Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • caute na chvilu.... a uz aj idem. 😃

• ahoj ooo,si sa tu teda ohriala 😃

• aha luci, sak aj ja som zilkova 😃 aj som si chcela nechat stare meno, ale pak som sa na to vykakala 😃 😛

• Sponzor fóra
  • ja len tak, aby ste na mna nezabudli 😃

• neboooooooj mi na teba, urcite nezabudneme 😵 😵 😵 ved ako by sme aj mohli 😛

• caute babulky.... luci, tak ja sa pripajam k tebe..vcera som skusala telefonovat s novym menom a tiez som hapkala az som si pripadala akoby som prvy krat telefonovala.... tak som to potom nechala tak...
    domi - tak to mas super, ze si si uz uplne zvykla...
    bez mucenia priznavam, mam s tym trosku problem 🙂

• ajoj skipi 🙂

no som si uz zvykla, lebo to meno nie je az take inaksejsie ako som mala predtym a to som si hovorila ze budem trenovat 😃

• domcur - no moje terajsie je teda uplne inaksie, ale urcite je krajsie ako to co som mala za slobodna a aj tak si neviem zvyknut... co narobis ked 28 rokov sa volas rovnako a potom,ze sup zmena 😃

• skip - sak jafneeeeeeee, ale ako sa hovori zmena je zivot 😉 😵

• alebo, ze stareho psa novym kuskom tazko naucis 🙂

• presne, na teba ooo sa neda zabudnut 😃

• babky letim na obed, majteaaaaaaaaa sa 🙂

• dobru chut domi!

• cafteeeeeeeeee som spat, nie napapana ale nazrana 😬 som mala sote v zemiakovej placke 😛

• joooj,to muselo byt mnam..ja som mala rizoto, vcera som si robila 😮

• Sponzor fóra
  • juuj rizoto by som si dala aj ja 😉

• este mi zostalo, dobehni 😉
    zase sa mi chce hrozne spat, katastrofa 😠

• eee ale dakujem, ja som uplne full 😒
    ty si asi v detstve velmi casto pozerala sipovu ruzenku ze???? 😃 😃 😛 ... sak co hod si poobedne sloficka, povies ze ma siestu 😎

• sipkovu ruzenku ani nie skor popolusku 😉 ale to je tym tehotenstvom..mam uplne ukazkove priznaky, ako z ucebnice

• sak ale musis vediet ze si tehu 😉

• to hej ale ked nemozes spat a telo si to ziada tak je to hrozne...ale ved to je tak nielen pri tehu 😉

• to ano, ale sak musis to nejako vydrzat, este ta caka zopar takych mesiacov

• ja sa nestazujem, ved sa moc tesakujem ale to zivanie je mi uz blbe 😃
    pozeram,ze sa nahradzas trosku adminov 😉

• ved ja vieeeeeeem, ale ty s tym nic nenarobis, jedine ze si fakt hodis toho sloficka 😃

noooo trosku 😬

• ahoooojte.... 😃 😃

Luci, gratulujem este dodatocne k velkemu dnu a prajem Vam, nech ste spolu stastni....nooo a co ze - vraj cakas babatko, taakze tooolko gratulacii a sprav na raz.... 😉 i ked asi si este na zaciatku, tak nech sa nic nezakrikne, aaale gratulujem... 😉

• ahoooooooooj peti 😵 😵 😵 😵

• hovor ako bolo v londone???? 😉

• paraaadne bolo.... 😃 aaale aj straaasne unavne, som myslela, ze umriem.... 😃 😃

aaale som videla princa williama,taaakze mam strasne velky zazitok... 😃 😃 😃

• juuuuuuuuuuuj teda sa mas 😛 😛 😛 princ wiliam, tak to je niekto 😃 😃 😃 a ako dlho ste vlastne boli? som jaksik zapomnela 🤔

• boli sme tam od piatku rana do pondelka vecera...teda takmer styri dni sustavneho chodenia... 😠 😠 😠
    aaale odporucam sa tam ist pozriet, ale najma druhu junovu sobotu, lebo vtedy sa oslavuju narodeniny kralovnej, tak sme mali tu cest omrknut celu kralovsku rodinu.... 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov