Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko - a to původní datum 20.9.2008 bylo pro vás nějak významné? nebuď z toho smutná, na nějakém kompromisu se s přítelem musíte dohodnout ;-) a co dcerka, jak se jí daří? my zatím termín jistý nemáme, zítra by mělo být jasno ;-)
Odpovedať
Ahoj, tak daj vediet pre ktory sa rozhodneme x-) No ja ani neviem, preco sme sa pren rozhodli, padol nam do oka, ked sme pozerali kalendar... ale zas 13.09 (to budeme mat vyrocie), tak aj to by nebolo od veci, ale ked ja uz som vzita s datumom 20.09.2008 |-| Lilianka je stale v nemocnici
Odpovedať
No ahojte...mi sme mali tiez povodne datum na 4.10.2008, ale moj drahy chcel 20.9.2008 tak sme ostali pri nom :-) inac uz mame zajednanu salu, muzikantov, kameramana, este musime zajednat fotografa a hlavne kostol... dufam, ze na druhy tyzden to vybavime ;-) budeme mat 80 ludi ale potom neskor ratame, ze nas tam bude okolo 100 :-) ... mame strasne vela znamych co chcu prist...a drahy hra este aj futbal...a co sa tyka siat, tak to uz mam predstavu ake chcem...ale pockam az po novom roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, tak s našim novým termínem to vypadá blbě, 20.9.2008 mají prý na Dobříši nějakou akci... a my už si zamluvili místo na hostinu, kapelu... a budeme teda termín měnit počtvrtý, ale kam to teď posuneme to fakt nevím :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa pridavam s mojim nastavajucim :-) my sme mali mat povodne svadbu 13.9., ale pre vselico sme to zmenili na 20.9. tak, zajednanu mame salu v trencianskej turnej, fotografa janka c., tomu sa veelmi tesim, hudbu, kameraman sa este riesi, cukrarku, tiez z turnej, ale nemyslite si, ze som to nejak obzvlast riesila, som myslela, ze na tu mam fakt cas. zuzka odtialto mi dala na nu kontakt tak som jej volala a zacala som vetou, ze volam vam skoro, kedy sa mam ozvat, a ona, ze volam akurat, lebo uz ma na december objednavky :-) hosti predbezne vieme, bude nas okolo 80-100, farbu chcem bordovo- smotankovu, alebo bielu, to som sa este nerozhodla, chcela som s cervenou, ale su tam bordove zavesy, tak sa bude asi viac hodit ta bordova uz mam aj nejaku vyzdobu, lebo som robila kolegovi vyzdobu na jeho svadbe, tak mi to ostalo, a mam gulu buducemu manzelovi na nohy, nech sa vykupi z hriechov, a mamina mi objednala babiku na auto, tak aj to mam, ostatne si chceme nechat na buduci rok, ale ako sa poznam, tak takto postupne do septembra budem mat vsetko. myslim, ze je to tak lepsie, potom sa uz nebudem stresovat a zatazovat takymito vecami. viem, ze sa da svadba urobit aj za 1mesiac, ale ked uz mam ten cas ,tak si to chcem vychutnat. a hlavne, ked si postupne nieco kupujem, nemam taky pocit, ze bozinku kolko penazi to stalo :-D saty som si este nechcela ist vyskusat, ale baby tu ma prehovorili, ze asi skocim, nech vidim, co mi sedi, co nie a kolko mam schudnut :-D a popolnocne si dam asi usit, to este uvidim kotenko-som rada, ze si otvorila tuto temu, aspon viem kam patrim, zatial som tak skala z temy do temy :-) a teraz tu mame tu nasu 20.9.2008 ;-) super
Odpovedať
Profilova fotka
nataska-teraz som si precitala tvoj prispevok, my sme mali podobny problem, vies co hodim ti to do ip
Odpovedať
Profilova fotka
jania tak ťa tu pekne výtam,ja tu tiež patrím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super, je nas dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čítala som tvoj príspevok a zarazila som sa,že už aj cukrárky majú obsadené termíny.Tak neviem,či sa mám ponáhľať.Som z toho mimo. 8-(
Odpovedať
Ahojte, no my okrem foto a starejsieho nemame nic, drahemu sa do toho nejako zrazu nechce, ze je skoro vybavovat a taaaak, asi ho dotiahnem sem ´do fora, nech si precita ze kto co ma vybavene...
Odpovedať
Profilova fotka
topa- nemyslim, ze ostatne cukrarky su uz obsadene, lebo som volala aj dalsej a tej staci, ak jej zavolame 2mesiace predtym. ale viem, ze tak pol roka treba vopred zavolat a informovat sa. pokial chces taku tu domacu cukrarku. cukrarne su na to urcite inak. ;-) zuzka, jedna zlata baba odtialto ked mi na nu dala cislo, tak hovorila, ze je dost vytazena a dobra. tak je to mozno aj preto. ja ju chcem, lebo byva par domov od kulturaku, a ja som z bratislavy, a svadba bude v trencine, cize nemozem moc vymyslat :-) kotenko-kludne ho sem dotiahni, ale ak je ako moj chlop, tak to aj tak velmi nepomoze. :-D aj mojmu sa to zda skoro. ale ked mu poviem, ze toto a toto som uz vybavila, tak je rad :-) miestnost sme vybavolali spolu aj fotografa, to je jasne, tomu sa aj tesil, ale ostatne je este daleko a to si myslim sice aj ja, ale aj tak.... asi mam fakt uz toho dost, ale mali sme problemy, to vobec na ten termin zohnat, cize si myslim, ze je opravnene skoro planovat. aby sa nestalo, ze nam zostanu ti, ktorych ostatni z nejakych dovodou uz nechcu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no na moje počudovanie to u nás tak vôbec nieje,môj drahý je na tom tak ako ja,tiež rozmýšľa nad všeličím.Rozmýšľa nad pozvánkami,ako by mse si ich urobili sami čo najlepšie a tak.Čiže mi všetko robíme spolu a tešíme sa z toho.Máme kopu nápadov a potom len vylučujeme a smejeme sa na tom.Je to super. :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
topa-to je super, toho si zober :-)
Odpovedať
Profilova fotka
OK poslúchnem ťa,chichi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetky, nemate nieco nove?
Odpovedať
Nemame nic nove, my mame cas, drahusik hovori :-N ]-( dnes ideme dcerku pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
ani my nemáme nič nové,budúci týždeň ideme kúpiť niečo na výzdobu,tak sa už tešíme
Odpovedať
Profilova fotka
dobre babule, tak potom sa pochvalte :-)
Odpovedať
Jeeej, topa, potom nafot a hod link, treba inspirations ;-)
Odpovedať
ahojky...tak super uz mame istu hudbu tak som happy, lebo vacsine sa paci co sme vybrali...budeme mat skupinu pohoda z bardejova, dufam ze to bude ok...momentalne sme presli krizou , dnes sme si to vyriesili takze sa opat tesim, pretoze uz som mala aj take nejake myslienky ze to zrusim a vykaslem sa na vsetko, ale v hneve kazdy povie aj to co by nechcel, takze svadbu neodvolavam, a uz to nebudem hovorit ani z nervov...:-) urcite aspon jedna z vas vie o com hovorim, ci nie? :_))))
Odpovedať
ahojte baby :-) * emmily: velmi dobre viem o com hovoris ;-) v hneve a s nervami povie clovek rozne strasne veci, ale treba na to rychlo zabudbut a pekne sa udobrit x-) :-) len sa pekne tes na svadbu a planuj s nami dalej :-D ja uz sa neviem dockat septembraaa
Odpovedať
Profilova fotka
emmily: Väčšina z nás to pozná,ale treba ísť ďalej a zabudnúť.papa
Odpovedať
Ahojte, emmilly, aj my sme tento tyzden prezili krizu a minuly tyzden tak isto, ja som tiez uz rozmyslala, ze to zrusim, lebo tie hadky trvaju nejako dlho, ale potm som si to rozmyslela. Udobrili sme sa, ale pochybnosti uz mam stale, hadam ma to prejde :-S Nove nemame nic, drahy sa boji sobasa, tak ten sa do toho nema ;-( (on a spolocnost, v zivote netancoval a nie je spolocensky typ :-S )
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko: Držím prsty,dúfam,že vám to aj tak výde,veĎ SA PREDSA MáTE RADI.
Odpovedať
Noo, ved ano. ;-) Jeeej, aj u vas tak pekne snezi??? Ja som dnes planovala ist za malou, ale bojim sa cestovat ked snezi, tak nejdem nikam (ja som taky strachopud), ked vidim kolko krat autobusy havaruju :-S brrr, nejdem nikam
Odpovedať
Profilova fotka
Nie u nás zatiaľ nesneží. A mimochodom ako sa má Lili? Už je jej lepšie?Dúfam,že áno. No my s prípravami zatiaľ stojíme,nemáme nič viac.
Odpovedať
Lili sa ma ok, je stabilizovana a do Vianoc by uz mala ist do perinky, ak sa polepsi, tak sa tesime, ze si ju budeme moct konecne aj na rucky vziat. Ved som ju este ani nedrzala na rukach a to uz ma vyse 3 mesiacikov. Inak nic nove, cakame kym zosilnie, aby jej mohli spravit CT hlavicky a magneticku rezonanciu, sa toho bojim ;-( toho vysledku ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj všetko dobre dopadne a budete mať krásne Vianoce a aj celý život.
Odpovedať
No to dufam. Ako ste na tom s vianocnymi darcekmi? ja uz som skoro vsetko nakupila, co som chcela, uz mi ostavaju iba papuce, vonavka, gilette mach 3. a ty co? drahemu som dokupila ste pyzamo, kosele, knihu, penazenku a sladkosti, on je msny chlap x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my sme kúpili zatiaľ iba krásne vonné sviečky pre moju mamku a sestričku. A môjmu drahému mám zatiaľ iba krmivo na ryby, keďže my obaja sme veľký rybáry. Ešte mu chcem kúpiť niejakú mikinu a košeľu a .... To ešte neviem čo ďalej, uvidím. Teraz nemám vôbec čas, mám zápočtovky a o 2 týždne už aj skúšky.takže veeeeeeľa učenia ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?