Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
hanycka:To je super,najlepsi spoznas cloveka vtedy ked spolu zijete my spolu zijeme pol roka ale parada,zatial sme sa ani nehadali :-p Malo by to klapat.Ja uz dva roky pracujem,celkom pohoda zatial byvame z jeho rodicmi,nastastie sú to fantasticky ludia...ale uz sme zacali hladat vlastné byvanie,uz sa pokusame aj o dietatkocca4mesiace ale zatial nic. :-( Vyzdoba bude isto krasna...ja budem mat vsetko doruzova vratane siat...vecinu mojich predstav mam v albume,este sa rozhodujem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby mas tiez trapi spolocne byvani, zatail sme oddeleni a sem tam ostavame jeden u druheho, ja som bola 4 mesica u rodicov draheho ale ńebolo to ok dufam ze jedna z dvoch moznosti byvania sa nam do svadby otvori
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz mam aj ja album priprav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanycka:Pekny album:Vidim ze mas pohodlne topanocky a velmi sa mi pacia nausnicky su fakt jemne :-) ,torticka je tiez k svetu,mnam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanycka tie boty su nadherne aj ja som na tulipany, len som tu volakedy citala, ze moc toho nevydrzia, dokonca niekedy ani fotenie, tak ja sa ich idem pokusit s niecim skombinovat, hlavne si neviem predstavit pierko pre zenicha z tulipanu, -ov!!
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka:Ahoj mojenko...Tak to vam drzim palce aby vam to vyslo,zit oddelene by sa my asi nepacilo neznasam spinkat sama |-|Z byvalim som zila rok a pol,no jeho mama ma nasvete nenavidela dodnes neviem preco-Robila si zo mna sluzku...varila som,upratovala,prala na celu rodinu a vzdy som bola ja ta zla :-p Fakt..jak vo vojenskom tabore..nakoniec som odtial zdupkala :-) neprajem to ani najhorsiemu nepriatelovi...ale teraz som stastna dufam ze aj my si cim skor nieco najdeme...ale hovori sa ze treba pockat buduci rok by mala cena bytov klesnut...
Odpovedať
Profilova fotka
ribike mna si myslim maju celkom radi len mne nevyhovuje styl ich byvana, to ako to doma maju a tak, ani trochu sukromia ked som odisla, myslela som, ze nas vztah to nevydrzi ale potvrdil sa este viac a npalanovali sme svadbu a babatko ak sa podari no a to byvanie trapilo aj mojich rodicov, ked som im to oznamila ze bude svadba ale snad sa najde nejake riesenie. k drahemu domov vsak viac nepojdem, co budeme aj po svadbe oddeleni :-( aj mne je smutno samej a niekedy ho nevidim aj par dni, kvoli praci
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata idem si ja lahnut som z tej dovolenky nejaka unavena :) stretneme sa zajtra ak budete mat nieco s cim sa chcete podelit ribike ak by si nahodou navstivila salon valery v BB, mozme sa kludne stretnut a zajst tam spolu, samozrejme ak sa mi bude dat odist z prace lebo robim mimo BB ahojte teda
Odpovedať
Profilova fotka
Micinecka:Drzim palce aby ste si do svatby nieco nasli a aj s tym babetkom :-)Kebize sa mi tam podari dostat tak sa ti predtim ozvem :-) :-) :-) Diki za pokec...Dobru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanycka:Dobru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra sa stretneme...ja tu urcite budem :-) :-p :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co dievcata , dnes diskusia nejako viazne ja mam novu dilemu, jedna slecna alebo pani, neviem, mi poslala link na nejaky minibazar nachadaju sa tam veci od vymyslu sveta, svad saty topanky, ozdoby, sperky, spolocenske saty... nasla som tam jedny svadobne, netradicne ale su krasne, normalne uvazujem a cena je o 10000 nizsia ako planujem dat ja ua pozicanie pridavam ich od albumu tak sa mozte pozriet. neviem ci by som si na take trufla, ale su skutocne ine a pacia sa mi ja mam rada, ked mam nieco ine, aj ked nie uplne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
micinečka: tak kukla som si tie šaty a sú krásne. pravda je, že sú veľmi netradičné , ale však v tom je podľa mna čaro lebo nie sú " klasika". no keby si ich mala, bude to pastva pre oči a tiež sa totgraf môže riadne vyblázniť:-)) tiež neviem, či by som si na také trúfla, lebo by som sa v nich asi stratila. Som totiž dosť drobná, ale možno tebe pôjdu.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja odkedy som ich nasla nerozmyslam nad nicim inym, mam este kopu casu ale dvoje som uz mala medzi favoritkami a planovala som ist uhradit zalohu tak o 2 tyzdne skutocne neviem teraz :-)
Odpovedať
micinecka: ja som si všimla, že veľa báb má termín 2. mája alebo potom 9.mája. Náš termín 16. máj je dosť málo frekventovaný, aj ja som sa bála, že prečo. Ja sa nebojím a na povery neverím. Ak spomínaš mimibazar, tak na tie šaty si daj pozor, nie sú to originály, nuž a ak si pozrieš tému asapbay, tak pochopíš, že niekedy sú baby z tých šiat veľmi sklamané.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, dik za koment, prave to rozoberam so seterkou uz cena sa mi nepozdavala, 7 tisic je dost malo ak maju byt kvalitne uvidim , vyzioadala som si popis materialu a foto zo zadu, potom sa uvidi a temu si urcite pozriem ja som o minibazare ani netusila, odporucili mi ho na IP a toho 16ho, neviem preco tak malo popularity, ja som nechcela 9ho lebo je to statny sviatok
Odpovedať
micinecka: hej, 16. je podľa mňa super dátum, pretože budú 2 piatky voľno, 1. mája aj 8. mája /9. mája nie je štátny sviatok, ale to je jedno/, preto je sobota 2. mája a 9. mája taká atraktívna, lebo deň predtým je voľno. My sme pôvodne chceli 9.mája, ale na náš dátum už nebola voľná sála a to sme zajednávali 13 mesiacov pred svadbou!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Citala som o tom ze ste sa bavili o tom vydavat sa mladsia. Ja mam tiez 22 a niektory sa ma stale vypytuju,ze ci si memyslim ze mam na to este kopu casu. Ja si myslim,ze je na to ten spravny cas. A co sa tyka toho bazaru,ani ja som nepocula nic dobreho.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si pozrela tu temu, no ohlasy boli aj pozitivne aj negativne je to asi o dovere v takeho predajcu
Odpovedať
zuzka: ja by som to povedala inak: každá žena nemá šťastie stretnúť toho pravého keď má 20. Niektorá ho stretne v dvadsiatke, iná v tridsiatke, niektorá aj neskôr a niektoré ho nestretnú za celý život. Nezáleží na veku, ale na tom, že niekoho ľúbime a chceme s ním spojiť svoj život. Juj, ale mudrujem, že? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi: trosicku :-) ;-) Ale mam na to podobny nazor. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, na margo toho bazaru meno pietrova je spojene s tym asapbay, ja sa do toho vobec nevyznam inak teraz som tam objavila detailne fotos, to uz mi tak nededi, doknca tie kvietky su vysite nitou tnavo cervenou a stonky zelenou, to uz je asi silne kafe zuzka, presne ako hovori andz, tak vobec nespekuluj ;-) ja mam tridsiatku za sebou a vidis, smiali sa mi ze som stara dievka, ale ja sa tak vobeeeec necitim a idem si to uzit teraz. nelutujem ze som cakala, ani nahodou a verim, ze ty nebudes opak, ze si necakala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4... to su oni ak by ste sa chceli pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
andzi toho 9ho mas pravdu, myslela som 8 a preto sa mi zdalo, ze by to mohlo komplikovat situaciu, ludia utekaju na chaty, maju firmne akcie a potom su unaveni a tak, chcem aby prisli ak mozno vsetci pozvani
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka: ale nevyzeras na to ze mas tridsiatku za sebou. Akurat som rozmyslala,ze sa ta opytam kolko mas rokov,lebo si mi s fotky povedoma. Ja som totiz z B.B
Odpovedať
Profilova fotka
fakt??? to som si nevsimla a odkial si v BB ja trosku uz ten vas rocnik nepoznam aj sestru uz mamm 26ku ;-) a kde sme sa mohli vidiet??
Odpovedať
Profilova fotka
momentalne byvam v Nitre,ale pochadzam z B.B. zo Sasovej. Netusim odkial,ale myslim ze si mi povedoma. A kto je na tej fotke co mas v albume? Ta pani na pravo.
Odpovedať
Profilova fotka
moja no to som ja, unavena z lyzovacky a nenamalovana, hroza ze??? :-o vraj pani, vidis , ta tridsiatka je len predsa vidiet , je mi smiesne
Odpovedať
Profilova fotka
ale tam vyzeras uplne inak!!!!!!! Pytala som sa preto,lebo som ta urcite niekde videla.
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem a hrozne ja viem vyzerat velmi rozne a aj na fotkach a teraz mam ofinu a cierne vlasy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?