Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
..fuu..aj ja vždy hovorím, že v podstate už všetko máme, ale ked sa zamyslim, tak ešte mnohé drobnosti chýbajú. Ja by som chcela cez víkend vyrábať asi pierka, ale mala by som aj menovky.. ;-) ..no ved uvidime, čo z toho bude.. ;-) A ten zvlastny pocit mavam aj ja..taka nervozita, šťastie, napätie, radosť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Damy, no panic.. I ked utesujem aj moju drahu.. Hlavne je manzelstvo, nie ci budu vsetci hostia vzdychat blahom :-D
Odpovedať
evuka: budeš robiť pierka sama? A aké?
Odpovedať
Profilova fotka
..no, chcela by som ..to vyskúšať..či budem vediet.. :-D kedže som sa rozhodla pre krémovo-zlatu vyzdobu s bielou, tak nieco take... Pridám do albumu, pozri.....
Odpovedať
evulka: no a ja chcem presne také pierka, aké máš v albume? Odkiaľ máš tú fotku? Kde sa dajú kúpiť tie kvetinky v strede?
Odpovedať
Profilova fotka
U nas sa tie kvetinky daju kupit v galantérke. Andzi: Napisem ti IP a poslem kontakt na vyrobcu tých pierok.
Odpovedať
evulka: díky moc nevieš koľko to asi v galantérke stojí? že či sa mi to oplatí vôbec vyrábať.
Odpovedať
Profilova fotka
..neviem..ale dnes tam zajdem, popýtam sa a pondelok ti napisem... cez víkend vyrábaj menovky.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, prosim Vas viete mi poradit, alebo aspon nejaky nazor ako riesit odchod na obrad, ked uz mame vlastne byvanie? Rozmyslam nad tym, ze proste moj buduci, by prisiel zo svojho domu k domu mojich rodicov, alebo dalsia varianta, ze by sme som ja sla k mojim rodicom a on by prisiel zo spolocneho nasho byvania. A este jedna varianta ;-) , ze by sme sli rovno z nasho spolocneho byvania na obrad ;) Ja vobec neviem. A s odobierkou je to tak, ze vraj sa moze aj nemusi robit ? Alebo sa musi robit vzdy?
Odpovedať
gulko: vydávaš sa preto že chceš alebo musíš? Nikto ti nemôže odobierku nanútiť, je to vec vás dvoch ako to chcete, ale ak spolu už bývate, tak odobierka vyzerá dosť blbo.
Odpovedať
evulka: díky moc, ja som bola teraz cez obed v papiernictve a zistila som, že nemôžem kúpiť normálny etiketovací papier, tak neviem ako urobíme nálepky na fľaše a menovky. Ešte pôjdem pozrieť do Canonu, tam tuším minule mali. No a chcela som ísť aj do galantérky, ale pršalo a s dáždnikom sa mi nechcelo ísť.
Odpovedať
Profilova fotka
vydavam sa pretoze chceme :-) super dakujem za radu, dost som v tomto vahala. Ja som sa chcela troska drzat tradicii, moj drahy bol zas nazoru, ze radsej by sme sli zo spolocneho byvania rovno na obrad a mama sa celkom priklanala k drahemu ;) Takze super, je rozhodnute :-) Uz zacinam mat normalne stresy ;) A to uz mam vacsinu vybavenu, len taketo detaily mi este hlavu lamu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Akoze sa neda kupit etiketový papier?? Skus inde...u nas je predajna TRODAT a tam vsetko maju...
Odpovedať
ja som bola v Ševte a tam nemali, núkala mi celý balík ale načo mi to bude tak veľa a stál vyše 700sk gulko: ak ste obaja už samostatní, žijete, bývate spolu, je to také blbé akože "pýtať" od rodičov. Ani my klasickú odobierku mať nebudeme, nechcem žiadne potoky sĺz a podobné trapošiny.
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi to mas pravdu, byvame uz sami cca 4 roky ;) Inak svadbu budeme mat 17:30 a pred tym sa budeme fotit. Tak to asi spravim tak, ze sa pojdeme fotit zo spolocneho byvania a potom len pridem k rodicom a drahy akoze pride po mna a to bude vsetko ;) To by sa celkom dalo no nie? (byvame od mojich rodicov cca 3 minuty peso :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
My to robime tak (kedze nielen ze spolu byvame, ale mame spolu aj deti :-) ), ze draha s dcerkou ide k priatelke noc pred svadbou a stretneme sa az na obrade.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pch8: aj to je dobry napad, dakujem pekne ;-)
Odpovedať
gulko: skôr sa mi pozdáva tvoj návrh, že fotiť sa pôjdete spolu a potom pôjde každý domov. Aj u nás to tak bude, snúbenec príde aj s rodičmi k nám domov, ale žiadne trápne "pytačky" a ďakovačky rodičom nemienim podstúpiť. Nemienim robiť divadlo.
Odpovedať
cauko, aj ja uz trochu panikarim, ale ja ohladom obradu v kostole ako to skomolim ten slub a ci budem koktat a tak my uz byvame spolu 3 roky ale na sobas pojdem od nasich a moj pride po mna, ale tiez bez ceremonii, iba nasadnem do auta ostatní nas budu cakat pred kostolom, nebudem robit mame doma bordel s cudzimi ludmi narobim jej ho sama :-D
Odpovedať
inak to by bolo fakt divadlo, byvame solu 3 roky a budeme sa hrat na to ze odchadzam z domu a vsetci budu plakat a zehnat mi :-D :-D :-D
Odpovedať
Oživujem našu májovú tému, lebo sme prepadli na druhú stranu. Ako ste pokročili v prípravách? Evulka, ewwe, micinecka a dalsie?.....
Odpovedať
Profilova fotka
Objavili sme uzasneho floristu, takze doporucujem, ak este nemate vybrateho kvetinara.. praca overena, vkus zaruceny, cenu priaznive :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky! Takže prípravy..... V piatok som si bola kúpiť stužky (zlatú a krémovú) na pierka....už to len vyrobiť... ;-) Andzi:..pozerala som ti také kvietky na pierka, ale konkrétne také, ake mam v albume nemajú.. A menovky si vyrobila??? Cez víkend som sa troška zamerala na výzdobu..takže som si nakúpila sviečky, tanieriky, ozdobné kamienky a piesok... ;-) U vás čo nové??? ..papa...
Odpovedať
podobne...nakupy tipu sviecky som absolvovala vcera...teraz zhanam servitky, menovky su na rada cez vikend ;-)
Odpovedať
ahoj evulka - ešte som nevyrábala menovky, lebo mám toho v práci stráááášne veľa a vôbec nestíham. Aj cez víkend mám hlavu ponorenú v pracovných veciach. Včera som si kúpila tvrdý kartón, z ktorých ich budem vyrábať a ešte zháňam zlatý papier, na ktorom budú napísané mená. Len neviem, kde to zohnať, lebo včera v papiernictve to nemali.
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi:..budes mať biely podklad a na tom zlatý s menami?? ja este neviem, ake menovky spravim.. :-| Ale výzdobu budes mať bordovo-bielu, vsak..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja zijem tiez s tym mojim uz 2 roky, ale kedze svadba bude na SR a nie v UK, tak ja idem z domu, a budeme mat uplne vsetko podla tradicii, budeme mat odobierku, si myslim, ze to je pekne, i ked som uz z domu odisla, ale neodisla som ako nevesta, tak si myslim, ze urcity vyznam to ma :-) Ja som si tiez vyrabala veci sama napriklad menu, pierka a aj oznamenie, tak mozete mrknut do mojho albumu, mozno vas to bude tiez trosku inspirovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My nemame co riesit, menovky mame s certikom a anjelikom :-D Pridal som do albumu :-)
Odpovedať
tak ja som vcera kupila topanky a zhanam biele podkolienka, ale neuspesne, podvazky mi padaju, lebo stehna mam uzke a cele silonky nechcem su neprakticke, tak asi tak ozaj a bola som kuknut latku na svAdobne saty, bude mi ich sit kamoska kt. sije saty pre svadobne salony, lebo saty pre nevesty s bruskom su otrassssssssssssss
Odpovedať
eww: už ti bude na svadbe vidieť bruško?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?