Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

24. okt 201324960
  • Len aby si potom aj mala to, co chces...Nielen to, co zostane 😉 Co viem ja, tak je dost bitka o tento termin a u nas sa uz neda zajednat skoro nic ani na tyzden pred a aj po...Aspon nic na urovni

• Devlin: Ahoj. Vybrali sme si klasické obrúčky zo žltého zlata, ktorých okrajom bude prechádzať tenký pás bieleho

zlata. Ideme si po ne budúci týždeň. Tak keď budú doma ihneď ich odfotím a dám sem.. Najlepšie keď ich uvidíš 😃 Maj sa pekne

• viviana: no nam pred tyzdnom v jednej restauracii povedali ze je este skoro 😉 ale ja chcem mat relativne malo ludi takze som vynechala tie velke popularne miesta...pozri sa po restauracii, termine na urade\v kostole a kameramanovi\fotografovi ale inak myslim ze mozes kludne spat...pokial nemas nejake extra poziadavky, tak ostatne sa da podla mna zariadit za 2-3 mesiace

inak sem vlastne nepatrim, lebo na 100% to nemam...len nakukujem aby som videla ako velmi som pozadu 😃

• Sponzor fóra
  • Anahareo: uz som zvedava 😉 My ich budeme mat az neskor, asi az po Novom roku.. 🙂

• Ahojte. Aj sa sa pripajam k datumu 19.9.2009 (zajtra ideme za fararom, tak dufam, ze bude datum volny😬slight_smile: Ako tak pozeram tak ste uz toho dost stihli. Ja som zatial stihla nahodne zabludit do jedneho salonu. A dnes som natrafila na nahdrelnik a nausnicky. To je asi tak vsetko, takze sa musim riadne rozhybat. Ste tu niektora s tymto magickym datumom z SC a okolia?

• Tak Ta medzi seba vitame palculienka 🙂
    Ja teraz trosku stagnujem a navyse som chora. Ale za 9 mesiacov to snad zbuchame. Tento tyzden si chceme sadnut nad obrucky 😃 a ponachadzat firmy na urobenie oznamiek 😉 Starejsi uz vybaveny je, takze ja ostavam stale na tom co uz mam. Od januara chcem riesit saty (a chudnut 😃) a koselu k obleku, aby k sebe sli 😃
    Inak som nasla v Bratislave celkom fajn salon 😃 je novy, asi od leta, netusim ako sa vola, ale je v jednej z tych bocnych uliciek Michalskej..Myslim ze v tej, kde ma aj Fero Miklosko svoj obchod 😃 Len to nie je taky salon ktory sa zameriava na kvantitu - ma vlastnych navrharov, menej siat, niektore fakt pekne..a predavaju tam aj Wedding guest books a daju sa cez nich zajednat aj dary pre hosti.. 😃 bola som tam len tak pozret a stravila som tam asi hodinu. Ponukli mi nieco na pitie, velmi zlate baby..

• Ahojte. Tak sa k Vam pridavam... tiez mame v tento den svadbu 🙂
    Zuzumajko, kedy Vam dali termin v Modrom kostoliku?

• Dakujem za privitanie 🙂 Tak je to iste, kostol je zejednany, sala tak napoli zatial. Uz aj oznamenia mam (vlastnorucne robene). Akurat riesime jedlo a zakusky. Sme z dediny takze asi pred svadbou zabijeme prasiatko na hostinu. Tusim to nakoniec aj stihneme 😃 Hlavne som rada, ze svokra navrhla finencne dary, lebo sme nevedely ako im to povedat. Ale mam aj taky versik na to. Hodim ho do albumu zachvilu. Kludne sa inspirujte.

• anro my mame termin o 15:00. Mame aj s omsou, takze vyclenenu mame viac ako 3/4 hodinu. Aj ty tam mas svadbu? 😃

palculienka tak to ste si svihli 😃 my este oznamka nemame ani zajednane 😃 ale vieme ake chceme mat..poyriem ten versik, lebo aj ja by som chcela skor financne dary, len neviem ako na to..alebo zoznam darov vyvesim na net a kazdy sa bude moct podpisat pod ten, ktory kupi..no neviem ako to vymyslim..
    Ako to riesite vy ostatne babeny?

• ... aj my mame termin o 15:00, len inde samozrejme. 😃 Co sa tyka tych oznameni, no robila som nam ich sama, takze par hodiniek pri PC a boli hotove. 😉 Už len vybrat nejaky pekny papier (rozmyslala som nad magnetickym-super ako magnetky na pamiatku) a vytlacit. To este postupne domyslim. 😎

• zuzumajko, tak to je sranda 🙂 My mame sobas hned po vas potom o 16stej 😃 Tak sa tam uvidime...
    Inak ako ste natom s pripravami? My mame zatial miestnost, fotografa, DJ a kameramana... zvysok budeme riesit po Novom roku...

• ahojte aj ja mam datum 19.9.2009 je ozaj super dufam že aj naš spoločny živoz bude taký.......

• Anro, tak to dufam ze si pogratulujeme i osobne 😃 mate aj vlastneho knaza alebo vas bude sobasit niekto z modreho kostolika? My sme sa rozhodli pre vlastneho, len neviem ci na generalnu svatu spoved musim ist k nemu..nevies ako to je? (on je totiz z Nitry a my tam chodime len na vikendy, tak preto sa pytam 😃 )
    Vitaj u nas majatt a cit sa tu ako doma 😃 ked nebudes s niecim vediet pohnut, kludne sa spytaj a ak to nebude v nadludskych silach, pokusime sa pomoct 😉

• čaute baby, tak ja sa pripajam ako dalšia ktorý maju tento termin ako den D :O)

my už mám zabezpecene ako reštauracia, DJ, Kameraman, obručky už objednane asi za týžden ich už budemem mať :O), na sv oznameniach sa už tiez pracuje a šaty už pomaly tiež obkukujem.

• Ahojte baby 🙂

chelonka, svadbu budete mat v Leviciach?

• Sponzor fóra
  • Chelonka, pani, to ste rychli s tymi obruckami. Ja som prave pisala Anro do IP, ze u nas bol problem sa vobec zhodnut 😃 Ale myslim ze uz je to vyriesene. Premyslali sme, ze budeme mat fotografa len na take tie umelecke fotky a potom budeme mat uz len kameramana. Ten (ako sme sa dozvedeli) moze zostrihat casti videa do fotiek, takze budu aj fotky. A sucasne cakam, ze tam budu ludia s fotakmi, takze na hostine/oslave bude uz mat kto fotit 😃 Co myslite?

• Zuzumajko, my rozmyslame rovnako 🙂 Fotografku mame len na umelecke foto 😎

• devlin, my takisto mame fotografa len na umelecke foto 🙂

• No jo, lenze mne je napriklad vycitane ze len umelecke foto..Ako to docielit tak, aby sme mali aj fotky s rodinami a skupinkami umelecke? Ked nechcem vziat vsetkych so sebou fotit sa?

• Vidim, ze viacere tu zmyslame podobne 😃 😎

zuzumajko, ja si neviem celkom predstavit umelecku foto s rodinou... 😛 😃 V tomto Ti neviem poradit...

• devlin

no sobas bude v Leviciach, ale hostina bude nakoniec po obehani všetkych možnych reštauracii pri Novom Tekove v Horarni - poznas to?

a ty budes mat kde?

• zuzumajko

no ale keby si videla kolko sme vyberali!!! my sme sa tiež v niektorých nezhodovali,ale bolo ich dost čo sa nam spoločne pačili :O))) tak sme si potom vyselektovali asi 5 druhov a potom kolko nam to ešte trvalo .

• Ahojte baby,
    anro : tak to ti budem potom gratulovat. my mame obrad po Vas o 16:30 🙂...

• ahojte baby tak sa pripajam k 19.9.2009 chcem sa Vás spýtať či je tu nejaka baba ktorú bude v tento den fotit Miška Vlačuhová?????

• kacena, mna 😉

chelonka, poznam 🙂 a sobas na matrike alebo v kostole? My na matrike a potom Golden

• a teba bude fotit o 13 hod v Leviciach???

• to neviem, preco?

• pretože nas by mala o 10 a nejaky par o 13 a ja by som si to chcela s nimi vymenit , no viem ze ten parik to chcel mat to fotenie o 10 hod a my by sme mali o 13..
    A vy neviete o kolkej to mate??

• edulu: no tak to vy mate hned po nas? 🙂 Super, snad si stihneme aj zagratulovat... 😃
    A ako ste natom s pripravami?

• my to mame poobede, lebo doobeda nam to nevyhovuje

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov