Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Ahoj, ja ešte stále nie som rozhodnutá, aké by to mali byť šaty. Ešte som si ani nijaké nepozerala. Vôbec mi nevyšiel čas a mám taký zlý pocit, že ani nevyjde. Tak neviem. Ale mám objednaní topánky :-D Aspoň nebudem bosá, aleasi v teplákoch :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D no pozri. ja myslim ze sa ani neda vybrat si saty takto ze aky styl alebo co.. musis niekam prist pozriet si a jednoducho vyskusat.. to co sa ti bude najviac pacit a v com sa budes citit ako naozajstna princezna a hlavne aby to bolo pohodlne, tak to si zajednaj.. nikdy by som si nevyberala podla stylu.. ze ci len uzke alebo tortove, alebo jednoduche ci honosne.. saty ma musia jednoducho uputat na prvy pohlad.. ak sa mi pacia a budu mi dobre ked si ich vyskusam tak beriem a viac neriesim.. teda riesim samozrejme.. lebo ak objavis nieco nove a krajsie tak ich dokazes vymenit :-N
Odpovedať
Asi máš pravdu..budem to musieť nejak takto vymyslieť...ale akurát som minule rozmýšlala, že nám to nejak rýchlo uteká....za chvíľu bude aj po októbri....hrozné...ani nebudeme vedieť ako, a bude svadba :-D ty si kedy chcešísť pozerať nejaké šatičky?
Odpovedať
tento rok sa do salonov urcite nechystam.. pozeram si ponuky na nete a cakam na svad veltrh a tam sa kuknem.. a potom zacnej navstevovat aj salony.. zatial to nevidim ako surne pretoze sa bojim toho ze si nejake vyhliadnem a pridu nove a krajsie.. takze aby som nemusela stale behat (a aby mi nakoniec nejake saty aj pozicali) :-N tak sa nenahlim a zatial sledujem "z dialky" ;-) :-) inak mas pravdu s tym casom.. hrozne to leti.. clovek sa ani nenazda a uz je tu den D =-) :-)
Odpovedať
Cafte baby, aj ja sa chystam na veltrh, v BB.Uz sa tesim :-) Bola som u nas omrknut tri salony (viac som nestihla), jeden som hned vylucila. Majitelky boli velmi mile, poradili, kedy mam ist skusat, kedy pride nova kolekcia atd. A zistila som super info, ze v jednom ktory sa mi pacil najviac, pozicaju svadob. bizuteriu, zavoj, kabelku atd zadarmo :-) A ak by som si pozicala popolnocne u nich, tak za polovicnu cenu ;-) Sem urcite koncom roka alebo zaciatkom noveho zavitam. Este musim pozriet dalsie dva, ked bude cas...Na mna robi dojem cistota, ked je teta "smudla", tak tam saty urcite ee. Ak je tam krasne, cisto, nesmies v topankach k satom atd. , tam sa mi paci ;-)
Odpovedať
Ahojte kočky, nejak nám to tu stíchlo? Kde ste kto? :-D
Odpovedať
V skoleee :-( Od rana do vecera a v noci nad ulohami... :-S ;-(
Odpovedať
zdravim baby. Pridavam sa k terminu 19.9.2009 aj napriek tomu, ze sme to neplanovali vramci ciselnej zhody :D Ako ste na tom s pripravami? My sme boli asi pred 3 tyzdnami v kostole (Modry kostolik - BA) a uz tam boli 3 pary zaevidovane na tento datum.
Odpovedať
Ahoj zuzumajko, vitaj :-) Ja mam urad, salu, vyzdobu, DJ, foto a kameru. A topanky ;-) To je zatial vsetko. A Ty?
Odpovedať
:D Ahoj Devlin :) Ja mam zatial kostolik, miesto kde bude hostina, svadobny zavoj, knaza, DJa, Kameramana a fotografa :D to je vlastne asi vsetko zatial :) vyzdobu nam dodaju na mieste - su na to vybaveni :) tesim tesim ze nie som jedine co tak skoro zabezpecuje veci
Odpovedať
Podla mna to vobec nie je skoro...teraz su uz vsetci obsadeni, aspon ti vychytani. Takto vies, ze mas to, co chces :-) ja som dost sklamana zo svadobnych salonov :-( vsetky saty take obnosene :-( Aj ked su ciste, vyprate, ale to uz to nie je ono..Zatial som neskusala, len som nakukla.
Odpovedať
Ahojte ženy, kde ste? To sa nikto nebude vydávať v tak krásny dátum? Ako pokračujú prírpavy? Vitaj zuzumajko. Krásny dátum ste si vybrali :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte.. ja len tak som nakukla.. lebo ja uz som pisala ze mam teraz taku pauzicku.. cize neriesim nic.. ja mam salu kameru foto video svata zalohu na saty obrucky hudbu topanky takze skoro vsetko takze mne uz teraz netreba nic len pockat do bud roku a pojdem skusat saticky a potom kupit drahemu oblek.. tie drobnosti ktore nas cakaju aj tak treba tesne pred svadbnou ;-) :-)
Odpovedať
Ahoj, konečne sa tu nejaká známa tvár objavila :-) Mimam, máš toho už dosť, tak teraz môžeš oddychovať, ja som akurát minulý týždeň zložila zálohu za reštauráciu a to je asi tak všetko, čo som stihla za posledný mesiac...ostatné nemám čas riešiť,...ešte by mi mali prísť topánočky a mám doma závoj a to je všetko...ženích nemá ešte ani ponožky :-D momentálne nemám na prípravy čas, tak to asi všetko odložím po novom roku. inak, ako sa máte, ženy?
Odpovedať
no som tu.. vcera som si tento termin zajednala na 100% a zistila som ze s ubytkom co sme mali dohodnute nemozem pocitat :-( este si obvolam radsej vsetko co sme mali zajednane aby som sa uistila ze vsetko je tak ako ma byt, lebo ked to zistim neskor ze nie je tak to bude zle.. ale ak vsetko padne tak ako bolo dohodnute tak potom to necham tak a zacnem sa tomu znova venovat az po novom roku.. teda mozno medzi tym budem doma vyrabat menovky a pierka.. nieco co sa da vyrobit doma.. a inak ako sa mame? ani ti neviem povedat lebo ten cas tak rychlo bezi ze si nestiham nic uvvedomovat.. je to ako rychla jazda autom a ides tak rychlo ze sa nestihas ani obzerat dookola.. len stale pred seba.. 8-( uz by sa ten kolotoc mohol skoncit.. ved ani nestiham zit :-(
Odpovedať
Ahoj, ani nehovor....ja som tiež v jednom kole...akurát včera nám prišli svadobné poháre, už len zohnať niekoho, kto vygravíruje dátum....mne sa to aj v škole kráti a štátnice sa blížia a nestíham absolútne nič...a v robote je to také isté...už bude november a každý sa mi čuduje, že vybavujem svadbu už teraz, ale letí to tak rýchlo, že sa nestíham spamätávať....ja som si už podstatné potvrdila, takže kľudne spím...ak mám čas, tak sa venujem takým dorbnostiam, čo sa dajú objednať aj cez net a potom už len čakám na poštu :-) ale na plno sa rozbehnem asi až na jar, keď definitívne zosštátnicujem....aspoň dúfam, že zosštátnicujem....
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa do klubu nic nestihajucich... :-| Tiez neviem, kde mi hlava stoji...Lucil, ake pohare si objednala? A za kolko? Ja som totiz este nenasla take, aby sa mi pacili :-p Samy gyc... A pripravy stagnuju...Nemam cas...Tiez si myslim, ze zaklad uz mam :-)
Odpovedať
Moja, pohare som našla na nete, mám ich aj v albume, kukni...stáli 399 + poštovné. Nie je to úplne to, čo som chcela, ale niektoré sa mi zdali až moc drahé....tieto zvíťazili a neboli ani drahé a splnili moje kritériá....U nás tiež s prípravami stojíme...len občas kuknem niečo na nete...toť vsio...Kedy pôjdeš kukať šatičky? Dostala som echo, že v niektorých salónoch sú už rezervácie šiat na náš dátum... =-)
Odpovedať
lucil ja som sa chcela spytat na tie manzety.. keby som mala zaujem kde si ich zohnala? chcem ich tiez kupit.. co ta to vyslo?
Odpovedať
Mimam, tip mi dala jedna zlatá žienka e.lle. Objednať ich vieš na maryfellows.co.uk...ja som ich ešte nestihla objednať, tak ti neviem povedať, ako to funguje, ale e.lle mi písala, že za týždeň boli doma a vyšli na cca 700,-Sk.Skús a daj vedieť, ako si dopadla. :-)
Odpovedať
Lucil, pohariky su pekne :-) A aj cena sa mi paci 8-) Nechcem dat za pohare prilis vela...Rozmyslam nad tymi, co mas tiez v albume ako moznost...Pojdem kuk aj manzety ;-) Ked budem doma, tu nemam net, len v skole. Uz mam vytipovane dva salony, v novembri pojdem skusat :-) ale neviem, mozno nakoniec zvitazi ebay. Ja som nizka a mam obavy, ako budu na mne pozahynane saty vyzerat, lebo sa robia na vysku min. 170 cm :-| :-S A Ty? Ja som bola v jednom a tam mali zajednane uz na august...
