Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Noo, to ti veru nezavidim to ucenie, ja som raad, ze som zamturovala a mam od skoly pokoj. No zmenili sa plany, prestalo snezit u nas, tak teda pojdem za Lili, o chvilu mi ide autobus,tak ja idem. Ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
no a u nás začalo poriadne snežiť, tak sa drž,papappa
Odpovedať
asi to od nasp rislo k vam. papa
Odpovedať
ahojte,,,no ja sa mam dnes opat zle, moj drahy dnes odisiel do prace a pride az na vianoce, hrozne som smutna lebo mal ist az v nedelu...ale nevyslo, totiz bol PN ...no co uz...na vianoce by som chcela ist niekam do tatier tak dufam ze nam to vyjde a opat si uzijeme len cas pre seba, kedze nie sme spolu stale, nebyvame spolu, a je casto na cestach, brazdi cesty s kanionom, dievcata ani si neviete predstavit ako sa o nho bojim...kolkokrat som mala uz taky stav ze sa rozideme, pretoze je stale prec, ale potom som si povedala ze to vydrzim lebo bez neho mi je tazko ale uplne bez neho este horsie...tak to uz tahame spolu 4 roky a planujeme svadbu, sice ostava na mne vsetko ale stale sa mu s niecim pochvalim a cakam kym mi to schvali...dufamz ze neurobim chybu ked sa vydavam taka mlada, ale chcm to tak, tak dufam ze to je aj spravne...a co vy? co nove? u nas v kosiciach strasne nieco...dnes som isla z roboty autom ale katastrofa, smykala som sa...ale prezila som dufam ze moj drahy to zvladne v zdravi tie otrasacke cesty a co nove u vas?
Odpovedať
Ahoj, dnes sme si boli pozriet jednu salu, co nove? Lili som mala prvy krat na rukach, tak sa vytesujem a od pondelka by uz mala ist do perinky, tak sme radi. Inak nic noveho. Emmilly, neboj, chapem ako sa citis, ja bez mohjo nevydrzim ani jeden den, viem ze je to tazke, ale ved mysli nato, ze to robi pre Vas oboch, aby ste mali peniazky. A kolko mas rokov, ked pises, ze: "dufamz ze neurobim chybu ked sa vydavam taka mlada, ale chcm to tak, tak dufam ze to je aj spravne..." ja mam teraz 19 rokov a uz mam aj dcerku, buduci rok budem mat 20r.
Odpovedať
Profilova fotka
ja Vás tiež chápem,môj dryhý odchádza tiež preč a vždy mi je smutno,no viem,že to robí pre nás a to je hlavné. Ja mám 22 rokov a v septembri už budem maťb 23,takže si myslím,že to je akurát, :-N
Odpovedať
ahojte baby :-) * kotenko: mas IP ;-) ozaj uz ste boli zajednavat obradnu miestnost v Bojniciach? :-) kolko to teraz stoji?
Odpovedať
Ahojte, Lilus, neboli sme zajednavat este nic, obrad v Bojniciach stoji 10 tisic pre mimobojnicanov ]-( Pre bojnicanov je to o polovicu lacnejsie, tusim. Chceme tam ist az buduci rok, tento rok chceme saly obehat.
Odpovedať
ahoj :-) preto sa pytam,lebo moja kamaratka by sa tam tiez chcela vydavat a ja som si nepamatala kolko to stoji,je to teda riadne drahe :-| ale treba si plnit sny ;-)
Odpovedať
to fakt kotenko mas tolko? tak super...ja mam 21 a ked sa budem vydavat budem mat 22,....citala som si sem tam o tvojej malickej tak dufam ze to bude s nou super, musi to byt uzasny pocit ked ty ako matka mas moznost konecne svoje dietatko pochovat v naruci...ja mam dve male neterky tak viem aka to je radost, pri jednej som bola dokonca pri porode...:-) ja deticky po svadbe hned neplanujem, este by som chcela trosku pracovat a zarobit peniazky, ale nikdy nevies, nehovorim ze sa to nemoze stat:-)) a keby sa aj stalo tak by mi to absolutne neprekazalao , pretoze viem ze o babatko sa viem postarat...mala som skusenosti s dvoma neterkami takze uplne v pohode...:-)drzim palceky lilinke
Odpovedať
tak co baby kedy je vhodne zacat zajednavat fotogrrafa a kameramana?
Odpovedať
co najskor, emmilly. Inak, dakujeme pekne, ja som ncakane otehotnela, ale hned som vedela, ze babo si necham, lebo som sa vedela postarat o deticky kamaratok a deti milujem. a ten pocit, ked som drzala na rukach, neopisatelny, stale nato myslim. jaaaaj, ani netusite ako ju milujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
kotenko viem aky je to pocit stastia drzat babatko...ja som si prezila hrozne dost zlych chvil ale snazim sa cez to povzniest hoci je to tazke, a najtazsie ma este len caka..ak by si chcela napisala by som ti to do IP ale viem co je to uzivat si radost, tak si to uzivaj...ja som mala velmi zle chvile, a preto sa snazim uzivat si stastie co najviac ked je nato prilezitost...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne ranko :-) Uz dlho som tu nebola,mate nieco nove? Ja nabuduci týzdeň pojdem za fotografkou do Senca.Videla som jej prácu a fakt robi nadherne fotky su ako zive a vobec uz nie umele ;-)
Odpovedať
Emmilly, kludne mi napis IP, ak ti to nevadi... No my nic nove, vcera som bola na 60-tke mojej tety, dnes sa chystam za lili do nr, ale drahy nejde, protestuje ]-( Pekny dnicek prajem
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa do vasej temy aj ja, nakolko aj my budeme svadbovat v tomto uzasnom termine. Ked vidim, ako ste sa s pripravami uz rozhybali, zacinam mat obavy, ci to vsetko zvladneme :-S Mna drahy poziadal len pred tyzdnom o ruku, ale kedze by sme chceli potom aj na dietatku popracovat a nechcem sa vydavat s bruskom a nechceli sme to v letnych horucavach, tak sme si dali tento termin. My planujeme svadbu asi pre 40-50ludi v Bratislave, absolutne este netusim, ze kde, ani kde vsetkych tych svadobcanov dame spat :-D Vcera som bola pozerat nejake saty v salone Nicol, krasne maju, ale chcela by som si radsej kupit tie vo vypredaji od nich. Co radite vy? Kde budete mat hostinu vy?
Odpovedať
NoAhoj Kirstenka, ja som tiez najprv rozmyslala o kupe siat, ale asi ostanem pri poziciavani. Chcela som si saty kupit cez Ebay, ale nemaju tam satky, po ktorych tuzim, tak ja neviem :-| No co sa tyka hostiny, zatial nevieme, aj ked sme si uz boli pozriet 2 saly tu v PE. my budeme mat "cezpolnych" hosti asi 11 (+-2 ludia), tak tiez netusim co s ubytovanim :-| Chceli sme mat hostinu a aj ubytko v kalinke (kde ma Lilusiatko), ale prefukli nam to, tak neviem co spravime. :-|
Odpovedať
Ozaj, pekneho Mikulasa a nech vam nieco pekne donesie do topanocky :-N My sme si vcera boli kupit konferencny stolik a gauc sme si kupili, ale ten nam dovezu az o cca 2 tyzdne ]-(
Odpovedať
Kotenko, ako si to chcela cez ebay? Ja som tam videla asi 2, co som z nich skoro spadla na zadok, ale to sa bojim bez skusania kupovat. Ja som ale planovala normalne zo salonu Nicole, lebo vypredaj je od 5990 do 7990 a vypozicavanie od 7990 do 21990 a to si uz teda rovno kupit mozem. Mam stastie, ze ja som skor na take ciste linie a jednoduchsie strihy, nemusim ako torta vyzerat, ale chcem mat hore korzetik. Tu v BA na tom riadne ryzuju :-p Aj tebe pekneho Mikulasika, vidis, idem cizmy aspon pocistit a nakremovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja rozmýšľam že si dám šaty ušiť na mieru,ale uvidíme.
Odpovedať
topa a kolko by to tak vyslo? A kde to robia?
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás v Košiciach je jeden salón ktorý ti ušije šaty a stojí to 8000 Sk.
Odpovedať
tak to je dobra cena a mas to akurat na seba
Odpovedať
Profilova fotka
no to áno,ale aj tak ešte rozmýšľam,ja si vôbec neviem vybrať ]-(
Odpovedať
ahojte, tak ja si asi poziciam, hoci je to fest drahe, ale co uz je dnes lacne...sit si nedavam, lebo by som sa bala ze neusiju tak ako by so chcela, a tak ked si poziiach alebo kupis to hned aj vidis...ako inac sa mate?
Odpovedať
Ahoj holky, :-) , zdravím vás po delší době. Já si budu asi dávat šít šaty na míru - ebay, vyjdou na 6000 +- Kč a zůstanou mi. Ještě musim popřemýšlet, jestli to bude dobrá volba, mám trochu strach to na dálku objednávat :-N . ;-) Pěkný den Katka
Odpovedať
Ahojte, ako som to chcela spravit? No tu salony obehat a zistit aky strih a velkost a cez ebay uz iba vybrat saty a objednat. Svagrina ma s tym prax, neterke tak objednavala saty na prijimnie a vysli ju 800sk, co u nas by za 800sk nedala ani za pozicovne. Aky bol mikulas? aj k vam prisiel? k nam prisiel, aj drahy dostal, kedze cely rok posluchal a aj Lilianka dostala... ;-)
Odpovedať
Achojky nevestičky! Myslím, že do tohto fóra patrím aj ja :) Tak dúfam, že ete príjmete medzi svoje :-p My už máme zarezervovanú Zlatú sieň, sálu neďaleko od zámku a spoznala som veľmi milú pani, ktorá má cukráreň a pečie úžasné zákusky (mala som ochutnávku :D) tak som sa predbežne s ňou o tom rozprávala : :-) Autobusára nám asi bude robiť kamarátov známy, a DJ je jeden kamarát :). Len dúfam, že to vyjde presne podľa predstáv. A vlastne želám to všetkým 8-)
Odpovedať
Ahojte, Cica, tak to ste si pekne povybavovali uz, my este ani nemame zltu salu zajednanu, ale akurat vcera sme pisali mail na matriku, no zatial neodpisali :-( inak nove nemame nic, ako vzdy
Odpovedať
Cica a kedy mate sobas? O ktorej hodke?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?