centrum. Ja som tam nikdy nebola, ale tak snad to najdem... Vraj tam maju neskutocne mnozstvo siat a fakt najlepsi vyber... tak uvidime 8-) Bodi: a co si si objednavala ako darceky pre hosti?
Odpovedať
anro, objednavala som len minicokoladky, nic extra :-) ale tesim sa, ze su uz doma a dalsia starost z krku :-)
Odpovedať
babulky, chcela som sa vas opytat, kedy sa chystate na zaverecnu skusku siat? ja idem uz nabuduci tyzden v utorok (s topankami, vsetkymi doplnkami...). odmeraju mi presne dlzku, ramienka a tak, len zacinam mat pocit, ze je to prilis skoro... nemyslite?
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka ja mam posledne skusanie v stredu pred svadbou a v piatok idem po ne, to mas teda dost skoro ved za mesiac mozes schudnut zo stresu alebo pribrat keby si bola tehulka.... :-D
Odpovedať
no co sa tyka satiek tak ani ja nemam popolnocky este.. na to sa chystam bud tyzden v utorok.. vtedy tam totiz ma vsetky.. ja ti poziciavam.. teda zatial to tak vyzera. a skuska siat uz teraz? to je asi fakt skoro.. lebo ja tiez idem v stredu pred svadbou 16-teho a ked mi ich upravia tak si ich hned aj beriem.. zatial si pojdeme nakupit alebo co ale tam posledne upravy aj s topankami a podobne. a dakujem ze pri mne stojite.. zajtra ak si najdem cas tak pridam tie ucesy.. aby ste videli... my ideme zajtra do saly na posledne dohady a jedlo poriesit a potom aj ubytovanie.. snad zajtra tieto veci budu uz hotove aby sme sa venovali uz len jedlu - to treba vsetko kupit a vyzdobe popripade nejakym organizacnym veciam.. no a ja este aj tej kadernicke.. budem chodit s notebookom a ukazem obrazok ci je schopna kadernicka take nieco spravit.. ak povie ze ano tak sa dohodneme na skuske a uvidime.. dam potom vediet.. ale to az buduci tyzden.. a dnes som si kupila korunku.. pridam medzi foto len ju nemam este odfotenu.. neviem ci budem mat tu ale paci sa mi je taka jednoducha a da sa pouzit ci uz len ako celenka alebo aj ako korunka vzhladom na to ze je len jednoducha. tak zatial tolko.. idem ja uz spat lebo zajtra nevstanem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
čítam,že na skúšku šiat je ešte skoro,no ja to mám naplánované na 4.9.tak hádam to bude ok,hádam viac neschudnem,ale priberiem:) dnes si ideme vybrať do cestovky aspon konkrétnu destináciu na svadobnú cestu:)
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem na skusku siat tiez v stredu pred svadbou a ak budu dobre tak ich hned beriem a mam to z krku. gebi...obdivujem ta ze pri vsetkom tom mate cas este organizovat svadobnu cestu,my sme sa zhodli na tom ze to bude kuba ale nie sme schopni sa k tomu dohnat. Baby dnes sa moja rodina vybrala na vikend prvy krat ku svokrovcom,teda uvidia sa druhy krat ale taka som z toho zla lebo nebudem u toho. a uz to vidim ako zacnu riesit svadbu a pritom je vsetko vyriesene na nich je len alkohol... my sa chystame na vikendik na vylet,bude aquapark prechadzky starym mestom a nakupovanie a dufam ze sa zregenerujeme :-) uz aby bolo 16.00 :-|
Odpovedať
Baby, tak vcera som bola u endokrinologicky..uplne ma potesila :-( asi mi budu vyberat stitnu zlazu, lebo moje biele krvinky mi ju napadaju. Uplne krasne :-( take veci mi vcera hovorila aj o tehotenstve a bohviecom, ze som sa naozaj zdesila a cely vecer a noc preplakala :-( vraj to mam v takomto akutnom stave uz 2 roky, ze sa velmi divi ze na to moja lekarka neprisla sama a skor :-( viem ze viacere mate problemy so stitnou, ale vime len o nadprodukcii..mate niekto aj to co mam ja? ze mi prakticky vobec nic nie je schopna produkovat? :-(
Odpovedať
zuzumajko a ako si vlastne všimli lekári že snou niečo máš? ked si to dva roky nevšímali?????
Odpovedať
zuzumajko a čo ti s tehotenstvo vysvetlovala? Neboj niesi sama, ja síce nemám problemy so štítnou žlazou ale po svadbe idem aj ja na operaciu a dúfam, že to čo mi idu vyberať bude len cista a žiaden polyp alebo nádor.(ma tiež lekarka vyplasila), bo ja som moc na opraciu ani nechcela, ale pobedala že bezpodmienečne musím isť a tiež sa čudovala, že si to lekár už davnejsie nevšimol na ORL.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzi, tak to mi je luto, ze to mas az v takomto stave, ze sa to musi operovat :-( No nic moc teda, taketo zistenie mesiac pred svadbou... Ale snaz sa teraz nato aspon chvilku nemysliet a vychutnaj si posledne tyzdne priprav na ten najkrajsi den v zivote... Neboj, bude to dobree. Ja som bola min. tyzden u endokirnologicky na kontrole a povedala ze hodnoty mam stale rovnake, len nemozem zabudat lieky brat a ze ked budem tehotna, tak mi s navacsou pravdepodobnostou davku hormonov aj zvysi... :-S Mna zas caka po svadbe vyberanie mandli, takze tiez nic prijemne... ;-(
Odpovedať
zuzumajko, nemas teda pozitivne spravy takto pred svadbou, dufam aspon, ze si natrafila na dobru lekarku a ze budes coskoro fit!!! drzim palce velmi!!! baby neviem ale v poslednych mesiacoch extra pozorujem, ze je prilis vela roznych vaznejsich ochoreni okolo nas... moje kolegyne uz tri podstupili tento rok odstranovanie cysty... myslime optimisticky a vela zdravia seckyym ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiež pripájam - veeeeľa zdravia všetkým a verím,že vás babule Vaši budúci manželíkovia podporia ako sa len dá! zuzumajko - toto ma inak dosť vytáča,prečo si to lekári nevšimnú skôr!ved na to sú tu!čo na to tvoja lekárka?
Odpovedať
baby ste strasne zlate! dakujem za podporu, fakt! Strasne som to potrebovala pocut. Ono si to lekarka ani nemala ako vsimnut, lebo som k nej vacsinou chodila s chripkami a tie priznaky ako potenie, unava a podobne pripisovala tomu. Az mne napadlo ze dokelu (chvalapanu bohu ze som chcela ist na medicinu) ze to moze byt nejaka zlaza a hladala som po nete a v knihach. Priznaky na nefunkcnu stitnu mi uplne vyleteli, ze to bude ono. Prakticky som si sama stanovila diagnozu skor, ako mi robili biochemiu. Ale tesim sa na svadbu, snad sa aspon ta unava dovtedy zlepsi. Cheli, budem na teba velmi mysliet. Strasne moc, drz sa! Adi, no, to si spominala, chuda moje, mamine vyberali a teraz ma problemy s prieduskami z toho. Ja to mam po nej - brutal aslo. Ale nedam si vybrat, lebo mavam problemy s prieduskami koli alergiam. Kokso, ja som fakt chodiaca choroba!! :-D Ale inak pozitivne baby :-) zajtra ideme pozerat popolnocky do brna, v pondelok mam poslednu skusku siat - predo mnou ich ziadna mat nebude, juchuuuu a v piatok buduci idem na skusku ucesu. Zda sa mi, ze v utorok mam aj make - up ale to sa musime este presne dohodnut. BTW. platite za tie skusky? Alebo ako to je?
Odpovedať
ahojte baby, co sa mi dnes stalo, zavolali mi z hotela kde sme mali mat hostinu a aj ubytovanie, ze hotel zrusili a samozrejme sa rusi cela svadba u nich!!!!!!!!!!!! no neviem, dnes sa to cely cas snazim predychat ale akosi sa mi to nedari, zaloha zaplatena a povedali, ze tu zalohu tak skoro neuvidim, lebo ten co mal hotel zduchol aj speniazmi :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
edulu no tak toto je vrchol, skus sa obratit na advokata, hoc len o tie peniaze lebo ked hotel zrusili tak viac asi nevymozes ale toto by .... kazdeho, drz sa a zhanaj rychlo nieco lepsie....
Odpovedať
bože baby akurát dnes sa mi snívalo, že mi volali z reštaurácie, že už svadby v sobotu nerobia a že si ju máme presunúť na piatok, alebo nedelu.
Odpovedať
Profilova fotka
normalne zacinaju nocne "morky" tak sa mi zda.... :-D mne sa snivalo ze mi prebodli ruku rozrezali a strcili don lyzicku :-N fuj bola som rada, ze som uz hore...
Odpovedať
ale to fakt, určite ešte do svadby sa nám buú snivať nejaké podivné sny!!! :D len dúfam, že ani jeden sa nesplní
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to dufam aj ja lebo hnusne sny ja nemusim....inak babky budete stihat alebo druzicky zdobit auta? ja uz rozmyslala, ze v piatok ked budem rozdavat kolace tym co su blizko im dam do ruky aj ozdobu auta nech si ju pripnu :-N
Odpovedať
ahojte baby, mne sa dnes v noci snivalo, ze nam obrad v kostole trval 2 hodiny, ze drahy mal na nohach stare tenisky a pan dekan stale niekam odbiehal :-D som sa zobudila total spotena... zuzi, neboj sa, uvidis, ze to bude dobre, na 100 %, som si tym ista. Ja mam tiez problemy so stitnou, som na liekoch uz vyse 5 rokov. Ale tiez niekedy neviem, na com som. Vo stvrtok ma postipala do clenka lavej nohy nejaka hnusoba hmyz, mam cely opuchnuty clenok, leda chodim a drahy sa smeje, ze moze parkovat na mieste pre invalidov :-D Aspon je sranda, nebojte sa, zvladameeeeeeeeeeee :-D
Odpovedať
baby, inak teraz premyslam, ze to asi nebude posledna skuska, lebo mi idu zaroven brat miery na bolerko a to pojdem urcite na skusku toho bolerka, tak asi vtedy bude zaverecna skuska... no neviem, som z toho zmatena :-S dohodnem sa v utorok na 100 % :-)
Odpovedať
Caute babyyy :-D Tak ja uz mam popolnocne saty! Teda, dokonca dvoje! Neviem si vybrat :-D Boli sme v Brne, vo Vankovke a v Peek and Clopenburgh sme nasli nadherne satky!! Tuna u nas sa to fakt neda porovnat! Skusala som asi 8 a nevedela sa rozhodnut ktore chcem, nakoniec som si kupila 2 najkrajsie. No proste krasa :-D Aspon nieco ma potesilo. ODPORUCAM!!
Odpovedať
Ahoj Zuzi, tak to gratulujeeeeeeeeeem :-) Hovorila som ti, ze urcite nieco najdes... Segra si takisto kupila v Peeku, ale v BA. Ake su? Inak co sa tyka tych nakupov v Brne, uplne viem, o com hovoris, drahy je z Moravy a ja si oblecenie kupujem vacsinou uz len tam, sem tam v Avione v Ba... Maju uplne iny vyber a tie ceny, no neda sa to porovnat. Tak sa tesim s tebou a zelam krasnu nedielku x-)
Odpovedať
čaute baby len teraz som sa prihlásila, to ste teda fakt skoro plánovali:D ja mám 19.9.2009-ale náhodou ;-) o dátume som ani nerozmýšlala, ale podľa Feng Shuei je to dobrý dátum-už som to vypočítavala:DDD tak hádam 8-)
Odpovedať
ja pojjdem na tie popolnocky v utorok.. tak uvidime co ostalo v pozicovni este volne a schopne.. ak nic tak az potom zacnem panikarit :))) no mna by asi kleplo keby mi takto zrusili salu.. a baby vyzera to tak ze kazda mame nejake negativne skusenosti pri pripravach .. to je asi normalne :) dadanka vitaj medzi nami dievcatami :)
Odpovedať
a zabudla som.. od piatku mam uz aj korunku.. len neviem ci ju pouzijem ale sa mi pacila tak som ju radsej zobrala ako by potom nemala byt ani tato keby som sa nahodou rozhodla... ved ked nie tak ju tu predam potom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky,tak sa hlasim po vikende :-) my sme s drahym mali poslednu nauku o planovanom rodicovstve a uzili si super vikend.prechadzky po starom meste, jedla som velrybie maso a aquapark. to bol taky neskutocny relax,ze fakt odporucam. a dozvedeli sme sa ze jeden host nam chce dat ako svadobny dar pobyt v kupeloch hned po svadbe tak som stastna jak blcha,bude to mimi svadobna cesta :-) zuzi...blahozelam ze si nasla satky :-) ja musim este s tymi mojimi zbehnut ku krajcirke bo su dlhe, chapete mam 182 cm a saty su mi dlhe,to asi prvy krat v zivote ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?