Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
jej, ahoj bloodymary, ako si sa rozhodla so šatami? ja ešte stále neviem
Odpovedať
ahojte, ja som si nasla krasne saty v salone monika v BA -ale citala som tu na fore, ze tam maju velmi zly pristup a tak....a hrozne som sa zlakla, lebo do tych šiat som sa zaľubila...no naštastie som našla ich zdroj a asi si ich kupim :) tak dufam, že nebudu moc drahe...:)
Odpovedať
bloodymary,mne povedala pani v svadobnom salóne, že mi šaty stačí skúšať nejako v januári. vraj keby som si šaty zajednala už teraz, tak mi nezaručuje, že by mi ich medzitým nepožičalo aj desať neviest. ja som osobne zvedavá aké šaty mi budú dobré. som dosť drobnej postavy, takže nejaké načančané šaty s vlečkou neprichádzajú do úvahy. myslím, že by som sa v nich stratila..momentálne si zhánam niečo na výzdobu a za šatami sa budem zháňať až keď mi skončí skúškové :-S
Odpovedať
janka2106: to je pravda, ved salónov je veľmi veľa a šaty sa dajú aj kúpiť, je veľa možností, takže by som sa nestresovala, ale nikdy nie je skoro začať šaty hľadať, lebo aspoň zistíš, čo ti pristane.
Odpovedať
ahojte baby...tak my už mame konečne termín :) dnes som zajednala salu, taktiež už mame fotografa, a kameraman je vo vybavovaní :)
Odpovedať
ahoj tinulikk, takže týždeň po nás to budete mať.
Odpovedať
hej hej..pozerala som...takže mi budeš mocť dať ešte posledne odporučania :) že ako Ti čo vyšlo a čo bolo a nebolo dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, môžem sa ku vám pridružiť ? som z Nitry a termín máme 2. mája v NR dúfam, že všetky májové soboty budú s krásnym počasím
Odpovedať
Ahojte, aj ja mam termin máj 2009, presnejsie 9. mája. Ja sa chystám na skusku siat v novembri, asi to nebude neskoro, lenze kazdy mi hovori, ze saty na novu sezonu dostanu az v decembri, alebo v januari. Neviem, ci mam cakat...
Odpovedať
dada: v to dúfam aj ja, počasie je však nepredvídateľné a aj v máji môže byť veterno a pršať, hoci je to menej pravdepodobné.
Odpovedať
ja som tiež tak rozmyslala, že šaty necham az na december....lebo aj sesternici sa stalo, ze si zajednala saty a ked isla o pol roka na skusku, tak boli uplne znicene...tak si musela vybrat ine....
Odpovedať
Ahojte dievčatá...Šaty kľudne stačí až v tom decembri, januári. v zime aj tak príde nová kolekcia a budeme si môcť vybrať viac a hlavne budú novšie. Ja som sa pýtala a vraveli mi v salóne, že to úplne stačí. Ja mám však pocit, že nič nestíham, musím myslieť na mnoho iných vecí a na prípravy mi už nezostáva čas. Babky májovky, čo už máte vybavené, aby som vedela na čom som? Jediné, čo by sa mi malo podariť vybaviť v priebehu dvoch dní je kameramanka, tak uvidím
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj janka....ja som dominuleho tyzdne tiez nemala este dokopy nic...teraz mame salu, fotografa, cukrarku a kameramana tiez...aj ked este mi ma poslat vzorove DVD, ale myslim, ze to bude fajn...
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu 23.5.2009. Máme zarezervované miesto, kameramana, akú takú predstavu o šatách, no ešte ich nemám zajednané...a momentálne zháňame hudobnú skupinu, a fotografa. Pomaličky sa obzerám aj po výzdobe...ale myslím, že najskôr musím definitívne vybrať šaty, lebo výzdoba by mala ladiť s mojimi svadobnými šatami...aj keď zlato bielou sa nič nedá pokaziť, že? :-) A ešte treba nájsť aj nejakú kaderníčku v NZ a vizážistku...je toho dosť, ale sú to veľmi pekné starosti. ;-)
Odpovedať
baby, tých vecí je hrozne veľa, my už máme skoro všetko dôležité: sálu, fotografa, kameramana, hudbu, organizátora svadby/starejšieho/, máme zajednanú agentúru, ktorá nám bude robiť výzdobu, ja mám objednané svadobné šaty, v novembri sa chystáme ísť objednať obrúčky, zajednať cukrárku, no neviem, ale stále mám v tom zozname strašne veľa vecí, ktoré treba zariadiť a mám pocit, že sa to nestíha.
Odpovedať
andzi ty to beries nejak moc zhurta...:) ja mam stale praveze pocit, ze mam na vsetko cas :) teda nie na vsetko - myslim ze hudbu by sme mali uz zhanat, ale vobec netusim, kde zacat, lebo by sme chceli zivu hudbu...no ja ziadne nepoznam - a len tak podla netu neviem..
Odpovedať
tinulik: neberiem to zhurta chceme väčšinu vecí poriešiť teraz, lebo na jar budúceho roku nebudeme mať čas okolo svadby behať čakajú nás iné starosti.
Odpovedať
ahojte babky.. tinulikk: Tak v podstate som na tom rovnako. Mám kameramanku- vybavil môj drahý :-p , sálu, výzdobu už kupujem priebežne a živú hudbu už na 99% máme. Sú dobrí, boli sme sa za nimi kuknúť do Blavy( Gin Tonic). s fotografom som na tom horšie, máme typ, tak dúfam, že sa podarí zohnať. zlatinko: myslím, že zlato- bielou výzdobou sa nedá nič pokaziť. Kupujem si veci do saly totiž v tejto kombinácii- ak budeš mať dajaké nápady, daj vedieť.
Odpovedať
ahoj nevesty,nas den je 10.5.2009,chteli jsme 9.5 ale to uz je bohuzel obsazene,takze to mame v nedeli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no my sme naplanovali na 16 maja ale zatial to ide len tak v hlave, mniska na farskom urade nemala este harmonogram na rok 2OO9, nechapem a co ti januarovi napriklad ? ine nie je nic, saty uz mam sice vybrate. citila som sa ako somar, prisla som tam pred dvoma tyzdnami, ze potrebujem na maj tak sa tety pozreli, skonstatovali ze ci to nie je skoro ale nakoniec smr skusali. skusila som troje a dvoje sadli krasne, staci vybrat doplnky a zaplatit ;-) zatial hladam na nete agenturu na vyzdobu, sala je vybrata aj ked nie zarezervovana zatial. vsetci mi hovoria, ze zbytocne prehanam tak som spomalila :-)
Odpovedať
micinecka - ahoj,no to maji nejake divne s tim harmonogramem ]-( .To nechapu co se jim v tom salonu nelibilo,snad je to tvoje vec kdy jdes zkouset saty ]-( .Taky uz mam par favoritnich satu,ale jeste budu shnet a zkouset,snad najdu ty nej :-)
Odpovedať
Ahojte dievčence. mysleli ste už na také drobnosti ako sú podbradníky a vankúšik pod prstienky. ja nad tým rozmýšlam a asi by som si to dala ušiť ako kupovať. mam v rodine krajčírku tak by mi s tým pomohla. Este sa u nás rieši jedna dilema dať švédske stoly alebo dať klasiku- porcie. mama ma od stolov odhovára, ale mne sa to zdá lepšie, lebo každý si zoberie toľko, koľko chce a čo chce-akoby to mal poprpať a nechať tak. ako si idete dávať vy- rozmýšľali ste nad tým...
Odpovedať
janka 2106 - ahoj,ja jsem nedavno koukala na nejake polstarky pod prsteny,ja si ho teda koupin,protoze stoji par liber a sit mi ho stejne nema kdo :-) na podbradniky jsem jeste nekoukala,ani se mi moc koukat nechce,moc se mi totiz nelibi.Asi pouzijeme normalni latku a nebo bryndak :-D A s tim jidlem,ja zatim chci svedske stoly,myslim si,ze je to lepsi,presne jak rikas,kazdy si nanda to co mu chutna.Soudim totiz podle sebe,protoze ja jsem hodne vybirava,tak asi tak.
Odpovedať
Dievčatá, aký máte názor na vankúšik pod prstienky? Voľakedy sa dávali na zlatú alebo striebornú tácku...ale ako vidím, teraz si veľa nevestičiek kupuje práve vankúšik pod obrúčky... :-) S tým podbradníčkom...asi by som tiež zvolila klasický biely obrúsok,to sa mi pozdáva viac. My budeme mať na hostine klasické menu, ale premýšľam, že po polnoci by mohol byť aj švédsky stôl, dúfam, že by nám vyšli v ústrety. Na výzdobe už pracujem...mám už kúpené pierka...klasicky zlato biele s perličkou v strede, krásne...a v tomto odtieni budem mať aj výzdobu, ale premýšľala som, že keď by sa to všetko malo kupovať, to sa radšej oplatí niekoho najať, nech to vyzdobí podľa mojich predstáv...hoci vyzdobujem veľmi rada, neviem, či nato bude pred svadbou dostatok času a najmä kde by som zohnala také ozdoby. Finančne sa mi zdá prijateľnejšie zaplatiť si niekoho, kto príde, prinesie výzdobu, ozdobí a potom si to aj pekne príde zobrať. Bez starostí... ;-)
Odpovedať
zlatinko - no ja jsem si zjistovala kolik by stalo od agentury vyzdobeni salu a vyslo to cca na 17tisic,takze jsem si rekla,ze si to radsi vyzdobim sama a nebo tim nekho poverim z rodiny a hotovo :-) Srejne budou stolu plne jidel,takze by moc vyzdobby na stole ani nebylo videt.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja sa tiež pridávam, máme to 9.5.2009 na Spiši,Hotel Plejsy.......už máme objdednanú sálu, koláčiky a super hudbu, nechcem sa a sničím potom ponáhlať na poslednú chvíľu, chcem aby bolo všetko dokonalé a bez chyby :-)
Odpovedať
janka1985 - pekne datum,taky jsmetakove chteli ale tam kde chceme mit svatbu,tak uz je tento den obsazeny :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nudlik - tento datum sa nam pacil, tak sme ani nad nim velmi nerozmyslali,da sa lahko zapamatat :-D.hned ako sme vedeli datum,som si zacala zistovat nejake veci a pozerat nejake satocky ,ktore uz mam aj rezervovane v Kosiciach, viem , ze je to asi trosku skoro ale nova kolekcia pride az koncom decembra a to uz bude neskoro, mame uz aj predbezny zoznam,budeme mat okolo 100 hosti.
Odpovedať
janka1985 - no na rezervovani sat mi to prijde brzy,tda aspon pro me,protoze ja jsem stejne zatim takove paradni jake bych si prdstavovala nenasla a navic,by se mi po pul roce nemusely libit takze ja mam jeste cas,navic to hlavni zkouseni meteprve ceka,takze se moooc tesim :-) seznam mame uz taky,nastesti nemametolik lidi jako vy,my budeme mit cca60 hostu,ale jeste to neni konecny.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa k vam pridavam dalsia majova nevesta, vidim ze viacere tu mame 23.5 :). My uz tiez mame vybavene take najdolezitejsie veci- salu, fotografa, saty uz viac- menej tiez mam, dokonca sa mi uz podarilo kupit si topanky :-) :-) :-) o ostatnych veciach uz mame skoro presnu predstavu, tak dufam ze sa vsetko podari. Inac kolke z vas ste to budete mat v BA? Situacia je tu asi vo vela veciach ina ako v mensich mestach...no hadam si poradime ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?