Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
andzi: no super, len ani dieta sa kvoli nim neoplati... mna tam ani z tej novej kolekcie nejako nic extra nezaujalo... u mna je problem "horna partia", takze nieco bez podprsenky alebo ramienok u mna nehrozi... aby som sa nebala celu svadbu ze "nieco vyleti" :-D ja ani velmi nemam predstavu co chcem, o to je to tazsie...
Odpovedať
zuzanka, ja by som na tvojom mieste už do NIcole nešla, je veľa krásnych svadobných šiat a určite ťa niečo zaujme, držím palce
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, aj inde majú super šaty, ja som chcela jednoduché a nakoniec som sa zamilovala do šiat s vlečkou a s kopec volánmi každá nájde tie svoje vysnívané šaty :-D
Odpovedať
Andzi : neboj, urcite uz nepojdem... hlavne ten pristup, neviem, ta predavacka bola uplne mimo, ja jej poviem ze chcem 42 a nie hole plecia a ona mi ukaze cisto korzetove 38. Ale ma to aspon vyhecovalo, tento tyzden si uz mozno vezmem aj dovolenku a pojdem pobehat co najviac a potom mozno si dam nakoniec usit,len musim zistit co vlastne chcem :-S ale urcite nechcem dat za ne okolo 20 tis.
Odpovedať
zuzanka...hlavne vela skusaj...urcite nieco najdes co sa ti bude pacit... a ked je v jednom salone teta brzda, treba ist inam...ved oni su tu pre nas a nie my pre ne...
Odpovedať
Ja keď som bola v jednom svadobnom salóne tak vravím tete, že chcem šaty s vlečkou a ona mi na to povedala: "Áno? Ale ved to nevesty už moc nechcú, to už nie je moderné. Preto také šaty ani nemáme". Tak som sa poďakovala a odišla.
Odpovedať
Profilova fotka
...ahojte májovky... ;-) ..kikanela:...neboj...podla mna si nic nezmeskala... ..my este tiez nemame oznamka..este si len vyberame... ;-) ..ja viem, uz je asi nacase ich aj objednat... ;-) ..ale aj tak ich budeme posielat asi tak mesiac pred svadbou...podla mna to uuuplne staci...
Odpovedať
andzi...no fakt...niektore sa velmi snazia nic nepredat... :-D alebo sa nemusia ani velmi snazit a su od prirody neprijemne... a este take tety su skvele, o sa tvaria, ze ich obtazujes ked tam prides a nebodaj si taka smela ze sa opovazis chciet po nich nejaku radu.. ;-)
Odpovedať
Ahojte,ja som bola skúšať šaty v Čechách,v salóne bella majú všetky značky aké má ja Nicol a v normálnych veľkostiach, novú kolekciu a baby tam sú veľmi milé a ochotné...no a ceny sú samozrejme o dosť nižšie ako u nás..majú pobočky V Olomouci, Zlíne..a myslím, že aj v Brne
Odpovedať
zuuzka: reklama salónu Bella? To snáď nie. Je tu téma na českom www.beremese.cz a dievčatá tam veľmi spokojné neboli.
Odpovedať
No ja neviem...ja som zatiaľ spokojná, vybrala som si šaty ktoré sa mi páčia a sedia (čo je u mňa problém, lebo nie som veľmi konfekčný typ) a nemali problém s ničím, vo všetkom mi vyšli v ústrety a dokonca aj počas skúšania som sa tam cítila príjemne...pre mňa sú momentálne väčším problémom oznamká, nemôžem nájsť nič čo by sa mi páčilo
Odpovedať
Profilova fotka
zuuzka... ..skús pozrieť www.pamas.sk... ..je tam široký vyber...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ďakujem..pozriem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte majovky! S miernym sokom som sa dozvedela, ze sa vydavam o mesiac skor, ako som chcela, tak sa pridavam do klubu:-D 30. maja 2009 Dnes som si konecne kupila saty, este zhanam bolerko, obrucky, oznamenia, kopec veci nemame este. Ako ste na tom vy?
Odpovedať
ahoj lukaria, no to je vcelku šok vydávať sa o mesiac skôr... kde si si kúpila šaty?
Odpovedať
ahojte babenky už som tu dlhšie nepísala-akosi nie je čas:-))) Lukaria: vitaj v klube, ja mám svadbu tiež 30. mája. tak ja už mám šaty asi tak tri týždne, nakoniec som si ich požiciavala zo svadobky. V rámci svadobky mi dali aj bižu, bolerko, závoj. Mali by sme už mať také základné veci, ešte by mal drahý vybaviť skupinu na chodníky.trošku sa obávam piatku pred svadbou-počítam, že to bude neskutočný chaos.... dá sa ván otvoriť tá stránka pamas.sk- hľadám tiež inšpiráciu...
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte babulky... ..ja momentálne rozmýšľam do akej farby zladiť celú svadbu... ..vy ste si akú farbu vybrali??
Odpovedať
Profilova fotka
Evulka.v: Tak na to som este vobec nestihla mysliet:-D Vecer pridam fotky z jednej svadby, kde kamoska urobila super fialovo- ruzove stoly. Bolo to nadherne. Ja chcem taku netypicku svadbu, takze nad tymto som este nepremyslala:-)
Odpovedať
Ahojte kočky, ja ešte tiež nemám kopec vecí ako sú oznamká, kytica, oblek pre ženícha, topánky, fotografa, kameramana...ale ako som dnes počula hlavne že máme šaty a víno :-) a tiež rozmýšľam o farbe výzdoby.....asi by som chcela kyticu z fialových ľalií, tak by to celé mohlo nejak ísť do fialovej....inak už aj rozmýšlate o svadobnej ceste?
Odpovedať
zuzka: u nás svadobná cesta nebude žiadna, ale nezúfam, vynahradíme si to inokedy. My sme dnes boli pozerať oblek, jeden sa mi aj veľmi páčil, ale drahý ešte váhal.
Odpovedať
andzi a akej bude farby, lebo toho môjho mamy tlačia do nejakej svetlej, ale nám sa to veľmi nepozdáva, takže to bude asi čierna...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka... ..my planujeme aj svadobnú cestu... ..ale ja neviem kam, lebo drahy vybera sam a pre mna to ma byť prekvapenie... ..tak sa nechám prekvapiť... ;-)
Odpovedať
evulka: tak to sa teš, ja by som tiež brala nejakú dovolenku, ale bohužiaľ nevychádza nám to zuuzka: svetlý určite nie, my vyberáme tiež čierny.
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte... andzi:....veď sa aj teškááám... x-) zuzka:...aj my vyberáme čirny alebo tmavší..určite nie svetlý... ;-) ..ale každému sa páči a pristane niečo iné...
Odpovedať
Profilova fotka
My chceme tiez cierny, aby ho mohol drahy dalej nosit. Svadobna cesta - akurat tak na babkinu chatu na par dni mozno. Inac budemem mat kopec roboty s hladanim prace a vybalovanim sa:-)
Odpovedať
zatial o svadobnej ceste nerozmýšľam, ked bude za čo:-))))potom budeme riešiť. Ja mám svadobnú výzdobu zlatú, mne sa taká páči aj keď poslednou dobou"frčí"bordová
Odpovedať
Profilova fotka
...aj ja rozmýšľam na bordovej (príp. vínovo červenej)... ..podla mna je práveže dost rozšírena zlata farba..a práve preto ju ja nechcem..ale je pekná ... ..ale každemu sa pači nieco ine... ;-)
Odpovedať
evulka: aj ja by som chcela vínovo červenú, je taká pekná výrazná
Odpovedať
Profilova fotka
...super...som rada, že sa páči aj iným... ;-) ..tak už som sa 90% rozhodnutá... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Toto asi necham na personal v restike, podla fotiek maju na to celkom talent:-) O starost menej:-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?