Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
no my teda posledne rande nebudeme robit... uz len nas den d a az tam sa budeme fotit aj natacat. ja by som chcela vyuzit este nejake luce slnka kym bude svadba ale ked stale nie je cas.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - no ja som zvolila solárko,bo už by som tie lúče slnka nestihla,kedže chodím domov z práce okolo 17:)
Odpovedať
gebriela ja tiež navštevujem solarko na pekne opalenie bo tiež chodím domov okolo 17:30 - 18:00.
Odpovedať
aaa dnes som mala zasa debilný sen - teraz pre istotu so šatami. Snívalo sa mi, že nemám svadobné šaty, keď som chcela volať do svad. salonu na skušku šiat tak mi nikto nedvíhal a ked už sam mi s niekým podarilo spojiť tak povedali, že moje svadobné šaty už nemajú , že ich dali niekomu inému a na náš termín už nemali pre mna žiadne šaty aaa to bol hnusny sen.
Odpovedať
cheli, ver never, tieto sny mavam uz pol roka :-D neboooj, dobre bude :-) Ja soms a inak rozhodla, ze sa nebudem slnit ani nic kvoli satam - pretoze som biela ako stena a len kvoli svadbe sa uplne nezmenim :-) chcela som to byt co najvaic ja a tak sa slnit nebudem :-) a hlavne chcem uz mat celu tu "maskaradu" ako to zacinam volat, za sebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babu uz viete zoznam hosti kto Vam pride na svadbu? lebo ja uz neviem ci je chyba vo mne alebo zo zenichovej strany ked ich prosim o to aby mi konecne povedali mena a pocet ludi...stale maju akosi cas...ja nemam rada veci na poslednu chviu a ked predsa niekto chce ist tak povie a nebude to natahovat nie?
Odpovedať
humba ja mam ten isty problem, ja som ratala s tym, ze sa ludia hned vyjadria, ve dby mali vediet ci xcu a ci si najdu cas... len 1% ludi som ratala, ze budu musiet premyslat z nejakych zdravotnych alebo inych dovodov.. ale uz je to trapnee.. dokonca mi niektori odriekli na zaciatkku a teraz zrazu xcu prist :-S na to natahovanie ma varovala kamoska, ktora sa nedavno vydavala.. asi je to pri kazdej svadbe.. ludia su ludia :-|
Odpovedať
zuzumajko ale to som zhvedavá aké sny budem mať keď sa to všetko bude ešte viac blížiť.
Odpovedať
no nám už takmer všetci potrdili účasť jedine neviem sesternica či bude mať nejakého partnera a ešte jeden párik nám nepotvrdil, pretože majú zdravotné problémy a inak asi všetci vyjadrili, monhý povedali, hned ako sme im dali pozvánku, že dojdu.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dik kocky za uvedenie do situacie...ja som uz na to zla a som povedala do piatku a hotovo! jasne ze pochopim ak dakto ma zdravotne problemy a podobne. aj tak sa bude ratat +- par ludi, ale zo zenichovej strany to je vascina a uz ma fakt vytacaju s tym..uvidim po piatku...
Odpovedať
Profilova fotka
nám sa tiež ľudia nevyjadrili presne, ale rátame +/- 70 ľudí istých,takže takto to nahlásim a hotovo,ak niekto chce prísť naviac má smolu:)ale nie,samoška rátam aj s tým. chelonka - akú dlhú opaľovaciu kúru už máš za sebou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pripajam sa s solarkovych holkam :-D dnes som akurat bola a trosku mam cerveny nos hihihi :-p a co sa tyka poctu ludi tak nam povedal prevadzkovatel, ze staci den pred svadbou nahlasit ludi a kedze ho pozname lepsie tak povedal aj v den svadby ze mozme :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
gebriela teraz v utorok som bola 5 - ty krát v piatok idem 6ty krát, začala som na 6 minutách a teraz som v utorok bola 10 minut a teraz si ten čas budem udržovať. a celkovom ta kura bude tak 11 - 12 opalovaní - to je odporučané maximum a tak mi to oporučila aj teta. a aj to tak akurát vyjde do svadby.
Odpovedať
baby ja som do albumu pridala popolnocky.. poradte.. cyklamenove alebo biele? ktore sa vam pacia viac? :-) no a pocet hosti? ani my stale nemame na 100% ale tiez je to tak okolo 70 ludi.. takze pocitame 80 na jedlo lebo chceme robit vecer prasiatko a svedske stoly takze dame to co ostane a na druhy den kedze mame ludi z daleka tak tiez tam povykladame co ostane nech sa doje a mozu sa najest a cestovat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam tak cyklamenky su take zivsie a biele decentnejsie.. :-N
Odpovedať
Ahojte, no ja nastastie uz mam pocet ludi aj nahlasenych v restike, takze super :-)
Odpovedať
mimam: biele :-)
Odpovedať
mimam - aj u mna tie biele :-)
Odpovedať
mimam - z tych dvoch satociek sa mne viac pacia cyklamenove.. aj preto, ze dvakrat bielu je skoda si davat na seba, tot moj nazor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak baby a my sme v prdeli,lebo dnes budu operovat zenichovho otca na chrbticu. lekari cakali a cakali a zrazu uz je okolo neho halo a mozem povedat ze je to dost vazne...takze sa asi svadby nezucastni super co? mimiam ja som za cyklamenove :-)
Odpovedať
fuuuha humba, operacia chrbtica to neni sranda, hlavne nech to dobre dopadne!!! drzim moc moc palce..
