Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • janocka - mňa by ráno nikto neprinútil košeľu ožehliť, to by ma asi vystrelo, fuuuj neznášam žehlenie košieľ, lebo nikde neviem dobre ožehliť rukáv. Tvoj drahý je teda šťastný chlap, že bude mať takú ženušku.

• ooo - mne sa zase snívalo a nejakých psoch, čo som ich videla s prestrelenou tlamou, tiekla im krv a strašne kvílili, bolo to strašné, nedávno som niečo čítala o týraní zvierat tak asi preto sa mi to tak zosnívalo.

• andzi - ani ja nenavidim zehlenie kosiel, tiez presne kvoli zehleniu rukavov.... radsej ozehlim 50 triciek ako jednu koselu..... musela som zehlit teraz rano, kedze sa mi nechcelo vecer 😃 nas raz za cas chyti zachvat, ze zehlime obaja - mame 2 zehlicky a 2 zehliace dosky - a potom zas par mesiacov sa nam nechce 😬

• Sponzor fóra
  • dobre ranecko sa praje 😃

este ze mne sa sniva len malokedy 🙂

• domi - mne sa tiez len malokedy sniva a ked uz, tak riadne hovadiny..... aj dnes sa mi cosi snivalo, no uz som zabudla co 🙂

• jani - mne sa raz snival taky sen, v ktorom boli sami znami ludia a v skutocnosti by nemali sancu sa spolu stretnut 🙂

• heh, mne sa vacsinou sniva, ze ma niekto nahana alebo ma chce zabit 😬

• tak mne ne, ale jeden taky sa mi snival ked som bola mala a to ma nahanala obroska gula a chcela ma zavalit 😬 😃 , ten si pamatam dodnes

• mne sa tiež väčšinou sníva tak, že v noci "trpím"

• domi - tak to je celkom v pohode..... si v snoch pripadama ako najhladanejsi clovek, kazdy po mne ide 😬

• andzi - este dobre ze to je len sen
    jani - tak to je fakt zle

• janocka - vsak hej, že to je našťastie len sen

my sme boli včera na predposlednej náuke u kňaza, celkom sa mi to páčilo, ešte pôjdeme na jednu tesne pred svadbou

• andzi - aj my mame nauku akurat teraz v nedelu a tiez dufam, ze je uz aspon predposledna 😉

• dobre ranko
    vy uz nauky pomaly koncite , a my zaciname

• ahoj ivka, no ale sak vy mate svadbu az v auguste a my uz za chvilocku 😉

• Sponzor fóra
  • no to mas pravdu , ze chvillocku

• a vy ako pokracujete pripravujete sa? saty mas uz rezervovane?

• no saty uz mam rezervovane , ale teraz im do salona dosla nova kolekcia , tak sa tam mam zastavit 🙂

• ivka: aké budeš mať šaty?

• no andzi - dlhe , biele , korzetove - len ja budem mat ramienko okolo krku , ale mozno ti uz o tyzden napisem , ze saty mam uplne ine

• domika: no veru nám sa to už veľmi blíži, prvá bude jika a potom my v máji - ty, ja, obe lentilky, dúfam, že som na nikoho nezabudla a potom v júni janocka a lucka a tuším ešte skipinka

• ivka - aj som mala rezervovane saty, ale bola skusat tiez novu kolekciu 🙂

• ivka: šiat je tak veľa, že sa nebudeš vedieť rozhodnúť

• no je to dost mozne ze ich i ja zmenim

• baby, opúšťam vás, idem niečo vybavovať, ale nechce sa mi do toho dažďa, bléé 😢

• u vas opat prsi ?

• ok andzi, dobre vybav.... v BA zatial neprsi, ale vyzera, ze skor ci neskor zacne 😒

• i ja vas opustam

• hmmm, tak tu potom asi ostanem sama....

• jani - nemboj ja som tu s tebou 😉 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov