Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

24. okt 201324960
  • no jo bolo skvele aj ked to bola taka dobrodruzna cesta a nie ta vyslovena romantika ale oddychli sme si skvele 😉

• pridas par fotiek? 🙂 nech mozem "zavidiet" 😉

• pripdam ale este nejako nebol cas ich stiahnut ale urcite dam daco....

• Sponzor fóra
  • taksom daco vlozila do albumu len uz ma kapacita nepusti..ked bude cas pohram sa ale zatial len mala ukazka staci 🙂

• aaaaaaaaaa krasa, pohodicka, az citit ten vzduch a vaaanok, no super 🙂

• Humba, krasne foto! Muselo tam byt fakt skvele 😉 Dufam, ze ste sa vratili z tej svadobnej cesty traja 😛 😃

• mladomazelky vsak my budeme mat prve manzelske vianoce!!! teda aspon my budeme prvy krat spolu a sami bez rodicov v nasom vlastnom....fuuuu uz by som sa mala zacat tesit ale dako mi nedochadza ze idu vianoce ked este pred par dnami som lezela pri mori 🙂
    ako ste vy na tom? bude to aj pre vas poprve.....

• joo u nas je to tiež jak u teba, prvé spoločné v našom vlastnom bytíku juuuch my sa už mooc tešíííme

• tak my oslavujeme spolocne vianoce uz stvrykrat spolu, a druhykrat v nasom domceku 🙂 akurat neviem preco, zatial sa nejako tento rok netesim, asi je to tym, ze som PN a nemam sa zrovna najlepsie, tesim sa na to, ze tento rok skonci a zacne sa nieco nove..
    no ale vam vsetkym, ktore to mate s manzelmi po prve prajem kraaaaaaasne vianoce 😉

• ahojte zeny 🙂))
    humba.. ooo.. tisko zavidim 😉 krasne 🙂

baby, zajtra to budu 3 mesiace.. prvy stvrtrok.. ale nam to ubehlo co? ako ten cas leti..

a my mame spolocne vianoce uz 7 rok ale este sme sami neboli.. a ani ked mam pravdu povedat nechcem.. u nas su tak krasne vianoce ze aj moj si to oblubil a bude mi velmi smutno ked zrazu ostaneme (asi buduci rok) uz sami 😞 ked tam su deti, tam je nas vela a je nadherne pozorovat ten sum ked sa rozbaluju darceky.. ked pride sestra s detmi a nasi. krasa.. ale az budeme mat vlastny bytik tak mozno aj ja sa budem tesit na "nase" vianoce.. my byvame zatial v prenajatom tak preto ma to mozno nelaka byt tu aj cez vianoce 😉
    vsetkym zelam krasny vikend a dufam ze ten prvy stvrtrok poriadne oslavite 😉

• Stastny Novy rok 2010 vsetkym spolu-nevestickam zelam! 😃
    Ako sa mate baby? Co mate noveho?

• Ahojte vsetkym prajem tiez vsetko dobre v Novom roku. u nas nic nove az na to ze sme sa rozhodli schudnut a to riadne 🙂 uvidime ci nam to vydrzi...ake boli prve manzelske vianoce? my sme boli sami, zo zaciatku to bolo troska smutne ale potom uz bolo super,vdaka za skype a internet 😎

• caute baby, po sto rokoch som sem zavitala a vsimam, ze vy si tu v pohodke klabosite 😃
    pripajam sa a zelam vsetko dobre do noveho roka, nech sa vam dari a nech sa vam takto o rok doma idu vlasy zjezit z maleho potomka 😃
    planujete teraz vobec niekto babo? alebo sa uz aktivne aj snazite? My sme zacali pred dvoma tyzdnami, ale netusim s akym odstupom si mozem robit tehotensky test 😃
    ako sa inak mate?

• zuzumajko ked pred 2tyzdnami ste zacali tak si ho uz spravit mozes, ale ked tak skoro tak len rano....drzim palusky

• miri, ja sa bojiiim 😃 teda, bojim sa si ho spravit 😃 ze to bude negativ, to by ma asi trosku odradilo...i ked v nasej rodine nie su ludia dvakrat extra plodni, ale aj tak. A este sa mi zvysila davka thiroxinu, tak neviem 😃 vy sa nepokusate?

• Sponzor fóra
  • zuzi davka sa ti ma zvysit za 2tyzdne preto hovorim, ze uz si ho spravit mozes 😃 my sme sa uz pokusili 😬

• ahojte zienky 🙂
    aj ja vam zelam vsetko najlepsie do noveho roku, hlavne vela zdravia, lasky a deticiek 😉 tento rok aspon jedno 😃

zuzu, mirka, som rada, ze ste sa ozvali, dlho ste sa neukazali 🙂

zuzi, drzim palceky, nech si coskoro tehu 🙂 my zatial na babatku nepracujeme, uzivam lieky, pri ktorych nemozem byt tehotna, takze si musime so snazilkovanim pockat na letnu dovolenku 😵

• zuzi no co ako si dopadla?

• Ahojte dako som sa sem nevedela dlho dostat,nesla mi ta stranka otvorit. no Zuzi ako cakame na odpoved.... ja som tiez v podobnej situacii, pokusali sme sa o mimco tento mesiac a vcera som sa dozvedela ze treba ist do prevadzky,kam jedoducho tehotne zeny nemozu, jasne ze to este nemozem vediet lebo mam este pred periodou a teraz hladam take desne vyhovorky,ze si zachvilu budu mysliet ze sa ulievam a nechce sa mi robit 🙂 ale ta neistota je desna. a moj manzel mi stale hovori ze tehotna som,ze on to tak citi....takze cakame...a asi som buduci tyzden pre istotu na marodke 😉

• baby nic 😒 uplne ze ma to zosmutnilo 😞 ale nakoniec, manza bol strasne zlaty 😃 ze aspon mozeme viac trenovat 😃 len je to trosku depresivne..pytala som sa mojho lekara ze co a ako, predpisal mi duphaston ze to moze pomoct a ze ked do 10 mesiacov nic, budeme to riesit inou hormonalnou liecbou 😞 neviem, mam take zmiesane pocity..ale vcera som jedla kysle uhorky len tak a drahy ze ci necakam babo 😃 nebudem robit testy, 25. idem znovana gynekologiu, tak uvidime 😃

Miri a vy co? ako ste na tom? 😃

• nesmut, vyjde nabuduce...drzime palce...mozete trenovat a trenovat a naco je ten duphaston?

• humbi, no to zavisi od toho kedy ho beries. Mne ma pomahat k lepsiemu vytvoreniu zlteho telieska a kedze mam problemy so stitnou zlazou (kde je celkovo riziko sterility) dodava mi viac zenskeho hormonu 😃
    Akoze, enstazujem sa, vyroba deti je haluzna 😃 a celkovo sa k sebe mame nejak casto 😃 co je supiiiis 😬 😃

• dik za odpoved uz som zase mudrejsia...no tak ak budete pokracovat v tom nasadeni tak to hadam vyjde 🙂 ste chytili asi druhe medove tyzdne alebo zeby pokracovali este tie zo septembra... xixixi

• no, asi odznievaju (alebo zneju?) tie od septembra 😃 ň

inak byt este stale nemame hotovo 😃 dve izby su obyvatelne, tretia je este totalne bordel izba 😃 ide ma z toho porazit 😃

ako sa dari vam vsetkym? 😃 😃 😃

• zuzi, humba, nebojte, babo pride... aj my by sme uz chceli, ale nemozeme. najskor mozeme snazilkovat az od jula, ked pojde na neurologii vsetko bez problemov a vysledky budu dobre. ale ja v to dufam, ze to bude dobre 🙂
    inak my mame byt uz takmer hotovy - este nam chybaju tapety a skrine do predsiene a nove dvere. a uz to bude. a bordel izbu mame takisto 😃 len tam mame uz detsku stolicku, ktoru mi dala svagrina, lebo sa zbavuje veci po malej. tak si tam mam ist vybrat, co chcem... a postupne upraceme nas organizovany bordel a budeme zariadovat detsku 😵

• Tak baby aj my sme sa konecne rozhybali s druhym poschodim na dome, vcera sme polozili polovicu podlahy,dnes sa to dorobi a jedna izba za nami uff a dalsie 3 pred nami 🙂 no a chystame sa hlavne na kupelnu... a dala som si spravit foto zo savdby na platno tak sa tesim kazdym dnoc kedy pridu 🙂

• ahojte babulky..
    tak vidim ze tu sa to mnozi a mnozi 🙂) drzim vsetkym palceky nech vam to vyjde, aj bytik nech doriesite a mozete sa tesit uz len na spolocne nazivanie.. my babo zatial neplanujeme.. planujeme rozbehnut pracicku novu tak uvidime.. ale mam uz niekedy stav ze by som chcela mimco 🙂 len este nie je u nas prave to najvhodnejsie obdobie.. tak som vas aspon pozdravila.. papa nech sa dari 🙂

• Ahojte baby,dnes rano hovorili o svadobnom veltrhu co bude v Ba myslim. Skoda,ze to uz neni pre nas aktualne ja by som si to hned vsetko zopakovala,vyberala obrucky,oznamka a skusala uces a saty 🙂 su to len 4 mesiace ale ja mam pocit ze uz ubehlo hrozne vela casu odvtedy....normalne zavidim vsetkym kockam co to maju pred sebou 😮

• humba
    tak o tom mi nieco hovor.. chcela som ist aj ja, aj som bola rozhodnuta ze pojdem ale by mi to bolo tak luto ze uz vsetky tie pripravy a vlastne uplne vsetko mam za sebou.. a veru.. su to 4 mesiace ale mne sa zda ze je to uz davno a ako keby sa to ani nestalo.. tak rychlo to ubehlo.. 😴 ale zasa si nemozem stazovat.. zivot po svadbe je u nas este ovela krajsi 😵

• mimiam, zaujala ma tvoja posledna veta, nie ze by u nas tomu bolo inak 🙂 ale vela krat dostavam otazku typu a zmenilo sa daco u vas po svadbe? samozrejme vacsinou je od takych co svadbu neplanuju...bohuzial nevedia o co prichadzaju. 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov