Svadba 2011 v Košiciach

13. jan 201217600
  • caute baby, tak pripajam sa k vam 🙂 my sice este nic nemame, ani datum nie je fixny, tak uvidime... zatial pozeramu salu, fotografa a tak... chceme sa vziat na urade, neviete kde to vyzera najlepsie? rozmyslali sme aj nad botanickou, len si to tam nevieme celkom dobre predstavit a hlavne co ked bude prsat....

• ahoj Miska 😃 ten svet je ale maly... a Kosice zvlast 😉 neviem ako to je na urade, my sa berieme v kostole...
    angel14, nevesaj hlavu, ved este v zime dostanu vsade nove kolekcie 😉

• Neviete ako sa da nastavit to "odpocitavanie" do svadby v albume? Dakujem

• Sponzor fóra
  • to áno ale nie všetky máme veľkosť 36 a 38 by mohla byť častejšia veľkosť hlavne v takých šatkách ako sa mi páčia, aj Mi budeme mať obrad v Kostole našom peknučkom.... 🙂 a inak kuzik už ste boli s Kollarom??? nevyzvedam, len by som chcela vedieť ako na teba pôsobil...

• Pridavam sa ku kosicankam na 2011. Pokial som to tu nezacala citat, tak som si myslela, ze mam este kopu casu s pripravami, ale ako vidim uz sa musim zacat obracat, ked nechcem nieco zmeskat.
    angel 14 poslala som ti IP ak by si si nasla chvilku Dik

• ahoj Zuzi 😃 tak to mas pravdu, je to taka velka dedina 😃 ja by som tiez bola za kostol, len presvedcit toho mojho... neviete ako to je, ked ma ine vierovyznanie a ci si musi robit vsetky tie veci ako prijimanie a birmovka? lebo mam taku skusenost, ze to bolo potrebne a na to ho asi nenahovorim....
    angel14 - tak to si ma nepotesila s tymi velkostami, ale snad sa nieco najde, treba pozriet popripade aj v inych mestach a ako pisala zuzik este dojdu nove modely... ja som zavzovala, ze ak by sa mi nic nepacilo, tak kupit (objednat zo zahranicia) a potom predat, aspon viem, ze ich nikto predtym nemal...
    a neviete nieco o tom, ze niektore salony nakupuju saty na ukrajine a potom ich poziciavaju? lebo uz aj take info sa ku mne dostalo

• ahoj misik79 nie je potrebne aby si robil projimanie a birmuvku, ale pri sobáši sa podpisuje vyhlásenie, že potomkovia budú vychovávaný vo viere toho vierovyznania, v ktorom kostole je svadba. Ale keď na tom farár netrvá nie je potrebné ani to.

• lya22: iba klikni na ten odkaz, ktory je pod odpocitavanim a tam to uz najdes 😉

angel14: akuraaaaat teraz pred chvilou sme s nim boli 😃 na mna zaposobil fantasticky, maximalne bezproblemovy mlady chalan, usmievavy, pohodovy, aj cena je super podla mna... nafoti ti vsetko od rana do vecera co len chces a ked mas vystup iba DVD so vsetkymi fotkami, tak to vyjde 350 EUR, podla mna super a ma ozaj krasne fotecky, takze my uz asi ani vahat nebudeme 😉 dokonca aj moj drahy mi povedal, ze som nam vybrala dobreho fotografa (a to uz je co povedat 😃 )

Miska, tak to hadam nie, este som o tom nepocula, ze by salony kupovali saty na Ukrajine 🤔 ale tak typujem, ze asi tie menej renomovane.... neverim, ze by si to dovolili taky princess alebo ceremoni...

• presne tak 🙂 aj na mnňa pôsobil ako milý usmievavý, bezprostredný chalan, cena je aj podľa mňa veľmi dobrá za prácu akú ponúka, dokonca aj môjmu drahému sa páčil a bol nadšený tými fotoknihami čo ponúka, mi každopádne berieme aj fotoknihy, zo začatku síce mal pochybnosti či tá cena nie je predražená ale keď videl tie fotoknihy tak bol nadšený a je to už v pohode (našťastie 🙂 , lebo pred stretnutím to bolo jednostranné nadšenie pre jeho prácu a pochybnosti na druhej). Nehovorím, že tá cena s fotoknihami nie je vyššia ale rozhodne ich chcem. Takže viem koho bude fotiť mesiac pred nami na svadbe 🙂 SUPER

• hehe tak ti potom zreferujem, aky bol na placi 😉

• Zuzi neviem co je na tom pravdy, len mi to kamoska vravela, ani mne sa to nechcelo verit.... ale vies, ked uz dnes aj v optime v znackovom sportovom obchode najdes take kusky, ktore nie su orginaly, co sa da velmi lahko spoznat, tak trosku clovek zapochybuje.... ale pevne verim, ze tie lepsie salony si to nedovolia....

• kzuzik: no my by sme chceli tu svadbu v kostole dominikanov, nie v Dome. Ale aj tak musime zajst najskor za fararom sa popytat a dohodnut a az potom na urad. Hlavne tam chceme ist preto, ze ja nemam ani krst, tak zistit ze co a ako treba, keby ze chcem byt pravoplatny krestan 😃 Na tie veci okolo toho sa velmi netesim, no ale co uz... ja som veriaci clovek a moj drahy je presvedceny ze tak je to spravne, aby clovek ked veri, tak bol aj pokrsteny. len sa obavam, ze pan farar vyprovokuje nejake moje reci na temu nabozenstva a cirkvi (lebo ja vela veci inak vnimam ako je vseobecne zauzivane) a ze to skonci skor ako to zacne 😃 raz som sa chcela dat pokrstit a fararovi toto presne vadilo, tak neviem.

no a co sa o tych salonoch hovori...ja som len pocula, ze rovnake saty, ako sa tu v KE daju pozicat za cca od 300 eur sa daju najst na ukrajine za polovicu a su tvoje, tak ich mozes predat aspon za rovnaku cenu ako si kupila...neviem mozno su tie ukrajinske len napodobeniny. Ja si asi davam saty sit u cinaka cez ebay...ale este uvidim co zivot prinesie.

inak ako ste sa tu bavili o velkostiach...tak ja by som teraz potrebovala tak 42-44...a to kamoska zhanala pred rokom a musela sa uspokojit s takymi co nasla, lebo ine proste neboli. Ale ja si to pekne schudnem, snad aspon na tu 38 😃

uz mam napozeranych asi tisic fotiek roznych fotografov a zacinam byt zufala, neviem si vybrat...asi to necham na draheho ked sa vrati, nech vyberie on aspon 2-3 a potom sa s nimi stretneme 😃

• kurtica tak s tymi fotografmi to mas uplnu pravdu, ani ja si neviem vybrat... vsetky fotky mi pripadaju rovnake a take strojene... jedine co sa mi pacia tak su fotky manzelov lukackovcov z presova, no ale cena zacina od 450€ a to sa mi zda trosku dost... asi to tiez budem musiet nechat na toho mojho 🙂

• Tak ja by som fotografa nenechavala na chlapov 😉

• misik79 : no lukackovci sa aj mne pacili a strasne ich tu chvalili baby, ale ta cena je pre mna tiez prilis, takze zial

kzuzik : no moj drahy je vacsi fotograf ako ja, tak mozno skor bude vediet povedat, ze tu tot je tak zle a tu toto, tychto neberme...ja som len laik, tak ja kuknem - paci - nepaci a koniec. on trosku predsa len tomu aj rozumie, tak uvidime, co povie a co vyberie...no ale vychadza to najskor v aprili, lebo vtedy pride...iba zeby mu konecne spravili internet tam daleko a mu poslem stranky, ze tu pokukaj a ked prides dame stretko s tym clovekom 😃

• Sponzor fóra
  • jaj otazka na vas...kde v ke sa daju kupit dobre a nie prehnane drahe samodrzky podprdy?

• jaaaj tak to potom ozaj nechaj radsej na draheho 😉 vies co, samodrzky som videla okolo vianoc v Marks and spencery, tak neviem ci ich tam este maju... ale bolo ich tam v celku dost a aj dost lacne... ale inak neviem... skus mozno na postovej, som pocula, ze tam su dobre ceny 🙂 ale su tam dve ci tri predajne, tak ked ides z hlavnej tak hned prva na lavej strane 😉

• Tak ako Kosicanky? Ja prave riesim DJa a zhanam rozne kontakty a referencie... mate nejake typy? 🙂

• jaj baby, mna praca terazky tak zamestnava, ze nestiham riesit nic ani keby som velmi chcela. tak to asi opat necham na cas, ked moj drahusik pride domov...o mesiac a kus. Ale uz sa do toho pustime riadne, lebo takto nam vyfuknete vsetko to najlepsie 😉

kontakty na dj ti poslem ip

• aaale tak hadam ti vsetko nevyfuknem 😉 a okrem toho to najlepsie moze pre kazdeho znamenat nieco ine... 🙂 ja som inak od toho dj bennyho upustila, tak sa ho mozes kludne chopit ked chces 😉

• no my sme zatial vo faze fotograf a sala, vybrate uz zhruba mame, len musim pockat na draheho kym pride domov a potom si to obehame a vyberieme co sa nam najviac zapaci...
    a ak mate kontakt na nejakeho dobreho DJ alebo zivu hudbu, sem s nim, nevieme vobec od coho sa odrazit, kontaktov sa da najst vela, no vybrat toho spravneho....

• my sme vo fáze sála a sála a sála už mi to pripadá ako nekonečný príbeh, ceny v meste sú miestami vysoké, moja budúca švagrinká sa vydáva tento rok a svadbu má v Herľanoch a keď nám povedala cenu za všetko tam tak nám spadla sánka. v meste je to teda podstatný rozdiel a to sa bavíme o cca polovičnom rozdiele na osobu. Takže máme dilemu a aj vzhľadom na relatívne malý počet ľudí sa dostávam na šialené sumy za celok. 😞 tak neviem musíme si na to poriadne sadnúť

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• jarmila5555 si sa nejako rozohnila co? 🤔 To ze chce niekto profesionalne fotky, neznamena, ze za to zaplati akukolvek sumu, to by clovek musel byt bud padnuty na hlavu alebo sa kupat v peniazoch... Pre nas je idealnym kompromisom Fero Kollar, uz teraz sa tesim na fotenie s nim... Podla mna ma nadherne fotecky a stoji nas len 350 EUR 😃

• suhlasim s kuzik nie všetko je o tom, že človek je lakomec ako to naznačila jarmila5555, je rozdiel medzi lakomosťou a triezvosťou vo finančných možnostiach. Som toho názoru, že toto forum služi na podelenie sa z informáciami a skusenosťami určite to tu nepôsobí ako kurník neviem prečo také rozhorčenie nad tým čo koho trápi.
    a s tým Ferom Kollárom súhladím na 100%....už sa neviem dočkať 🙂

• moja rec 😉

• baby ani sa vam necudujem ze sa neviete dockat pan kolar ma velmi prijemnu tvorbu a keby nebol z kosic tak by sme ho asi brali aj my 🙂

• juuuj dakujemeeee miskamisko 🙂 a vy koho teda mate?

• kzuzik zatial nikoho, este sme nezohnali nikoho kto by sa nam pacil a mal cenu do 700Eur komplet. Je ich vela dobrych ale zatial ziaden spickovy co by mna presvedcil 😞 Teraz sa pozerame po tomasovi zahumenskom, ale nereze mi uplne 😐 Ja som desna nevesta 😞 Keby som tak zila na vychode slovenska tak uz by som mala vybrate, teda aspon co by sa mna tykalo 😉

• dakujem spolu s kuzik aj ja som rada, že nemusime riesit niekoho ineho ale mame aspon v niecom "ľahší výber" určite sa aj tebe podarí niekoho dobrého za rozumnú cenu zohnať, všade je niečo ja ako som spomenula vyššie mam dilemu s miestom 😞 ale aj to sa dufam čoskoro vyrieši

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov