Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
anro, aj ja dufam, ze nebude prsat. My sme z dediny a nemame tu ziadny hotel ani nic podobne. Jedine ist sa fotit do mesta. Najblyzsie mame Senec. Nepoznate tam nektora dake pekne miesto na fotenie v pripade dazda? Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, riesili ste aj nieco ako cepcenie pre spestrenie programu? :)
Odpovedať
ahojte babulky.. ani uz nestiham sem chodit.. vzdy len tak pred spanim sem nakuknem co nove ale uz ani to nestiham citat pomaly tak ze sa ozvem aspon nachvilku a idem hajat.. mame toho vyse hlavy.. je toho neurekom vzhladom k tomu ze my teraz davame dokopy dom kde budu ubytovani nejaki hostia.. snad by sme to najdneskor v utorok mohli mat hotove aby som sa mohla venovat este nejakym pripravam na svadbu.. chcela by som si este povystrihovat nejakych motylikov z papiera na vyzdobu a spravit menu listok a zasadaci poriadok a tiez dat dokopy nejak tombolu.. je toho fakt neurekom a ja vam zavidim ked uz mate nachystane vsetky veci a uz sa len tesite na sobotu.. tak ja idem hajat nech som zajtra v plnej sile nasadena na vykonavanie dalsich uloh.. uz mam teraz napisanych 20 veci ktore mam zajtra vybavit.. tak zatim :)
Odpovedať
Babyyyyyyyyyy, uz len 5 dni! Tak ako? Tesite sa? :-D
Odpovedať
stresy Adi, stresy :-S
Odpovedať
Ani mi nehovor Zuzi, ja uz som schudla 2 kg a to sa snazim si ten stres nepripustat, no neda sa :-S
Odpovedať
ahojte, tesim sa. O par hodiniek letim do Brusselu na sluzobku a vraciam sa v stredu o pol noci. Vo stvrtok idem na 6h. rano do prace, o 9:30 skuska siat a potom do prace a v piatok uz dovca... Bude to sranda stihat vsetko :-)
Odpovedať
Ahojte baby, dufam,ze to nase pocasie bude na nas dobree :-)..lebo cely tyzden ako som sledovala pocasie ma prsat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja o stresoch ani nehovorim,uz 3 dni nemozem zaspat co stale rozmyslam a rozmyslam..uz len 4 dni a je to tu,pocasie podla mna nebude az take zle podla mna nebude prsat,to by bolo strasne...juuuj..dnes som bola na skuske siat,v stredu na nechty,vo stvrtok pre vino a v piatok torty a zakusky...fuuha nech uz je sobotaaaaa
Odpovedať
ahojte kočky..prajem vam všetkých krásny svadobný deň, ja už mám po tom ale bolo to úžasné..žiadne stresy..fakt..má to byť hlavne príjemné takže sa nemusíte ničoho báť:-) juj hneď by som s vami menila..:-(
Odpovedať
Ivka dakujeme pekne :-D Baby vyzera to tak ze poocasie bude naozaj fajn, zatial hlasia jasno bez dazda, dufam ze to uz nezmenia... ;-)
Odpovedať
Presne, aj ja som to akurát pozerala a má byť úplne perfektné počasie... niečo cez 20 stupňov, žiadny dážď, občas slabý vetrík... :-D :-D hned sa mi zlepšila nálada, ako som to čítala... tak dúfam, že to ozaj nezmenia... Pomaly pôjdem na skúšku šiat, už sa na to veľmi teším... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
juuuj nech už je to :-D
Odpovedať
Ahojte, budúce nevestičky!!! Tak čo??? Srdiečko už búcha, nervy pracujú a počítate už len dni do našej vysnívanej svadby? Nebojte, nie ste samy. Aj mňa to čaká. Už som taká nervózna, že som začala žrať samé hlúposti a zajtra idem na skúšku šiat. Bude sranda, keď sa do nich nezmestím. :) Babenky, mám 2 otázky. Poradí mi niekto? Neviete náhodou, že čo znamená ten magický dátum 19.9.2009 podľa numerológie?A po ďalšie: je ešte v dnešnej dobe zvykom urobiť odobierku od rodičov s požehnaním? Nebolo by jednoduchšie sa stretnúť rovno pred kostolom? A ešte niečo. Beriete si so sebou drevený krí
Odpovedať
zuzula33 ahoj mi odobierku robíme, ale sobas budeme mať sobaš na urade takže krízik mať nebudeme.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzula odobierku robime u rodicov aj kriz berieme do kostola :-N
Odpovedať
Ahojte babenky, pekne sa nám to blíži, aj počasíčko hlásia dobré, tak nám všetkým prajem, nech nám našu vysnívanú svadbu nikto a nič nepokazí ;-) Mám na vás otázku, zásnubný prsteň budete mať na svadbe na ruke, alebo len obrúčku? Ja som si totižto zásnubný dávala zmenšovať, lebo som ho chcela nosiť do svadby na ľavom prstenníku a ten prst mám zo všetkých najtenší a tým pádom zásnubný nedám na iný a zrejme ho do svadby nestihnem ísť dať zväčšiť :-S Teraz by sa mi hodilo, keby deň mal aspoň 36 hodín ;-)
Odpovedať
ahojte babule.. je tak nesrkoro a ja est enespim.. zajtra rano idem.. teda uz dnes na skusku siat a hned ich beriem domov... tak dufam ze mi budu dobre lebo pol roka som ich nemala na sebe a dost som schudla.. :((( ani nestiham citat co tu pisete ja mam teraz na hlave strasne vela vybavovaciek.. mame vela hosti "cezpolnych" tak sme pripravovali ubytko.. tych veci na vybavenie je strasne vela a neviem co skor urobit.. a ak zajtra bude prsat tak nic moc ked si idem pre tie saty :((( no nic.. dam potom vediet snad sa sem dostanem.. tak sa majte papa
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ani ja este nespim-neda sa mi....zuzula33 my odobierku tiez mame a ten krizik nemame,vraveli ze v kostole nam daju ak nemame svoj
Odpovedať
ahojte baby no tak sa nam to blízi.chcem sa opytat na kedy mate fotografa my o 14:00 do 15:30 a bojim sa ze to je neskoro o 17:00 mame obrad a este chceme odobierku a priatel este ide domov. tak ci nemam fotografa posunut na skor.poradte dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
mojko2223 ahoj, my máme sobáš o 16:30, o 13:00 máme fotenie a odobierka sa začne tak o tej 15:15 u nas doma...a my medzi fotením a odobierkou budeme mať asi 30 minút času ešte navyše...
Odpovedať
Ahojte, budúce nevestičky. Veľmi pekne ďakujem za radu ohľadom odobierky a krížika. Hm, takže asi tú odobierku urobíme aj my. Vidím-čítam, že to robíte aj vy.Do práce chodím,aspoň sa veľmi nenerváčim. V noci mi napadnú rôzne fantastické nápady, ale ráno rozmýšľam, čo to vlastne bolo. Vždy ma prenasleduje obava, že niečo zabudneme, alebo sa niečo nevydarí. Hm, hm, nejak to prežijeme, veď každá nevesta musí prejsť týmto príjemným stresom. Tak si ho vychutnajme!!!! Pekné slnečné dni! Zuzula33
Odpovedať
Ahoj dievčence, nevestičky ;-) Tak nám ostáva už len pár dní, uletelo to ale šialene!!! Celý čas som bola v pohode a teraz začínam pociťovať stres. Drahému sa dokonca už cez víkend snívalo, že nestíha doraziť na sobáš a pod. a na mňa to prišlo až túto noc :-) Dnes si po práci vyzdvihnem šaty a frčíme na Slovensko (bývame totiž v Prahe). Ostanú nám dva dni, aby sme dotiahli všetko k dokonalosti :-D Hoci tú svadbu chystáme už pol roka, zrazu mám pocit, že nič nestíhame a strašne sa bojím, že sme na niečo zabudli, čo sa časom ukáže ako nesmierne dôležité :-( Inak, my odobierku v pravom zmysle slova mať nebudeme. Budeme síce odchádzať spoločne s rodičmi na obrad od nás, ale myslím, že žiadne tradície sa pri tom dodržiavať nebudú. Jednoducho sa nachystáme, možno objímeme a pobozkáme a vyrážame ;-) (ešte sme rodičom kúpili nejaké dary z vďaky a na pamiatku, ale to ešte neviem, kam v programe zaradíme). No a že máme mať krížik som sa dozvedela tri týždne pred svadbou, ale stihli mi ho vyrobiť na zakázku a už je doma u mamky (ešte som ho nevidela :-) ). Aj vy máte také momenty, že sa nad tou svadbou intenzívne zamyslíte, predstavíte si nejaký konkrétny moment a úplne vám zovrie žalúdok? Mňa včera cestou z práce skoro chytali mdloby. Proste je asi lepšie furt niečo robiť a nemať čas sa príliš hlboko nad tým zamýšľať 8-)
Odpovedať
To mi hovor o zvierajúcom žalúdku!!!na cd mám nahratý svadobný pochod. vždy, keď si ho pustím, predstavím si, ako kráčam k oltáru. začne mi tak silno búšiť srdce že až!!!!normálne mi príde z vysokého tlaku zle. ale pritom je to také dojemné a romantické, že mám slzy na krajíčku!!!a v noci sa budím na bolesť žalúdka. buď je niečo vo vzduchu (črevná chrípka), alebo zo stresu a napätia. Baby, nekazme si tie prípravy, dobre? viete ako sa hovorí? Svadba skončila, bieda začína ;-) tak sa na to pripravme. Papa :-o
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, dneska som si už bola aj pre šaty...joooj sú nádherné...nechala som ich už u našich, ved tam sa budem aj obliekať, ale keby som ich mala doma, tak ich stále vyberam a pozerám..jaaaj už sa tešíííím....nech je už piatok, no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, chcem vám len zaželať všetko dobré a hlavne si to v sobotu užite... ja som si to užívala minulý týžden a poviem vám že to fakt stálo za to... a ak môžem ako "už skúsenejšia" poradiť, vypustite v sobotu z hlavy všetko okrem vás a vášho uz manžela a poriadne sa bavte... nech to stoji za to :-)))
Odpovedať
ahojte baby tak ako už zajtra piatok a potom sobotaaaa. dnes som bola na skuske make UP - a bolo super k veľkej spokojnosti. Nakoniec na svadbu nejde priatelov otec (nevlastný) do v pondelok dostal pýsový opra a čím dalej tak sa mu to rozširuje - v kuse ma triasky zimnice no bleeeee. Pre saty si z drým ideme zajtra, no bude sranda.
Odpovedať
caute baby, ja som brutus chora, dnes stretko v modrom kostoliku, ta co kycha a smokli som ja :-D alkohol vo vinarskom dome, slanosti tiez, zajtra sladkosti a torty, satky a vysluzky do prace, o 15. manikura a potom lezat az do rana...kokos, nech mi to prejde :-|
Odpovedať
Zuzi, no dufam ze nas tam dnes vsetkych nenakazis :-D Ja som zas v takom strese vnutornom, ze mam z toho horucku tusim... 8-) To mate fajn, ze ste mohli vsetko odniest dopredu do Vinarskeho domu, nas to caka az v sobotu doobeda.
Odpovedať
ahojte kocky, tak uz zajtra... ako ste na tom??? ja som uplne v pohode... idem prave na nechty, potom pre saty, poobedie mame s drahym len pre seba - vecer ozdbit auto a na veceru... ani som necakala, ze to bude mat taky hladky priebeh x-) tak krasny dnik vam vsetkym a ak by som sa tu uz do zajtra neukazala, tak vam zelam vsetko len to najlepsie a nech to dopadne tak, ako si zelame x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?