Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

24. okt 201324960
  • humba, hlavne klud a ziadny stres 😉 my este babatko mat nemozeme a tiez by som uz mozno chcela, ale musim sa dat este trosku zdravotne do poriadku. takze my sme s manzelom este ani nezacali so snazenim 🙂 ja mam tiez okolo seba same tehulky a novonarodene babatka, sem tam mi je to luto, ale hned si poviem, ze u nas ten pravy cas este len pride 😵

• baby. pridavam sa do klubu "netehotnych" 😃 ani u nas nie je zatial situacia vhodna pre babo, tak sa tiez este nesnazime.. ale verim ze ten cas pride a o to viac sa budeme na to tesit 🙂

no a ako bolo na eurovizii? podarilo sa predat listok?

• baby ja vam budem drzat palce. Ked to bude mat prist, pride to. U nas nie je situacia o nic lepsia, po financnej stranke sme na tom teraz dobre, ale ked budem na materskej, bude to dost o chlp aj s nasou hypotekou, takze aj napriek tomu ze sme babo planovali, trosku sa desime rozpoctu. Ale nejako to zvladneme 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte,tak som bola tyzden mimo pracovne ale uz som nazad. Eurovizia bola v pohode, trocha tam bolo dost teplo a 17 000 ludi a dost na husto.ale celkom sme si to uzili.listok sa nam nepodarilo predat, este na nas skoro volali policiu,ze robime cierny trh 🙂 stretli sme tam jedneho slovaka,zrejme je nejaky znamy z TV ale ja som ho teda nespoznala a on a furt nejako pripominal 🙂
    a s babatkom uz nestresujem, ako ste pisali raz ten spravny cas pride 🙂 takze uzivame slniecko a pohodicka 😵

• Ahojte babuľky, tak ja som Vám dlhšie nepísala, ale pravidelne čítala, ktorá čo prežíva 😃 u nás je všetko v najlepšom poriadku, mimčo zatiaľ nečakáme, lebo ideme stavať domček, takže som veľmi šťastná... splníme si druhý sen 😎
    A ozaj aby som nezabudla... jedno mimčo sa už narodilo.. malá Timejka pribudla 😃

• super a ktoze je mamina? to gratulujeme a tesime sa 🙂

• ja som mamina 😉

• no skvele, tak to velmi moc gratulujeme 🙂 a malej Timejke zelame nech sa jej dari na tomto svete a aby stretavala v zivote len samych dobrych ludi a bola obklopovana laskou 🙂

• mirka
    tiez gratulujem a vsetko dobre 🙂
    mas aj niekdy foto malej??

• Caute baby, nasla som jedno super vysvetlenie preco nosime obrucku na 4 prste, strasne sa mi to paci tak posielm dalej
    🙂

http://www.coolplaneta.com/2010/02/obrucka-na-4-prste/

• zuzka na MK 😉

• ahojte baby,dlhsie som tu nebola a pozeram, ze kopec veci sa vam niektorym pomenilo, blahozelam vsetkym tehulkam.. u nas nic take tento rok nehrozi, zial 😞 ale nedavame az tak pozor, takze ak sa zadari budeme radi.. no plan je az na dalsi rok najskor.. tak vas vsetkych pozdravujem 😉

• ahojte zenusky.. dlho som sa neukazala.. zacala som robit este jednu robotu a pomaham aj kamoske pri priprave svadbicky lebo v auguste sa idme svadbit.. tak sa tesim.. co mate nove? som rada ze to tu nezaniklo a pomalicky sa kazda ozve 😃

simonka
    tak tomu sa hovori zivot podla predstav 😃 splneny sen vo forme svadby, teraz domceka a potom maleho drobca.. pekna postupnost 😃

mirka
    gratulujeme k malej Timejke

zuzka
    u nas taky tak 😃

nech sa vam vsetkym dari 😃

a mimochodom.. ked ste niektora na facebooku, mohli by ste za nas zahlasovat.. sutazime o romanticky pobyt s manzelom.. takze sa stanete fanusikom stranky nevesta.sk a potom mozete pod nasu fotku dat paci sa.. tym nam pridate hlas.. ak aj vasi manzelia alebo znami.. velmi pekne dakujeme 😃

tu sa treba stat fanusikom - hore treba dat paci sa
    http://www.facebook.com/photo.php?pid=4394506&id=199206050919&fbid=399252725919#!/pages/nevestask/199206050919

a tu je nasa fotka
    http://www.facebook.com/photo.php?pid=4394506&id=199206050919&fbid=399252725919#!/photo.php?pid=4394506&id=199206050919&fbid=399252725919

este raz dakujeme 😃

• zahlasovaneee 🙂) drzim palce

• zuzik diky moc 😃 jake pekne, potesila si ma velmi.. teda nas oboch 😃 este raz dakujeme velmi pekne 🙂
    sutaz trva do stredy tak to bude teda tesnotka podla mna v posledny den.. tam sa budeme bit 😃

• Sponzor fóra
  • ahojko...hlasim sa po dlhesej dobe....od 18.6 12:00hod som mamina malej Natalky (2800kg a 46cm) 🙂

• blahozelam zuzka, vela zdravia a radosti 🙂

• Ahoj Zuzka balhozelam a prajem vsetko naj naj, vela zdravicka aby ti dcerka rastla do krasy 🙂 uzasne...

• dakuvala babulky foto vid album or modry konik 😃

• zuzi
    blahozelam.. vela zdravicka celej rodinke a hlavne Natalke.. nech ste stastna rodinka 🙂 😵

• Caute babule, tak co dovolenkujete? Ako ide materska dovolenka zuzka? mate dake novinky?

• minam
    dakujem
    humba
    v poho pomaly rastieme a pribera .. vid foto na koniku (nick mam ten isty)
    a ty ako? co nove?

• hej videla som fotocku, nadherna babika 🙂
    my mame nove snad to ze sme si uz kupili letenky do Dubrovnika...este som v Chorvatsku nebola tak sa tesim...
    no a oslovil ma jeden zensky casopis,ze chce nase fotky zo svadby a napise o nas clanok....bola som v soku najskor som to zvazovala,tak teraz na tom pracujem,ale ked to vyjde dam vediet aby ste si kupili vytlacok 🙂
    inak makame na dome a jedine co ma tesi ze tu mame prijemnych 20 stupnov, nezavidim Vam tie horucavy...

• Humba 😃 ahooj, 20 stupnov, posli ich sem alebo ja ti par poslem tam, kokos tu je hnus a des 😠
    posles mi potom nazov casopisu a kedy vyjde atd 😉 tiez by som videla rada, ja sem nechodim na diskusie, ale ak vidim zname meno tak sa ozvem sem tam 😉
    peknu dofcu 😎 ozvi sa oki 😃

• zuzka1103 ako sa mate? vsetko OK?

• humba
    no to znie zaujimavo ten casopis 🙂
    mirka
    vsetko v poho...sak asi to poznam, plienky, papanie, grckanie a tak...ale ako da sa...mala sa mi cca kazde tri hodky budi na papanie tak ok...akurat teraz v tom teple je taka umrcana ale inak sa da
    a ty ako??

• zuzka...no ja som to uz olutovala a potom zase nie a tak nech uz je jak je 🙂 som rada ze sa Vam dari a ze ste zdrave...

inak manzelky uz pripravujete daco na vyrocie? uz sa to blizi ani sa mi nechce veri ze to uz bude rok...neuveritelne...

• vidim to tak u nas ze si odskocime sami dvaja na veceru a to bude asi vsetko...mozno nejaka cokolada pre mm ak stihnem (a nezabudnem 😬 ) ist do obchodu
    a ty?

• no my sme povodne chceli na dovlenku, ale tu sme presunuli koli pracovnym zalezitostiam, takze to vidim tiez tak podobne, ze si odskocime niekam na vecer a mozno stihneme daky vikend niekde 🙂 a aspon si pustime video zo svadby 😉

• Caute baby pozrite si tento album , uplne ze originalne oslavenia prveho vyrocia svadby
    ht 🙂 tp:/ 🙂
    /www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=495702&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D20

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov