Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
aj u vás sa hovorí, že svadby v maji sa nemaju robiť???
Odpovedať
danuscha: to hej, ale počasie dokáže celkovo buď zlepšiť alebo pokaziť náladu nielen novomanželom ale aj svadobným hosťom. majca: počula som, aj sme tu už v tejto téme rozoberali, ale ja na to neverím.
Odpovedať
Profilova fotka
majca:...aj ja som o tom počula, ale neverím na to... ..ved to nezáleží predsa od dátumu, ale od tých dvoch... ;-) ...a pre nás je predsa máj najšťastnejší mesiac... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som rada... :-) ja na to totiž tiež neverím, ale ja som si myslela, že to len u nás su takí ľudia :-D evulka: a to teda je náš najšťastnejší mesiac... :-)
Odpovedať
majca: nestresuj, máj je predsa lásky čas.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi: ved ja prave vôbec nestresujem, len mi to bolo divné... a ako, šatešky už maš? :-)
Odpovedať
inak ja som tu hlasku pocula tiez, ze v maji sa nemaju robit svadby...a my si na just urobime! :-D
Odpovedať
baby, nestresujte, lebo tej blbosti uverím. majca: ja už šaty mám, a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
..ale jasné, že takémuto neveríme... ..a už o tom nehovorme /nepíšme/.. ;-)
Odpovedať
evulka: ja som za :-N riadime sa mottom, keď o tom nehovorím, tak sa to nestane
Odpovedať
Profilova fotka
andzi: no ja šaty ešte nemám... a ani sa poriadne neviem rozhodnuť ake... mam predstavu, ale či a čo a ako... chapeš :-) no jasnačka a o tom už nehovorme... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ..sa musím podeliť s mojou radostou aj s vami ... ;-) ..včera sme si kúpili obrúčky...tááák veeelmi sa mi páčia....
Odpovedať
Článok sa načítava...
no perfecto... tesime sa s tebou...ja uz by som tiez chcela... ake su...ako dlho ste ich hladali??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..najprv som chcela ine..ale ked som zbadala tieto, ihned sa mi zapacili... ..a naozaj je dolezite, si ich vyskusat..lebo na prste to ukaze uuuplne inak ako v katalogoch.. ..a slubujem, že si už spravím album a vložím všetky fotky... ;-)
Odpovedať
no tak sa tesim aj na foto... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ajusik, tesim sa, ze sa k nam niekto pridal na 30.5.:-) Kde to mate? My v Piestanoch:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Neverim na take povedacky, to urcite len nejaka slobodna zavidela zalubenym:-D Maj - lasky cas:-) A okrem toho som sa rozhodla, ze bude krasne pocasie a budeme mat vsetky krasnu svadbu:-)
Odpovedať
evulka: my budeme mať obrúčky v pondelok, tiež sa vytešujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi: ja si ich stáále pozerám/no ked som doma, lebo teraz som v práci/.. ;-) ..a subila som aj album, že si spravím..tak sa posnažím... :-D
Odpovedať
evulka: budeš mať bordovú výzdobu? Veľmi pekná. Aj ja chcem takú.
Odpovedať
ahoj po "kratkej" pauze sledujem, ze ste pokrocili s pripravami my planuje ist zajtra objednat obrucky, oblek uz mame doma, saty rezervovane, kostol dohodnuty, farara mame dokonca aj zalozneho, restika rezervovana (aj ked nam p.Topolanek chcel zrusit plany, ale nedali sme sa), oznamka su vymyslene a navrhnute, akurat este nie su zrealizovane, ale to ma este chvilku cas, jediny problem je hudba, s tou sa nam nejak nedari :(((
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne:-) My mame saty, oblek, obrucky, dohodnutu salu aj hostinu, ... len kyticu si neviem vybrat. Potrebovala by som nieco zlto-modre, lebo taka bude vyzdoba.
Odpovedať
lukaria: kde si dávaš robiť kyticu?
Odpovedať
Profilova fotka
Pod jednotou v kvetinarstve K-decor. Inde boli velmi drahe. Chcela by som umelu.
Odpovedať
lukaria: ahoj, my mame svadbu v mojom meste v Dolnom Kubine. My uz tiez toho mame dost, uz mame hotel, ja mam saty, ale asi ich budem menit, lebo som nasla krajsie, mame obrucky, DJ, uz aj vyzdobu a tiez mam problem s kytickou, pretoze ja budem bez zavoja a bez korunky, tak chcem nejake pekne kvietky do vlasov. Mne sa velmi pacia tulipany, ale tulipan velmi dlho nevyzdrzi, tak uvidim, mozno mi nieco poradia v kvetinarstve.
Odpovedať
ahojte pripájam sa k 09.05.2009, obrad bude na hrade Červený Kamen :-) čím sa to viac blíži mám pocit, že mi z toho začína šibať, tak budem rada keď mi napíšete, že je to normálne :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak mi uz mame oblek, konecne, aj vesticku a koselu pre zenicha, a oznamenia nam uz prisli, krasne jednoduche, no a zostavaju nam kolaciky a kvetinky dohodnut, tak snad sa nam nieco podari. a teraz cez vikend idem si kadernicku a make up dohodnut, svadba je v piatok, tak snad pochodim. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi:..no do včera som bola viac menej rozhodnutá pre vínovo-červenú výzdobu... ..ale od včera veeelmi premýšlam, že to zmením...na krémovozlatu s bielou...ta sa mi zda taka.."čistá"...jemna.. :-D ..tak neviem... ..idem popozerat nejake fotky.. ;-)
Odpovedať
evulka: teraz je veľký boom zlatej, no mne sa páčia výrazné farby a naša sála bude dosť veľká, tak chcem výraznú farbu.
Odpovedať
Profilova fotka
...ale ja som nemyslela na čisto zlato-bielu kombinaciu, ale krémovo-zlata s bielou...no neviem, neviem... :-. ...práve mi pisala kamaratka, ze vyzdoba ma ladit so šatami nevesty po polnoci... ..to je pravda???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?