Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
baby, ako vidíme, sme sa tu stretli podobné osadenstvo, chlapi tú svadbu tak neberú ako my
Odpovedať
janka - ja si to tiez myslim, no problem je s mojim chlapom...tvari sa ze je casu a casu...a nechcem skupinu vyberat sama..a jemu sa do toho ESTE nejak nechce... andzi-ti chlapi su asi vsetci taki isti... :)))
Odpovedať
ja mám taký pocit, že skôr plánujú svadobnú noc ako tú samotnú svadbu :-) tinulikkk: ja som tú skupinu aj tak našla sama a potom som ju len ukázala, že takú by som chcela... :-N najviac ma vie "doraziť", keď sa chcem rozprávať, že čo a ako urobíme, ako to bude a jemu sa nechce nad tým ani rozmýšľať :-S
Odpovedať
tinulik: my to máme podelené, ja vyberám všetko okolo svadby a on všetko okolo domu, lebo každý robíme to, čomu rozumieme. Keby som napr. nechala výber hudobnej skupiny na neho, tak by nám asi spievala nejaka techno.
Odpovedať
janka - to je u nas tiez velmi časté s tym dorazenim...uz sme sa kvoli tomu aj par krat pohadali..no neviem ako to mam riesiť.. andzi - my nemame podelene nic...vsetko je v podstate na mne - co by mi ani nevadilo, že vyberam a hladam na nete a tak - keby ma vypocul a spolu by sme vybrali poslednu variantu...
Odpovedať
co sa tyka hudby - vieme obaja, ze treba aj ludovky aj moderne...mam kamarata co maju dobru hudobnu skupinu, ale on mi narovinu povedal,, ze ludovky hrat nebudu - ze mi ich moze pustit,ale hrat ich nebudu...tak neviem - dali mi aj fakt dobru cenu...ale neeeeviiiieeeem...co si o tom myslite?
Odpovedať
ja to už neriešim...povedala som mu...kúpila som si šaty, topánky, šperky, on to akceptuje
Odpovedať
Ale trošku ho musím ospravedlnť, má toho veľa chodí do školy a ešte aj pracuje. tiež rozmýšľa nad bývaním- budem bývať u ňho, ale zatiaľ sa k činu nemal. robotu necháme na jar, keď bude teplejšie. Musím mu s tým pomôcť. Treba nám vymaľovat a kúpiť nábytok. Babky, rozmýšľali ste nad vybavením izby. máte kúpeny nábytok?
Odpovedať
tak to hej - take veci budem riesit sama - a na to ho ani nepotrebujem 8-) ale este kameramana, hudobnu skupinu a obrucky by som chcela s nim...ostatne uz bude na mne...ale to ma zatial cas...
Odpovedať
tinulikk osobne si myslím, že bez tých ľudoviek to nie je ono, ale 100 ľudí 100názorov. mal by to byť najkrajší deň v živote, tak prečo si nedopriať niečo viac. moja skupina napríklad nie je najlacnejšia, ale budeme ju platiť z peňazí z taniera. vlastne aj kameramana, fotografa a ani neviem, čo všetko. Baby, keď si to vybavíme sami budeme mať z toho najväčšie potešenie, nie- nikto do toho nekecá, akurát, že dobrá rada sa vždy zíde...
Odpovedať
ved hej aj ja si to hovorim, ale my budeme mat velku svadbu - 100 ludi, takze moc rozhadzovat nemozme...a este k tomu ja som tento rok len skoncila skolu a este nemam pracu, takze mne to bude platit otec...lebo aj ked zacnem robit, tak asi zacneme zariadovat byt, aby sme ho mali do maja pekny :))) takze financie pojdu tam...
Odpovedať
Profilova fotka
dievyk moje aj vam zavidim ked vidim ako planujete zariadovanie bytov, my nejako nemame aky :-( hlavne ze sme naplanovali svadbu, no po nej zda sa pojdeme kazdy k svojej mamke :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
tinulikk my sme počítali hostí a za obe strany nám to vychádza cca150 ľudí. a navyše študujem este 4. ročník VŠ.a na prácu nie je ani pomyslenie, kedže štúdium je denné. nie že by sme rozhadzovali peniaze, snažíme sa šetriť kde sa dá, ani Vianoce nebudú "bohaté" na dary, ale všetko sa dá. my sme na tom trošku asi "lepšie" v tom, že si budeme zarieďovať len jednu izbu, kde spáva teraz moja polovička. Nechcem v izbe robiť zázraky, len , aby tam bola posteľ, nejaká skriňa na veci( aj keď drahému by stačili tak tri stoličky na prevesenie vecí 8-( )ostatné sa dorieši časom.
Odpovedať
micinečka už som mala možnosť vidieť aj také niečo, ale nakoniec sa asi po 3 mesiacoch to bolo v poho. neboj, nejako sa to dá do poriadku. potom sa už len prekvapíme, že kde to bývate... :-D dievčence musím končit, zajtra by som mala byť na príme
Odpovedať
aj my budeme zatiaľ bývať v jednej izbe u našich, lebo staviame dom a kým ho postavíme to budú aj 2 roky. Ale nevadí, hlavne že budem s mojím manželíkom.
Odpovedať
janka: tak to mate riadnu svadbu :) dobre vediet, ze nie som sama, kto ma velku rodinu a teda aj velku svadbu :) asi zajtra skusim oslovit aj ja Gin-tonic...a uvidim ci maju volne...svadba je raz za zivot (dufam :)) tak nech je na nej vsetko super :)
Odpovedať
Ahojte baby, nevie mi niekto poradit DJ+Starejsiho v jednej osobe? Svadbu mame 2.5.2009 Vdaka za kazdu info. IP
Odpovedať
caute baby, uz mate zajednane saty na maj?? alebo je este cas?? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinkaalenka, ajja by som potrbovala a v BB ;-) silvia, ja este nie, ale uz su nejake favoritky a bude sa vyberat do konca novembra, takl mi odporucili zienky v salonoch vies, ak mas vacsie cislo, vyber sa dost zuzuje a potom je o pekne saty v cisle velky zaujem, po novom roku budu dievcata rezervovat saty na april, maj jun takze nemusia byt prave tie ktore budes chciet
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Nikde nikto??? Micinecka:Ahoj...vzala som to trochu zhurta,este sa mi o tom aj sniva.O vsetkom rozhodujem ja a chcem to mat super...od pondelka uz idem do roboty a potom uz budem mat omnoho menej casu na pripravy :-S Aj my To skusame s babom uz 5mesiacov a zatial nic,v stredu som bola u lekara a predpisal mi vitamini dufam ze zaberu :-) Inac co mas nove???
Odpovedať
Profilova fotka
cauko, ja som sa dnes trochu zabavala upratovanim, aj ja idem do prace, uz zajtra aj ja mam plnu hlavu svadby a veci okolotoho a presne,musi to byt perfektne :-) len stale ma trapia tie saty, myslela som si ze to bude najjednoduchsie ale bude to uplny opka, je tolko krasnych ze uz som zmagorena aneviem co chcem mi sa este nepokusame, prave kvoli tomu, ze nemame zatial kde byvat ale tabletky koncim v januari a potom to za nas niekto rozhodne
Odpovedať
Profilova fotka
Tomu rozumiem ale nemali by ste to uz moc odkladat... :-) S tymi satami to mam tak isto stale obkukavam nove saty na internete ale nakoniec aj tak budu ine.Ja pojdem do salona koncom novembra uz budu mat aj novu kolekciu a tam sa definitivne rozhodnem :-)Co pracujes???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, no ja som pisala ze som sa rozhodla definitivne pre saty, ale som si pozerala fotky zo skusania, a mam dilemu...lebo sa mi pacia dvoje, oboje su pohodlne, oboje su krasne a v kazdych vyzeram inak a niekto mi vravi ze jedni a niekto ze druhe....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....neviem sa rozhodnut :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som sa prave vratila zo skusania v nicole, domingo su nadherne ale zda sa mi ze na mna moc romanticke a nacackane, tulipany k nim urcite nepasuju sla som teda do valery, kde mam dalsie dvoje na pretras ale zienky male zatvorene, som ale viacmenej presvedcena ze budu tie z valery, mam ich aj v albume sedia tam take dve zeny, saty dobre nevidno ale su pekne a pekne ma sformovali tie dnes sa mi zdali velmi zlte maslove ci ake ribike: pracujem na hoteli pri BB ako personalistka, ale musim sa priznat nie je to nic moc, mam to daleko do prace a robim im tam chuderku poskoka. predstavovala som si to inak, keby ze nechcem babo, tak davam ihned vypoved ale radsej si pockam na matersku :-) aby som neostala bez koruny, pojdem urcite na rizikove, takze ak sa zadari dufam ze uz niekedy na jar
Odpovedať
hanycka: daj do albumu, poradíme
Odpovedať
Profilova fotka
no nechcem davat saty do albumu, aby ich nevidel nastavujuci... :-| ;-) :-)
Odpovedať
dá sa aj tak, že by si ich dala a potom zmazala, on vie že prispievaš na túto stránku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky , som z minulorocnych majoviek (resp. este tohtorocnych) :-) a prajem vam, nech mate krasne svadbicky a uzite si toto obdobie priprav a aj samozrejme sem tam pevne nervy :-) na komplikacie ktorym sa vyhnut neda - ale i tak to stoji za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katkaahňjurko dakujem za vsetky buducorocne majovky, ako tu citam tie nase prispevky, mame kazda tej svadby plnu hlavu aj ty si to tak prezivala? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prepac za skomolene meno nevsimla som si co vsetko mi tam naskakalo
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?