Svadba 20.06.2009. Ešte niekto mal tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
V tomto termine 20.6.2009 sa budem vydavat v modrom kostoliku :-) chysta sa tam tiez niekto v tom termine?:)
Odpovedať
Profilova fotka
tak na to strihanie nemam nervy... ale tesim sa asi rovnako ako ty... :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá, včera sme túto skvelú novinku oznámili našim boli dosť prekvapení, no a dnes by som mala si ísť pozrieť šaty no ale keď prší tak neviem či to ešte neodložím no uvidím ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary 159: tak to gratulujem... nasi boli pred vianocami tiez dost prekvapeny, jemne to predychavali... ale uz je to v poho mna caka este posledna skuska siat s topankami, ale tiez sa mi do toho moc nechce, ked prsi odkladam, ako sa len da...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte no poobede už nepršalo tak som si predsa len išla pozrieť šaty aj som si vybrala podľa mňa veľmi pekné a stáť ma budú len 196 €. No super ďalšia úloha splnená. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem ku satam! fajn, ze si nasla hned... ja som tiez nasla v prvom salone a prve, ale mna budu stat 220 € ale som spokojna...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá tak už sa to kráti ako vám to ide s prípravami??? Ja ani neviem myslím že všetko hlavné už mám, ale už by to mohlo byť za nami. Tento piatok sa už konečne chytáme na nauku s kňazom tak som zvedavá. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mary aj my mamé ešte toho vela čo mame vybavit zatial mame len salu a ja som si bola rezrvovat šaty.No a ešte obručky a a kopec iných veci tak držím palce snad to všetko stihneme nie?
Odpovedať
Profilova fotka
No musíme to stíhnuť. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata... tak ako pokracujete? ja postupne dokupujem malickosti... vcera sme kupili zaklad na pierka, rozhodla som sa pre nove popolnocne saty, lebo pred mojou svadbou ma cakaju este 2 kamaratov, tak tie moje povodne popolnocne idem vyuzit tam :) drahy sa konecne vyjadril, aky oblek chce a vyslo z toho ze nejaky zo stojacikom nie s klasickym golierom, tak som zvedava... a este mi chyba objednat zakusky na stoly... tak hor sa do toho...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata, krasne sa nam to tu rozrasta, tesim sa :) ...troska som sa odmlcala, bola som tyzden mimo SR...my pokracujeme tiez celkom fajn, tento vikend mame na plane predsvadobne stretnutie rodicov, tak uvidime :)) No a ten dalsi idem konecne ku kadernicke skusit uces, som zvedava ako to dopadne...a este treba skocit ku krajcirke (popolnocne saty) a kvetinarke:) a uz len kolaciky a tortu objedname, kosielku drahemu kupime, vytlacime oznamka...a snad mame vsetko :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá ja už mám prvú náuku za sebou už iba tri. No tá prvá bola super trvala asi polhodinu a šli sme domov, dúfam ,že aj ostatné budú také isté :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary ty mas len 4 nauky? a polhodinove ta tebe fajne ja uz mam za sebou vsetkych 6 a trvali cca kazda hodinu ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojtee, troska mimo temy :), ale chcela by som sa opytat, kedy posielate oznamenia (kolko pred svadbou) dakujeeem:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tisha! my ideme uz pomaly od buduceho tyzdna pozyvat a ked vsetkych pozveme, tak rozposleme oznamenia ludom, ktorym to chceme dat vediet. este mi chyba kadernicka, uz by som si konecne mala nejaku vybrat a ist skusit uces...
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj, dakujem za info...ja som to chcela urobit opacne, najprv rozposlat (len oznamenia) a predposledny majovy vikend ist pozyvat...tak uvidime:) a kde hladas kadernicku?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som už pozvala všetkých ktorých som chcela a oznámenie budem posielať asi tak dva týžde pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, vidim, ze som na to isla opacnym sposobom ako vy...ze naprv poslat vsetkym a potom pozyvat...este to premyslim asi
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som im už radšej povedala skôr lebo čo ak si niečo naplánujú - dovolenku a tak a potom by nemohli prísť, tak hneď ako som mala oznámenie tak som im aj rozdala a mám istotu že všetci prídu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moji pozvani hostia uz tiez vsetci vedia, ze kde a co sa bude diat :) ale je pravda, ze ked to maju uz pred ocami na pozvanke, tak urcite nezabudnu...tak som sa aj ja rozhodla, ze pozyvat pojdem cim skor :) No a straaasne sa tesim, vcera sa mi podarilo kupit farebne obalky na oznamka...taka somarina, ale som sa potesila :)))
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame v Bratislave a mame vsetko uz zarezervovane aj saty len moje zlaticko este nema..a zacinam byt trosku nervona este sme neposlali oznamenia....
Odpovedať
Profilova fotka
No ja už mám za sebou tretiu náuku, už iba raz a je to. :-) už sa to pomaly ale isto kráti
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru...uz len 2 mesiace :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule!!!! tak fakt uz len 2 mesiace... kadernicku som uz nasla, vmartine, poradili mi, tak skusim a uvidim... uz sme zacali s pozyvanim a zaroven aj roznasame a posielame oznamenia kamaratom a znamym... uz sa zacinam tesit... vsootu ideme hladat oblek do polska a ja budem pozerat topanky a aj drahy topanky, mam tam skvelu skusenost s topankami...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem do Poľska až 9.5. dúfam že tam nájdem popolnočné šaty lebo ak nie už mi neostáva veľa času. Ale zatiaľ som vždy našla Poľsku pekné šaty tak dúfam že teraz tomu nebude inak. Môj drahý oblek zatiaľ nemá a ani len netuším kedy si on chce ísť kúpiť, ale snáď všetko dokopeme tak ako to má byť. Aj ja sa už teším. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee..aj ja sa veru tesim...uz mame v podstate skoro vsetko, aj uces som uz skusala a dokonca som bola este raz skusit svadobne saty, tak sa tesim viac a viac...uz len jednu "drobnost" nam treba....podat ziadost o uzatvorenie manzelstva :))) robim v BA a trvaly pobyt mam v KE, tak je to take neprakticke...ale stihneme to :)
Odpovedať
Ahooojte holky, tak ako ste na tom ? pridavam sa k vam.... piste ako sa vam dari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no skvele sa nam dariii :) a co tebe? :-) ozaj, neposedna, ako bolo na nakupoch v polsku?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pridávam, fakt sa darí dobre, všetko ide ako po masle. Len dúfam, že všetko čo treba vybaviť snáď vybavím a nezabudnem na niečo dôležité. Inak už máte vybraté obrúčky, lebo my ešte nie a svadba je pomaly predo dvermi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mary...my uz mame obrucky doma...u p. Suleka v Trencine sme si dali robit
Odpovedať
tisha - celkom v pohode, nam este pridu obrucky a potom posledne drobnosti...ale inak pohoda... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?