Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie natahovali ale ked som tam bola a to bol januar tak mali len sampano farbu tych saticiek a hovorila ze biele pridu v maji tak som si rezervovala biele, hovorila ze hned ako pridu v maji da vediet a ako som ti pisala tak koncom augusta napisala sms ze uz satky prisli :-N neviem keby som mala svadbu skor a nedosli by asi by som sa zblaznila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka a mozno dostali este krajsie satky alebo skoro rovnake nikdy nevies ;-)
Odpovedať
mozno mirka mozno, ved uvidim zajtra a dalsie dni.. ako vydat sa vydam, to urcite 8-)
Odpovedať
babyyy...15 dni do svadby a ja neviem ci sa mam desit alebo tesit... :-D :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka o par hodin to bude len 14dni ;-) hmm tak 50%tesit a 50%desit :-N
Odpovedať
juuuj, teda take zle sspravy.. tak drzim palecky.. a dufam ze medzi sateckami najdes nejake ktore sa ti budu pacit este viac ;-) :-) aby to nakoniec bolo dobre ze to takto dopadlo :))) a co sa tyka toho obleku tak tam pojdeme az po tom madarsku lebo tam musime ist v pondelok takze uvidime co najdeme tam, ale ked bol maly tak aj mojmu by bol maly.. pravdepodobne.. dnes ideme do metra pozriet vecicky a nakupit co treba.. teda snad vyjde cas
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, drzim tiez palce aby to dopadlo dobre,nakoniec mozno vyberes este dake krajsie :-) baby ja som mala v noci dalsiu nocnu moru ale toto bolo dovidenia : fotograf meskal 2 hodiny, nestihli sme obrad,museli sme cakat az sa kostol uvolni po 3 hodinach.medzi tym sa nam svadobcania ozrali, kadernicka neprisla, vlasty a makeup som si robila sama no hruza a nakoniec ked uz sme boli svoji a prisli do hotela tak tam behala este agentura a dorabala vyzdobu. ja som taaak rada ze to bol len sen... ale uz to na mna dolahlo, zacinam fakt dost stresovat....buducu sobotu cestujem domov a modlim sa aby som to prezila....
Odpovedať
humba.. ja som doma uz mesiac a nestiham :D
Odpovedať
Jaj babenky, tak vam zavidim, ze ste doma a mate cas na pripravy! Ja som v praci az do 18.9. :-( tak musim vsetko postihat cez vikendy a po veceroch... no snad to uz nejako zvladneme... takto o 2 tyzdne budu pripravy vrcholit :-D zuzka38 - to s tymi tvojimi satickami ma mrzi, daj vediet ci sa ti podarilo zohnat nejake ine, alebo ako si sa dohodla so salonom... Snad vsetko dobre dopadne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jojo takto o dva tyzdne mi uz moje satocky budu visiet v izbe a vsetko bude v plnom prude.... Ja som si prave objednala lupienkovy ohnostroj.dufam,ze ma pan farar neodstreli ked to na nas vypalia a zajtra idem na pedikuru. pekny vikend nevesticky
Odpovedať
hiiiiiiiii, to uz len 15 dni??? fiha, nejako sa to blizi
Odpovedať
Profilova fotka
veru baby sa to kratttiii ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby, tak ja som bola dnes v salone, pozriet a poriesit tu hrozu co nechala z "mojich" siat ina nevesta. saty su na srot, dotrhana cela sukna, to sa nevidi :-S vyzera to vsak tak, ze mi poskladaju dvojo roznych siat, takze vlastne budem mat original :-D mujsim sa na to pozerat z tejto stranky a dufat, ze to stihnu a ze to bude vyzerat dobre... drzte palce ;-) inak ja takto o dva tyzdne budem vydata a zabavat sa
Odpovedať
Profilova fotka
ty vydata a mi nebudeme moct spat :-D
Odpovedať
:-D ja si na vas na chvilu spomeniem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna urve :-D a k tomu sa nam bude čkať :-N
Odpovedať
Baby, tak mne sa dnes po polrocnom hladani konecne podarilo kupit popolnocne saty! :-D Nemozem tomu uverit. Idem to hned zapit na "mini" rozlucke so slobodou :-D :-p
Odpovedať
adi blahozelam a kde si nasla svoje popolnocky?
Odpovedať
Nakoniec som ich kupila v jednom salone v NR, dali mi celkom fajn cenu... takze som spokojna ;-)
Odpovedať
super!! skvela sprava, tak prijemne zapijanie ;-)
Odpovedať
No to som zvedava, ako dopadneme :D A vy sa kedy babenky chystate na rozlucku so slobodou?
Odpovedať
Profilova fotka
anro na dalsi tyzden jujujuj tesim sa .....
Odpovedať
anro... prezrad v ktorom salone v NR sa ti podarilo kupit saticky? a este k tomu za fajn cenu? :-) humba... aj ja som si prave dnes objednala lupienkovy ohnostroj, ale my si ho nechame odstrelit asi az na ten prvy manzelsky tanec. knaz by asi zinfarktoval, kedze v "nasom" kostole sa ani lupienky nesmu hadzat :-)
Odpovedať
Baby, neviem čím to je, ale mám total depku a je mi do plaču. Som sama, akurát sedím nad menovkami, počúvam rádio a akurát hrajú také "romantiše" pesničky... Drahý nie je doma, zajtra rozlúčka so slobodou... a neviem čo to na mňa ide, ale už mi tečú slzy... Nech už je po svadbe, bo asi pôjdem na psychiatriu.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
hm simonka to poznam. ja sa bojim, ci sa nerozplacem od dojatia, alebo od vsetkych tych emocii, aj priamo pri obrade. som teraz nejaka precitlivela ci co...
Odpovedať
simonka18 ja ti normalne verim, nikdy by som si nemyslela, ze svadba mozu byt take stresy a komplikacie... na tej psychiatrii by sa nas podla mna stretlo viac :-D. Ale neboj, nejako to uz dokopeme ;-)
Odpovedať
simonka inak pozeram ze si tiez z NR :-) v ktorom kostole mate svadbu a o kolkej?
Odpovedať
tak babule my sme sa vratili z metra, mame nakupene nejake potraviny ktore su trvanlive a vydrzia a este som si po ceste vyzdvihla aj ohnostroj srdieckovy.. cize vsetky sme dnes naraz riesili toto :))) idem ja uz spat ved pomaly dve hodiny a zajtra je toho treba mooooc vybavit.. :-) tak bru
Odpovedať
Čavte holky no ako som sa dnes zobudila tak sa zacinam obavat pocasia ktore bude 19.9. bola by som tak trochu sklamana takzm pocasim ako je dnes.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?