Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
devlin my mame sobas tiež na Matrike a o kolkej mate, my myslim o 15:30
Odpovedať
tak to sa stretneme :-D my o 16.00 8-)
Odpovedať
jaka sranda, no tak to sa určite stretneme :D:D a čo už si postupila s pripravami? a po šatoch si už zacala pokukovat? jaj ja som dnes bola už asi v 5 salone a už mam aj niejake vyhliadnute, len mám také 3 kusy že favoritky, ale neviem si vybrat :D
Odpovedať
ja som este neskusala... nemam cas...Hadam v Novom roku :-|
Odpovedať
anro: to dufam :-D ..co sa tyka priprav, take postatne uz mame, kostol, sala, ubytko,fotograf, kameraman, uz aj saty mam zarezervovane :-) , ale je este toho dost, co mame urobit..chcela som sa ta opytat, co sa tyka vyzdoby kostola, to tam bude, alebo sa natom nekajo budeme podielat? ja som sa nato este nepytala aj ked viem,ze je este kopec casu :-) a vy ako pripravy?
Odpovedať
Edulu uz mas aj satky? :) Ake, pochval sa :) Co sa tyka tej vyzdoby, ja napriklad by som nechcela mat vyzdobu Modreho kostolika. Pretoze on je uz aj tak z vnutra dost vyzdobeny a krasny aj bez akychkolvek inych drobnosti. Nechcela by som aby vyzeral nejak prezdobene, je tam totiz vela roznych prvkov, ktore mu dodavaju uz aj tak taky ten nadych..Aj som sa pytala Ondreja a on povedal ze vacsinou sa ani nezdobi. Tak neviem. Inak my prave riesime dopravu. Mate vy nejaky jeden velky autobus? A ako ho zaparknete pri kostoliku?
Odpovedať
tie moje satocky, su super,(ved kazda jedna mame nadherne saty, pre nas tie najkrajsie, no nie?:-).).. najprv som sa sama sebe v nich az tak nelubila, ale odstupom casu medzi tolkymi co som si vyskusala boli najlepsie, ked budem mat foto, hned ho sem dam :-)..doprava bude dost zaujimava..neviem si totiz predstavit autobus v tych uzkych ulickach,,.,tiez musime zohnat jeden velky autobus a jeden mini,len som ich stale nenasla ,aj ked som sa pozerala na internete a je dost pozicovien... uz sa Vam podaril ten autobus?
Odpovedať
tak baby, my uz mame rezervovane aj obrucky. budeme ich mat vo februari a dali sme ich robit podla predlohy. :-D medzi sviatkami sa vyberieme za ujom kameramanom, lebo sme sa dohodli ze si pojdeme pozriet jeho pracu a kecneme aj s DJom. Ohladom toho parkovania, sme premyslali, ze autobus tam ludi dovezie a ze sa pojde odparkovat niekam. Premyslali ste nad tym nejak?
Odpovedať
Veľmi som sa tešila na tento deň, no keď tu čítam, že vy už máte prípravy v plnom prúde až mám strach, či všetko do toho dátumu stihnem. Zatiaľ mám len kostolík a sálu, kde bude hostina... s čím by som mala pokračovať?
Odpovedať
Ahojte, fajndievca, urcite foto, kamera a hudba ;-) Jasne, ze stihnes :-) Ja som uz tiez straasne zvedava na nase obrucky x-)
Odpovedať
Ahojte kočky. Aj my chceme mať svadbu 19.9.2009 ale ešte nemáme nič vybavené. Myslíte, že to stíhame. To uz si mam začať vybavovať šaty? Ja som si myslela, že tak tri mesiace predtým... Vy už máte všetko skoro vybavené, a my ešte nič :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) , ja len cumim, ze to treba naozaj tak skoro, ja som navrhovala mojmu drahemu povodne termin 20.09.2009, nakolko je to nedela a ja to chcem aj so zabavou, dohodli sme sa na den skor, ale nemozem to ani spomenut, ho zo stolicky vytlaca, ked mu davam nejake otazky ohladne svadby...vraj je to moc skoro....
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie je to skoro. my sme ledva zohnali termin v kostoliku. a to sme tam boli v auguste. hlavne take ze miesto sobasa, hostiny a kameramana s fotografom si isto zajednajte co najskor. ten termin je velmi ziadany
Odpovedať
presne tak ako pise zuzumajko, spon tie najdoležitesie veci si treba zabezpečit bo potom nebude z čoho vyberat. Tam kde budeme mat svadbu nám to tiež prizvukovali, že sa stalo, že aj svadbu rušili - teda presuvali datum, bo nevedeli zohnat dobreho a volneho DJ. My čo sme dostali odporučania, tak tý bývaju vybookovaný už aj 3/4 roka do predu a tak je to aj s fotografmi. ja som už aj čoto svadobnych salonov pobehala a hodne siat poskusal. tiež som isla najprv šaty len tak, že obhliadnut a pani v salone mi povedala, že to vobec neni tak skoro, že niektore baby si už saty rezervuju do predu aj 12 mesiacov. A povedala, že čím skor si budem šaty vyberat tým budš mat vačší výber. Je pravda, že medzi tým dostanu aj nove šaty, ale mne v salone povedali,že ked si šaty rezervujem teraz nejake a potom sa mi potomnejake iné u nich náhodou zapačia a budu volne na moj termín neni problem saty vymenit. No a tak som si už aj šatočky vybrala a v sobotu si ich idem rezervovat :-D
Odpovedať
jedna zlata babenka z tadeto si tiež myslela, že stači svadbu začast vybavovat tak 6 mesiacov do predu a ked si chcela zarezervovat miesto kde chcela mat svadbu jej povedali, že ten jej datum tam bol rezervovaný už 2 roky do predu a chuda dost usilia musela vynaložiť aby niečo slušne zohnala.
Odpovedať
no, tak ja mam znamu (radsej by som nemala) ktora vraj svadbu zbuchala za tri mesiace a obracala ocami ked sa dozvedela, ze som si rezervovala kostolik a salu v auguste tohto roku, lebo "to bolo skoro". Ale ako som spominala, v kostoliku uz bolo len jedno volne miesto na nas datum..
Odpovedať
no najdu sa tyký čo si myslia, že nam "šibe" pretože si veci zabezpecujeme tak skoro, ale nech si myslia. ja som dnes volala znamemu čo nam bude robit starejsina a nastastie nas termín mal volny - a to mi povedal, že akurat tento jeden nas termín mal posledny volny!
Odpovedať
babenky, ja napododne ako zitajones, mam priatela s ktorym sme dohodnuti na tento pekny termin, a ja ked mu spomeniem, ze teda ako, ze by sa zislo aj nieco rezervovat, pozera na mna ako na padnutu, ze kto by uz svadbu riesil 9 mesiacov do predu? Minuly tyzden som predsa len nechcela nechat fotografa na nahodu, tak som sa chcela informovat, ci je tento datum este volny, konkretne - Svadobna galeria, lebo robia uplne nadnerne fotky, a ja mam taky komplex, ze nie som fotogenicka, tak som chcela mat aspon na tento den pekny fotky a spomienky zaroven, a pan fotograf mi odpisal, ze VSETKY SOBOTY SU UZ OBSADENE NA ROK 2009!!!! Ze VSETKY!!! To som teda bola dost mimo a aj nazlostena, aj na mojho draheho, lebo on je klasicky muz - DUDROS, a ja som ta co vsetko chce mat naplanovane... a bla, bla, bla... no takze suhrn, fotografa nemame, a poviem prevdu, ze sa mi uz ani nechce nikam volat, lebo ak mi vsade povedia toto iste, tak na svadbu v tento datum mozeme rovno zabudnut.... Hadam este nieco zozenieme.... 8-) Inak STASTNE A VESELE VIANOCE!!! :-)
Odpovedať
ahoj, nastastie moj taky nieje a pomaha mi, dokonca si už bol aj vybrat oblek a teraz mame bojovu ulohu zhanat vestu s kravatou. neboj určite zozenies veci - ludi na svadbu, len treba veci zacat riesit a mat pevne nervy!!! ja som tiež najprv vahala či zača tak skoro, ale potom mi ludia čo už maju tieto veci za sebou povedali, že to nieje vobec skoro. my už mame vačšinu veci zajednanu, ale fotografa este nemame na 100% ked sme nanho dostali kontakt tak sme mu hned volali a ten , že to je ešte skoro, že sa mám ozvat zaiatkom maja, ževraj je to dobry fotograr tak dufam že nam to vijde.
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaahojte, ze stastne a vesele sviatky a vybavovacky ;-) MOj drahy uz prestal mrmlat na rozpravanie tak "skoro" o nasej svadbe, uz mam aj zajednany termin v Mojmirovskom kastieli...apropo, vraj sa tam uz v zrebcine 1 svadba kona, nema to tam nahodou niektora z vas, hm???
Odpovedať
ahojte baby, prajem Vam krasne vianocne sviatky...vobec sa nedajte odradit tymi, co si tukaju na celo, ci nam nesibe, ked tak skoro vybavujeme svadbu..nech to skusia oni, a potom sa mozu ozyvat...takze, drzim vsetkym palce, nech vsetko vybavia k svojej spokojnosti a hlavne pevne nervy :-D
Odpovedať
Ahojte, pocas tychto dni volna si ideme aj my uz konecne vybavit termin v kostole. Len by som sa Vas chcela nieco spytat ohladom kostola. Evanjelickeho kostola. My totiz by sme velmi radi mali svadbu v takom malinkom peknom kostoliku, kde mala svadbu moja babka, aj prababka, ma to pre mna zvlastne caro. Avsak problem je v tom, ze fararka, ktora tam chodi sluzit je neznesitelna. Nema kuska citu pre pisanie, resp. tvorenie slov a viet, ktore chcu ludia pocut v kostole. Ja si totiz predstavujem slova ako balzam na dusu, ked tam vojdem, hlas makky ako zamat, ktory Vam povie, to co mu srdce hovori. Ona to proste nevie, berie to ako zamestnanie a nie ako poslanie. Tak a moja otazka je, ci si mozem vybrat ineho farara z okresu, aby nas zosobasil v tom kostoliku, alebo ten kostol patri vylucne jej??? Dakujem Vam moc krasne za odpovede.
Odpovedať
Sedmokraska, ja som teda katolicka, ale my budeme mat tiez vlastneho knaza aj z uplne ineho mesta :-) normalne sme prisli do kostola a spytali sa, ci je ten termin volny, povedali sme kedy by sme chceli tu svadbu v ten den mat a povedali, ze mame rodinneho knaza, ktoreho by sme radi poziadali o to, aby nas oddal. A povedali nam ze no problem :) Asi to ale zavisi aj od charakteru cloveka; ak je neznesitelna ta fararka, tak mozno bude proti. Ale ked nas pokus dopadol dobre, tak Ti budem drzat palce aby aj ten vas :) napis potom ako to dopadlo :) Drzim palce
Odpovedať
zuzumajko, dakujem Ti za povzbudive slovka. Vyskusam nieco podobne na nu a uvidim 8-) ak nie, tak to budeme mat potom v tom okresnom kostoliku. Prajem vsetkym prijemne sviatky :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte baby, dávno som tu nebola. Vy ste si teda švihli s tými prípravami. My máme len kostol, sálu, fotografa, kameru a iné nič. Ja mám akurát doma závoj, šaty a máme poháre. A to najdôležitejšie nám priniesol Ježiško pod stromček. Obrúčky. Inak s tými prípravami nejak stojíme. Dúfam, že ste sviatky prežili v pohode.A prajem pekný a veselý Silvester. Snáď sa mi podarí ešte niekedy prihláisť.
Odpovedať
No caute baby :) my uz mame teda aj pohariky a aj ramiky na fotky nasich rodicov a starych rodicov ako dekoraciu ku knihe hosti (a potom im to samozrejme dame ako darceky). A na buducu sobotu idem do salonu, kde si asi dam usit saty a aj popolnocne. Nasli sme dokonca aj auto, ktore by sme chceli a je to v stadiu jednania. :-D Celkom sme si makli teraz medzi sviatkami :-D a hlavne som si zalozila zosit kam si zapisujem vsetko.. sedmokraska, ako si dopadla u tej fararky? :-) A samozrejme, kedze je Silvestra, chcela by som vam popriat, nech sa vam vydari nielen svadba, ale nech je tento rok pre vas tym spravnym startom do noveho zaciatku x-)
Odpovedať
možem možno blbu otazku? na čo služi "kniha hosti"??? Minulý rok sme boli na 3 svadbach a ani na jednej nič podobne nemali!!
Odpovedať
kniha hosti je na priania od hosti. Sluzi na to, aby vam tam napisali co vam zelaju a pod. Pretoze ked mas na svadbe 50 ludi a ti Ti blahozelaju po obrade, sotva si to zapamatas. takto je to viac osobne a mozes sa k tomu vracat ked budete mat vyrocie svadby, alebo si po svadbe sadnete s poharikom vinka v ruke a pozriete co vam kto prial.
Odpovedať
ahojte babulkyyyyyyyyy tak ako ste sviatkovali? mne to tak rychlo ubehlo ze som sa ani nestihla spamatat a uz je po... :( no nic. co uz.. a ako ste na tom s pripravami? my sme cez sviatky akurat zaplatili zalohu na foto video a uz nic viac.. idem na to teraz po novom roku.. vsetko este raz pre istotu pobeham ci vsetko plati tak ako mame dohodnute aby som mala kludne spanie :) inak spominate si ako som hovorila v septembri ze mame presne rok? tak teraz je to uz len 3/4 rok :) ale nam ten cas bezi.. ach jo... zasa o rok starsia ;)
Odpovedať
Čo myslíte baby, toho 19.09.2009 bude pekné počasie? Priala by som si aby bolo, no vraj sa slnko či čo vracia späť a september zvykne byť dosť dáždivý. Ak áno, máte v alternatíve nejaký ten dáždniček?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?