Odpovedať
Ja len kukám šatičky na nete, inak som zatiaľ nikde nebola...ja mám stále pocit, že je ešte čas...uvidím, ako to vyjde aj so školou aj v práci....ja zatiaľ zbieram info o salónoch, len tak pre zorientovanie...aj tebe každý hovorí, že na čo sa už teraz chystáš, že máš ešte čas?
Odpovedať
Cafko, ano, hovori...Ale to nie je pravda... ;-) Uz je problem zohnat foto, kameramana atd. u nas na buduci rok ;-) Aj na september. Ja som rada, ze som zacala skoro...Narazovo vybavovat, na to by som nemala cas ani nervy. A takto budem mat co som chcela.
Odpovedať
Čau, presne ako hovoríš...naraz by to bolo aj na mňa veľa a ja by som bola z toho nervózna. Včera mi akurát prišli topky, tak som sa vytešovala :-D Už aby to tu bolo, lebo mám pocit, že sa hádam nedočkám.A som rada, že nie som sama, čo jej to každý hovorí, že máš ešte čas a pod. :-D Inak, ako sa žije?
Odpovedať
kokso baby, vy uz mate toho tolko prichystaneho, a ja furt len hudba, miestnost, kostol, fotograf a kameraman :O mala by som si svihnut, alebo to len ste take akcne? :D inak chvalim, ja sa neviem dokopat :( vzdy som taka unavena po praci :(
Odpovedať
Ahojte :-) Zuzu, ved ja mam tiez len to, co Ty ;-) A este topanky navyse. Tiez nestiham... Lucil, skade si objednavala topky? Nebala si sa, ze Ti nesadnu? Zije sa mi ako v jednom rychlom kolotoci :-D V pondelok letim do BB, vybalim, cele dni v skole, do noci sa ucim, potom sa zbalim, frcim domov, vybalim, ucim sa, doucujem, som s drahym a zase balim... :-N :-D Ani sa nenazdam a budu statnice.Neviem, kedy stihneme otazky vypracovat.. A Ty ako?
Odpovedať
Ahojte tu diskutujúce baby... Tak aj ja sa pridávam ku vám... s mojim drahým sme sa rozhodli tiež pre dátum 19.9.2009. Ale rodine sme to zatiaľ neoznámili... - aj keď teda nakoľko spolu chodíme už 8-my rok a z toho 3 roky už spolu žijeme, tak si myslím, že každý očakáva kedy do toho "konečne" vletíme... Doteraz sme ale pracovali na našom domčeku, ktorý tiež odoberal naše financie... takže teraz, keď už dokončujeme, tak sme sa rozhodli aj pre svadbu... :-) Všetko teda zariaďujeme "potichu"...
Odpovedať
Baby dnes ma chytila panika, lebo mam problem. Nevedeli by ste poradit kde by mi pomohli pri prerobeni zavoja? Priatelovu maminu som poprosila o jej zavoj zo svadby, ale zhodli sme sa, ze by potreboval mensiu generalku (ma tam umele kyticky ako ozdobu na vlasy, ktore pojdu dolu), lebo ho chcem nejakym sposobom upevnit na sponu, prip. celenku. Neviete mi poradit na koho sa s tym obratit? :(
Odpovedať
Nejakú šikovnú krajčírku... najlepšie takú, ktorá šije svadobné šaty... Neviem odkiaľ si... -aha už som si našla že z BA - tak tam Ti neporadím... Na stredné SR pravdepodobne nepôjdeš... - vo svadobnom salóne Marta v Mýtnej totiž šaty šijú... tak tam by Ti možno vedeli poradiť lepšie...
Odpovedať
ach :( aspon diks za ochotu mina :D to su patalie s tym :) ale ked ja tak strasne chcem ten zavoj :) ona nema dceru a este aj keby mala, tak by mala moje meno (priatel mal byt zuzka keby bol dievca) takze by som bola strasne rada keby sa to nejak podarilo :) ak by mal niekto iny typ na BA, tak fakt diks baby :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?