Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
neviem ci prva...skor jedna z prvych...mimco 30.06 a mozno aj skor :-D ked sa bude ponahlat
Odpovedať
Profilova fotka
fuha tak to uz o chvilu...ako to rychlo leti... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor...sa bojim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vies co to sa bojime asi vsetky na prvy krat ked nevieme co nas caka...Tu ti chodi kazdy stredu taky program kde davaju porody na zivo. Tu to beru ako naturalne a prirodne, cim viacej to pozeram tak si vzdy poviem,ze zvladli oni zvladnem ja :-) ale moj muz ma z toho vacsi strach ako ja,ze on tam odpadne :-o
Odpovedať
Profilova fotka
praveze moja polovicka si fandi ze ako to zvladne...sa tesi ze bude pri tom...to skor ja sa bojim ze mi tam on odkvacne... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babky fotky v pripravnom albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka pekne foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka dakujem....ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
v pohodke a ty? ty tiez cakas baby vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
hih ano zuzka akurat som minule pozerala ze ty si tiez z 19.9.09 na konikovi v inej teme ako junovky mam 2kocky z 19.9.09 cize odtialto cize viac mame tehuliek :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nahodicka :-D a kedy mas presne termin? a co to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka povodne 11-teho ale podla sona v 12tt to bude 7-meho ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to kazdu chvilu... a dievcatko alebo chlapcek? a ake mena?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka ved mna uz min tt chceli nechat v nemocnici ;-) ale prietoky boli dobre cize sme sli domov dnes som brala do kufra tasku keby nieco ale nastastie ctg bolo OK a prietoky skontroluju na dalsi tt aj ctg zasa :-| dievcatko timea ;-) a ty? ja nepamatam z junoviek na vsetkych :-N kto co bude mat....
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja tiez neivem kto co bude mat..tak preto sa vypytujem...a strasne vela babatiek je tento rok... :-) u nas to tiez vyzera na dievcatko Natalka...ale ako keby nahodu chlapcek tak Adam (teda ked presvedcim mm)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D no presvedc adam je krasne meno ;-) jejeje cize natalka bude teda dalsia baba a to vraj sa tento rok viac chlapcov rodi ako bab a sa mi nezda.... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja co viem od nas z dediny som mala dojem ze viac chalanov...ale neviem neviem..uvidime aky bude stav koncom roka ;-) a vybavicku uz mas komplet nachystanu?
Odpovedať
Profilova fotka
no ano akurat som vcera objednala obliecky na vankus a paplonik a sme kompletny hihi a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
uz len kocik a autosedacka a komplet...obliecky som uz davno - bezove macko pu a svokra neskor prikupila ruzove
Odpovedať
Profilova fotka
;-) my sme kociarik kupovali v marci ;-) cize kara je pripravena a mame 3kombinaciu cize autosedacka tam je...ale vies ako to je vzdy sa najde este nieco co ti treba tak :-D a aky kociarik chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
moja predstava je hupaci, hlboky a nekombinovany - objavila som demu...ale stale sa bojim aby sa mi tam male potom na zimu vliezlo....a sportovy budem riesit neskor http://www.interstore.sk/katalog/pred... http://www.interstore.sk/katalog/pred...
Odpovedať
Profilova fotka
ale ste sa rodebatili koceny....ja len prispejem,ze teda v mojom okoli sa rodia same dievcatka pomer je 5:2 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka dobre si to vyriesila ;-) ale asi v zime no teda tam nevojde lebo do tych 6mesiacov by sa to malo pouzivat a niektore deticky tam ani do 5mesiaca nevojdu je to obrazne zalezi na velkosti babatka dokonca som uz pocula ze 4mesacne davaju do sportovej verzie co si myslim ze je skoro....
Odpovedať
Profilova fotka
tak vies tema ktorej mame teraz plnu hlavu.... ja uz o nicom inom ani neviem rozpravat ako o babatku ....mozno s tym aj niekomu uz leziem na nervy :-D
Odpovedať
jejo babulky.. asi sa pomalicky presuniem na MK ako tak vidim :) ale my sa zatial s babatkom neponahlame takze zatial len studovat mozem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved studovat treba....aspon budes vediet co a ako s mimcom ;-)
Odpovedať
babulky, gratulujem k tehu a moooooooooooc sa tesim s vami ;-) nech ste zdrave a stastne nielen vy, ale aj babatko x-) drzim palce, nech vsetko dopadne co najlepsie a presne tak, ako ste si to vysnivali x-)
Odpovedať
zuzka no veru ved takych informacii nikdy nie je dost :D ale ja som krstna mojej zlatej babulky uz 6 rokov.. v septembri ideme do skoly uz :)) a sestra spociatku byvala doma aby ju mamina usmernila co a ako.. a dnes uz ma dve.. druha babulka ma 3 roky tak si uzivam.. ale verim ze aj tak neviem vsetko.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bodovka dakuvala minam to mas super....aspon nejake skusenosti...len ja nemam nikoho takeho :-( ... ale byvame doma...a mama sa uz chysta ze si da tyzdnovu dovolenku a este mam aj babku...tak ked budem zufala viem na koho sa mam obratit :-D prip. to ist net ;-)
Odpovedať
zuzka no veru mam nejake skusenosti.. ja mam deticky rada a aj kamaradkam chodim strazit sem tam.. deti su zlatucke.. a aj tie neposlusne vedia byt poslusne ked ich clovek vie zabavit.. neposlusne deti su preto lebo vymyslaju a vymyslaju vtedy ked nemaju co robit a nudia sa.. ak sa vymysli program ktory ich zabavi tak je to zabava :) a ja som pre to moje krsna taka druha mama lebo je na mna dost naviazana.. stale ked pridem domov tak je s nami u nasich a ani domov jej netreba ist.. ci som tam den alebo dva tyzdne tak to je jedno.. chce byt stale so mnou.. je take moje zlaticko.. ja uz ju beriem ako za svoju.. a ta druha.. mensia ta bola taky mamkin pupek (tak volali mna ked som bola mala lebo som bola stale zavesena na maminom bruchu) ale uz zacina aj ona zistovat ze existuju aj ini ludia ako mama a ked pridem, uz sa liska :-D ale uzivam si to plnymi duskami.. zatial aspon takto.. a keby nahodou, stale ich viem vratit mame :DDDDDD ale povedala by som ze je to dobra priprava.. ked boli male tak sme sa kupkali a prebalovali a uspavali a taaaak.. takze nie som v tomto novacik :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?