Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Len aby si potom aj mala to, co chces...Nielen to, co zostane ;-) Co viem ja, tak je dost bitka o tento termin a u nas sa uz neda zajednat skoro nic ani na tyzden pred a aj po...Aspon nic na urovni
Odpovedať
Profilova fotka
Devlin: Ahoj. Vybrali sme si klasické obrúčky zo žltého zlata, ktorých okrajom bude prechádzať tenký pás bieleho zlata. Ideme si po ne budúci týždeň. Tak keď budú doma ihneď ich odfotím a dám sem.. Najlepšie keď ich uvidíš :-D Maj sa pekne
Odpovedať
viviana: no nam pred tyzdnom v jednej restauracii povedali ze je este skoro ;-) ale ja chcem mat relativne malo ludi takze som vynechala tie velke popularne miesta...pozri sa po restauracii, termine na urade\v kostole a kameramanovi\fotografovi ale inak myslim ze mozes kludne spat...pokial nemas nejake extra poziadavky, tak ostatne sa da podla mna zariadit za 2-3 mesiace inak sem vlastne nepatrim, lebo na 100% to nemam...len nakukujem aby som videla ako velmi som pozadu :-D
Odpovedať
Anahareo: uz som zvedava ;-) My ich budeme mat az neskor, asi az po Novom roku.. :-)
Odpovedať
Ahojte. Aj sa sa pripajam k datumu 19.9.2009 (zajtra ideme za fararom, tak dufam, ze bude datum volny:-N) Ako tak pozeram tak ste uz toho dost stihli. Ja som zatial stihla nahodne zabludit do jedneho salonu. A dnes som natrafila na nahdrelnik a nausnicky. To je asi tak vsetko, takze sa musim riadne rozhybat. Ste tu niektora s tymto magickym datumom z SC a okolia?
Odpovedať
Tak Ta medzi seba vitame palculienka :-) Ja teraz trosku stagnujem a navyse som chora. Ale za 9 mesiacov to snad zbuchame. Tento tyzden si chceme sadnut nad obrucky :-D a ponachadzat firmy na urobenie oznamiek ;-) Starejsi uz vybaveny je, takze ja ostavam stale na tom co uz mam. Od januara chcem riesit saty (a chudnut :-D) a koselu k obleku, aby k sebe sli :-D Inak som nasla v Bratislave celkom fajn salon :D je novy, asi od leta, netusim ako sa vola, ale je v jednej z tych bocnych uliciek Michalskej..Myslim ze v tej, kde ma aj Fero Miklosko svoj obchod :D Len to nie je taky salon ktory sa zameriava na kvantitu - ma vlastnych navrharov, menej siat, niektore fakt pekne..a predavaju tam aj Wedding guest books a daju sa cez nich zajednat aj dary pre hosti.. :-D bola som tam len tak pozret a stravila som tam asi hodinu. Ponukli mi nieco na pitie, velmi zlate baby..
Odpovedať
Ahojte. Tak sa k Vam pridavam... tiez mame v tento den svadbu :) Zuzumajko, kedy Vam dali termin v Modrom kostoliku?
Odpovedať
Dakujem za privitanie :) Tak je to iste, kostol je zejednany, sala tak napoli zatial. Uz aj oznamenia mam (vlastnorucne robene). Akurat riesime jedlo a zakusky. Sme z dediny takze asi pred svadbou zabijeme prasiatko na hostinu. Tusim to nakoniec aj stihneme :D Hlavne som rada, ze svokra navrhla finencne dary, lebo sme nevedely ako im to povedat. Ale mam aj taky versik na to. Hodim ho do albumu zachvilu. Kludne sa inspirujte.
Odpovedať
anro my mame termin o 15:00. Mame aj s omsou, takze vyclenenu mame viac ako 3/4 hodinu. Aj ty tam mas svadbu? :-D palculienka tak to ste si svihli :-D my este oznamka nemame ani zajednane :-D ale vieme ake chceme mat..poyriem ten versik, lebo aj ja by som chcela skor financne dary, len neviem ako na to..alebo zoznam darov vyvesim na net a kazdy sa bude moct podpisat pod ten, ktory kupi..no neviem ako to vymyslim.. Ako to riesite vy ostatne babeny?
Odpovedať
... aj my mame termin o 15:00, len inde samozrejme. :-D Co sa tyka tych oznameni, no robila som nam ich sama, takze par hodiniek pri PC a boli hotove. ;-) Už len vybrat nejaky pekny papier (rozmyslala som nad magnetickym-super ako magnetky na pamiatku) a vytlacit. To este postupne domyslim. 8-)
Odpovedať
zuzumajko, tak to je sranda :-) My mame sobas hned po vas potom o 16stej :-D Tak sa tam uvidime... Inak ako ste natom s pripravami? My mame zatial miestnost, fotografa, DJ a kameramana... zvysok budeme riesit po Novom roku...
Odpovedať
ahojte aj ja mam datum 19.9.2009 je ozaj super dufam že aj naš spoločny živoz bude taký.......
Odpovedať
Článok sa načítava...
Anro, tak to dufam ze si pogratulujeme i osobne :-D mate aj vlastneho knaza alebo vas bude sobasit niekto z modreho kostolika? My sme sa rozhodli pre vlastneho, len neviem ci na generalnu svatu spoved musim ist k nemu..nevies ako to je? (on je totiz z Nitry a my tam chodime len na vikendy, tak preto sa pytam :-D ) Vitaj u nas majatt a cit sa tu ako doma :-D ked nebudes s niecim vediet pohnut, kludne sa spytaj a ak to nebude v nadludskych silach, pokusime sa pomoct ;-)
Odpovedať
čaute baby, tak ja sa pripajam ako dalšia ktorý maju tento termin ako den D :O) my už mám zabezpecene ako reštauracia, DJ, Kameraman, obručky už objednane asi za týžden ich už budemem mať :O), na sv oznameniach sa už tiez pracuje a šaty už pomaly tiež obkukujem.
Odpovedať
Ahojte baby :-) chelonka, svadbu budete mat v Leviciach?
Odpovedať
Chelonka, pani, to ste rychli s tymi obruckami. Ja som prave pisala Anro do IP, ze u nas bol problem sa vobec zhodnut :-D Ale myslim ze uz je to vyriesene. Premyslali sme, ze budeme mat fotografa len na take tie umelecke fotky a potom budeme mat uz len kameramana. Ten (ako sme sa dozvedeli) moze zostrihat casti videa do fotiek, takze budu aj fotky. A sucasne cakam, ze tam budu ludia s fotakmi, takze na hostine/oslave bude uz mat kto fotit :-D Co myslite?
Odpovedať
Zuzumajko, my rozmyslame rovnako :-) Fotografku mame len na umelecke foto 8-)
Odpovedať
devlin, my takisto mame fotografa len na umelecke foto :-)
Odpovedať
No jo, lenze mne je napriklad vycitane ze len umelecke foto..Ako to docielit tak, aby sme mali aj fotky s rodinami a skupinkami umelecke? Ked nechcem vziat vsetkych so sebou fotit sa?
Odpovedať
Vidim, ze viacere tu zmyslame podobne :-D 8-) zuzumajko, ja si neviem celkom predstavit umelecku foto s rodinou... :-p :-D V tomto Ti neviem poradit...
Odpovedať
devlin no sobas bude v Leviciach, ale hostina bude nakoniec po obehani všetkych možnych reštauracii pri Novom Tekove v Horarni - poznas to? a ty budes mat kde?
Odpovedať
zuzumajko no ale keby si videla kolko sme vyberali!!! my sme sa tiež v niektorých nezhodovali,ale bolo ich dost čo sa nam spoločne pačili :O))) tak sme si potom vyselektovali asi 5 druhov a potom kolko nam to ešte trvalo .
Odpovedať
Ahojte baby, anro : tak to ti budem potom gratulovat. my mame obrad po Vas o 16:30 :-)...
Odpovedať
ahojte baby tak sa pripajam k 19.9.2009 chcem sa Vás spýtať či je tu nejaka baba ktorú bude v tento den fotit Miška Vlačuhová?????
Odpovedať
kacena, mna ;-) chelonka, poznam :-) a sobas na matrike alebo v kostole? My na matrike a potom Golden
Odpovedať
a teba bude fotit o 13 hod v Leviciach???
Odpovedať
to neviem, preco?
Odpovedať
pretože nas by mala o 10 a nejaky par o 13 a ja by som si to chcela s nimi vymenit , no viem ze ten parik to chcel mat to fotenie o 10 hod a my by sme mali o 13.. A vy neviete o kolkej to mate??
Odpovedať
edulu: no tak to vy mate hned po nas? :) Super, snad si stihneme aj zagratulovat... :-D A ako ste natom s pripravami?
Odpovedať
my to mame poobede, lebo doobeda nam to nevyhovuje
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?