Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mojko ty si si nevsimla, ze kazdy vikend je hrozne pocasie? Ved to je nazblaznenie... ]-(
Odpovedať
Ved to ze som si to vsimla a ked si spomeniem ako lialo 19.9 minuleho roku tak mi je do placu
Odpovedať
babulky, dakujem vam za podporu... dnes som uz OK, obcas sa oplati poplakat si :-D blondi: budeme to mat vo Vrabloch
Odpovedať
Profilova fotka
mojko ja radsej ani nechcem vediet ako lialo minuleho roku 19.9 bo by ma urvalo uz teraz....
Odpovedať
no ja som pozerala teraz na nete pocasie ale je len do 13.9. takze som si nepomohla minuleho roku o takom case teda okolo nasho datumu boli záplavy. joj do kelu nech nam to vide sak sa hovori ze ked jeden rok bolo skaredo tak na na druhý bude pekne hmm
Odpovedať
Profilova fotka
bodaj by si mala pravdu...
Odpovedať
mohlo bz to platit
Odpovedať
Profilova fotka
ale mi so simonkou sme sa dohodli, ze zaplatime za pocasie :-D pridas sa?
Odpovedať
Samozrejme ze sa pridávam aj cely majetok som ochotna dat
Odpovedať
zuzka38 si písala, že akú hrozu nechala z tvojich šiat predosla nevesta, - bože s týmto som mala zlý sen a teraz ked som volala do salonu mi povedali, že týžden predomnou ich bude mať iná nevesta, tak som teda zvedava v akom stave ich vrááti sa dosť bojím aaaa
Odpovedať
a stým počasím babušky, dúfam že pršať nebude, zima nech je ked chce byť len ten dážd.
Odpovedať
baby neblaznite s pocasim, v BA je tak akurat, ani teplo, ani zima.... nech to vydrzi do toho 19 a budem spokojna.... :-| inak stalo sa vam, ze ste zo stresu ochoreli a dostali herpes na usta? alebo sa vsetky zle veci stavaju iba mne? ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby, tak pocuvajte co sa mi stalo...vcera mi napisala moja agentura,ze vizazistka ktoru som uz mala objednanu aj som s nou bola dohodnuta vraj nemoze,lebo zabudla ze uz ma pol roku objednanu inu babu na ten den,moja agentura uz 8 mesiacov vie ze chcem vizazistku. no jednodcuho vraj ma stihne urobit ak do pol 11 stihnem prist do Ba. co je pre mna neralne je to cesta 1.5 hodiny a pritom ta baba vedela ze ma prist k u mne ale zrazu uz na to zabudla. no a agentura mi vraj najde druheho na ten datum. co sa fakt obavam,lebo taketo nieco menit dva tyzdne pred svadbou je fakt na prudko. no kazdopadne som z toho uplne na nervy,celu noc som nespala. dva mesiace uz zijem v tom ze budem mat taky uces a makeup ako na skuske a velmi sa mi to pacilo a zrazu toto. agentura sa mi velmi ospravedlnuje a ponuka mi zlavu na ktoru im ja kaslem. je ich povinnost mi niekho najst v tej istej urovni profesionalnej. drahy ma utesuje,ze mozno bude este lepsia,ze nemam bat no ale chapete? a ona pritom vedela ze bude cesat aj druzicku aj moju mamu a boli sme dohodnute aj na cene za cestovne. a ona zrazu zabudla.....tak co si o tom myslite?
Odpovedať
humba to mas podobny problem ako ja so satami.. neostava nam vsak nic ine len ist dalej, ja som sa rozhodla, ze ak mi salon nepomoze, budem sa spoliehat na seba.. tak skus obvolat dobrych vizazistov, mozno motyka vystreli a napokon naozaj najdes niekoho lepsieho ;-) je podla mna hlupost kvoli vizazistke cestovat do BA 1,5 hod. Drzim palce a daj vediet ako si dopadla... ;-) a co ta operacia? prebehla ok?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka,dikes za podporu sme na jednej lodi, treba len verit ze vsetko zle je na nieco dobre... operacia bola v pondelok a bola ok, myslim,ze buduci tyzden ho uz pustia domov a na svadbe by mal byt urcite nebude tancovat do rana ale pod analgetikami sa to bude dat. este musime vyriesti transport s kosic do Ba lebo v aute asi tak dlho nevydrzi sediet,lietadlom to snad bude ok.
Odpovedať
hej presne tak a ked to bude len v tej vizazistke a ostatne dopadne vsetko ako ma, tak mame nakoniec este stastie ;-) tak to su dobre spravy, super, ze bude na svadbe, ze to moze prezivat s vami.. a este nieco lieta z ke do ba? som myslela ze len skyko lietalo takto.. alebo sa mylim?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi este chodi aj danube wings,ja som s nimi uz aj letela,klasika meskalo to 2 hodky ale to je norma...
Odpovedať
no pekne :-| a tak asi hlavne ze raz doletia :-D
Odpovedať
ejha baby.. nejak sa to kasle vsetko naraz... drzim vam palceky vsetkym nech uz sa nenajde nic zle a mozete sa vsetky tesit :))) ja osm uz 3 tyzdne chora a neviem sa toho zbavit.. tak dufam ze este tie dva tyzdne mi k tomu pomozu aby som sa uz konecne z toho dostala..
Odpovedať
mimam a co ta trapi? aky bacil? alebo daco ine? moja kamoska bola tiez pred svadbou cely mesiac chora a ani sa z toho nedostala.. tak dufam, ze tebe este ten cas do svadby pomoze. skore uzdravenie prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam aj ja dufamze ta to prejde do svadby drzim palec
Odpovedať
Profilova fotka
jaj,baby čítam totu všetko a aj nám sa všetko nejak kašle - v sobotu tak náhle zomrela drahému teta a moji dvaja ujovia mi zs úplnou samozrejmosťou oznámili,že majú iné povinnosti ako moju svadbu :-( no čo,hádam to nejak prežijem, ale pekne ma to všetko štve ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
gebi...to ma mrzi s tou draheho tetou,dost smutne... a ujcami si nerob hlavu nam ludia tiez tak volaju,ze raz idu raz nejdu, si myslia,ze to je jak vstupenka do divadla,a take veci ako zasadaci poriadok im nic nehovoria,ze nam to komplikuju. mne teraz odpadli dvaja mladi chlapci a sposobili nam dost dobre komplikacie a co uz zabijem sa... a inak babule vcera som draheho vytiahla na manikuru,ja som bola na pedikure a on tam v tom alone so mnou sedel tri hodiny a pocuval babske reci a nestihal sa divit co vsetko sa tam deje.ale boze to bol relax jaaaj
Odpovedať
Profilova fotka
jaj humba,normálne závidím:)ale ja idem vo štvrtok na kozmetiku,hurá:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte je uz nejaka u vas nervozita???ja kazdy den rozmyslam ci mame vsetko a furt myslim jak to dopadne
Odpovedať
veronika1603 no ja som na tom podobne :D
Odpovedať
Veronika 1603: Nervozita??? dosť veľká, chýba nám totiž najpodstatnejšia vec: OBRÚČKY, ale pán zlatník ma dnes oznámil, že do svadby URČITE budú... no neviem, mali byť do 31.8., mal na ne 2 a pol mesiaca.... a stále nie sú hotové :-S Už ma prechádza trpezlivosť ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 my sme mali obrúčky skoro načas, len s menším meškaním a ešte ked sme šli pre mne, tak nám oznámila že ešte nie sú gravírované, lebo ten pán ten stroj na gravírovanie má pokazený, tak sme ich ešte raz dneska zaniesli a mali by byť hotové tento piatok tak sme zvedaví... veronika1603 no neviem či som nervózna, ešte to tak na mna nedolieha, neuvedomujem si to ešte že už len necelé dva týždne....
Odpovedať
rosannar: vieš, mňa najviac štve to, že sme boli dohodnutí na určitý termín... a oni sa ani len neunúvali nám oznámiť, že to nestíhajú, lebo hento-toto... vôbec nič, stále tam vyvolávam... ako taký debil..
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 to ti verím, určite to je hrozné...ani neviem, čo by som robila na tvojom mieste...len dúfam, že nám ich dajú v piatok...ja ked som bola pre ne, tak mi ich dali špinavé, ale možno pre to, lebo ešte neboli na gravírovaní a aj menšie chybičky krásy mali, ale dneska, ked som ich tam brala tak som to povedala...no ale som zvedavá či to opravia a že ešte koľko bude stáť oprava chyby, ktorú oni spôsobili...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?