Svadba 20.06.2009. Ešte niekto mal tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
V tomto termine 20.6.2009 sa budem vydavat v modrom kostoliku :-) chysta sa tam tiez niekto v tom termine?:)
Odpovedať
Profilova fotka
radlinka a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
No už aj my máme obrúčky doma, včera sme ich boli kupovať aj poháre sme už kúpili. Ale môj priateľ ešte nemá oblek už sme boli pozerať ale jemu sa nič nepáči. :-) no ale už máme ďalšie veci zo zoznamu škrtnuté :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nejako sa neozývate ako to ide s prípravami. No ja už som to v podstate nechala na priateľa, alebo teraz sa momentálne učím na skúšky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nas je to zase opacne vsetko je na mne a milacik sa uci na statnice, ktore bude mat 3.6..Mame uz takmer vsetko, chyba par drobnosti ako pierka ci pohare ale este nemam saty na prezlecenie po redovom, latka je kupena len ku krajcirke nieto casu ist... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule! dlho som nebola, bo bolo vela prace v praci... na nakupoch v polsku bolo super, priatel na komplet vystrojeny, oblek so stojacikom 1250 Sk, kosela, vesta,kravata topanky a kosela a kravata k popolnocnym... mama a otec tiez na komplet svokra a svokor buduci takisto na komplet a buduci svagrovci tiez... dali sme si vylet za nakupmi do polska na 2x a vsetko sa podarilo a nakupilo, len ja som si skoro nic nekupila, ale naslasom tam nadherne topanky s popolnocnym, tak aj som uz tiez na komplet.... inak ako ste na tom s pripravami? my este musime objednat kyticu a tortu a znova vsetko popotvrdzovat a obvolat... hostia su pozvany, oznamenia rozposlanen a rozdane.... uz sa pomaly tesime a planujeme vyzdobu, dokoncujeme a dokupojeme posledne veci... este mne treba samodrzky, ale za tymi vyrazim na buduci tyzden a bolo by... TESIM SA!!! tisha: ako ste dopadli v polsku vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som v Poľku dopadla tiež výborne moje dve sestry sú komplet, moja mamka tiež, ja som si našla krásne šaty na prezlečenie (pozri album) ešte môj ocko tomu treba ešte košeľu a kravatu ale to je len maličkosť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby...aj ja mam v praci chaos, tak som dlho nebola...my sme v polsku neboli, ale podarilo sa mi vsetko, co nam chybalo, kupit jednu sobootu v trnave, takze uz len stretnutie pred svadbou v restike, s dekoraterkou, s fotografom a DJ a hotovo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte my sme už konečne včera kúpili mojmu drahému oblek aj bielu vestu, takže už len nejaké maličkosti a je to hotové. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... ja akurat tlacim etikety na palenku a vino, pomaly skusam menovky, by som potom nebola v strese, este chybaju nejake veci na vyzdobu a bolo by, teda dufam.... tak sa zas ozem s novinkami...
Odpovedať
Profilova fotka
cavino.... davno tu nebolo nic nove :( ako pokracujete? my akurat zaciname sa na 100% venovat vlastnej svadbe, uz mame za sebou 2 svadby kamaratov, vieme, coho sa vystrihat a co naopak chybalo... dorabame posledne veci na vyzdobu, od dnes akurat idem potvrdzovat terminy u dodavatelov, vsetko si uz dohodnut, aby sme na nic nezabudli, objednat este kyticu a posledna skuska siat ma caka... péotesila ma ta pani zo svadobneho salonu, ze vraj jej pride nova kolekcia, ze mozem este si vybrat... tak uvidim a dam vediet tesim sa na novinky od vas........
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... je tu nejako mrtvo... ak saty vyskusane, su ok, nezmenene dodavatelia potvrdeni, kytica objednana, veci na vyzdobu dokupene... od pondelka dovolenka v praci a posledne dokoncovanie na svadbu este treba stretko s kameramanom a zaniest krabce na zakusky na stol, to by som mala stihnut zajtra... cakam na vase info o dokoncovani priprav, termin sa nezadrzatelne blizi... tak uspesne prajem...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vydate panicky :))) tak ako? uzili ste si to? my uuuuuplne, bolo to uzasne, len skoda, ze nam strasne prsalo...ale nevadi, vsetko ostatne nam to vynahradilo :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte! tak ako sa vam darilo? nam uplne super, fantasticky... zabavali sme sa do 6tej rana, akurat prestalo prsat, ked sme isli na sobas a fotili sme sa a potom zas prsalo... bolo to nadherne a uzili sme si to... napiste vase dojmy... tisha gratulujem vaam a zelam vsetko dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem neposedna, aj ja vam prajem vsetko len to naj, nech mate cely zivot taky krasny ako svadobny den :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?