Odpovedať
Profilova fotka
mimiam - cyklaménové:) sú také sviežejšie humba - aká šanca je že do svadby sa nejak dá dohromady?držím palec! chelonka - ja idem v piatok na 3x tak po 8 min. a pak budem chodiť 2x do týždňa tak na 10 min. ale už teraz je to pekne vidieť,to stojaté solárko je super,včera mi tam hral jackson,tak som si troška drsla:)inak mám permanentku na 60 min. a myslím,že to bude stačiť v pohodičke. pekný dník baby
Odpovedať
Profilova fotka
diik babule a sance budeme vediet po dnesnej operacii ja dufam ze aspon dajak na voziku sa bude moc zucastnit obradu kedze tancovat nebude urcite...uz sme rozmyslali ze to prelozime ale uz je prilis neskoro...
Odpovedať
mimam cyklamenové gebriela aj ja chodím do vertikalneho solarka teda kde sa stoji :-D ja čo som bola už 5 krát tak tiež sm už pekne opálené, už si to vela ludí všimlo, najme kolegovia, kde si ti cez víkend bola keď si tak pekne opálená??najpr si to postupne nevšimli, ale potom som bola v piatok po práci a v tedy som chytila krásnu hnedú farbu.
Odpovedať
Profilova fotka
humba - to je teda fakt neskoro preložiť to,ale hádam aj toto je aké také riešienie. chelonka - no na mne je to celkom vidieť už po 2x,lebo inak som celkom bledá (aj ked som sa strašne snažila,na kúpko sme chodili,v Tatralandii sme boli,ale nič moc)včera mi tam kočka dala taký opaľovací krém do solárka zdarma,ale škoda že len jednorázový:( ty používaš niečo?
Odpovedať
gebriela ja som už bola opálená, ale nerovnomerne, ruky a nohy a ksicht, tak preto to nebolo hned tak vediet a teraz už som celá pekne rovnomerne. ja nič nepoužívam do solárka, bo ja mám aj atopický ekzém - momentálne veľmi pekný a mám aj vela roynych skríýených alergií tak mi lekárka radšej poradila nič nepoužívať(bo sa mi mnohokrát stalo, že som si dala y niečoho vyorku na kožu a nič bolo všetko v poriadku a keď som si danú vec kúpila a ynovu som sa s tým napr.natrela tak som mala alergicku reakciu a 1 000 SK som mohla vzhodiť von oknom, ale dala som to drahému nech to dopoužíva, ale ako chlapzy natrie sa stým vždz ked nezabudne tkaže 1 ya týžden je úspech, takže sa to možno aj pokazí), len po solárkovaní sa natieram krémom ktorý mám o kožnej a osvedčeným 98% aleo vera a pekne mi to zvláčnuje pokožku.
Odpovedať
gebriela ja som už bola opálená, ale nerovnomerne, ruky a nohy a ksicht, na chrbáte som bola opálená podľa tričiek tak preto to nebolo hned tak vediet a teraz už som celá pekne rovnomerne. ja nič nepoužívam do solárka, bo ja mám aj atopický ekzém - momentálne veľmi pekný a mám aj vela roznych skrížených alergií tak mi lekárka radšej poradila nič nepoužívať(bo sa mi mnohokrát stalo, že som si dala z niečoho vzorku na kožu a nič bolo všetko v poriadku a keď som si danú vec kúpila a znovu som sa s tým natrela tak som mala alergicku reakciu a 1 000 SK som mohla vzhodiť von oknom, ale dala som to drahému nech to dopoužíva, ale ako chlapy natrie sa stým vždy ked nezabudne tkaže pri najlepšom 1 za týžden je úspech, takže sa to možno aj pokazí), len po solárkovaní sa natieram krémom ktorý mám o kožnej a osvedčeným 98% aleo vera a pekne mi to zvláčnuje pokožku.
Odpovedať
Babyyy mam po skuske ucesu! :)) Vyzera to supis, uplne iny ako som chcela (chcela som nahladko drdol) ale efekt splneny! :) fotky pridam neskor, ak vobec, lebo nejak to moj fotak nechce ukazat : :-( :-|
Odpovedať
čaute babulky kolko chodov to na svadbe budete mať a zhruba o kolkej sa budú podávať. Ideme cez víkend dohodovať menu, tak by som rada vedela ako to budete mať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka my mame dva a potom svedske stoly az do rana medzi obedom a vecerou su zhruba dve hodiny Babule ja mam dnes narodeniny nechcem sa chvalit ale bude vecer partyyyyy :-) cakam Vas
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?