Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa aj ja s májom :-). Pôvodne termín sme chceli 2.máj ale tento týždeň som sa rozhodla zmeniť to na piatok 1.máj - jednak bude toho viac voľného na piatok a tiež nie je zlé mať vždy voľno na výročie ;-). Tento týždeň ideme pozrieť penzión pri Bratislave na hostinu, už zháňam fotografa, a pomaly zberám rôzne seperetičky na výzdobu, na pierka a pod... Šaty už mám premyslené - a podľa mňa vybavovať na máj je čas tak akurát ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, my mame zatial 2 terminy, 30.4. alebo 16.5., ale skor sa priklaname k tomu aprilu - rodinna tradicia:) Pozeram ze vy uz mate vsetko premyslene a zabookovane:)
Odpovedať
Profilova fotka
No babenky poviem Vam, ze ja tiez mam svadbu v Maji konkretne 09.05.2009 a veru vela veci uz je booknutych :-( Ja totizto vybavujem vsetko zo zahranicia, komunikujem viacmenej mailom....takze by som Vam radila, ze treba co najskor zacat, aby ste nedostavali negativne odpovede. Mne sa az na 5x podarilo zohnat kameramana, fotografa a DJ bo ostatni boli zajednani.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte opat, ja som dnes konecne potvrdila termin na farskom urade, treba ist este na matriku ale mozem konecne zacat konat, najprv objednam salu, potom agenturu kvoli vyzdobe, potom saty a Dj a starejsi by som tiez chcela mat istych tak koncom novembra a detaily pridu narad potom urcite netreb s nicim cakat, potom bude plno, maj a jun su myslim oblubene mesiace
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka:Ja mam 21rokov.A co sa tika siat tiez si ich budem financovat sama aj ja by som mala schudnut asi 5kg akurat som na PN a tie kg na mna len tak lezu...Ako tak pozeram uz mas vybavene tie najpodstatnejsie veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj to som sa dnes odhodlala posunut veci dalej, pretoze mam dovolenku a vonku sa nic ine neda robit este musim ist sdrahym na matriku a snad sa to niekam pohne chce sa ti vydavat v 21? mozno blba otazka, ja som uz stara kofa. len ma to zaujima. ja som mojho uprimne povedane pritlacila, chcela by som babo a sme uz obaja dost stary na svadbu, moj nazor. teraz sa uz asi aj tesi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko:Mnoho ludi sa ma pyta to iste tvrdia ze nie som normalna :-)Priblizne od 16-tich som lietala po diskotekach a mala som 2otrasne vztahy.A teraz to citim tak ze som nasla toho praveho partnera s ktorm by som vedela prezit zvysok zivota,on je nesmierne romanticky a vsimavy.Poziadal ma o ruku klasickym sposobom takze som o nicom nevedela.A kedze milujem deticky a on tiez tak sa o ne snazime.Vzdy som sa chcela vydat z lasky,nechcela som aby si ma niekto vzal iba preto lebo cakam jeho dieta.A vobec niesi stara kofa si v najlepsich rokoch :-)
Odpovedať
Ahojte nevesty, tak ja sa napriek všetkým poverám tiež vydávam 16.5. (máme to presne na 7 výročie). :-D Pomaličky som sa už vrhla do príprav, už je sála, matrika (chýba mi kostol), kameraman - fotograf, vybraté šaty, obrúčky (už dať len objednať) a mnoho predstáv. 8-) Tak nech sú tie najkrajšie dni čo nás čakajú x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ribike, pekny dovod ja som na tom podobne i ked meskam par rokov, aj ja som mala na krku somarov, dokonca troch a z posledneho som mala uz aj psychicke problemy, zachraniko ma par navsetv u lekara a nejaka terapia a nesmiem zabudnut, hlavne ma zachranil moj nastavajuci, takze uplne chapem, ked to na cloveka pride a citi, ze je to spravne , treba to uskutocnit. stale si mi neodpovedala ako budes riesit tie saty?? ;-) petra: som rada ze si dalsia do parte na 16ho, kde to bude??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Aj sa sa pridavam k majovkam. Svadbu by sme mali mat 23.5.2009. Zatial mame zajednanu salu,Dj-a,kamaratku na vyzdobu a dalsiu na vyzaz. Neviete mi niekto poradit ako je to s vybavovanim kostola a kedy asi treba zacat s vyberom siat?
Odpovedať
Profilova fotka
Jejda ja este nemam zajednane nic !!! :-N :-. mam predstavu o satach, a to je asi tak vsetko, takze sa na to idem asi vrhnut, aspon teda rezervovat saty ktore si vyberiem a salu....
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaz nr kostol je otrava, najprv sa spisuje zapisnica, treba k tomu krsne listy obopch, potom sa ziada na matrike myslim o sobasny list, to sa odnesie na farsky urad. ak ste z inej farnosti ako z tek kde bude sobas, treba na vasej farnosti ziadat o licenciu ktora povoli sobas inde ako tam, kde patrite
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
micinecka:Prepac ale nejako mi to uslo :-)Zajtra idem lekarovi,ked bude vsetko v poridku,buduci tyzden sa urcite pojdem pozriet do vecsich salonov aj ten valery sa mi pozdava a cele dni budem skusat snad sa tam najde nieco aj pre mna v najhorsom pripade si ich dam usit.Teraz hladam vhodnu restauraciu zatial mam 3ktore sa mi pozdavaju v jednej z nich pracujem bolo by to o to lahsie.A vecer mam este zavolat Dj-ovi dnes som na nho zohnala cislo.Dvom som uz volala ale uz mali obsadene... ;-( Vidim ze tvoj zivot je dost podobny tomu mojmu...
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka:Skoro som zabudla...Kolko rokov ma tvoj nastavajuci? len tak zo zvedavosti??? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka: dakujem pekne za vycerpavejucu odpoved ;-) ,neviem ci si to s tym kostolom este nerozmyslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ribike no chlapec ma 35 ;-) zuzkaznr: ja by som si nerozmyslela, za tu atmosferu ta byrokracia stoji
Odpovedať
Profilova fotka
ribike: nestras ma ze DJ ovi su uz zajednani. no a tie nase osudy, mozme byt rady ze skoncili teda skoncia takto pekne, nie? posli potom foto ake saty si si vybrala lebo daj do albumu ak uz mas, ja nemam. vsetko mam v jednom priecinku v PC
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka:To mozme,aspon dufajme. :-) Ti vychytenejsi Dj su uz dost dopredu obsadeny :-( Takze sa s tim treba poponahlat.Ja mam album priprav,mam tam aj par favoritiek.Hladala som tvoj album no nenasla,aspon viem preco :-)Moj Chlapec ma 29 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa pozriet na ten tvoj a mozno si urobim aj nejaky svoj
Odpovedať
Profilova fotka
Je to dobra vecicka uces budem mat stopro odtial :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ribike: ja mam tiez 21 rokov, za mesiac mam 22 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanycka:Hura :-) Uz som si nyslela ze som staromodna... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna su to len take skreslene predstavy, ze sa dnes mlade baby nevydavaju, mozno to je preto ze je teraz oproti minulosti viac tych, ktore sa vydavaju neskor a o takych sa viac hovori, ale realne je stale vela bab aj v nasom veku co sa idu vydavat. Moj nastavajuci ma 27 a sme spolu 5ty rok, myslim, ze teraz je na svadbu spravny cas ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ribike: dala som tam co sa dalo pouzit, zial foto s mojim buducim mi nechce nacitat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som sa kontaktovala s pani zo svaqdobnej agentury, cca 15ho budu pripravovat komplet salu v kulturneom dome na hrinovej udajne do marhulkova, mala by som si ist pozriet ich vytcor, tak uz sa tesim ribike: predstavovala som si ta uplne inak :-D posobite spolu krasne, myslim, ze rohodnutie je uplne spravne a netreba vobec dat na reci.mne uz zase hovoria , ze som stara koza na take ceremonie ako chystam. ale ja sa velmi tesim!!!
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka:Asi preto ti to nechce nacitat lebo treba zmensit fotku aj som stim mala problem :-p a dakujem,vecina ludi hovori ze sa k sebe hodime :-)farba ktoru si si vybrala je fantasticka aj ja som uvazovala ze bude marhulova ale kedze chcem mat saty z ruzovkastim nadychom tak aj vyzdoba bude podobna...mrknem si tvoj album :-) :-) :-)A vobec nie si stara,toto by mal byt najkrajsi den v tvojom zivote na veku nezalezi...
Odpovedať
Profilova fotka
micinecka:pekny album,ten uces co mas oznaceny za favorita je super :-)Tie saty co ich nevies najst su tiez fantasticke akurat by to s tim ucesom seklo...Ale inac vsetky saticky mas pekne :-) :-) :-p PS:Aj prstienok je pekny...
Odpovedať
Profilova fotka
Hanycka:Planujete aj deticky??? :-) Podla mna je to u kazdeho individualne.Vecina parov svadbu odklada koli kariere,byvaniu preto lebo su bez prostriedkov.Kazdi rok sa znizuje pocet narodenich deti,je to hrozne...ja som stastna ze som nasla lasku svojho zivota a tesim sa na nasu spolocnu buducnost :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Hanycka:nemas album priprav??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ribike: ja este studujem, za dva roky koncim skolu, takze deticky urcite, ale az potom :-), no ale byvanie mame nastastie vyriesene, uz dva roky spolu byvame a vsetko klape,takze neni dovod svadbu odkladat ;-) album tu nemam, mam spraveny album v pocitaci, kde mam postahovane co som kde nasla, ked bude cas dam to aj sem :-) Ale predstavy su: bledozeleno- biela vyzdoba, kytica, pierko, vyzdoba- biele tuipany :) a hranata torta :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?