Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

7. apr 201010950
  • andzi: no super, len ani dieta sa kvoli nim neoplati... mna tam ani z tej novej kolekcie nejako nic extra nezaujalo... u mna je problem "horna partia", takze nieco bez podprsenky alebo ramienok u mna nehrozi... aby som sa nebala celu svadbu ze "nieco vyleti" 😃 ja ani velmi nemam predstavu co chcem, o to je to tazsie...

• zuzanka, ja by som na tvojom mieste už do NIcole nešla, je veľa krásnych svadobných šiat a určite ťa niečo zaujme, držím palce

• jasne, aj inde majú super šaty, ja som chcela jednoduché a nakoniec som sa zamilovala do šiat s vlečkou a s kopec volánmi
    každá nájde tie svoje vysnívané šaty 😃

• Sponzor fóra
  • Andzi : neboj, urcite uz nepojdem... hlavne ten pristup, neviem, ta predavacka bola uplne mimo, ja jej poviem ze chcem 42 a nie hole plecia a ona mi ukaze cisto korzetove 38. Ale ma to aspon vyhecovalo, tento tyzden si uz mozno vezmem aj dovolenku a pojdem pobehat co najviac a potom mozno si dam nakoniec usit,len musim zistit co vlastne chcem 😒 ale urcite nechcem dat za ne okolo 20 tis.

• zuzanka...hlavne vela skusaj...urcite nieco najdes co sa ti bude pacit... a ked je v jednom salone teta brzda, treba ist inam...ved oni su tu pre nas a nie my pre ne...

• Ja keď som bola v jednom svadobnom salóne tak vravím tete, že chcem šaty s vlečkou a ona mi na to povedala: "Áno? Ale ved to nevesty už moc nechcú, to už nie je moderné. Preto také šaty ani nemáme". Tak som sa poďakovala a odišla.

• ...ahojte májovky... 😉
    ..kikanela:...neboj...podla mna si nic nezmeskala...
    ..my este tiez nemame oznamka..este si len vyberame... 😉 ..ja viem, uz je asi nacase ich aj objednat... 😉
    ..ale aj tak ich budeme posielat asi tak mesiac pred svadbou...podla mna to uuuplne staci...

• andzi...no fakt...niektore sa velmi snazia nic nepredat... 😃
    alebo sa nemusia ani velmi snazit a su od prirody neprijemne...
    a este take tety su skvele, o sa tvaria, ze ich obtazujes ked tam prides a nebodaj si taka smela ze sa opovazis chciet po nich nejaku radu.. 😉

• Ahojte,ja som bola skúšať šaty v Čechách,v salóne bella majú všetky značky aké má ja Nicol a v normálnych veľkostiach, novú kolekciu a baby tam sú veľmi milé a ochotné...no a ceny sú samozrejme o dosť nižšie ako u nás..majú pobočky V Olomouci, Zlíne..a myslím, že aj v Brne

• zuuzka: reklama salónu Bella?

To snáď nie. Je tu téma na českom www.beremese.cz a dievčatá tam veľmi spokojné neboli.

• No ja neviem...ja som zatiaľ spokojná, vybrala som si šaty ktoré sa mi páčia a sedia (čo je u mňa problém, lebo nie som veľmi konfekčný typ) a nemali problém s ničím, vo všetkom mi vyšli v ústrety a dokonca aj počas skúšania som sa tam cítila príjemne...pre mňa sú momentálne väčším problémom oznamká, nemôžem nájsť nič čo by sa mi páčilo

• zuuzka...
    ..skús pozrieť www.pamas.sk...
    ..je tam široký vyber...

• ďakujem..pozriem 🙂

• Ahojte majovky! S miernym sokom som sa dozvedela, ze sa vydavam o mesiac skor, ako som chcela, tak sa pridavam do klubu😃 30. maja 2009 Dnes som si konecne kupila saty, este zhanam bolerko, obrucky, oznamenia, kopec veci nemame este. Ako ste na tom vy?

• ahoj lukaria, no to je vcelku šok vydávať sa o mesiac skôr...

kde si si kúpila šaty?

• Sponzor fóra
  • ahojte babenky už som tu dlhšie nepísala-akosi nie je čas🙂))
    Lukaria: vitaj v klube, ja mám svadbu tiež 30. mája. tak ja už mám šaty asi tak tri týždne, nakoniec som si ich požiciavala zo svadobky. V rámci svadobky mi dali aj bižu, bolerko, závoj. Mali by sme už mať také základné veci, ešte by mal drahý vybaviť skupinu na chodníky.trošku sa obávam piatku pred svadbou-počítam, že to bude neskutočný chaos....
    dá sa ván otvoriť tá stránka pamas.sk- hľadám tiež inšpiráciu...

• ..ahojte babulky...
    ..ja momentálne rozmýšľam do akej farby zladiť celú svadbu...
    ..vy ste si akú farbu vybrali??

• Evulka.v: Tak na to som este vobec nestihla mysliet😃 Vecer pridam fotky z jednej svadby, kde kamoska urobila super fialovo- ruzove stoly. Bolo to nadherne.
    Ja chcem taku netypicku svadbu, takze nad tymto som este nepremyslala🙂

• Ahojte kočky, ja ešte tiež nemám kopec vecí ako sú oznamká, kytica, oblek pre ženícha, topánky, fotografa, kameramana...ale ako som dnes počula hlavne že máme šaty a víno 🙂
    a tiež rozmýšľam o farbe výzdoby.....asi by som chcela kyticu z fialových ľalií, tak by to celé mohlo nejak ísť do fialovej....inak už aj rozmýšlate o svadobnej ceste?

• zuzka: u nás svadobná cesta nebude žiadna, ale nezúfam, vynahradíme si to inokedy. My sme dnes boli pozerať oblek, jeden sa mi aj veľmi páčil, ale drahý ešte váhal.

• andzi a akej bude farby, lebo toho môjho mamy tlačia do nejakej svetlej, ale nám sa to veľmi nepozdáva, takže to bude asi čierna...

• zuzka...
    ..my planujeme aj svadobnú cestu...
    ..ale ja neviem kam, lebo drahy vybera sam a pre mna to ma byť prekvapenie...
    ..tak sa nechám prekvapiť... 😉

• evulka: tak to sa teš, ja by som tiež brala nejakú dovolenku, ale bohužiaľ nevychádza nám to

zuuzka: svetlý určite nie, my vyberáme tiež čierny.

• ..ahojte...
    andzi:....veď sa aj teškááám... 😵
    zuzka:...aj my vyberáme čirny alebo tmavší..určite nie svetlý... 😉
    ..ale každému sa páči a pristane niečo iné...

• My chceme tiez cierny, aby ho mohol drahy dalej nosit. Svadobna cesta - akurat tak na babkinu chatu na par dni mozno. Inac budemem mat kopec roboty s hladanim prace a vybalovanim sa🙂

• zatial o svadobnej ceste nerozmýšľam, ked bude za čo🙂)))potom budeme riešiť. Ja mám svadobnú výzdobu zlatú, mne sa taká páči aj keď poslednou dobou"frčí"bordová

• ...aj ja rozmýšľam na bordovej (príp. vínovo červenej)...
    ..podla mna je práveže dost rozšírena zlata farba..a práve preto ju ja nechcem..ale je pekná ...
    ..ale každemu sa pači nieco ine... 😉

• evulka: aj ja by som chcela vínovo červenú, je taká pekná výrazná

• ...super...som rada, že sa páči aj iným... 😉
    ..tak už som sa 90% rozhodnutá... 😉

• Toto asi necham na personal v restike, podla fotiek maju na to celkom talent🙂 O starost menej😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov