Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • noo sak ale na to ste tam isli, aby ste chodili a vsetko videli ci ne? 😐
     ja tam asi pojdem v zime? vtedy nemaju ziadne vyrocie alebo tak??? 😃

• hmmmm, netusim,ci maju nejake oslavy naplanovane v zime...skus mrknut na nete... 🙂 tieto narodky kralovny sa oslavuju vzdy druhu junovu sobotu bez ohladu na to, kedy vobec panovnik tie narodky ma... 🙂

jaasne, ze sme isli do londona s tym, aby sme videli a chodili... 😃 😃 aaaale bolo to strasne narocne a unavne, cely clovek ma vecer bolel 😃

• no skusim sa kuk teda 😉
    to chcem aj ja oslavovat aj ked nemam ziadny sviatok 😎

no sak ale treba naplno vyuzit vsetok cas, ktory ste tam stravili 🙂 a co ste vsetko navstivili?

• Sponzor fóra
  • noooooo ale ty nie si kralovna 😃 😃 😃 😃 😃

moje narodky tiez sa neoslavuju nejako mimo... 😠 😠 😠

hmmm, videli sme toho vela... skor by som mala menovat,co sme nevideli...napr. sa mi nepodarilo uz dostat do madame tassauds muzea.... 😞 😞 taakze sa tam budem musiet vratit 😛

• tussauds 😃 😃 😃

• tak diky 😠 😛

tedaaaaaaaaa to prve treba vidiet v londone 😶 😶 ... sak ale presne ako hovoris aspon mate dovod preco sa tam vratit 😵

• hmmmm, aaale to je fakt tazko povedat,co sme videli..... 😃 😃 vsetky zaujimavosti a na vsetky nebolo vela casu... napr. je tam vela muzei, ktore su zadarmo a su zaujimave, ze tam vies stravit aj den...len my sme pre nedostatok casu upalovali dalej 😠 😠 😠

• ahoooj persepo - dakujeme 🙂
    nechcem ani ja nic zakriknut, hlavne nech sme v poriadku
    jeeej,londyn..tam som este nebola ale chceeeeem ist

• 😃 😃 😃
    jasneee, treba byt opatrnny...preto pst o tom...

ja mam okolo seba dooost velky baby boom, tak len dufam, ze to nie je nakazlive.... 😃 😃

a luci - bola si kraaasna nevesticka - obdivovala som vcera vecer fotky 🙂

• dakujem peti 😉 ved sa na mne kadernicka a vizazista namakali 😃
    nakazlive by to byt nemalo ale mozes to dostat od polovicky 😉 😃 potrebna je kompatibilita 😬

• 😃 😃 😃 😃 nie,nie,nie neprosim..... 😃 😃 😃 😃

aaaaale nenamakali, nekecaj.... 😃 😃 😃

planujete nejaku svadobnu cestu??

• noooo,skoro 3 hodiny som bola skraslovana takze namakali 😉
    na dovolenku chceme, hlavne ja ale asi nejaky last minute v auguste ked ma manzel dovolenku takze to je este dalekoooooo 😠

• coooooo???? to tak dlho trvaaaa???? ufffff, to ma clovek ako obsediet????? nooo tooo je na porazenie... 😠 😠 😠 aaaaale pre krasu sa trpi 😃 😃 😃 😃

• cafte, som musela pojicat svoj pc nasej tete ucovnicke 🙂 co rozoberate? dovolenky, baby booom a london, tak to som vela nevynechala 😃

• nevynechala 😃 😃 😃 😃 nebooooooj 😃 😃 😃
    Domi, vy co so svadobnou cestou, haaaa???? 😃 😃

• Sponzor fóra
  • peti noooo chceli by sme, cakame na skvely last minute a ficime 😎

• jaaaaj,teraz su suprove ceny 😃 😃 😃 skoda, ze to mame uz zacvakane....len ja by som mala iny problem a to taky,ze by som teraz len tak zo dna na den draheho nikam nedostala, bo furt nieco ma 😃 😃 😃
    taakze u nas je dobre, ze je to zacvakane a nemoze cuvnut 😃 😃

• no,dve hodky som bola u kadernicky..uz ma zrali mrle ako sa hovori lebo som meskala vizazistovi ale ked som videla finalny uces tak som jej vsetko odpustila 😃 fotil mi ho profifotograf este doma ale fotky budu az neskor takze potom mozte hikat 😉 😉 😉 😉
    a potom skoro tristvrte hodiny u vizazistu...ale ten ma namaloval a stale sa stazoval,ze vsetky nevesty co maluje chcu len jemne,jemne...tak ked som sa videla a povedala,ze moze trosku viac tak bol nateseny 😃 ale tiez som bola veeeeelmi spokojna,make up vydrzal az do rana

• domi - kam chcete ist?

• woooooow...taak paradicka,tesim na foto...a kto vas vlastne fotil???hmmm??

• peti - no ani my nemozeme ist hocikedy, ale snazim sa pozerat terminy o cca 2 tyzdne

luci - nam je to jedno, hlavne nech dakam vypadneme

• hmmmm, aaale je fajn, ze si poviete, ze idete a pojdete....
    keby sme to nemali zacvakane,tak sa uz nikam nevytrepeme.... 😠 😠

• peto rafaj, je to nas rodinny znamy

• domi a chcete ist letecky??? my prosim pekne letime so SEAGLE AIR.... skoro mi oci vypadli vcera, ked som citala tie pokyny, ze co to vlastne je 😃 😃 😠 😠

• no najprv sme ani nikam nemali ist, lebo moj mangel necel tento rok nikam na dovolenku ale zmenil nazor a preto ja rychlo nieco zhanam kym si to zase nerozmysli 😃 😃

• a to su ake aerolinky? pocujem to prvykrat 😮
    persepo - vy idete kam?

• nooooo jasan, to treba vyuzit..... 😃 😃 😃 😃

• peti ano, autobusom uz asi nikdy viac, ale jak sa hovori nikdy nehovor nikdy 😐 a co to je za spolocnost? 🤔

• noooo dake noveeeee, ja ich poznam od vcera 😃 😃

my ideme do egypta - moc sa mi ta uz nechce, aaaale v januari som chcela ist pozriet do jordanskej petry...taak sme vybrali egypt..nikdy som tam nebola a mam z toho mensie obavy...

• spravny pristup domi 😎
    moj drahy by chcel do chorvatska lenze tam by sme isli znamym do apartmanu a ja sa chcem nechat obskakovat na svadobke 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov